Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

Szal akkor már vagytok 3-an erre az egy memzire
Nekem teljesen mindegy hogy kivel cserélek vagy kinek adom el lényeg hogy a végén nekem azaz ismerősömnek legyen helyette 256MB lehetőleg 400MHz-es DDR ramja

(#952) TudorVigyor válasza rambo4ésfél (#951) üzenetére


TudorVigyor
aktív tag

(engem ne szamolj be, ebbe az elkepzelesbe nem illek bele)

(#953) sti


sti
tag

PS2 eladó, csippelt, mindent olvas, kábelekkel, 2 karral, 8MB memóval néhány írott játékkal.
30k
vagy Gamecube-ra cserélhető

(#954) rambo4ésfél válasza TudorVigyor (#952) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

oks! akkor Antimatrix és HERR Z beszéljünk/jetek meg valamit hogy hogy legyen nekem hétfőn vagy legkésőbb kedden lesz nálam a memó

(#955) _seth_


_seth_
veterán

Eladóak:

A4Tech optikai rádiós egér 4 db 1200mAh-es elemmel és a vevő egység a töltő (simonzé ha minden igaz viszi)
Canon S200 nyomtatófej nélkül (alkatrésznek még jó lehet egyébként működőképes)
Canon S200X ehhez van fej is nyomtat is de majd még megnézem, hogy milyen minőségben
Mustek scanner (ISA portos karival csatizik a géphez!!! cd, doboz, kábel, adapter(ISA kari magyarul) megvan hozzá)
Ericsson A2618-as teló akksival, töltővel (halott a tella)
LG B1200-as telcsi újszerű állapotban függetlenül dobozában töltővel
Trust notebook táska (15''-os vagy kissebb notikhoz megkímélt állapotban)
Q-TEC optikai PS/2-es egér
Vízhűtéshez blokk (full vörösréz, ordasi féle, King 3R+ a típusa )
Genius Speed Wheel kormány+pedál
AMD-s vörösréz lesarkazás gátló (socket A) (Félretéve Alyens-nek)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#956) Windex


Windex
tag

Eladó!
Abit Geforce 4 Ti 4200 128Mb + Titan TTC-CUV2AB/RHS(DIY) - 12K
Codegen 6043L - 4K
Lexmark X1100 Series All-In-One tipusú 0.5 éves garaciás. Kell hozzá festékpatron.

Minden tökéletesen müxik. Mindennek megvannak a tartozékaik.

(#957) _seth_ válasza Windex (#956) üzenetére


_seth_
veterán

Milyen az a nyomtató? Mennyibe kerül hozzá a patron? Vmi linket tudnál adni? Ár esetleg?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#958) vadfanta válasza Manitou (#932) üzenetére


vadfanta
csendes tag

Miylen? Mennyiben?

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#959) vadfanta


vadfanta
csendes tag

[kép]

JVC GC-X1E
Felbontások 640 x 480, 1024 x 768, 2032 x 1536
Érzékelőlapka pixelszáma 3,34 megapixel
Érzékenység 80 /160 / 320
Zoom Zoomtartomány: 37mm - 86mm (2x)
Digitális zoom van (2x, 3,2x)
Közelpont makro módban 2 cm
Blende f2,8 / f3,8
Leghosszabb záridő 2 másodperc
Legrövidebb záridő 1/750 másodperc
Beépített vaku van
Időzítő van 1 vagy 8 mp
Tömörítetlen formátum van, TIFF
Tömörített formátum JPEG (Exif)
LCD 2'' 200000

+128MB SmartMedia

16k

doboz, leírás, 3 nap gar.

Teljes felbontással (jpg-ben), vakuval, bekapcsolt LCD-vel és minden kép között ki-és bekapcsolva 69 képet tud. A makrója nagyon tuti.

[kép]
[kép]

Nagyobb képek itt : Bővebben: link

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#960) vadfanta


vadfanta
csendes tag

[kép]

7k

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#961) vadfanta


vadfanta
csendes tag

[kép]
DVD író LG GSA-4163B

9k
új, 1 év gar.

DVD-R: max 16x
DVD-RW: max 6x
DVD+R: max 16x
DVD+R DL: max 4x (Double Layer)
DVD+RW: max 8x
DVD-RAM: max 3x ZCLV, 3x-5x PCAV
CD-R: max 40x ZCLV
CD-RW: max 24x ZCLV

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#962) CameraMan


CameraMan
csendes tag

Tud valaki procilábat forrasztani? Letört egy PIII-ról egy láb, de sajnos el is veszett. Vagy eladó a proc. így, ahogy van.

