Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17401) bence78 válasza arpeen2 (#17400) üzenetére


bence78
csendes tag

király...
köszi a segítséget :R

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#17402) werszomjas válasza bence78 (#17401) üzenetére


werszomjas
őstag

torcsrent jol mondja, az autok km oraja 100 felett 5ot , de akar 10et is csalhat, en mar lemertem 3 kulonbozo markat is, 4 kulonbozo autot autopalya tempoban ha az ora 130on van, csak 120 a sebesseg, sztem ha 110el mentel is, az kb 100 lesz a valos, szal no para :N

[ Szerkesztve ]

üdv

(#17403) bence78 válasza werszomjas (#17402) üzenetére


bence78
csendes tag

hm, de jó is lenne :) elég ha 3-4-et csal, és 106-107-el mentem legrosszabb esetben is :D

jajj, hányszor de hányszor megfogadtam már ilyen eseteknél, hogy nem megyek többel a megengedettnél, most újra megteszem :D

köszi a segítséget mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#17404) dudikpal válasza bence78 (#17403) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Az lehet, de betartani csak akkor fogod, miután befizetsz egy jelentősebb pénzmagot :DDD
Tapasztalat :W

(#17405) ng0ofy válasza a-ttila (#17390) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Mennyire régire gondolsz? Pl utolsó fillérek, régi fém 200-as, egy forintos, stb kell?

(#17406) werszomjas válasza bence78 (#17403) üzenetére


werszomjas
őstag

ha van egy gps-ed azonnal ki tudod probalni, mennyit csal az orad es akkor megnyugodhatsz, most este ugyse mernek :)

de mondom 5 biztos lesz de sztem 10 is ;)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#17407) diablo1984 válasza bence78 (#17398) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem kb 1 hónapra küldték a bírságot, azzal szart sem ér, hogy fellebezel, mint ahogy arpen2 írta, mert lesz@rják, hogy ki vezette a verdát, egyből az üzembentartónak címezve küldik, szóval semmit sem érsz a fellebezéssel, mert úgyis neki kell fizetni, szóval ez baromság! de a többi igaz, ha büntetnek, akkor 30k lesz az alap bírság, szóval annyit gyűjthetsz! fellebezni felseleges, mert nem a sofőrt, hanem az üzembentartót birságolják és a gyorshajtásra magyarázat nincs, nem fogadnak el semmit(fostál és majdnem befolyt, magzatvíz elment, leszarják nagyívben, ki kell fizetni és annyi)
összesen ami sesetlegesen enyhíthet a dolgon, az a szar anyagi körülmények(1 család, 4 ember, ebből 1 keres, stb, de nem biztos, hogy a fellebezés árát meg tudod vele spórolni....., ez már nem az a rendszer)

werszomjas: ha a gyári gumiméretet nem piszkálták, akkor a zsírúj verdánál is megvan a 2km/óra-val felülmérés, kissé kopottabb gumi és autó esetén az 5km! ez tapasztalat, ettől nagyobb eltérés esetén már a gumi váltóméretet manipulálni kell, akkor lehet! de ha 15km/óra felett mentél 1km-el is, akkor is 30k a bünti, van ahol ennyi sincs a tűréshatár, szóval ha mértek, készülj a legrosszabra(anno az agrár előtt én is gyorsultam a soron, cikáztam 100-al, mák volt, hogy a sünök éppen akkor szedték össze a cuccot, mert 3 perc múlva már ott sem voltak) :C

[ Szerkesztve ]

(#17408) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Komplett pc eladó.

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#17409) ntomka


ntomka
nagyúr

Tud valaki egy legalább class 6-os, min. 16GB-os sdhc-t (ami hozza is azt a class 6-ot, és nem csak rá van írva)?

ツ Headphones on - World off

(#17410) a-ttila válasza Mr. Bond (#17391) üzenetére


a-ttila
csendes tag

Kedden lehet lesz a zsibin

(#17411) sNORh


sNORh
addikt

ZTE Bladehez keresek valami kocsis tartót, valami állíthatósat, meg USB-Szivargyújtós adaptert

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#17412) dudikpal válasza sNORh (#17411) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Utóbbira jelen :)

(#17413) ddanger


ddanger
aktív tag

Hi!

Szükségem lenne egy ASUS WL500GP router adapterre.
Gyanús, hogy megadta magát.
Ki tudna valaki segíteni vele egy percre, hogy kipróbáljam az övével megy-e?

Üdv. ddanger

(#17414) footy


footy
addikt

(#17415) paat válasza diablo1984 (#17407) üzenetére


paat
csendes tag

Ezzel a hozzászólással vitatkoznék kicsit :U
Át lehet vállalni a gyorshajtást! Én pont ezen a héten kaptam meg a levelet át vállaltam a felelősséget apámról...
Olyan személynek érdemes átvállalni, akinek nincs keresete és akkor lehet kérni enyhítést, valamint részlet fizetést! (ezt az info-t rendőröktől hallottam)

(#17416) diablo1984 válasza paat (#17415) üzenetére


diablo1984
veterán

attól még ki kell fizetni, tök mindegy, ki a hunyó, ők akkor is alap esetben az üzemben tartónak küldik, ha átvállalod, akkor is ki kell fizetni, a gyorshajtásra nincs mentség, ha részletfizetve(azt lehet bárkinek kérni) is, de akkor is kifizettetik!

jah és az üzemben tartónak nem dobálják a pontokat, ha magadra vállalod, akkor viszont egyrészt illetéket fizethetsz, másrészt a büntetőpontokat is megkaphatod.....

