Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) arpeen2 válasza Antimatrix (#391) üzenetére


arpeen2
senior tag

WD 120 GB/7200 RPM/8 mega cache PATA 13.800,-/db

Ebbe beszámolsz egy Maxtor 80/7200/2 -t? Mennyit kéne rádobni ? Csak óvatosan az árakkal :) 3 nap gart adok a vinyóm mellé ha jó árat mondasz (mondjuk ez kizárt :DD )

(#402) veresp válasza Antimatrix (#392) üzenetére


veresp
tag

Szia!

Ahogy mashol olvastam Lorcsit nem igazan erdekli mostmar!
Szerintem a tied lesz!

Jo neked, ha hetfon megkereslek az uzletbe?
Ott akar ki is tudod probalni termeszetesen!

Meg egy kerdesem lenne toled:
Anno 2 honapja, mast is vettem onnan egyszerre. A garancia level egyutt van a szamlakkal, egy lapon mind a harom termek!
A szamlara szuksege van a konyvelomnek!
Nem lehet ezt utolag szetbontani valahogyan???

Udv!

(#403) CameraMan válasza vadfanta (#399) üzenetére


CameraMan
csendes tag

Azért, mert valójában emögött található még egy tükör, amely az autofókusz érzékelőkre vetíti a fényt. Tehát egyrészt fel, a pentaprizmákra (-ba, -on át, ahogy tetszik), hogy lásd a keresőben a képet, másrészt a hátsó segédtükör segítségével az autofókusz szenzorra.

(#404) Incognito


Incognito
senior tag

Eladó 1 Connect 3D Radeon 9600 DVI TV-out -os videókártya + kábel. Bővebben: link Árat ti mondjatok rá!

Illetve 1 Fagor FE-418-B tipusú mosógép kitűnő állapotban 34.000.- Ft (2004.05.25 lett vásárolva, eladás oka:összeköltözés miatt feleslegessé vált).
Csere: Barton magos procira illetve mobiltelefonra...

(#405) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

Pinnacle PCTV 5 SE v5.10-es szoftverrel OEM kivitelben eladó, távirányító nincs hozzá csak kábelek. 5k
Egyik havernak van egy eladó GTA San Andreas PS2-re zsír új csak ki lett bontva de nem volt még használva. Megvan hozzá a kis könyve meg térkép stb. 8k érdeklődni nálam vagy 06202221748
Eladó a Ramborator 1 passzív hőleadó vízhűtéshez 20k
Bővebben: link

(#406) Forint


Forint
újonc

Minden eladó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bővebben: link
Minden termék új és garanciális!
Valamaint mostantól M.N.C termékek is eladók.

06706375343 illetve fazekastibor@freemail.hu

(#407) lorcsi válasza Antimatrix (#391) üzenetére


lorcsi
veterán

Népzz mailt !!
a 410-es tuti nem kell....
ha 160 GB/7200 RPM/8 mega cache PATA vagy 200-as lesz jó árban szóljál már kösz....bár a gar nekem elég fontos...

(#408) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

Tud valaki valami pc bontó szerűséget ahol ''jó áron'' veszik be a használt cuccokat?

(#409) pietrofika


pietrofika
csendes tag

Hi! Nincs valakinek egy tuti kis bakelit lemezjátszója? Pl. valami ehhez hasonló: Omitronic, esetleg régebbi Technics. A lényeg: direkt motoros, strobis, S-kar, meg persze sebességszabályozós potival felszerelt érdekelne. Nem MK-II-es Technics-et keresek 200000-ért, úgyhogy olyannal kíméljetek. :D

Világhírű vonósnégyesbe keresünk elsőhegedűst, brácsást, és csellistát.

(#410) pietrofika válasza rambo4ésfél (#408) üzenetére


pietrofika
csendes tag

Hajdú Apró. :DD . Esetleg Pc-Max a Cegléd utcán. Bár én már régen nem ott adom el a cuccaimat. Hanem itt, a PH-n. :C

Világhírű vonósnégyesbe keresünk elsőhegedűst, brácsást, és csellistát.

