Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Darkness Reborn

Hozzászólások

(#1) Gorbesz


Gorbesz
tag

A GAMEVIL gondozásában megjelent egy méltán 5 csillagot érdemlő Action-RPG a Play Store-on.
Alapítsünk guildet, és beszéljünk itt erről a F2P játékról!

DOWNLOAD

PS5/iOS

(#2) Gorbesz


Gorbesz
tag

A guild létrehozásához 50k arany, vagy 100 Sol szükséges.

PS5/iOS

(#3) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Szia!

Milyen a játék? Hasonló mint az arcane legends?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#4) Joccc07 válasza Gorbesz (#1) üzenetére


Joccc07
addikt

Akkor hadd szóljon!

A nevem a gameben: Joccc

Vegyél fel

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#5) Snoop27


Snoop27
őstag

Meg jatszatok a Darkness-t? Csinaltatok klant? En mar jatszom egy ideje de nem talalok aktiv magyar klant.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#6) Joccc07 válasza Snoop27 (#5) üzenetére


Joccc07
addikt

Én még igen.
De klánt még nem csináltam

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#7) Snoop27 válasza Joccc07 (#6) üzenetére


Snoop27
őstag

Jo kis jatek, lassan 53as leszek, tudtommal van jo par cheater, de attol meg elvezheto.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#8) PirosHello válasza Snoop27 (#7) üzenetére


PirosHello
senior tag

Én 58-as vagyok, de sajnos eléggé "megrekedtem" a játékban. Sajnos akárhány 300SOL-os Legendary Weapon Strongbox-ot nyitottam már ki (legalább 4-et) mindig csak Epic weapont adott, amit már nem lehet tovább fejleszteni 54-es szintnél (evolve leveszi a 70000 gold-ot, és az evolve stone-ból is a 4 db-ot), de mégsem ugrik a fegyver a következő szintre. Ugyanez az armor, a fejvédő, a bakancs is. Többet nem próbálkozom. Lehet, hogy ha az ember költene rá (fizetne érte), akkor adna lehetőséget a tovább fejlődésre, de ez így nagy sz*r :(((
Amúgy jó a játék, csak pénz nélkül ezt sem igazán lehet végig játszani :O :O

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#9) Snoop27 válasza PirosHello (#8) üzenetére


Snoop27
őstag

Ha vegigjatszas alatt a lvl 60 elereset erted akkor meg kell cafoljalak, konnyen el lehet erni, foleg miota bejottek az expert palyak, azelott kicsit lassabb volt, viszont nem nehez. Pvp-nel viszont nagyon sokat szamit a jo cucc, nekem szinte mindenem legendary, penzt viszont nem sokat koltottem ra, csak eleinte egy keveset.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#10) PirosHello válasza Snoop27 (#9) üzenetére


PirosHello
senior tag

nem a lvl60-at értem a végigjátszás alatt, azt valóban idő kérdése (no meg türelem) hogy elérje az ember, hanem az expert pályákon való végigmenetel ezzel a "gyengébb" cuccal.
Pvp-nél meg esélyem sincs :(

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#11) PirosHello válasza Snoop27 (#9) üzenetére


PirosHello
senior tag

A legendary cuccokat hol kaptad? Strongboxokat nyitogattál jó sok SOL-ért, vagy kaptad "ajándék" strongboxban?
Ha Te választottál, melyiket? Melyik strongboxot nyissam ki, mert nem igaz, hogy 1200 SOL-ért egyetlenegy legendary cuccot nem adott eddig :W

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#12) Snoop27 válasza PirosHello (#11) üzenetére


Snoop27
őstag

A radiant dobozokbol estek a cuccok de volt amit az ajandek dobozbol kaptam, a devils strongbox is jo, a legendary fegyom abbol esett. Ha tudok segiteni irj ram a jatekban, Merlon a karim neve.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#13) PirosHello válasza Snoop27 (#12) üzenetére


PirosHello
senior tag

Köszi, akkor a radiant dobozokkal próbálkozom :R
"Geza" az én karimé.
Most full a haverok száma, de egyet kitörlök, és küldök felkérést :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#14) Snoop27 válasza PirosHello (#13) üzenetére


Snoop27
őstag

Rendben, pvp-ztunk is mar parszor egymas ellen :) Kitoroltem en is 1 szemelyt.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#15) GAbre


GAbre
veterán

Sziasztok!