[ Szerkesztve ]

(#17417) sNORh válasza sNORh (#17411) üzenetére


sNORh
addikt

akkor usb-t kaptam
viszont szükségem lenne még ma egy univerzális antós tartóra:

minden megoldás érdekel, mindegy milyen, csak ne essen ki a teló..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#17418) Manitou


Manitou
addikt

Kerékpár alkatrészek érdekelnek valakit? MTB
Van egy pár dolgom eladó, majd csinálok képeket.

Így fejből ami eszembe jut:

Külső gumi: Panaracer Fire XC Pro 2.1 (99,9%-os, pár km-t ha ment)

Új 0km-es könnyű XC stucni ( beépítve sem volt) 1 1/8 colos A-HEAD szettes FSA XC150

Használt de jó állapotú viszonylag könnyű alu egyenes kormány 25,4mm-es

Crank Brothers patentpedál 0km-es , zsír új

Shimano Deore LX (9-es) kazetta + Deore LX 9-es ( HG72 ) lánc, együtt futottak. Használt, de még elfutnak egy jó darabig. + tudok hozzá adni 32-es( középső tányér) 4 csavaros Deore XT alu lánctányért. A három együtt futott.

Új 0km-es be nem épített , ipari csapágyas 1"-os kormánycsapágy

Shimano fékváltókar párban 3x7 sebességes

Új SKS minipumpa auto és presta szelephez is , kihajtható kéztámasszal

2 pár új ( első+ hátsó) pálcás fékpofa

[ Szerkesztve ]

(#17419) Hypernem


Hypernem
csendes tag

Tegnap pakolásztam és a szekrényben találtam pár darab eredeti PC CD-romot..még a lányomé volt..2x, ha használva volt..semmi bajuk, karcmentesek..ha valakit érdekelne, akkor privátban küldök listát! :)

[ Szerkesztve ]

Privátban keress!

(#17420) embe


embe
nagyúr

Üdv!
Pár napon belül eladó lesz egy AM3-as lap. ASRock N68-S3 UCC Májusban vettem, 3 hete használom. A másik lapom gariztatom, erre az időre kellett. Full doboz, minden tartozékával. Gari a nyíregyi 3M-be szól, 24 hónap. Tudja a letiltott magok feloldását, támogatja a 6 magos procikat, alaplapi vga. Nyíregyházán.

Ára: 8eFt.

[ Szerkesztve ]

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#17422) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Hali! Elado ps3 dualshock 3as joystick. Legyen az ar 6,5e ft! Akit erdekel pm. Nem utangyartott,hanem eredeti sony joy!

(#17423) Pietrof


Pietrof
csendes tag

Nokia n97 mini eladó. T-mobile függő, jövő áprilisig Nokia garanciával, navigációs kit (tartó, szivargyújtós töltő), sztereó headset, adatkábel, töltő, doboz. A kijelzőt fólia védi, de nem árt rajta egy fólia csere. Ára: 45 k. Csere nem érdekel. Érd.: emailben, vagy telefonon.
pietrof@chello.hu ; 30/927-8129.

(#17424) I.papi


I.papi
tag

Üdv srácok!

Van valaki olyan Debrecenben akinek van kéznél olyan öntapadós matrica ami réz bevonatú?
LCD TV,telefonoknál használják árnyékolásra.
Nekem telefonhoz kellene egy 10*10 cm-es darab.

(#17425) szandisas


szandisas
senior tag

(#17426) E1even válasza E1even (#17394) üzenetére


E1even
senior tag

Még eladó a fentieken kívül
egy Creative SB X-Fi Titanium Box 4,5 hónap garanciával,
és egy Logitech Harmony 300i 1 év 4 hónap garanciával. :C
Nézd meg és vidd el őket! :K
Köszi szépen! :R

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17427) lorcsi válasza E1even (#17426) üzenetére


lorcsi
veterán

de menyni ezeknek az ára ?

(#17428) bundaska válasza E1even (#17426) üzenetére


bundaska
aktív tag

Csak érdeklődésképp mennyibe kerülne a CM ház??

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#17429) albert8 válasza E1even (#17426) üzenetére


albert8
addikt

Megy Pü

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17430) E1even válasza lorcsi (#17427) üzenetére


E1even
senior tag

Ment PÜ! :K

bundaska: Neked is ment PÜ!

albert8: Rendben, várom! :D

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17431) ngabor2


ngabor2
nagyúr

keresnék egy monitorszerelőt. van egy ibm lcd monitor (thinkvision l170 6734-ab1), ami kicsit megadta magát. mivel a készenléti ledje se világított, ezért szétkaptam, gondoltam, hogy a biztosíték ment ki. az jó volt, viszont az egyik panelen látszott, hogy már volt szervizelve, illetve épp ott letört egy elektrolit kondenzátor (bölcs és előrelátó módon nem írtam fel, ami rajta volt...). lehet, hogy ez volt a baja, lehet, hogy nem. van valaki, aki ezt meg tudná nézni nekem ócsóér'?

köszi.