(#411) rambo4ésfél válasza pietrofika (#410) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

Igen csak itt a PH!-n az én portékám nem akar elkelni és nekem most pénz kellene
Pc-Max nál már én is régen voltam de akkor azthiszem elhatároztam hogy én ide többet soha

(#412) arpeen2 válasza pietrofika (#409) üzenetére


arpeen2
senior tag

Hát egy MKII-est sztem használtan már 60k magasságában megkapsz. (persze nem Ortofon tűvel)

(#413) CameraMan válasza pietrofika (#409) üzenetére


CameraMan
csendes tag

Nekem van egy nagyon szép állapotú Dual 1256-os. Igaz, nem direkt meghajtásos. Eredeti Dual tű van benne + egy Dual DN145E póttű dobozában. Érdekel? Ja, nem Te hirdetted a T28-at? Mert azt beszámítanám az árba.

Szerk.: a típusszámot elírtam elsőre.

[Szerkesztve]

(#414) pietrofika válasza CameraMan (#413) üzenetére


pietrofika
csendes tag

Jaja, én hírdettem, még meg is van. Mennyiért adod? Képed van róla?

Világhírű vonósnégyesbe keresünk elsőhegedűst, brácsást, és csellistát.

(#415) Borosz válasza Forint (#406) üzenetére


Borosz
senior tag

Írtam már a JET7-re ajánlatot. 2500Ft. Ennyiért érdekelhet...

(#416) pietrofika válasza CameraMan (#413) üzenetére


pietrofika
csendes tag

Jajj, ennél picit újabb termék érdekelne. 1979-ben gyártották ezeket, utánanéztem. :(

Világhírű vonósnégyesbe keresünk elsőhegedűst, brácsást, és csellistát.

(#417) CameraMan válasza pietrofika (#414) üzenetére


CameraMan
csendes tag

[kép]

[kép]

A fedele vagy hogy hívják :) le van fóliázva (nem gyárilag, hanem por és karc ellen). Legyen az ára 10k. Vagy T28 + 6k, ha a telcsi akkuja jó állapotban van.

(#418) CameraMan válasza Borosz (#415) üzenetére


CameraMan
csendes tag

Borosz, az én emilemet megkaptad a törött dongle-val kapcsolatban?

(#419) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Anti: Úgy alakult, hoyg nem tudok ma bemenni, szóval jó utat és kellemes pihenést neked az Isten háta mögött:), és kívánok neked minden estére másik csajt.:DDD

Simonzé: Megvan még a soltek lap? Lehet, hogy most megint érdekelne 10k-ért, de csak kb 2 hét múlva tudom biztosra mondani. Nem számítasz be egy nf7 v2.0-t?:B

(#420) Alyens válasza Borosz (#415) üzenetére


Alyens
aktív tag

Forint ritkábban ül gépnél,ugyhogy néha lehet én írok. Még fel sem volt szerelve +1 év gari van rá. Nézdd meg az eredeti árait Bővebben: link Annyiba tuti nem adja így is bukik rajta aszem.

http://shrimpland.hu

(#421) vadfanta


vadfanta
csendes tag

Abit Geforce 4 Ti 4200 128Mb + Titan TTC-CUV2AB/RHS(DIY)

11k?

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#422) vadfanta válasza Incognito (#404) üzenetére


vadfanta
csendes tag

erről lehetne bővebben. mintha már lett volna, de nem találom. :)

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#423) vadfanta


vadfanta
csendes tag

Kell egy VGA, még ma.
10-30k

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#424) Manitou válasza vadfanta (#393) üzenetére


Manitou
addikt

Halottam már hírét ennek a 300D-nek, csak azt hittem tud videót. Nekem az fontos lett volna, de látom mindegyis mivel már sikerált eladni :)

Jah félig OFF, de te mint fényképező szaki:) mit mondasz erre?

