Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Darkness Reborn

Hozzászólások

(#51) Snoop27


Snoop27
őstag

Mi ujsag, hogy haladtok? En ujra elkezdtem pvp-zni, lassan mar a 30. helyen van a klan, jo cucc viszont nem akar esni workshop-bol, vettem 2 db 300 sol-os fegyot is, de csak epicek estek, talan majd legkozelebb tobb szerencsem lesz.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#52) GAbre


GAbre
veterán

Vegre craftoltam 1 legendarit.
Ezeknek nem 6tulajdonsaguaknak kene lennie?

Avatar

(#53) PirosHello válasza GAbre (#52) üzenetére


PirosHello
senior tag

Cs.szheted, ez egy GS42-es szintű új fegyó a meglévő GS45-öshöz képest :O Mire ezt is felkraftolod GS45-re, addig egy csomó pénzt és Evolve Stone-t elhasználsz, ami fölösleges idő és pénzkidobás :(
De legalább úgy érezheted, kaptál "valamit" :DDD

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#54) PirosHello válasza Snoop27 (#51) üzenetére


PirosHello
senior tag

A hétvégén csak pvp-ztem, silver 1-ről gold 2-ig jutottam...
Ezekkel a tárgyakkal, ami nekem van (minden Epic, kivéve a Talizmánt), talán ez a max, amíg el lehet jutni..... :R
Pénzt meg nem vagyok hajlandó erre a "skót" játékra költeni :DDD

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#55) Snoop27 válasza PirosHello (#54) üzenetére


Snoop27
őstag

Hat igen, en pakoltam bele penzt eleinte, de mar nem fogok tobbet, foleg mikor lattam az egyiiknel GS64-es fegyot, volt a csavonak kb. 13500 dps-se... ha egy ilyennel talalkozol pvp-ben csak azt nezed merre fuss :))

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#56) PirosHello válasza Snoop27 (#55) üzenetére


PirosHello
senior tag

Az elején még azt "hittem" (most már látom, hogy naív voltam, palira vettek rendesen), hogy ha egy 300-as legendary dropboxot kinyitok, akkor tuti legendary cucc pottyan ki belőle.....Miután némi pénzt öltem bele (kb. én is 30$-t :O ) és elindítottam másik két figurát is a SOL szerzés miatt (egy szamurájt meg egy démonvadászt) ezutén a sorra kinyitogatott dobozkákból csupa "sz.r, használhatatlan dolog potyogott ki. Na akkor fogadtam meg, hogy nincs több money, menjenek a jó..................!

pvp-zem, gyűjtögetek, oszt nem idegesítem magamat :D Ha meg kapok véletlenül valamit, akkor örül :U :U

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#57) PirosHello válasza Snoop27 (#55) üzenetére


PirosHello
senior tag

13500? annak Mi szalmabábuk vagyunk.... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#58) Snoop27 válasza PirosHello (#57) üzenetére


Snoop27
őstag

Gondolhatod :) Ma probaltam ujra egy evolve-t a fegyonal, kemeny 18% eselyem volt ra, hogy felmegy, normalis, hogy nem sikerult, de nem zavar igazan :) Szoktam en is pvp-zni de legtobbszor csak felhuzom magam mikor 2 gyenget kapok ki tarsnak akik csak doglenek.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#59) GAbre válasza PirosHello (#53) üzenetére


GAbre
veterán

Nem is akarom lecserélni!
Csak úgy tudom a legendary 6 értéket ad!
Ezen meg 5 van! :W

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#60) PirosHello válasza Snoop27 (#58) üzenetére


PirosHello
senior tag

Én meg akkor húzom fel magam, mikor belépnek, aztán 20 másodperc után feladják, mert esélytelenek. Én meg menekülhetek 1,5 percen keresztül, ha nem akarok "vágóhidat" játszani :O

Egyébként általában nem mindig lehet előre tudni, ki mennyire erős és ki gyengébb. Volt úgy, hogy legendary karddal rendelkező szamurájokat halomra öldös az ember, és volt úgy, hogy semmi különös "külső" ismertetőjellel rendelkező ellenfelek engem gyilkolásznak halomra..... :W