(#17432) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Tud vki segíteni hol árulnak ilyet?
A polcboltonline.hu-t én is megtaláltam, de nekik nincs a megfelelő méretben.

(#17433) bob011


bob011
tag

Keresek(/veszek)

1. bármilyen régi, de EREDETI szoftvert! Írj privátban, ha van ilyened és legalább 10 éves! (Ha oprendszer, akkor jöhet bármikori.)

2. FreeDOS install lemezt, amit manapság laptopok mellé adnak!

(#17434) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

Sziasztok!

Egy Fuji Finepix S3200-as géphez keresnék SDHC memória karit, de sehol nem találok róla értelmes leírást :Y .
Mit tudnátok bele ajánlani, sztem egy Class4 minimum kellene, mert a sorozatfelvételeknél egyszerűen csigalassú a gép... :O

Szóval olyan ajánlatokat várnék, ahol ki lehetne prószálni, hogy az adott karival műxik-e a gép, persze, priviben lehet bombázni a kedvezőbbnél kedvezőbb ajánlatokkal!

(#17435) _seth_ válasza Irmscher 353 (#17434) üzenetére


_seth_
veterán

Class4 alatt van egyáltalán? :D Class6-os és kész, úgysem fog többet kihasználni, a sorozatfelvétel sem csak a memkari miatt lassú.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#17436) Borosz


Borosz
senior tag

Senki nem vesz itt PC-Gurut..?

(#17437) mezis válasza bob011 (#17433) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Jó lesz lyukszalagon is (PDP-8 klónra) ? :U

[ Szerkesztve ]

mezis

(#17438) adorjant


adorjant
senior tag

Kworld analóg tv-tuner eladó!
Csak maga a kártya van meg.

1000ft

(#17439) ntomka válasza Borosz (#17436) üzenetére


ntomka
nagyúr

Van még, aki vesz? :D

ツ Headphones on - World off

(#17440) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hali mindenki!
Nem tudjátok, hogy firefox alatt, ha beütöm, h www.google.com, akkor hogyan lehetne eltüntetni azt, h az igoogle és a marhaságai, meg moduljai jöjjenek be?

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#17441) bob011 válasza mezis (#17437) üzenetére


bob011
tag

Üdv!

Ment privát! :R

bob

(#17442) bob011 válasza ntomka (#17439) üzenetére


bob011
tag

Jelen!

Múltkor vettem párat, igaz használtan. :D

[ Szerkesztve ]

(#17443) patex1983 válasza zolikaDB (#17440) üzenetére


patex1983
őstag

jobb felső sarok, fogaskerékre katt->Klasszikus nyitólap

[ Szerkesztve ]

X

(#17444) zolikaDB válasza patex1983 (#17443) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ó, köszönöm :R

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#17445) Kryczek


Kryczek
tag

ma elég érdekes élményem volt. kaptam kölcsön egy galaxy-s készüléket. Megnézegettem, szép is jó is. De ez az android.... UHHH :( :( nagyon nem jó.... kimeríti számomra a büntetés kategóriáját az iOS-hez képest. Pedig kiváncsi voltam mert annyian mondták hogy milyen jó. Nos, nem nekem találták ki...
(ahhoz mértem h most egy S60-as nokiát meg egy 3GS-t használok)

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#17446) mexicanraven válasza Kryczek (#17445) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Jogos,tényleg ratyi,bár a szakik szerint a gyári rom lecserélése után megtáltosodik.
Mondjuk egy ilyen drága telón moddolgatni szerintem gáz.
Nem flamekeltés,ez a véleményem.

when the sun shines, we'll shine together

(#17447) _seth_ válasza Kryczek (#17445) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem Galaxy Ace van, nem cserélném el elavult S60ra ami már az anno 135ezer forintért vásárolt N95 8GB-os nokiámon is méltatlanul buta, elavult és lassú volt... iOSt nem használok, nem is tervezem :) Egyébként látva az android os térnyerését a többségnek bejön :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#17448) mexicanraven válasza _seth_ (#17447) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Persze,ez attól is függ,hogy ki milyen szintű felhasználó!
Az S60 régen jó volt, nagyon régen!:)

Háth, hogy van aki a letisztult, gyors rendszereket szereti, van akinek van kedve moddolgatni/hackelgetni, igaz vannak ennek is hátrányai, de cserébe nagyobb szintű a személyre szabhatósági faktor.
Szerintem ez alapján (is) vannak iOS és Android használók. :))

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#17449) _seth_ válasza mexicanraven (#17448) üzenetére


_seth_
veterán

Most szint alatt mégis mire gondolsz?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#17450) Manitou válasza mexicanraven (#17448) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem Volvo S80 van, na az zsír tényleg :K ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.