Tesónak leesett digi fényképezője kb 1 m magasságról a polcról. Most be van adva gariba, mert totál nem működik, leesés után még az kijelző működött, de már kikapcsolni nem lehetett a gépet, csak aksi kivétele által. De kicsit később már fullra feltöltött aksival próbálva sem reagál, meg se nyekken. Jah és kotyg benne valami. Egy Konica Minolta Z3-asról van szó.Külsérelmi nyom nincs rajta. Szerinted javítható, vagy elküldenek a búsba majd vele? Valami tuti eltört benne.:(((

[Szerkesztve]

(#425) vadfanta válasza Manitou (#424) üzenetére


vadfanta
csendes tag

ó, én távolról sem vagyok fényképező szaki (közelről sem), csak szeretek kattogtatni. :) Kérdezd inkáb cameraman-t.
Egyébként ha tippelnem kell, akkor elromlot.... :)

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#426) Manitou válasza vadfanta (#425) üzenetére


Manitou
addikt

Csak gondoltam vágod a témát jobban mint én földi halandó :)

Azt én is gondolom hogy elromlott. :D De hogy javítható-e? Egyáltalán szét lehet szedni ezeket a digi gépeket?

[Szerkesztve]

(#427) Incognito válasza vadfanta (#423) üzenetére


Incognito
senior tag

Connect 3D Radeon 9600-as nem érdekel?

(#428) Windex válasza vadfanta (#421) üzenetére


Windex
tag

Legyen inkább 11,5K. Holnap már a tiéd is lehet, ha megfelel.

(#429) Borosz válasza CameraMan (#418) üzenetére


Borosz
senior tag

Igen. A holnap délelőtt jó lenne. Hálásan +köszönném, ha erre jártodban át tudnám venni tőled. :R

(#430) Borosz válasza Alyens (#420) üzenetére


Borosz
senior tag

Jó. Gondoltam megpróbálom. Hátha. Ha nem hát nem.;)

(#431) Alyens válasza Borosz (#430) üzenetére


Alyens
aktív tag

Pótold meg azzal a 700ft-al és a tied :DD Az is nagyon jó ár! Tuninghoz ideális.;)

http://shrimpland.hu

(#432) Borosz válasza Alyens (#431) üzenetére


Borosz
senior tag

Tudom, hogy jó ár, de nem sokan vesznek manapság rotoros repülőgéphajtóműves CPU hűtőt. :(( Ezen nem nagyon tudsz ventit cserélni, nemde? Ezért kérdeztem rá az árra. A tesztet is olvastam meg minden. Mindenképpen várnom kell fizetésig ha egyáltalán rábólintok az árra. (5.-e környéke a fiz)

(#433) Alyens válasza Borosz (#432) üzenetére


Alyens
aktív tag

Ebben viszont igazad van teljesen :R, hogy körülményes lehet a csere. Most ugyis megyek Forinthoz és megnézem,hogy lehete sima ventire cserélni,de nemnagyonhiszem.

http://shrimpland.hu

(#434) Borosz válasza Alyens (#433) üzenetére


Borosz
senior tag

Bocs az szmájli akart lenni nem mérges pofa...:B

(#435) bobace válasza Borosz (#434) üzenetére


bobace
őstag

holnap mikor mehetek?
aztem dolgoztál délelőtt, azért hivtalak, sajnos nekem sincs egység a kártyán azért nme hivtalak vissza.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#436) Borosz válasza bobace (#435) üzenetére


Borosz
senior tag

14-ig dolgozom. Ha 14:20-ra ott vagy addigra én is ott leszek. Nem tervezek semmit holnap délutánra.

(#437) Antimatrix válasza veresp (#402) üzenetére


Antimatrix
tag

Én szeretnék Péntek reggel 10-11 óra magasságában elindulni nyaralni...