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#61) PirosHello válasza GAbre (#59) üzenetére


PirosHello
senior tag

És ha a két üres foglaltba követ teszel? Lehet, hogy megjelenik a 6. is :F
Nem tudom, soha nem volt legendary fegyóm. Erről talán Snoop többet tud nálam :)

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#62) Snoop27 válasza PirosHello (#60) üzenetére


Snoop27
őstag

Igen, attol meg lehet legendary a fegyo ha nem vilagit, azt is fel lehet vinni 25ig, s lehet meg fejlesztette is, szoval becsapos a dolog, megjartam en is parszor, hogy nem vilagito fegyos kardosnak (nem ugrik be a neve) 3 skill voltam.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#63) PirosHello válasza Snoop27 (#58) üzenetére


PirosHello
senior tag

A 18 %-nál kb. akkora esélyed van, mint a lottó ötösre, de legalább van esélyed.. :DDD :DDD
Én már 4-5 ször próbáltam az GS53-54-es Epic cuccokat eggyel feljebb nyomni, egyszer még 3 katalizátorral 45%-os eséllyel is pályáztam. De ezek is mind "hamvába hót" kísérletek voltak csupán :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#64) Snoop27 válasza PirosHello (#63) üzenetére


Snoop27
őstag

Kepzelheted mennyi penzt rakott a jatekba az, akinek GS 63-64-es fegyoja van

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#65) PirosHello válasza Snoop27 (#64) üzenetére


PirosHello
senior tag

Rengeteget, viszont sztem annyit meg nem ér a játék, hogy erre költsem a havi fizut... :D :D
Eljátszogat az ember így is.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#66) GAbre válasza Snoop27 (#62) üzenetére


GAbre
veterán

Én magáról a tulajdonságokról beszélek(kérdezek),nem a világító effektről...

Avatar

(#67) Snoop27 válasza GAbre (#66) üzenetére


Snoop27
őstag

Igen tudom, ezert nem neked cimeztem a valszt, hanem PirosHello-nak, mivel o irta, hogy nem lehet tudni elore ki mennyire eros. A tulajdonsagokrol tobbet en sem tudok, lehet random, van amelyiken 5 van amelyiken 6 tulajdonsag van, ahogy nemelyik 1, masikok pedig 2 slottosok.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#68) GAbre válasza Snoop27 (#67) üzenetére


GAbre
veterán

A köveket tudom,h van 1-2,meg akár 3 slotos(ől páncélom is az).de van még mellette 3 egyéb tulajdonság.
Most nézem csimám is 5ös... :/

Avatar

(#69) PirosHello válasza GAbre (#68) üzenetére


PirosHello
senior tag

Úgy emlékszem, hogy az van leírva az Epic cuccoknál "max.4 random function", a legendarynál meg "max.6 random function". Olvasatomban ez azt jelenti, hogy lehet az kevesebb is...... :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#70) PirosHello


PirosHello
senior tag

Tegnap pvp közben volt "szerencsém" jelenleg az első 10-ben lévő "blondy27" nevű hentessel egy csapatban lenni.
Iszonyatos vérengzést végzett (12 kills-1 death), még jó, hogy egy csapatban voltunk és nem ellenfelek :U :U
Mondjuk nem hagyott sok munkát nekünk, elintézte egyedül........ :DDD Még a dobócsillagjai is halálosak voltak :R

A pvp pontozásnál azt figyeltem meg, hogy ha eléri a csapat 800 pontot, és nem az idő vet véget a csatának, akkor 30 feletti pontot ad.
Ha csak nagyobb különbségű győzelmet arat a csapat (pl. nagyobb, mint 200-300 pont a különbség), akkor 20 pont felett ad, és ha kicsi különbségű a győzelem, akkor ad 10 felett.

Nem biztos, hogy így van, de mintha ezt érzékelném, vagyis a két csapat közötti "pontkülönbség" alapján adja a végén a battle pontokat és a bónuszokat.