Csak gondoltam megmutatom,h lehet szamurájból gladiátort csinálni! :C

Kicsit +lepődtem mikor akartam játszani gladiátorommal,és alap skillek voltak.
Aztán vettem észre,h mi van! :Y

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#16) PirosHello válasza GAbre (#15) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen, ez egy új karakter: a hermafrodita :DDD :DDD

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#17) Snoop27 válasza GAbre (#15) üzenetére


Snoop27
őstag

Na fene, ezt meg hogy? Lehet venni skin-eket fegyora es ruhakra?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#18) GAbre válasza Snoop27 (#17) üzenetére


GAbre
veterán

Szerverhiba volt,vagy nem tudom.
keverte a 2 karakteremet eggyé! :)
Rendesen gladiátorral toltam,a gladiátor skilljeivel.
De a szamuráj karakteremmel.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#19) GAbre


GAbre
veterán

Ha már itt vagyok.
Van magyar guild?

Meg esetleg jeweleket lehet olvasztani nagyobb szintűvé,vagy csak eladni lehet,ha nem kell.

Avatar

(#20) Snoop27 válasza GAbre (#19) üzenetére


Snoop27
őstag

Magyar klan ugy tudom van tobb is, anno a HUNters szamitott nagynak, de nem tudom ha meg aktivak, jelenleg a SZIKRA ami aktivabb magyar klan, es a tagok is rendesek, en egy nemzetkozi klant erositek, PsychoKiller a neve, 1 hete vagyok a tagjuk s eleg sok (20+) aktiv tagja van.A jewel-eket nem lehet egybe olvasztani, csak a workshop-ban lehet nagyobb szintut vasarolni penzert, vagy dobozbol, esetleg boss olesevel kaphatsz meg 6-8as szintueket.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#21) GAbre válasza Snoop27 (#20) üzenetére


GAbre
veterán

Köszönöm!
Ezeket az infókat én is tudom,csak van pár kisebb,és nem kell...
Amúgy legendary item craftolni ennyire nehéz?
Hetek óta várom,már,h legyen vmi benne.
Napi 5-10x is nézek be rá.
De eddig ha 2x volt superioir metal.(legendary).
De az meg van nekem amúgy is.

Detto így álok jewelekkel.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#22) Snoop27 válasza GAbre (#21) üzenetére


Snoop27
őstag

Azokat add el, en sem volt mit csinaljak veluk, mar csak a lvl7-eseket hasznalom fel, nagy szinten csak azok hasznosak.(es persze a lvl 8+, de azokat csak hirbol ismerem)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#23) GAbre


GAbre
veterán

Amúgy nagyon nem találtam erősebb karaktert,de valamiért gyengének érzem az enyém.

3-4 kivétellel ki van maxolva az összes passzívom.
Meg a "legerősebb" aktivokat használom(nézőpont kérdése)

Mégis raidben is 2es sárkányt lenyomom(-juk) még.3ast,ha jó a csapat.De a 4es már biztos nem megy.

Avatar

(#24) PirosHello válasza GAbre (#23) üzenetére


PirosHello
senior tag

Te még jól állsz cuccokkal :R Nekem lvl 59-en egyetlen legendary szintű cuccom egy GS50-es Dual Heart talizmán, amúgy minden Epic.....
Már legalább 10 strongboxot nyitottam ki, amelyikben legendary cuccot "ígér" a leírás, mégis hoppá! Epic szintű ugrik ki belőle...... :((( :((( Ugyanezt a jutyubon többen feltették, akiket ez bosszantott (pl. egymás után 6 db legendary doboz kinyitásával 6 db Epic cuccot dobott a gép :W ).
Nem erőltetem tovább a dolgot, lvl 60-ig elviszem a mukit, aztán néha benézek majd 1-1 pvp erejéig (különben még bosszantana a dolog :DDD ).

Felpörgött a totyik, ezek szerint Mo-ról is többen játszunk.... :C

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#25) PirosHello válasza PirosHello (#24) üzenetére


PirosHello
senior tag

Bocs, GS51-es...Nem oszt, nem szoroz....

