Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) bobace válasza Borosz (#4299) üzenetére


bobace
őstag

úúú a csudába elírtam, az nem 200mhz hanem 2000mhz :U

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4302) jani71 válasza bobace (#4301) üzenetére


jani71
csendes tag

Figy, akkor viszed ezt a karit, mert nem tartogatom sokáig.... :)

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#4303) bobace válasza jani71 (#4302) üzenetére


bobace
őstag

hogyne vinném csak holnap meg holnap után még van egy vizsgám,aztán szabad vagyok mint a madár és boltolhatuk a héten mindenképp :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4304) jani71 válasza bobace (#4303) üzenetére


jani71
csendes tag

Oké, értettem főnök, a kártya továbbra is fenntartva neked.... :R :D

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#4305) Borosz


Borosz
senior tag

Naponta egyszer fogom betenni igérem. :DDD

Creative Inspire P5800 5.1 zundszisztem eladó. Gar. kb fél év. Dobozában. Iszonyat nagyot szól és szépen is persze :). 12K
Codegen 9011 szerverház szép állapotban, dobozában, mindenével táp nélkül.3db 8 centis rendszerventivel. 9K

(#4306) Borosz


Borosz
senior tag

Új igény keletkezett:

Keresek olyan P-II/PIII lapot, amiben vannak 1500μF-os/10V-os kondenzátorok nem felpuffadt állapotban. Alaplap javításhoz kellene. Köszi annak, aki megnézi. :R

(#4307) Rick


Rick
tag

help ME!!!! segítseket! mi az utca debrecenben a nagyposta utcájának, ahol a templom meg az Únió áruház is van?

(#4308) Borosz válasza Rick (#4307) üzenetére


Borosz
senior tag

Piac utca...

(#4309) Rick válasza Borosz (#4308) üzenetére


Rick
tag

oksa, de ott van egy postahivatal, meg kellene találnom itt:[link] melyik lehet????elbaszták a csomagomat, és a nagyposta ahova visszamegy az únió áruháznál..

(#4310) Rick


Rick
tag

lehet ez a hatvan u. 5.-7.??????? mert a térképen oda rajzolja a piac utca sarkára. Van ott templom is? meg únió is?

(#4311) lorcsi válasza Rick (#4309) üzenetére


lorcsi
veterán

Ez lesz az az 1-es posta
Posta irányítószáma: 4001
Levelezési cím: Debrecen, Hatvan utca 5-7.
Telefonszám: 52-415201
Fax: 52-315702
Nyitvatartás:
Hétfő 07:00-19:00
Kedd 07:00-19:00
Szerda 07:00-19:00
Csütörtök 07:00-19:00
Péntek 07:00-19:00
Szombat 08:00-13:00
Vasárnap ZÁRVA

(#4312) Rick válasza lorcsi (#4311) üzenetére


Rick
tag

nagyon faca!!!! :R

(#4313) arpeen2 válasza Rick (#4309) üzenetére


arpeen2
senior tag

Hatvan utca

(#4314) xuldar válasza Rick (#4309) üzenetére


xuldar
őstag

Az az 1-es posta, a Hatvan utcán. De ha csomagért mész, akkor a mellette lévő ''árkádba'' (a posta és a Délibáb kajálda között) kell menned, azt ott intézik. Ott a bejárat a posta oldalában.
Ha esetleg a 2-es postát keresed, az a Nagyállomáson van (Petőfi tér, vagy Déli sor, nem tudom).

Szerk: Szánalmas ez a postakereső :( Se az 1-es, se a 2-es postára nem dobott ki találatot. Végülis csak Debrecen 2 legnagyobb postájáról van szó.

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4315) Rick


Rick
tag

már hívtam is a szegedi postát, átszólnak nekik hogy csomag vissza!!!! köszi a gyors reagálást!!!!!!!!!!!!!!! Üdv mindenknek innen az alvégről!! :R :R :R :R :R

(#4316) simonzé válasza Batman2 (#4298) üzenetére


simonzé
addikt

Van ilyesmim. Jövő hétvégén megyek haza, utánanézek, csak emlékeztess már priviben péntek felé! :)

Vannak sinek, váltók, két mozdony, pár vagon, meg 1 (2?) trafó...