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#71) GAbre válasza PirosHello (#70) üzenetére


GAbre
veterán

Ilyenkor,idegesít igazán,az aki 24 órában ráér ilyet nyomni.
Avagy fizet azért a netes cheat szerverhackért vagy miért...
De hát ha előbbi,akkor annyit is ér az élete,ha az előbbi! :)

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#72) PirosHello válasza GAbre (#71) üzenetére


PirosHello
senior tag

+1 :R , bizony ilyen emberek is élnek a világban. Engem nem idegesít, inkább sajnálom Őket "sivár életük" miatt.... :( :(
Lehet, hogy a kiüresedett életüket a játékban "kompenzálják"........Ám tegyék.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#73) PirosHello válasza GAbre (#71) üzenetére


PirosHello
senior tag

Én viszont inkább örömömet lelem ebben a játékban (egyszerűen jó játék), néha meg bosszankodom a dropboxok miatt....... :DDD :DDD :DDD

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#74) Snoop27 válasza PirosHello (#73) üzenetére


Snoop27
őstag

Az engem is idegesit, nem jon ossze egy legendary sisak

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#75) PirosHello válasza Snoop27 (#74) üzenetére


PirosHello
senior tag

Azért ne bosszankodj, mert Nekem meg semmi. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#76) GAbre válasza Snoop27 (#74) üzenetére


GAbre
veterán

+1.
Eddig skillekre ment el a sol.
Most már nem költök rá.
És már vagy 10-15-öt nyomtam el,és nekem se akar jönni legendary.
De legalább van vmennyi.
És végre 4 hónap után tudtam craftolni 1 legendary fegyvert,ami nem is ér annyit kb :D

Avatar

(#77) PirosHello válasza GAbre (#76) üzenetére


PirosHello
senior tag

Én még csak kb. 10-et nyitottam ki zéró eredménnyel. Akkor még kitartóbbnak kell lennem ezek szerint..... :)
Craftolni meg a talizmánt tudtam, viszont ez előrelépést jelentett a korábbi epic cucchoz képest, és csak két hónapot kellett rá várni. HURRÁ! :))
Mindig az panaszkodik leginkább, akinek a legjobban megy a sora :DDD :DDD :DDD

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#78) Snoop27 válasza PirosHello (#77) üzenetére


Snoop27
őstag

Gondolom az utolso soroddal ram tettel celzast :P En csak a sajat problemaimat latom s ez az ami zavar. Sztem levittek a drop rate-et, keves az esely a legendary-ra, tobben irtak, hogy regebb hamarabb estek jo cuccok.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#79) PirosHello válasza Snoop27 (#78) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nem Rád gondoltam, a hozzászólás alapján önirónia akart lenni..... :B
Persze, a programozóknak nem pálya, ha folyamatosan potyognak a legendary cuccok. Először jön a "beetetés", majd ha már sokan játszanak akkor van "kapás", hasonlóan a horgászathoz. Aki horogra akad, annak a bankszámlája bánja........ :W
"Business is business" :O

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#80) PirosHello


PirosHello
senior tag

Megnyíltak az új, sivatagi pályák, kellemes skorpióvadászatot mindenkinek! :DDD
Ráadásul itt már lvl 60 fölé lehet menni, vannak új fegyók és kiegészítők, tehát lehet tovább fejlődni. :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#81) Snoop27 válasza PirosHello (#80) üzenetére


Snoop27
őstag

Jaja, meg tobb penzt bele lehet olni a jatekba :) Vannak szarnyak is, ami 1000 sol, bele telik kis idobe amig osszeszedjuk :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#82) PirosHello válasza Snoop27 (#81) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szárny? Az meg mire jó? :F :F

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#83) Snoop27 válasza PirosHello (#82) üzenetére


Snoop27
őstag

Bizonyos %-ot ad hozza az ellenallasodhoz, erodhoz, eletedhez. Nezd meg a shop-ban.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#84) PirosHello válasza Snoop27 (#83) üzenetére


PirosHello
senior tag

Aha, akkor olyasmi, mint egy gyűrű-talizmán-nyaklánc kombó. Jól megkérik az árát... :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#85) PirosHello válasza Snoop27 (#81) üzenetére


