Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Darkness Reborn

Hozzászólások

(#301) pantano84


pantano84
újonc

Töröltem pár inaktív barátot. Holnap már tudsz invelni. Amúgy én úgy tudom a mostani frissítéssel hozzák be a mage-t.

[ Szerkesztve ]

(#302) PirosHello válasza pantano84 (#301) üzenetére


PirosHello
senior tag

Hmmmm 300 SOL v. 300 000 Gold :W
Nem kétséges, hogy huzamosabb időre kihagyom Mage-t.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#303) Snoop27 válasza PirosHello (#302) üzenetére


Snoop27
őstag

En lehet kiprobalom ha lesz 300 SOL-om, de csak kivancsisagbol, mert amugy mar nem igazan dob fel a jatek (most a Kritika-t kezdtem el jatszani, nem rossz, es rengeteg a magyar)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#304) pantano84


pantano84
újonc

Na ma meglett a sol-om a szárnyra és meg is vettem. Mage kari azért elgondolkodtató ennyi pénzért hogy meg éri e.Kritika-val én is játszok,23-as a Cat acrobat-om.

(#305) PirosHello


PirosHello
senior tag

Sziasztok,
az hogyan lehetséges, ha egy másik saját karakterrel belépve megnézem egy másik karakterem "adatlapját" (a Community-ban rákeresek a nevére), akkor ott nem ugyanazt a 3 adatot látom (DPS, HP, DEF), mintha azt a karakteren belül az INV. mappában nézem??????

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#306) Snoop27 válasza PirosHello (#305) üzenetére


Snoop27
őstag

Ugy tudom, hogy a %-osan hozzaadott ertekeket mas nem latja rajtad kivul.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#307) PirosHello válasza Snoop27 (#306) üzenetére


PirosHello
senior tag

Köszi, akkor tul. képpen nem is láthatod, ki mennyire erős, csak tájékoztató adat. Harcban meg majd rájössz 😃.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#308) Snoop27 válasza PirosHello (#307) üzenetére


Snoop27
őstag

Pontosan, Ezert van sokszor az, hogy mikor egyesek klant keresnek es kiirjak a dmg-uket ha ramesz a nevukre 1-2e-rel kevesebbet ir.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#309) pantano84


pantano84
újonc

Ezt jó tudni. Ma uppoltam 58-ra. Wingem jelenleg Gs14-es. Amúgy azt vettem észre,hogy mióta megvan a wingem VS-nél több winggel rendelkező karakterrel rak össze.

(#310) HelpMe2001


HelpMe2001
újonc

Sziasztok pls gyertek ebbe a guildba HunLOLLand
Köszi ha beléptek :R
nevem A jatekban HunFasz

[ Szerkesztve ]

(#311) luluka23


luluka23
újonc

Sziasztok! 59es vagyok a játékban. A problémám az lenne hogy vettem 1 új telefont, és nemtudom hogyan tudnám folytatni a karit az új telon... Nem akarok újjat kezdeni... Ha tudna valaki segíteni, azt nagyon megköszönném.... A játékban is luluka23 a nevem, nyugodtan jelöljetek.... meg szívesen belépnék 1 magyar guildba... Előre is köszi. Üdv

(#312) PirosHello válasza luluka23 (#311) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szia!
Úgy tudod, hogy a régi telón a beállítások menüben (aszem egy fogaskerék a jobb felső sarokban) a 3. fülön belépsz a gmail-es fiókoddal és jelszavaddal, majd save.
Ha pedig az új telón elindítod a játékot bármilyen karakterrel, akkor ismét irány a játékban a beállítások menüpont, ott is belépsz a gmail-el, ekkor megkérdezi, hogy biztosan le akarod e cserélni az új karaktert a nála nyilvántartott (szerveren tárolja) adataidra, OK-t kell nyomni, majd újra elindítani a játékot, és voalá, visszakaptál mindent.

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#313) PirosHello válasza HelpMe2001 (#310) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ez a HunLOLLand guild hányadik jelenleg a ranglistán?
A guild-be csak az hívhat játékosokat, aki a guild-et létrehozta, sajnos tag nem.

luluka23: miért nem teszel ékköveket a cuccaidba, úgy sokkal erősebb lennél. :F

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#314) PirosHello


PirosHello
senior tag

Ezek a Mage figurák nem sikerültek a játékmenet szempontjából túl jól (szerintem). Pvp-ben GS53-as szinten ezzel az atomlézerrel már majdnem megölnek, én meg még csak közel sem tudok menni hozzájuk, úgy eltűnnek.
Mi lesz, ha majd GS65-ösök lesznek szárnnyal együtt? Esélytelen más karakterek számára.
Ezt nem tartom tisztességesnek, még ha jó üzleti fogás is volt :W :W

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#315) atiska007 válasza PirosHello (#314) üzenetére


atiska007
senior tag

majd fognak balance-olni...