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#4317) Rick válasza xuldar (#4314) üzenetére


Rick
tag

persze tudni kellene, hogy a csomagfeladás hol zajlik....mert itt most ez a lényeg. Csak az a fontos, hogy az únió meg a templom mellett legyen....ne is mondd mennyi gáz van a postával!!!! Ha szerencsám van, akkor csak a jóérzésű hölgyön múlik, hogy meglesz a csomag, a rendszer elrontotta volna..ez rosszabb mint a mártix. :((

(#4318) xuldar válasza Rick (#4317) üzenetére


xuldar
őstag

Azt hittem, személyesen kell értemenned :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4319) Rick válasza xuldar (#4318) üzenetére


Rick
tag

áááááááááááááá...meg se tudd, milyenek. Szegedi vagyok, kapok onnan egy csomagot. Ideér másnapra, de mivel a régi helyről elköltöztem, bérlek postafiókot. Gondoltam sebaj, belerakják az értesítést, úgysem vagyok napközben mindig itthon, ott sem voltam rendszerint, tehát értesítést kell hogy hagyjanak. B@szták bedobni a papírt, egyszerűen visszaküldték, hogy már nem ott lakik az ember. Könyörgöm miért nem lehetett egy papírt bedobni a postafiókba? A levelekkel ezt meg lehet tenni? Telefonáltam nekik, mire a hölgy mondja, hogy ők a város másik végén vannak, nem a postánál, ahol a p.fiókom van...Mire én? de a 21 században nincs számítógépes nyilvántartás hogy melyik csomag épp hol van és milyen célból? akkor minek a vonalkód rá????? Tényleg nem hiszem el, hogy a csomagszállító azonnal visszaküldte a csomagot Debrecenbe, ''nehogy baj legyen belőle''!!! Megáll az eszem, ezért kell kifizetni több mint 1000 FT-ot. GÁÁÁÁÁZZZZZZZ!! bocs ha hosszú voltam..

(#4320) Rick válasza Batman2 (#4300) üzenetére


Rick
tag

helló. Nekem van egy 120as maxtor diamondmax plus 9 es vinyóm. mennyit ér neked??

[Szerkesztve]

(#4321) simonzé válasza Rick (#4310) üzenetére


simonzé
addikt

60 utca. (Angolul: ''Szikszti sztrít'', németül: ''zehcig strássze'')

I don't fit in. I fit out.

(#4322) Rick válasza simonzé (#4321) üzenetére


Rick
tag

mertem volna így mondani. Egyébként a térkép szerint Hatvan utca nem pedig 60 utca.... :Y

(#4323) Borosz válasza Rick (#4309) üzenetére


Borosz
senior tag

:B Bekavart, hogy Unio-t is írtál... Bocs.

(#4324) bobace válasza Rick (#4322) üzenetére


bobace
őstag

ez csak afféle simonzé szójáték volt... ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4325) Rick válasza Borosz (#4323) üzenetére


Rick
tag

mert az nem ott van??? az emberem azt mondta, hogy az unió áruháznál meg a templomnál. az nem ugyanaz?

(#4326) szandisas válasza Rick (#4325) üzenetére


szandisas
senior tag

neked jobb az aláírásod mint az enyém :O :DD :DD

aláírás

(#4327) Rick válasza szandisas (#4326) üzenetére


Rick
tag

ők mondták..... :C

(#4328) Borosz válasza Rick (#4325) üzenetére


Borosz
senior tag

De. A Big Csörcs és az Unio is a Piac utcán van tudtommal. A Posta meg a 60 utcán. ;)

(#4329) mycso válasza DVD_2_U (#4291) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Sapphire ATLANTIS RADEON 9600 PRO 128Mb--> eladó vagy csere ráfizetéssel AGP-s NVIDIA 6600GT-re

Mennyit fizetnél rá???
Asus n6600GT 128MB AGP

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4330) Borosz válasza bobace (#4324) üzenetére


Borosz
senior tag

'Csém, neked aztán van időd az aláírásoddal bíbelődni... :C

(#4331) Rick válasza Borosz (#4328) üzenetére


Rick
tag

itt[link]nincs Debreceni postahivatal a piac utcán.....

[Szerkesztve]

(#4332) Borosz válasza Rick (#4331) üzenetére


Borosz
senior tag

:O Mert a Hatvan utcán van. Az Unio és a Nagy Templom van a Piac utcán. :)

(#4333) Rick válasza Borosz (#4332) üzenetére


Rick
tag

oksa, értem én, de az emberem azt mondta, hogy az unió meg a nagytemplom melletti postában adta fel a cuccot.. akkor most ez melyik lenne???áááááááá :O

(#4334) szandisas válasza Rick (#4333) üzenetére


szandisas
senior tag

mikorra kell menned? mert ha mostanában akkor elkisérlek.1345 kor megyek arra fele

aláírás

(#4335) Rick válasza szandisas (#4334) üzenetére


Rick
tag

kedves vagy, de én szegeden lakom, és a postások elcseszték a csomagomat. Visszavitték Debrecenbe....Tudnom kellene melyik az a posta ami a nagytemplom meg az únió mellett van. De vanószínű, hogy a Hatvan utcai, mert a térkép szerint a Piac utca a Kálvin térnél találkozik a Hatvan utcával. A hatvan utcában van a posta, a Piac utcában az Únió, a Kálvin téren meg a Nagytemplom, ha végre jól sejtem..... Bezzeg NEW YORK. 50. utca, meg 60. utca....ez azért kicsit más..