Éppen ezért nekem a hétfő reggel nem igazán jó...

Ráér ez jővőhét hétvégén vagy Jul 11-től vagyok.

Nekem nem sűrgős ha neked nem az de akkor nem annyi az ár:P

A számlát szétbontani nem lehet.

De elég nekem az első lapról 1 fénymásolat meg a másodikról is.

Elvileg én intézem a gart :C nagyon rossz napom van ha magamtól nem fogadom el a terméket :D vagy akkor már skizufrén vagyok:DD

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#438) Antimatrix válasza gozso (#395) üzenetére


Antimatrix
tag

mennyire sürge ez neked? :F

mennék pihenni 1 kicsikét

jővőhét végére ez nem érne rá?

ja igen és a kp addig legyen zsebben :C

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#439) Antimatrix válasza arpeen2 (#401) üzenetére


Antimatrix
tag

most árat nem mondok neked de gondolhatod mennyiért számolnám be ha amásikat annyiért adom

ha 1 komplett gépbe be tudom épitetteni akkor oké és már mondom is a jó árat...

ha nem akkor gondolkom és csökkentem a beszámítási árat y-nal :C

komolyan meggondolom és mondok 1 válasz t holnap reggelre és alszom rá 1-t;]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#440) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Eladó, csak holnap:

Eladó:

Hűtő,P4 GlacialTech Igloo 4360 - 2000 ft

Modem, Motorola FM56PC, 56k, PCI - 1000 ft

Hangkártya CMI8738, 6ch., PCI - 1000 ft

Mercury 300W dobozában - 2500 ft

IMBP-HPC 350W (12CM hőfokszabályozós),aktív PFC, 6 hónap gari - 4500 ft

CD-író, LG CED-8080b 8/4/32 - 2000 ft

DVD rw, LG gsa4081b@4082b - 7500 ft

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#441) Zoty@ válasza Borosz (#436) üzenetére


Zoty@
tag

Húha!!! Volt egy kis dolgom, de holnap vagy holnapután megoldjuk a bizniszt!!!
Csak nemtom melyik nap megyek Debrecenbe! de előtte jelzem!

Texas HoldEm for ever!

(#442) mycso válasza Alyens (#433) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, az árlistádon, azok az árak mennyire véglegesek, gari mennyi van és hogy működik/számla, gar névre?/?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#443) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Még mindig eladóak a magazinok.

(#444) Alyens válasza mycso (#442) üzenetére


Alyens
aktív tag

Azok teljesen végleges árak! Haverom (Forint) intézi a számlát; számla nála marad és garancia rajta keresztü (aszem ez így szokott lenni az ilyen olcsó biznisznél:) ). Egyébként nagyon megbízható srác, garanciával tuti nem ver át senkit.

http://shrimpland.hu

(#445) janati


janati
őstag

Abit Radeon 9550 eladó!!

Tuningban 9600Pro szintjét hozza!!

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#446) gyurc


gyurc
tag

valaki a derek streeten vagy valahol, ha lehet most egy pcie-s vga-t tudna e adni,vagy az o gepeben egy pcie karit tesztelni

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#447) vadfanta válasza Windex (#428) üzenetére


vadfanta
csendes tag

Már van egy elméleti 9800pro mára, a ronson féle. Ha az nem realizálódik, akkor kell a Tied.

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#448) arpeen2 válasza vadfanta (#447) üzenetére


arpeen2
senior tag

Nekem realizálsz ma vmit? Csak mert jövő héten szabin leszek és várhatóan nem leszek itthon :)

(#449) vadfanta válasza arpeen2 (#448) üzenetére


vadfanta
csendes tag

A 3 SW meg a nagy dög megvan. majd jöhetsz, odarekkelem.

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#450) arpeen2 válasza vadfanta (#449) üzenetére


arpeen2
senior tag

Ha hazaértél csörgess meg (nem veszem fel) és megyek át.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.