Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) KaraDani válasza Dark Archon (#11) üzenetére


KaraDani
addikt

Kezdő játékosok között a gyilkossal könnyebb. Egyszerűbb a gyilkos alap szintű irányítása, szokásos FPS nézet, futsz ütsz, elég könnyű alap szinten. Míg survivorrel, ott vannak a skillcheckkek, amik az elején szivatnak (főleg ha nem tudod, ahogy én se tudtam az elején, hogy van előtte egy hang ami jelzi, hogy jön) hátulnézetes kamera aminek a megfelelő irányítása kulcsfontosságú egy menekülésnél, magad elé is kell nézni, hogy merre mész, de közben a gyilkost is folyamatosan figyelni kell, hogy merre megy, pályaismeret stb... Aztán később ez fordul magas szintű lobbykban ha mindenki jó játékos a survivorok előnyben vannak már.

(#12) orc88: A matchmaking messze van a tökéletestől, alapból nehezíti a dolgot, hogy asszimetrikus a játék, nyilván nem pont 4-szer annyian játszanak survivort, mint killert, plusz a rank sem ugyanazt jelenti. Gyilkossal könyebb alacsonyabb rankot elérni, mert általában véve könyebb a pont generálás velük. Ahogy te is írtad, simán vannak nem jó gyilkosok alacsony rankon is, survivornél már ez kevésbé fordul elő.

Rank 1 vagyok mindkettőből (survivorrel ebben a hónapban még nem, 13-án van rank reset), gyilkossal néha kapok szinte tök kezdő survivoroket, olyankor jellemzően kicsit lazábban játszok velük, hagyom őket, hogy segítség egymást, nagyon kezdők még jellemzően kicsit paráznak is, próbálok arra is rájátszani, hogy minnél ijesztőbb legyek. Ilyenkor sokszor szoktam kapni, olyan visszajelzést, hogy mennyire jó meccs volt, így hogy nem gyalogoltam át rajtuk. Szóval azért értelmes játékosok tudnak segíteni azon, hogy a játékélmény mindenkinek jó legyen, persze ezt sokan leszarják sajnos.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.