Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) BLiNk3r válasza BLiNk3r (#3491) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

na rosszul emlékeztem, nem Banshee lesz ez, hanem Elephant! :D

ProdiG-nek pedig köszi a helyreigazítást! ;)

(#3502) Csöves válasza Csöves (#3478) üzenetére


Csöves
senior tag

Vennék egy házat ami 21x55 lehet max mert ez fér be.
Ha lehetne inkább táp nélkül mert az van.


A hülyék a túloldalon laknak.

Aquila non captat muscas.

(#3503) simonzé válasza Csöves (#3502) üzenetére


simonzé
addikt

Van egy 18,5 cm széles, és 43 cm magas házam. 3 HDD, és 4 nagymaghajtó hely van benne. Arcügyileg korrekt, ráadásul van két előlapi (előlap oldalsó élén elhelyezett) USB aljzata. Táp van benne, azt nem veszem ki belőle. Így kompletten 4k. Ja, kb másfél-két éves lehet. Nem besárgult, esztétikus stuff.

I don't fit in. I fit out.

(#3504) simonzé válasza BLiNk3r (#3501) üzenetére


simonzé
addikt

Borosz Voodo2-jét megvárom, ha nem tudok vele megegyezni, akkor visszatérünk rá. Az áráról egyelőre csak annyit, hogy az sooook. :)

I don't fit in. I fit out.

(#3505) simonzé válasza as_Rock (#3492) üzenetére


simonzé
addikt

Két dolgot mondanék:

1. Ahogy csöves kolléga mondta: ''A hülyék a másik oldalon laknak.'' Avagy ''A hülyeség odaát van'' :DD

2. Zé vagyok, nem Pali :P

I don't fit in. I fit out.

(#3506) kefehu


kefehu
tag

2 db Sony X-plod 100W-os autós hangszóró – 8.000.- Ft
Roadstar discman MP3 lejátszással, FM rádióval – 7.000.- Ft
Gyűrűk Ura Trilógia (eredeti, bontatlan, 6 db DVD, csak angol és német nyelv, magyar felirat sincs hozzá, de Dolby Digital EX hang van) – 4.000.- Ft
Hydor Seltz L20 pumpa vízhűtéshez – 4.500.- Ft
Ridata 52x 700 MB CD (25-ös csomag): 49 Ft/db
Verbatim 52x 700 MB CD (50-es csomag):55 Ft/db
Verbatim slim tokos 52x, 700 MB CD: 80 Ft/db
Arita 8x 4,7 GB –R DVD (25-ös csomag): 75 Ft/db
Ridata 8x 4,7 GB –R DVD (25-ös csomag): 80 Ft/db
Traxdata 8x 4,7 GB –R DVD (25-ös csomag): 85 Ft/db
Fuji 8x 4,7 GB –R DVD (25-ös csomag): 85 Ft/db
Verbatim 16x 4,7 GB –R DVD (10-es csomag): 105 Ft/db

Nincs időm a fórumot nézni, ezért privátban vagy e-mail-ben keressetek!

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#3507) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ki mennyit adna egy samsung d600-as mobiltelóért.???

-Full dobozos
-minden tartozék
-1 év garancia
-Garantáltan karcmentes állapot.

(#3508) MarKoo válasza MarKoo (#3494) üzenetére


MarKoo
őstag

Nah, vízhűtést? ;)

(#3509) Storm_lg válasza S.Feri (#3456) üzenetére


Storm_lg
csendes tag

Hello!

Az egyik 160-as Samsungért egy Hitachi 120-as + kp érdekelne?

''Tévedni emberi dolog, de igazán összekeverni valamit csak számítógéppel lehet''

(#3510) S.Feri


S.Feri
őstag

Üdv!

Na akkor árcsökkenés:

Eladó:

St. Lab Sata raid kártya: 3500Ft 8hó gar
SB Live 24 bit: 4000Ft
DFI - 915P-Tag alaplap Lga775: 19000 Ft 15hó gar
2*160GB Samsung 160Gb pata vinyó: 16000 Ft/db majdnem 2 év gar.
Codagen 9011 serverház tápnélkül. 10000 Ft
2*512/667 Kingmax Mays DDR2: 19000 Ft élettartam garanciás
336(2800Mhz) LGA 775 P4 Celeron proci: 16000 Ft 10hó gar.

Alkudni persze lehet! Hiszen ez a piac.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#3511) S.Feri válasza Storm_lg (#3509) üzenetére


S.Feri
őstag

Üdv!

Neked sajna nagyobbak lettek helyette. Így nem.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#3512) stratos válasza S.Feri (#3456) üzenetére


stratos
csendes tag

Hello, engem pedig érdekelne a másik (160GB Samsung pata vinyó) ha meg tudunk egyezni egy maxtor 120GB beszámítással+cash.