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#26) GAbre válasza PirosHello (#25) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi,hát én is most költekeztem,meg előtte is pár legendary-epic boxot nyitottam.
De mind csak epicet dobott! :/
Ok,akkor összeszedek 300at,h legend fegyvert vagy v mit kapjak.
Remélem nem dob ott már epicet.

Amúgy azt utálom a legjobban,hogy ami bejött a bossraid mellett(riftszerű).
Ott javítani kell a fegyvert,az még okés.
De hoppá,ha csak 1 skillt használsz,amiben pl nem kéne romlania a cuccodnak.
Akkor is el kell költened a fele aranyat arra,h javítsd!
Kérdem én minek!????
Attól romlik ennyire,h viselem? :O :W

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#27) Snoop27 válasza PirosHello (#24) üzenetére


Snoop27
őstag

Ha 3 ember beszelgeteset lehet annak nevezni :) En is mar jo ideje vadaszok legendary gyuru es sisak utan, de csak epic esett nekem is, na de majdcsak osszejon :) A tobbi nagyjabol minden megvan es +25osek, a fegyot sikerult 1 lvl-lel feljebb toljam az evolve stone segitsgevel.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#28) PirosHello válasza GAbre (#26) üzenetére


PirosHello
senior tag

El kell, hogy szomorítsalak: 4db 300-as legendary boxot nyitottam már ki (lásd feljebb), és csak epicet dobott.
Nem is nyitok többet ilyen "drága" dobozt, az már biztos! :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#29) PirosHello válasza Snoop27 (#27) üzenetére


PirosHello
senior tag

A "legundorítóbb" ez az Evolve dolog: nagy nehezen összegyűjtesz 4+4 db evolve stone-t, meg 70 000 gold-ot, és az esélyed, hogy lvl+1-es cuccot kapjál 30%. Ez még oké, katalizátorral feljebb nyomhatod az esélyedet (azt sem osztogatják ingyé), de még az esélyed akkor is csak kb. 50-55% (ehhez már 4-5 db katalizátor kell!)
Aztán, ha a gép mégis úgy gondolja, akkor elvesztetted a fenti dolgokat+zsozsót, és maradtál, ahol voltál (nekem eddig 8-ból 6-szor nem változtatott, csak lenyúlta a zsét+katalizátorokat. Tisztességtelen)
Mi ez, ha nem lenyúlás? :W

Persze tudom, nem kötelező játszani+a programozónak is meg kell élni valamiből, de a korlátokat elég szűkre szabja legtöbbször.

Amúgy maga a játék remek!!!!! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#30) Snoop27 válasza PirosHello (#29) üzenetére


Snoop27
őstag

8x mar probalkoztal? Nem semmi, sok penzed lehet. 35%os esellyel sikerult felvinnem, de nincs katalizatorom, es nem vagyok hajlando 30 dolcsit adni ertuk.
Meg valami, nem tudjatok a gyoztes pvp utan mi szerint adja a pontokat? van mikor 16ot ad es van mikor 37et.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#31) PirosHello válasza Snoop27 (#30) üzenetére


PirosHello
senior tag

Pénzt gyűjteni nem nagy kunszt (sok játékkal persze, ezért is sajnáltam), SOL-t vettem eddig egyszer a 3 dolcsis ajánlatot, ami 30 napon keresztül napi 30 SOL-t ad.
Úgy vettem észre, hogy a pvp pontosztásnál figyelembe veszi:
- milyen szinten vagy, és a másik két társad milyen szintű
- az "ellenfelek" milyen szintűek voltak
- nem mellesleg mennyit öltél, és hányszor haltál meg

Volt olyan, hogy kevesebbet öltem meg és többször haltam meg, mint a csapattársaim, mégis több pontot kaptam. Valszeg a szint (HP, DPS, DEF, MP is befolyásolja) miatt, és az ellenfél szintje miatt.
Más tippem nincs.