PirosHello
senior tag

Én kivárom, egyébként ebből a "pofátlanul" magas árból (1000 SOL :W ) látszik, hogy a korábban leírt beetetés eredményes volt, dől a lé a Gamevil-hez. Ezt is sokan meg fogják venni 100$-ért., mi az nekik..... :Y

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#86) Snoop27 válasza PirosHello (#85) üzenetére


Snoop27
őstag

Nekem el is ment a kedvem tole, de nagyon. Igy hiaba a fejlodes is, jo cucc + 1 kemeny szarny ellen semmi eselyunk.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#87) PirosHello válasza Snoop27 (#86) üzenetére


PirosHello
senior tag

+1 :DDD , most még pvp-ben nem is gondolkodom.
Egyelőre megpróbálom az új pályákat végig vinni, oszt majd meglátjuk..... :D

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#88) GAbre válasza Snoop27 (#86) üzenetére


GAbre
veterán

Akcióba kapsz 1 devil szárnyat meg 2 dolgot,csupán 50 dolcsiért!
Szóval hajrá,14000Ft-ért,vegyetek 1 xaros szárnyat akciósan! :D
Már diablo 3at megkapom ennyiért :D (és nem akciósan)

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#89) Snoop27 válasza GAbre (#88) üzenetére


Snoop27
őstag

Valahogy ugy, s ha meg is veszed a szarnyat 1-2 honapon belul ujra bevezetnek vmi ujitast (pl. olombugyi, aranyozott szarnyas betet), amit ha nem veszel meg ujra gyenge leszel.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#90) PirosHello válasza GAbre (#88) üzenetére


PirosHello
senior tag

Mondtam, hogy "pofátlanok" :DDD
Nem veszek semmit! :DDD

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#91) PirosHello válasza Snoop27 (#89) üzenetére


PirosHello
senior tag

+1 :DDD :R "Business is business"
És vannak a "fejőstehenek", akik beveszik ezt a sok "maszlagot" és szépen tejelnek.... :W

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#92) GAbre


GAbre
veterán

Nálatok se csinálja meg az orc general questet?Elvileg ez az nem?

Mindkét karakteremnél megcsináltam,és semmi! :S

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#93) Snoop27 válasza GAbre (#92) üzenetére


Snoop27
őstag

Biztos vagy benne, hogy Hard-on csinaltad meg es nem Normal-on? Csak mert velem is megtortent mar anno.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#94) GAbre válasza Snoop27 (#93) üzenetére


GAbre
veterán

Ha megnézed,a mapot,és látod a piros pöttyöt alatta,gondolom nem kell válaszolnom tovább...
Normálon is csináltam.

Avatar

(#95) Snoop27 válasza GAbre (#94) üzenetére


Snoop27
őstag

Igaz, mar keverem a szineket miota nem jatszom olyan surun. Biztos az is 1 bug a sok kozul.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#96) PirosHello válasza GAbre (#92) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nálam ezzel korábban nem volt probéma (vagy nem is figyeltem rá?)
Jó régen jártam itt, miután már az Expert szinten is túl vagyok, már a Ladune Desert pályákat nyomom.
De lehet bug is.... :F

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#97) PirosHello


PirosHello
senior tag

pvp-ben az idény lejártakor meghagyta az addig elért gold III szintet, talán a mostani idény alatt eljutok a challenger I szintig..... :B

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#98) Snoop27 válasza PirosHello (#96) üzenetére


Snoop27
őstag

Nagyon szepen kidolgozott terulet, el kell ismernem, a szornyek is jol neznek ki, biztos jo kis beveteluk lehet ha ennyi penzuk van a fejlesztesekre.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#99) GAbre válasza PirosHello (#96) üzenetére


GAbre
veterán

Nah jó,akkor,ha már éjfélkor válaszolt a support leírom:
"In regards to your second screenshot, it is a known issue and our developers are working on fixing the problem for all device types. Please continue to bear with us as we make improvements, thank you."

Röviden igen bug,és dolgoznak rajta

Avatar

(#100) PirosHello válasza GAbre (#99) üzenetére


PirosHello
senior tag

Köszi az infót.... :R
Akkor ettől kezdve Én is figyelek a bugokra....

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Darkness Reborn
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.