Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#3197) barandris válasza m3gyo (#3188) üzenetére


barandris
újonc

Hát m3gyo ne haragudj meg, de azt leszámítva, hogy egyből esőbe kezdesz és meghalsz az okés de a többi szituációban nagyon bénának bizonyultál. Az előző verzióban én sose hűtöttem a karit és sose halt meg miatta... de ha nem űber taktikál gear volt rajta akkor nem melegedett ki olyan gyorsan... Mostani verzió kezd igazán túlélős lenni. Nekem nagyon bejön. Végre már nem a call of dutyról szól... Kétszer meggondolod h miket viszel és lehet h 2 AK tár helyett inkább egy lábast raksz be, mert ugyebár abba kaját készítesz a tár meg nem ehető... Az új verzióba egyszer sem haltam éhen és nem használtam az alma bugoltatást. Kérded, hogy hogy? Rengeteg csirke van még... Puszta kézzel el lehet kapni. Gázpalack meg gázégő rózsa rá a fedő és már lehet sütni... Nincs ilyen... raksz tüzet vágsz botot rá a csirkemell és sülhet... nincs gyufa? Fának a kérgét lehántod botot adsz hozzá kész a túlélős tűzrakási módszer. Csirkecsontból faragsz horgot, bot kötél horog keresel gilisztát azt mehet a peca... kötelet is lehet készíteni... vagy vetőmag is van dögivel. Almát és tököt is meg lehet sütni :D én ezt most tudtam csak meg nagyon jópofa és sokrétű. Jah kavicsból lehet kést is csinálni... A zombik meg nem nagy ellenfelek 3-4 fejütés és fekszik. És lehet h van nálla kaja!!! Farkasok.. úhhh dúrvák. Nem kell elszállni magunktól egy apokaliptikus helyzetben h az ember akkor is a táplálék lánc csúcsa... Bizony egy farkastámadást nem sokan élnek túl. De hála istennek kijátszható a rendszer ha nem vagány az ember... A zombikra is rámennek a farkasok és egy óvatlan pillanatban a fedezékünkből ki lehet slisszanni h ne kövessenek. Jah zombi számok... kéremszépen nem rambózni kell és észnélkűl lövöldözni... osonni és észrevéten maradni. Mintha a walking dead-et másolná a játék és abból is számtalan szitu volt hogy lőttek észnélkül és egyre több több több zombi vette őket körül és ilyenkor búcsúzott a sorozat egy színészüktől. Most merőben megváltozott a játék tematikája, eddig kényelmes volt. Aki meg killeket szerezni jött fel annak nyílván nem tetszik mert most túlélős és nem kényelmes. Ez azoknak is szól akiket a kommenteddel elijesztettél, hogy mennyire fos most a játék... Közel s távol nem volt még ilyen jó állapotban a játék mint most. Persze nehezen döcög és szerintem sem lesz kész soha... Jelen pillanatban aki túlélős TÚLÉLŐS zombis játékot akar venni az nem fog most csalódni. Csak kell egy akár jútúbos előképzettség mert most igazán kihívás túlélni... :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.