A gamevil.usa Darkness Reborn fórumán lehet, hogy találsz rá választ, de meg is kérdezheted az Admint.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#32) GAbre válasza PirosHello (#31) üzenetére


GAbre
veterán

Én mindíg azt hittem 30x3 dolcsi.
Sose vettem.Nah most vettem 1et pont feldobta :)

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#33) Snoop27 válasza PirosHello (#31) üzenetére


Snoop27
őstag

Koszi, valami ilyesmire gondoltam en is, az elobb pl. 29 pontot adott 2 legendary fegyos ijjas elleni gyozelem utan, de nagyon valtozo. Es arra rajottel/rajottetek, hogy a pvp season mennyi idot tart? Nem arra gondolok ami hetente ujra kezdodik, hanem az amiutan rangot kapsz, silver 1,2,3, gold, 1,2,3, stb., el szeretnem erni a 7500 pontot, hogy Challenger 1 legyek (vagy Diamond 1, mar nem tudom)

(#32) GAbre : igen, az megeri, 30 sol naponta, sokszor jol jon. Meg neha vettem 3-9 dolcsis csomagot, el akartam erni a VIP lvl 3-at.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#34) Snoop27 válasza PirosHello (#29) üzenetére


Snoop27
őstag

A workshop-ot frissitsd orankent, en mar 2x kaptam onnan legendary fegyot, de feltortem oket, mert nem voltak jobbak a jelenleginel.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#35) GAbre válasza Snoop27 (#34) üzenetére


GAbre
veterán

Frissül az magától óránként,hogy frissítsem én?
Mostanában van 3-4 epic cucc,de semmi legendary.
Pedig napi 6x minimum nézem a shopot..
Mi az,h feltörted? :O

Avatar

(#36) Snoop27 válasza GAbre (#35) üzenetére


Snoop27
őstag

Ha lenne ra lehetoseg szivesen atadnam, de nincs sajnos. Igen, frissul magatol ha belepsz, maskepp nem, erre gondoltam a frissites alatt. Nekem is legtobbszor zold cuccok jelennek meg, eleinte tobb legendary volt, de persze akkor meg nem volt hozza sziv formaju material-om, most meg hogy van semmi normalist nem ad.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#37) PirosHello válasza Snoop27 (#33) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nem vagyok benne biztos, de amikor szintet léptem (bronzról ezüstre), akkor a season lejártával nem vette el a rangot és a pontszámot, de megkaptam a jutalmat.
Amikor nem ugrok "nemesfém-szintet", akkor elölről kezdi.

Mostanában zöld és kék cuccokat ad.
Gabre-hoz csatlakozom: nem annyiszor frissít, ahányszor belépsz, henem óránként. Persze az órát akkor indítja, ha belépsz .... :B :K Sajna 24 órában nem tudok bent lenni..... :DDD
Meg a tapasztalat alapján emiatt úgy sem érdemes, úgysem ad semmi jót. :((

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#38) Snoop27 válasza PirosHello (#37) üzenetére


Snoop27
őstag

Igen, orankent frissit de csak akkor ha ralepsz, maskepp nem, erre gondoltam, csak rosszul fejeztem ki magam :) En legutobb gold 2 voltam de par het lejartaval ujra bronz 1 lettem, csak nem jottem meg ra mennyi idot tart egy szezon, na de majd kideritem.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#39) PirosHello válasza Snoop27 (#38) üzenetére


PirosHello
senior tag

OK, ha van infód erről mindenképp oszd meg velünk is.

szerk: teljesen meghatódtam. Most, hogy beléptem az óránként feldobott eszközök között volt egy GS55-ös Voodo Talizmán, gyorsan megvettem a GS51-es Dual Heart helyére.
Lehet, hogy többet kell szidni a programozót (biztosan csuklik), és majd terül az asztalkám :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#40) GAbre


GAbre
veterán

Életem első döntetlene ai ellen :D

Ahhoz már hozzászoktam,h a login rewardok van,h 2 nap alatt kapom meg.
Ahhoz is,h minden 3.ik inventory lapnál 1et vissza kell lépnem,mert 2 inventory lapot nyit nem(és nem lehet semmit csinálni a 2. lapon).
Ahhoz is,h a 7en is 2x-3x volt szerverkarbantartás 7től 10ig,ami 11ig tartott kb.
És persze napközben nem volt netem,majd késpbb olyan f*s volt,h a vs módban is laggoltam,ha nem dobott ki,vagy nem arra eszméltem,h megöltek)
De már kezdi kivinni a hajam a játék.... :S

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#41) Snoop27 válasza GAbre (#40) üzenetére