Mittudomain!

(#316) PirosHello válasza atiska007 (#315) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ja, persze.... :D

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#317) Took


Took
újonc

Sziasztok, új vagyok még a játékban de nagyon tetszik és segítséget szeretnék kérni. Kaptam egy epic fegyvert de csak GS8-as. Ezután jött egy Rare GS13 jobb stat-okkal. Szerintetek melyiket használjam, illetve hogyan tudnám a GS szintet növelni. Ha van magyar guild, szívesen csatlakoznék!
Köszi :)

(#318) GAbre


GAbre
veterán

Ettől féltem....
Megjött az új teló:
Full hdban mindjárt akad már a game!
Mali-450MP gpu itt már kevés sajna :/

Avatar

(#319) PirosHello válasza GAbre (#318) üzenetére


PirosHello
senior tag

Vedd lejjebb a grafikai beállításokat a "Beállítások" menüpontban. Én is csak "normal" módban játszom, de ettől még a játék élvezhető.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#320) PirosHello válasza Took (#317) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szia!
Bármelyiket használhatod, ha gyakran játszol 1-2 napon belül úgyis lesz másik, jobb :D .
Az első 1-2 hétben még gyors a fejlődési lehetőség (szintugrás), úgy lvl.25-30 körül lassul be.
Utána már ritkábban változtatsz a cuccokon, lvl65-nél pedig már igen ritkán :D :D .
(Főleg GS60-65-ös legendary fegyót nagyon "takarékosan" ad :W :W :W )

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#321) Took válasza PirosHello (#320) üzenetére


Took
újonc

Köszönöm a segítséget :)

(#322) PirosHello válasza Took (#321) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nincs mit, jó játékot! :))

Én már 4 hónapja játszom ezzel a játékkal. 3 karakterem van: egy lvl65-ös huszár, egy lvl46-os kardos menyecske, és egy lvl38-as tüzér. Mage-et már nem kezdek el, nem érdekel. Sajnos 4 hónap után már nem kicsit unalmas a játék, snoop-hoz hasonlóan már én is ritkán játszom.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#323) Snoop27 válasza PirosHello (#322) üzenetére


Snoop27
őstag

Akartam is irni, hogy nyugodtan dobj ki friend listabol, vegyel fel egy aktivat. Ritkan lepek be Kritika-t jatszom, ezt nem tudom megunni, es rengeteg a magyar is, ha tetszene irj ram es segitek barmiben szivesen.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#324) dust


dust
újonc

Sziasztok, segitsetek rajtam pls, nemrég óta játszom a játékkal, de eddig 2x előfordult mar, h evolve-olom a fegyomat jo sok pénzért, és a pénzt elveszi, de nem történik semmi... ez normális, vagy egy rohadtnagy bug?
ha bug, ki lehet e játszani valahogy, és ha nem akkor felejtsem el az evolve-ot örökre? pls help koszi

(#325) Snoop27 válasza dust (#324) üzenetére


Snoop27
őstag

Ketlem, hogy ott barmi bug lenne, mikor ramesz az evolve-ra kiirja, hogy hany % eselyed van ra, hogy sikeruljon a fejlesztes, minel erosebb a fegyo (nagyobb GS) annal nehezebb a fejlesztese. Lila lotyikkel lehet a %-os eselyt novelni, amit questek adnak, illetve meg is lehet (termeszetesen) vasarolni jo penzert.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#326) dust válasza Snoop27 (#325) üzenetére


dust
újonc

ok értem köszi :)

(#327) PirosHello válasza dust (#324) üzenetére


PirosHello
senior tag

Evolve-t kizárólag szárnyra "érdemes" nyomni, mert abból egy adott karakterhez valszeg nem veszel újat.
A többi kiegészítőt, ruhát, fegyót úgyis addig veszel magadnak, amíg a fejlesztők úgy gondolják :D
GS56 feletti legendary és GS58 feletti epic-et már nem túl sűrűn ad, azoknál meg olyan kicsi az esély a GS szintugrásra, mint a lottó ötösre :W

Egy jó tanács: kevés pénzt ne költs rá, mert csak akkor leszel sokkal jobb, erősebb, ha sokat költesz rá (pl. egy új teló v. tablet árát), annyit meg nem ér. Én kb.30-40 dollárt költöttem rá, de már megbántam :W GS65-68-as fegyókkal szétszedik a 11000 feletti ARMOR-t is. Ilyen fegyókhoz viszont nem kevés pénzért (VIP10 szint körül) lehet csak jutni, ami kb. 100-120-,eFt befizetését jelenti a GAMEVIL Kft. számára.