(#963) vadfanta válasza CameraMan (#962) üzenetére


vadfanta
csendes tag

Egyszer letörtem egy PIII lábat, de a proci továbbra is gond nélkül működött. :) Biztosan használja azt a lábat ami letört?

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#964) CameraMan


CameraMan
csendes tag

Sajnos nem tudom kipróbálni, mert FCPGA (amúgy 7x100, de 7x133-on is kiválóan hasít), és nekem nincs ilyen lapom most. Nem is én törtem le a lábat, de mindegy... a végeredmény a fontos.

(#965) Borosz válasza vadfanta (#963) üzenetére


Borosz
senior tag

Fentebb írtam a JVC gépre, hogy adom az enyémet (C3040z) te meg a JVC-t + kp. Ez a felállás nem érdekelne...?

(#966) vadfanta válasza Borosz (#965) üzenetére


vadfanta
csendes tag

bocsi, nem láttam, de most nem megy, kp. kell, azért is adom el.

[Szerkesztve]

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#967) Jumbo


Jumbo
tag

Eladó:

1 db Vargáné LC-235 ATX táp (hibátlan)
2 db Mosel 128/266 RAM
1 db Titan cu5tb procihűtő

(#968) Manitou válasza vadfanta (#958) üzenetére


Manitou
addikt

Egy inno3D Ti4200 64MB ram TV-Out, DVI, két monitor 250/513 alapórajel.
Gyári venti megvan még de szerintem már a végét járja, ezért is vettem rá anno egy Zalman C-t. Ha minden igaz hét közepére lesz megjavítva egy kis letört SMD kondi baja van. Ár? Nem tom. Ha Zalman C is kell akkor nem sokat akarnék fizetni különbözetnek.:) Persze még kérdéses hogy javítható e a hibája a 4200-nek.


(#969) vadfanta válasza Manitou (#968) üzenetére


vadfanta
csendes tag

Akkor hagyjuk. Egy zsír 9550-es kerül 13k-ba 1 év garral, ráadásul alapból is erősebb (toms'hardware vga charts) + DX9.
Szóval ennél jóval kevesebbért számítanám be, legalább 5-6k-t rá kellene fizetned. Tekintve, hogy nem húzom a kártyákat a zalman nem túl nagy előny nekem.

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#970) misu válasza vadfanta (#969) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

Csak a 128-as SD megy külön?

Ha igen mi péz?

Bye!

Bűn az élet.

(#971) vadfanta válasza misu (#970) üzenetére


vadfanta
csendes tag

Külön nem, mert a JVC-nek nincs saját memóriája.

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#972) misu válasza vadfanta (#971) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

ejj, de káár...:)

Bye


u.i: Ha valakinek lenne ócsón eladó megköszönném!..:)

Bűn az élet.

(#973) rambo4ésfél válasza Antimatrix (#944) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

Elvileg ma lesz nálam a memzi
ha itt van akkor szólok vagy ha nálad van esetleg már most akkor a délután folyamán be tudom vinni.

(#974) gyurc válasza Borosz (#965) üzenetére


gyurc
tag

megvanmeg? mikor? hol?

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#975) Jagamo válasza Manitou (#968) üzenetére


Jagamo
csendes tag

hol javíttatod a kártyát? mert nekem is ilyen kártyám van és a problémám is ugyan az vele, mint neked

(#976) Antimatrix válasza sti (#953) üzenetére


Antimatrix
tag

Mennyi gart tudsz rá adni?
a 2 kar rezgős?

Milyen Gamecube kellne helyette új használt?

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#977) Antimatrix válasza rambo4ésfél (#973) üzenetére


Antimatrix
tag

Holnap reggel behozom a gépből a SAMSUNG 256/400-at

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#978) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Eladó:

Processzor, CeleronD 320 2.4GHz/533/256k@3.8GHz + gyári rézmagos hűtő, dobozos, 9hó garanciával - 13.000 ft

Modem, Motorola FM56PC, 56k, PCI - 1500 ft

Hangkártya CMI8738, 6ch., PCI - 1500 ft

Egér, com1/soros/ Hamburger kinézetű - 2000 ft

Mercury 300W dobozában - 3000 ft

17'' Samtron 70e - 5000 ft

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#979) Borosz válasza gyurc (#974) üzenetére


Borosz
senior tag

Megvan. Holnap jó lesz? Holnap érkezik a másik(S45) BP-ről. Holnap apósom lakásában leszek(tanulok) a tóciban. Megbeszélhetünk egy találkát napközben...

(#980) (Kolombusz) válasza Borosz (#965) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Jó lett a zalman? Mit hűtesz vele?