Snoop27
őstag

Nekem ilyen problemaim nincsenek, semmi kulonosebb bugot nem vettem eszre a jatekban. Par napja mar alig lepek be a jatekba, elkezdtem jatszani az Order and Chaos Online-t, jol meg van csinalva, nem kell venni semmit, hogy fejlodhessek, tetszik, bar lassu a fejlodes de nem sietek sehova :) A Storm Cape szerveren vagyok, ha van kedvetek probaljatok ki, szivesen segitek amiben tudok, es legalabb van trade, nem ugy mint a Darkness-ben

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#42) PirosHello válasza Snoop27 (#41) üzenetére


PirosHello
senior tag

Lassan Én is "kikopok" majd innen, csak időnként nézek be a napi "jutalomfalatért", hátha még tudok fejleszteni..... :U
Azután, hogy a lvl 60-at elértem, hard szinten is minden pályán meg van a három csillagom, van egy 40-es nindzsám és egy 30-as Demon Hunterem igazából már nem túl érdekes a játék....... :R
Lehet, hogy előbb utóbb megnézem ezt az Order and Chaos-t is..... :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#43) Snoop27 válasza PirosHello (#42) üzenetére


Snoop27
őstag

Engem jobban lekot, mint a Darkness, sokkal osszetettebb, nem annyira penz orientalt (legalabbis ezen a szinten) sok kaszt van es azon belul 4 tipus (ijjas, harcos, magus es keses) szoval van mibol valasztani :) Biztos neked/nektek is teteszene, felteve, hogy vonz a questeles, oldokles es ide-oda rohangalas.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#44) PirosHello válasza Snoop27 (#43) üzenetére


PirosHello
senior tag

Kipróbálom, de 1,8 GB-ot idő letölteni :B

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#45) Snoop27 válasza PirosHello (#44) üzenetére


Snoop27
őstag

100 megas nettel gyorsan megy :) Probald ki es majd ird le hogy tetszik.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#46) GAbre


GAbre
veterán

Bug hegyek!
Elküldtem az összes friend pontomat,és nincs kész a napi quest,mert szerinte 1et se küldtem el! :O

:W :W :W

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#47) Snoop27 válasza GAbre (#46) üzenetére


Snoop27
őstag

Nalad a nettel lehet problema, nalam sosem volt ilyen gond. Eddig mikor orankent ramentem a workshop-ra, remelve, hogy hatha esik valami jo nem dobott semmit, a tegnap, hogy csak 2x leptem ra kaptam egy 55os S legendary gyurut, ki erti ezt?!

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#48) GAbre válasza Snoop27 (#47) üzenetére


GAbre
veterán

Ha a nettel lenne a probléma,akkor nem lett volna elküldve a friend pont!
De el lett,de a quest nincs kész!Az összes többinél megcsinálta!
-.-

Avatar

(#49) PirosHello válasza Snoop27 (#47) üzenetére


PirosHello
senior tag

Az nekem is jól jönne........ :W

Kipróbáltam ezt a "mászkálós" Order and chaos online-t, hát nem jött be.... :(((
Eljutottam a 6-os szintig, de fél órán keresztül csak valami lila manókat kell gyilkolászni folyamatosan, közben a hátizsákom is régen megtelt már, pénzem nincs a méretőének a növelésére, és nem tudom, meddig gyilkolásszam még szerencsétleneket..... :O

Egyébként PC-n régebben játszottam hasonló játékokat (GTA, Mafia, stb.), ahol hasonló volt a játékmenet (térképen különböző küldetéseket teljesíteni, és így folyamatosan fejlődni), és azok sem a játékmenet miatt tetszettek, hanem inkább a hangulatuk miatt.
Ennek az OAC játéknak viszont nincs meg számomra ez a hangulata, és nem szeretem, ha a telón a figurát 3D-ben kell irányítani (a PC-n legalább egér+bill. kombóval valahogy elboldogult az ember).
Szóval kukázom :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#50) Snoop27 válasza PirosHello (#49) üzenetére


Snoop27
őstag

Igen, valoban eleg lassu a fejlodes es a bag is kicsi, most lvl 21 vagyok, meg tetszik es jatszom egy darabig, de biztos nem en leszek a legjobban felszerelt jatekos :) A darknessbe naponta 2x lepek be, leginkabb a gyemantok es a pontok elkuldese miatt. A klanunk nagyon passziv lett, alig vannak bent 3-4en, par hete 30.ak voltunk pvp-ben, jelenleg pedig valahol a 80 kornyeken.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Darkness Reborn
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.