Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Deadside

Hozzászólások

(#1) pandras83


pandras83
senior tag

Azzal a céllal nyitottam a topicot, hogy a Deadside-ot kipróbáló játékosok tapasztalatcserébe kezdhessenek. Jómagam csak fontolgatom, hogy a jelenlegi állapotában beruházzak rá, és érdekelne a véleményetek a gameplayt illetően.

Cyberfuck Patchrunner

(#2) Ravasz567


Ravasz567
friss újonc

Hi. Pár napja próbálgatom. Nem rossz. Tényleg kicsit Tarkov feelingje van.

(#3) Xorith


Xorith
tag

Belekukkantottam és csináltam belőle egy videót. Persze van épp elég ilyen early access játék, de érdemes rálesni szerintem.

[link]

(#4) pandras83 válasza Ravasz567 (#2) üzenetére


pandras83
senior tag

Pro-kontra tudnál írni pár dolgot?

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#5) pandras83


pandras83
senior tag

Időközben csak megvettem, egyelőre nem tudom hogy érdemes volt-e

összefoglalva:

pros:
- alpha állapothoz képest csiszolt és fluid gunplay
- para atmoszféra
- az eddig felépített map úgy általában rendben van, bár sokkal több egyedi tereptárgyra, modellre, épületre, településre stb lenne szükség (nagyon hiányolom a villanyoszlopokat az utak mellől, jól mutatnának lepusztulva, leszakadozva)
- a megszokottnál agresszívabb (nem vak az, csak bátor) ai, az elején minden tűzharc kihívás
- a pvp izgalmas, bár még mission helyszínig nem sikerült élve eljutnom - biztos az is izgalmas lehetne valami körítéssel, amitől kalandnak és nem grindnak érzed ha pittyen a küldetést jelző hang
- egész jó craft - evés - ivás - health system

contra:
- egyelőre nagyon üresnek és kicsinek érzem a mapot, túl sok ismétlődő elem, kevés szín (a játék uralkodó színe a fosbarna)
- járművek teljes hiánya, nincs fast travel funkció (vagy nem találtam)
- szegényes a settings menü, a hud sem variálható

Nagyon bízom benne, hogy az utóbb soroltak fejlesztve lesznek, mert meglenne az esélye, hogy egy igazán komplex és magával ragadó survival pvp-pve kaland váljon belőle.

Mindent összevetve gyengébbnek érzem, mint amit a yt videók alapján feltételeztem, de van remény.

Néhanapján ráérek, ha valaki kedvet kapott Írjon privát üzenetet és nyomuljunk együtt

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#6) b1sti


b1sti
senior tag

Hali
Így 2 évvel később nyomva vki? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Deadside
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.