(#4336) szandisas válasza Rick (#4335) üzenetére


szandisas
senior tag

ahha akkor ez nem ma lesz...
szerintem ez a New-Yorki számozást is el lehet könyen nézni..pl: 47-77csak néhány betü..
A Kálvin térnek szerintem nem sok köze van ehez(de az is ott van arra), a többi stimmel. :C

aláírás

(#4337) Borosz válasza Rick (#4333) üzenetére


Borosz
senior tag

Az a baj, hogy területileg ez a sok bilding egy csomóban van. A Lényeg, hogy a te postád a Hatvan utcai ''Nagy'' posta, ahogy fentebb Lorcsi írta.

(#4338) simonzé válasza Rick (#4333) üzenetére


simonzé
addikt

Akkor most én megpróbálom rövidre zárni a dolgot:

A Piac utca végét jelenti a Kossuth tér, ahol a Nagytemplom áll. A Nagytemplomtól 50 méterre a Piac és a 60 utca sarkán található az Unió áruház - gondolja a plebs. De nem! Valójában a Kossuth tér és a 60 utca sarkán található. Az Unió 60 utcai falával kb szemközt található a ''Nagyposta'', azaz Debrecen legnagyobb postája, ami tudtommal nem az egyes számú, mert az asszem az állomásnál van. Amíg nem zárták le Db főterét (sétálóutca-szerűen), akkor a 31-es buszok még a Nagytemplom előtt hatoltak be a Piac utcáról a 60 utcára - de erre már csak a magamfajta vén csontok emlékeznek. Akkoriban még azt hittük, lehet normális pártra is szavazni - pár évvel később kiderült, hogy nem lehet.
Mindegy is. Ha Debrecenbe jössz, és azt kérdezed valakitől, hogy ''Hinnyemá' no! Merre van az Unió és a Nagytemplom közelében lévő posta?'' akkor az a valaki - talán nem fogja tudni, hogy a cím 60 utca 5-7, de meg fogja tudni mutatni a 18:00-ig nyitva tartó, és a Borosz féle T-Comtól 100 m-re levő posta fellelhetőségi paramétereit.

Uff! Beszéltem.

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#4339) MPx válasza Rick (#4335) üzenetére


MPx
csendes tag

Nem kell annyira bonyolítani, ott az az egy Posta van, a Hatvan utcai :)

(#4340) simonzé válasza MPx (#4339) üzenetére


simonzé
addikt

Hát én is ezt mondtam, nem?:DD (Egyébként nem.)

I don't fit in. I fit out.

(#4341) arpeen2


arpeen2
senior tag

Na de most komolyan urak ? Egy értelmi fogyatékos max 5 hsz-ból megérti hol az egyetlen (és a legnagyobb) posta a hatvan utcán. Itt már 2 oldalon keresztül csak erről van szó. Ehhh :O

Semmi bajom veled Rick félre ne értsd. :C De zárjuk már le ezt végre. Írjátok meg Ricknek privátban a koordinátákat. De ne itt !!!

(#4342) Rick válasza arpeen2 (#4341) üzenetére


Rick
tag

oké, elméletben már én is lezártam, csak hát az emberem azt az infót mondta hogy azon a postán keressem a csomagot, ami a nagytemplomnál van meg az únió áruháznál. A nagytemplom a Kálvin téren, a posta a Hatvan utcában, az únió meg a Piac utcában van, bizti nehéz megérteni, de a 3 utcát nem egyszerű összehozni úgy, hogy egyébként Szegedi vagyok, de minden esetre köcce mindenkinek, csak legalább mosmár ti is tudjátok :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#4343) DVD_2_U


DVD_2_U
senior tag

Eladó cuccok...