[Szerkesztve]

(#3513) Elephant


Elephant
csendes tag

Bocs srácok, de ezt nem bírtam kihagyni! ;]
Találtam egy iszonyú gyors és képzett gépet!!! :))

[link]

Tud valamit a gyerek...

KERESEK! Minél több 20000Ft-os bankjegyet lehetőleg aktatáskában előkészítve, de nem gond, ha nincs táska, tudok vinni!

(#3514) B-L-A-C-K válasza Elephant (#3513) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

''Azért sem érdemes leformáztatni, mert iszonyú sok értékes anyag van rajta, amit persze nem számítok bele az árba!''

Elég kész van a srác.... :D

(#3515) Elephant válasza B-L-A-C-K (#3514) üzenetére


Elephant
csendes tag

''Silencer processzor hűtő'' - erre ott feszít benne a gyári dobozos :DD

Szénné röhögöm az agyamat!

Boccs az offért, de ebből lehet okulni, hogy ÍGY NE ÜZLETELJEN az ember, mert még a végén a szoft. rendőrség érdeklődik a gép irán, az iszonyat sok film és játék után... :B

[Szerkesztve]

KERESEK! Minél több 20000Ft-os bankjegyet lehetőleg aktatáskában előkészítve, de nem gond, ha nincs táska, tudok vinni!

(#3516) B-L-A-C-K válasza Elephant (#3515) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk még csak 15 éves a srácc...Mi lesz ha 20 lesz.wehehe

(#3517) Csöves válasza simonzé (#3503) üzenetére


Csöves
senior tag

Megnézném, ha lehet és persze elvárok egy egészséges kompromisszumkészséget :R

Aquila non captat muscas.

(#3518) as_Rock válasza simonzé (#3505) üzenetére


as_Rock
őstag

Najóvanmá, szerintem épp tőled tanultam az árképzési politikámat:R:DD
(Különben is, ha te úgy gondolod, hogy egy x300-ra még 3k-t rádobsz a 6200ad mellé és 10k-ért vesztegetik mindenhol az x300-akat, akkor nemtom miért hülyéneknézés, ha valaki 8k-t ajánl a kártyádért?)
Továbbá nem derült ki, hogy akkor emmost hánybites, meg moddolhatóje??

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#3519) simonzé válasza Elephant (#3513) üzenetére


simonzé
addikt

Jaj, köszi! Ez így reggelre nagyon kellett, hogy vidám legyek. :D
Ez a srác megérne egy esettanulmányt.

''Az összes mai játékot könnyedén viszi MINIMUM medium grafikai beállítások mellett 800x600-as felbontásban szaggatásmentesen (a régebbi játékokról nem is beszélve).'' :DD
És mindezt potom 160'000-ért (bill, egér, hangszóró, mikrofon és monitor nélkül) Ja még a 10*-es DVD író is tetszett. ;]

I don't fit in. I fit out.

(#3520) simonzé válasza Csöves (#3517) üzenetére


simonzé
addikt

Megkapod Ombre! :)
Részletek PÜben.

I don't fit in. I fit out.

(#3521) Borosz válasza BLiNk3r (#3491) üzenetére


Borosz
senior tag

Ööööö...a Banshee az nem társkártya hanem 2D/3D kártya egyben.

(#3522) bobace


bobace
őstag

Eladó:
Pinnacle PCTV Pro. Minden tartozékával, ami volt hozzá. Stereo, Távirányító, Teletext...
9,5k

Kodak Easyshare cx7330, 3,1MP Digitáis fényképező cucc, 3x optikai zoom, 256Mb kártya, 2005.08-ban vásárolt, garanciális, hibátlan állapot. 25k

Eladó lehet megfelelő ajánlat esetén(nekem nem sürgős) SonyEricsson K700i, gyári független, legujabb softver, no gyári gar. én vállalok rá valamennyit, szerintem nagyon jo állapot, 2 gyári akksi, és midnen egyéb gyárilag hozzá adott tartozék, valamint egy cd java progokkal és témákkal. van egy 30k-s ajánlat, ki ad többet?

Mobil rack. Nem vipower, no venti 1k

Keresek:
Leadtek Tv2000 Expert kártyát minden tartozékával..
512mb vagy 1gb memory stick duo kártyát

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3523) simonzé válasza as_Rock (#3518) üzenetére


simonzé
addikt

Peace kolléga. VGA téren nagyon nem vagyok képben, így nem véletlen, hogy hülyeségeket beszélek. :D Azért kösz, hogy nem raboltál rá egyből!
A 6200-as nemtomhány bites, az Everest is meg van zavarodva. 64MB-s VGA-t ír az egyik fülön, 256-ost a másikon. :U A membusz szerinte 64 bites, de ezt a kártyát gyártották egyáltalán ilyen kivitelben?