(#981) Borosz válasza (Kolombusz) (#980) üzenetére


Borosz
senior tag

Nem is írtam, de nagyon megérte.Köszi. Most még csak egy GF2Ti-t hűt. :DDD Épp csak langyos.

(#982) gyurc válasza Borosz (#979) üzenetére


gyurc
tag

tudod a szamom, eroszakold meg egy csorrentessel:>

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#983) Borosz válasza gyurc (#982) üzenetére


Borosz
senior tag

Phum... Nem tudom a számodat. :B A múltkor nem mentettem el. :O

Ha valaki tudja Gyurc pannonos számát az írjon! Köszi.

(#984) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

egy 40GB-os 7200-es maxtor slim winyó kinek mit érne meg, már ha kell vkinek?

(#985) Borosz válasza rambo4ésfél (#984) üzenetére


Borosz
senior tag

4K?

(#986) rambo4ésfél válasza Borosz (#985) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

nemtom nem az enyém de szvsz ennél többet ér vagy csak én vok eltájolva :F

(#987) janati válasza vadfanta (#961) üzenetére


janati
őstag

8k-ba kell!

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#988) TudorVigyor válasza rambo4ésfél (#984) üzenetére


TudorVigyor
aktív tag

Akár odaadnám érte a CoolerMaster tápomat is, ha jó állapotban van. ;) Extreme Power 380W.

(#989) Windex válasza _seth_ (#957) üzenetére


Windex
tag

Hello!

Sajna ennyit tok a cuccról, mert nem az enyém. Én csak segítek eladni, de holnap tudok bővebb infokkal szolgálni. Ár legyen mondjuk: 14K Nem tudom mennyit ér, ezért ha nagyon el vagyok tájolva akkor szólj.

(#990) gyurc válasza Borosz (#983) üzenetére


gyurc
tag

el a vodas is, minden nap reggel 9-tol este 10ig.. az a ceges vonal :>

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#991) Comm válasza rambo4ésfél (#984) üzenetére


Comm
senior tag

6k-ba vinném postával(pk olyan 5-600Ft)Utalással fizetnék.

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#992) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

Alakulnak az árak igazából nem az enyém a winyó hanem azé az ismerősömé akinek most rakok össze egy gépet és ebbe a gépbe most sulinetre akarják összeszedni az alkatrészeket pontosabban már összeszedték csak még nincs meg mert a sulinet még csak most fog beindulni, tehát hardware-t sajnos nem tudok beszámítani csak kp lenne jó, illetve egyfajta hardware-t mégiscsak be tudnék számolni az pedig vmi gef2 szintű kari de ezt is olyan max 3k-ig
És akkor az álomhatár 7k vagy 4k+vmi működő gef2 szintű videokari.

Szerk.:a winyó vagy ma vagy holnap lesz nálam de előtte azért szeretném átnézni hogy nincs e rajta bad sector.

[Szerkesztve]

(#993) vadfanta válasza janati (#987) üzenetére


vadfanta
csendes tag

Már engedtem az árból 1 ezrest, többet nem akarok. bocsi.

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#994) rambo4ésfél válasza vadfanta (#993) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

még nem szólt uncsim hogy kell e neki vagy sem--> ezért nem kerestelek 7végén, de ha végre eldönti és még meglesz akkor szólok addigis up neked!

(#995) Zoty@


Zoty@
tag

Érdekelne egy AMD proci 1000 MHZ felett!!!
Aki tud kérem jelezze!!!
Köszönettel:ZOTY@ :)

Texas HoldEm for ever!

(#996) vadfanta válasza rambo4ésfél (#994) üzenetére


vadfanta
csendes tag

oks. de szerintem mostmár gyorsan dönts, mert ha janatinak jó a 9k, akkor viheti

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#997) Borosz válasza gyurc (#990) üzenetére


Borosz
senior tag

oks. szerintem csak délután tudlak majd hívni mert napközben kell még a tel. Olyan 16:00 körül...

(#998) rambo4ésfél válasza vadfanta (#996) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

Sajna nem én döntök hanem uncsim ő meg még nem tudja.
na mind1 én szóltam neki hogy van egy ilyen ennyiért, gondolom elmegy szétnézeget minde felé aztán szól kb két 7 múlva hogy akkor kellene neki én meg már azt mondom hogy elkelt mert szerintem mireő eldönti addig már rég megveszi valaki

(#999) vadfanta válasza rambo4ésfél (#998) üzenetére


vadfanta
csendes tag

Neki nem meggyöző érv, hogy kap egy új DVD írót nettó ár alatt 1 év garral? :)

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#1000) vadfanta


vadfanta
csendes tag

1000

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.