Pentium 4 processzor (s478, 1,7GHz Celeron, 400MHz FSB)--> eladó vagy csere nagyobb Pentium4-A procira is érdekel (400MHz FSB, s478, 2,0-2,8GHz)
Yamaha 128XG PCI hangkari
Diamond MonsterSound MX 400 PCI hangkari (SPDIF)
Chieftec 420W activePFC-s táp, aranyozott tápcsatival, hütörácsokkal, 2ventivel
DVI-I/D - D-SUB átalakitó
Sapphire ATLANTIS RADEON 9600 PRO 128Mb--> eladó vagy csere ráfizetéssel AGP-s NVIDIA 6600GT-re [link]
(2hó gari, gyári doboz, TV-out + DVI)
GeForce 6600GT PCIe x16 eladó!!! Dobozában, Zalman dual heat-pipe hütéssel (ZM80D-HP + OP-1 venti) eredeti hütése is megvan... 2007.11hó-ig garancia!!! *fix32eFt*
NEC ND-4551 DVD-író fekete v. fehér 1év garival, OEM, bontatlan 13eFt

Hitachi 250Gb - 26eFt (SATA II)
Hitachi 500Gb (SATA II) 89eFt 3év
Samsung 200Gb - 23eFt (SATA II)
Samsung 250Gb - 26eFt (SATA II)
Samsung 160Gb - 21eFt (SATA II)
Samsung 300Gb (IDE) 33eFt
WesternDigital 120Gb - 20eFt (SATA I)
WesternDigital 320Gb (SATA) 35eFt
Maxtor 300Gb 16Mb cache (SATA) 32eFt

Maxtor kivételével 3év gari. Zsir uj, 0perces, bontatlan, formázatlan minden HDD!



Keresek...

PCIe SATA II vezérlö
PCIe FireWire 400+800 vezérlo
PCI W-Lan (WiFi) kártyát, min. 54Mbps+ WEP128 és WPA
Pentium 4 processzor 2.0-2.8GHz /s478-as tokozású, 400MHz FSB, 512Kb L2 Cache, Northwood/

you can CANON

(#4344) dantej


dantej
tag

Eladó cuccok!Az árak csökkentek!Írjatok és mondom az árat is!

Alaplap: Gigabyte K7 Triton 1év garral és zsír új! ))))Sürgősen eladó((((
Videkártya: Inno3d 6600 GT+Zalman V700 AlCu ))))Sürgősen eladó((((

Van még egy Coolermaster Vga hűtő+
PrimeCooler Chipsethűtő+
Rendszerhűtő Ára: 5.000 Ft (a három hűtőt egybevéve)

Egy Genius egér 3 gombos Ára: 1.500 Ft
Van két kormány is eladó!Egy Trust Race Master II és egy Logitech Wingman Formula Gp /darabja 7.000-9.000 Ft (alkudni lehet)
Eladó egy ASUS P4PE Intel 845 PE chipset-s alaplap is!

Meg vannak egyéb régi cuccok ha érdekel valakit!
u.i.:Képet tudok küldeni mindenről ha kell!

''Tedd vagy ne tedd de soha ne próbáld!!''

(#4345) Antimatrix válasza dantej (#4344) üzenetére


Antimatrix
tag

Eladó egy ASUS P4PE Intel 845 PE chipset-s alaplap is!

mennyi gar van rá? megvan hozzá minden?

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#4346) dantej válasza Antimatrix (#4345) üzenetére


dantej
tag

nincs rá gar
megvan minden hozzá

''Tedd vagy ne tedd de soha ne próbáld!!''

(#4347) doktor úr


doktor úr
tag

Ha már ilyesmiről van/volt szó: ajánlom anyagmozgatás céljára a Royal Sprint futárszolgálatot. 2000-ért Debrecenből Istenmezejére (Heves megye) vitték a csomagomat 24 óra alatt, kézből-kézbe... De ezt megteszik bárhonnan bárhová :)

(#4348) Batman2 válasza simonzé (#4316) üzenetére


Batman2
őstag

. . . hát, ha nem felejtem el, engem is emlékeztetnie kellene valakinek hozzá :D

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#4349) Batman2 válasza Rick (#4320) üzenetére


Batman2
őstag

Hi

Az új, vagy használt? :F
Nekem egyrész garanciás új kellen, ezeknek az áraira vagyok kíváncsi, ki mennyiért tudja, másrészt azt elfelejtettem írni, hogy 8Mb caches-es verziót szeretnék.
Én csak az újnak tudom az árait, bótban, egy használt az nyilván csak az alatt lehet, minimum 3-4E Ft-tal.
Azért várom a válaszod. :)
Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#4350) szandisas


szandisas
senior tag

Hali! T-comos ismerőse nincs vkinek véletlen?

aláírás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.