Na mindegy, a lényeg a lényeg: hamarosan leszedem a gyári bordát, és megkínálom egy rézmagos AMD hűtővel. Megnézzük megy e 6600-as órajelen. :) (Ha nincs szerencsém, akkor hétfőn 200 ft-ért lesz eladó :D)

I don't fit in. I fit out.

(#3524) simonzé válasza Borosz (#3521) üzenetére


simonzé
addikt

Közben kiderült, hogy egy Elephant Voodoo1-ről van szó.
A Banshee pedig Voodoo2 volt kibővítve egy VGA-val (ha jóltom.)

A tiedet megvárom, mert inkább a V2-t választanám. Szólj ha nem jön össze, mert akkor Blink3rtől veszek kártyát.

I don't fit in. I fit out.

(#3525) bobace válasza _seth_ (#3479) üzenetére


bobace
őstag

jaj akkor nekem elég egy olcsobb cucc is. ne haragudj a sok kérdésért és feltartásért :U

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3526) misu válasza vadfanta (#3348) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

Megvan a zsír a vidikarira..:)
Viszont a holnaptól szabin vagyok!

Jövőhét?


Illetve Valaki nem hozná le Miskolcra?.. :B

Köszi!


Bye!

Bűn az élet.

(#3527) Borosz válasza simonzé (#3524) üzenetére


Borosz
senior tag

Mehet a vudu kettő 1200-ért. :DDD Holnap délután tudok érte elmenni 14 után és ha minden jól megy és te is elérhető közelségben leszel akkor oda tudom adni.

(#3528) Borosz válasza misu (#3526) üzenetére


Borosz
senior tag

Én csak 4 7 múlva.

(#3529) doktor úr


doktor úr
tag

Holnap megyek Miskolcra autómobillal, ha valakinek kell szállítani valamit, szívesen viszem-hozom. Csütörtökön jövök vissza. Viszont csak az otthonom és a miskolci Egyetemváros között mozgok!

(#3530) as_Rock válasza simonzé (#3523) üzenetére


as_Rock
őstag

Igen gyártották, 2 64bites változatban is, lásd a cikk [link] alsó 1/3-ában:R
A 6600-ak 128 bitesek, így ha ez 64bites, akkor nem tudod moddolni, inkább ne kisérletezz:R (egyébként is csak rivatuner kell a moddoláshoz, nem kell hw-esen piszkálni)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#3531) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Eladó Mercury 400W táp 3000HUF

Resistencia eterna

(#3532) arpeen2


arpeen2
senior tag

6800GT vagy x800PRO érdekelne jó áron (nem kell új) de csakis AGP-s érdekel, esetleg 9800PRO beszámítással.

(#3533) simonzé válasza as_Rock (#3530) üzenetére


simonzé
addikt

Csak azért gondolkodom a hűtőcserében, mert már a gyári beállításokkal is elég melegnek érzem. Azért kösz a plusz infót! Ja, az enyém TurboCache-es verzió. Akkor most az hány bites? :F

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#3534) simonzé válasza as_Rock (#3530) üzenetére


simonzé
addikt

Micsimicsi??? A 6200-on van esély a +4 futószalag bekapcsolására? Ezt melyik progi/driver teszi lehetővé? A Rivatuner tudja? Tényleg lamer vagyok VGA témában. Nekem a mérce a következő: Megy a Béefkettő 1024/768-ban közepes felbontással, vagy nem?
Most nem megy, de örülnék ha menne.

I don't fit in. I fit out.

(#3535) Borosz válasza simonzé (#3533) üzenetére


Borosz
senior tag

Ha Dual DDR a lapod és úgy megy benne két DDR modul akkor 128 bit, ha nem akkor csak 64. Szerintem...

[Szerkesztve]

(#3536) arpeen2 válasza Borosz (#3535) üzenetére


arpeen2
senior tag

A VGA memóriabusz sávszélnek totálisan semmi köze a rendszer memória sávszélhez. :( Egymástól függetlenül lehet bármelyik 64 ill 128 bites. (VGA-nál lehet ugye 256 bites is ATI-nál 9800NP-tól felfelé)

[Szerkesztve]

(#3537) Borosz válasza arpeen2 (#3536) üzenetére


Borosz
senior tag

:R Igazad van csak én ezekben az új turbó-kesses vagy mi a túró variálásokban nem vagyok otthon. :B

(#3538) doktor úr


doktor úr
tag

Borosz! Nem válaszoltál a venti + poti-val kapcsolatos kérdésemre! Már eladtad őket?

(#3539) FT


FT
csendes tag

Sziasztok!

Érdekel esetleg valakit Toshiba laptop jó árban.
Toshiba Satellite L20 182-es sulinetes, új, 1 év garanciával.
Bruttó 190.000Ft

üdv Tibor

(#3540) vadfanta


vadfanta
csendes tag

3Com Server NIC 3C996B-T 10/100/1000 ethernet kártya
9k 3 nap gar.

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#3541) Elephant


Elephant
csendes tag

ELADÓ!

Asus (PCI-E) ATi Radeon X300 128bit, 128 Mb (Hynix memóval) gyári 350/400 Mhz-es órajelekkel (jár hozzá gyári Asus tuningprogi 400/500Mhz-ig megy kb.) dobozban szokásos sallangokkal, csatlakozókkal, fél év multimediatower garanciával.
Eredmények alapján 9600 Pro szintet tud.
Gyárilag passzív hűtésű, szinte alig melegszik.

Bővebb info róla: [link]

Ár:13,5k

MSN-en vagyok elég sokat, de az e-mailekre is reagálok viszonylag gyorsan.

KERESEK! Minél több 20000Ft-os bankjegyet lehetőleg aktatáskában előkészítve, de nem gond, ha nincs táska, tudok vinni!

(#3542) Sanya


Sanya
nagyúr

Eladó!!! Syncmastec 795mb monitor
irányár: 20.000 (1 éves)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3543) Borosz válasza doktor úr (#3493) üzenetére


Borosz
senior tag

Bocsánat. :B Nem vettem észre.
Ventik:
Matsushita 8cm, csapágyas, 5 lapát 24 voltos, de 12 volton üzemeltethető, 3 eres fordszám csatival. Elég halk. :) - 400Ft
Lee Yon(asszem...) 9cm sikló csapágy normál Molex csati, ventirács hozzá. Haaalk. 500Ft
SEG 8cm, sikló, molex csati, hangos. - 300Ft
AddA 8cm, molex csati, normál fordulaton is elég halk nagy légszállítás mellet(sztem sikló csapágyas) - 400Ft
Hirtelen ennyi...
A Zalman potis szabályzó meg egy CNPS6000-esé volt, de nekem nincs rá szükségem. Csatija 3 pines tehát fordszámszab kivitel. Belső, tehát gépházon belüli használatra tervezték.

[Szerkesztve]

(#3544) Elephant válasza simonzé (#3533) üzenetére


Elephant
csendes tag

Ha Turbo Cache-s akkor már lőttek a szoftmodnak.
Csak az NV43-a chippel szerelt 6200-as videokártyák voltak moddolhatóak 6600-ra, mivel a 6600-as szériában is NV43 van.
Sajna ez 64 bites és 64 Mb memória van integrálva a nyákra, a maradékot pedig a rendszermemóriából szedi, így lesz 256 Mb-os elvileg a kártya.

Ezen nem tudod bekapcsolni a +4pipe-ot.

[Szerkesztve]

KERESEK! Minél több 20000Ft-os bankjegyet lehetőleg aktatáskában előkészítve, de nem gond, ha nincs táska, tudok vinni!

(#3545) KőkorSzaki válasza simonzé (#3533) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Hát akkor ez nem is 6200, hanem 6200TC (a chip sem ugyanaz: NV44). (Mintha meghirdetnéd hogy van eladó p4-ed 9k-ért, aztán később azt mondanád hogy ''ja ez a celeron verzió''- nyilván jóhiszeműen teszed, meg itt a Ph-n talán nincs is jelentősége, pl. mert az ár alapján sokan rájönnek maguktól).

[Szerkesztve]

(#3546) misu válasza doktor úr (#3529) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

Doktor úr: még nem beszéltem Fantával sem,
szerintem max. jövő héten lenne belőle vmi.
Azért előre is köszi!


Szép napot!


Bye!

Bűn az élet.

(#3547) doktor úr válasza Borosz (#3543) üzenetére


doktor úr
tag

A ''Zalman potis szabályzó'' meg a ''Lee Yon'' kellene, ha ez utóbbi tényleg nagyon haaaalk :)

(#3548) as_Rock válasza simonzé (#3534) üzenetére


as_Rock
őstag

Elephant már leírta a választ:(

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#3549) Antimatrix válasza Louies (#3421) üzenetére


Antimatrix
tag

ment PÜ

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#3550) TudorVigyor


TudorVigyor
aktív tag

Érdekel valakit egy LG mikrohullámú sütő? 800W multiwave, semmi extra feature, 3.5k a legalsó ára, 1 hét gar. Ha van érdeklődő, lefényképezem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.