A Te döntésed, én csak szóltam előre :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#328) PirosHello válasza Snoop27 (#323) üzenetére


PirosHello
senior tag

Régi barátot nem törlök ki, főleg ha magyar :R
Én viszont minden nap küldöm neked a "piros szívet" :DDD

Kritikat majd meglesem :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#329) painkiller00


painkiller00
újonc

Sziasztok valaki tudna segiteni egy két dologban ? a téma következő :

Hogyan kell megcsinálni a combine -t ???? felvan huzva a fegyverem maxra be raktam a legendary követ is ahogyan kell ... de van ott valami % --- aminek gondolom fel kellenne mennie 100 % -ra de valamiért nem megy ,, és nem tudom hogyan kell ,,,,,,,, A másik dolog hogyan tudom megkapni a Skill Effect Buffert ???????? Vagy azt mikor adja a játék ????? mert erre sem sikerült még senkinek rá jönnie
Kösziiii !!!! A nevem : painkiller777 lv.56 jelenleg !!!!!!

(#330) PirosHello válasza painkiller00 (#329) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szia!

Az elsőt (kombináció) még nem csináltam, mert nem tudtam annyi felszerelést hozzákombinálni, hogy elérje a 100%-ot, na meg valami 100 000 gold-ot kérne érte. Sajnos nem tudok segíteni.

A második kérdést nem értem. Különböző skilleket tudsz növelni (passzív), és változtatni, melyiket szeretnéd használni (aktív). Ennyit értek. Skillekkel kapcsolatban más kérdésben teljesen tájékozatlan vagyok.

Kérlek, hogy Te mondd el, mi az a "skill effect buffer" (skill effektek tárolója?), hol található (nézhető meg), és egyáltalán mit értünk a játékban ez alatt???? :F :F

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#331) asvald válasza painkiller00 (#329) üzenetére


asvald
senior tag

Szia !
Kombinálni csak MINUSZ-3 gs szint külömbözettel lehet ,viszont felfele lehet nagyobb!
pl van egy epic gs 55ös fegyód és ahhoz h legendry legyen belőle kell hozzá minimum gs 52as szintű epic fegyver pontosan nem tudom mennyi ,de minnél nagyobb a GS szint annál nagyobb %-ot add rá (más epic tárgyakat nem tudsz hozzá adni : cipő, kesztyű ..stb ,csak fegyvert fegyverrel-cipőt -cipővel )

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#332) asvald


asvald
senior tag

egyébként valamit elbasztak valamelyik frissitéssel ,mert olyan gyenge vagyok 65ös létemre ,pedig passzív skillek+ rendes skillek csutkán vannak + legendary gs 57es fegyó + gs 44es szárny az (1000 gyémántos )
szrásig ice,ligthing resistel critikal rate + damage is van bőven dps 12400, védelmem 98### és szinte mindenki elver és ez miatt már egy tablet ketté is tört :DDD
Lehet az a baj h wari vagyok? A nyilasom sokkal jobb pegid 56os és s passziv szkillek nincsenek csutkán , és már 9600dps em van ,ölök is vele szépen top 100 vs modba is benne voltam ....

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#333) asvald


asvald
senior tag

ezek a kur@@@ mage karakterek kikészítenek- egy sugárkezeléstől fekszek !Remélem a jövőheti frissítéssel csinálnak valamit ,az 57es ijászomat egy 50es fekteti ezzel a röndgen vizsgálattal

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#334) GAbre


GAbre
veterán

Ha vki nyomja a boss raidet nyomjon rám 1 pm-et szivesen segitek.
Illetve megosztanám a modszerem...

Avatar

(#335) PirosHello válasza GAbre (#334) üzenetére


PirosHello
senior tag

Engem érdekelne, mert az a rohadt kukacfejű sárkány 3-as szinten mindig kicsinál, 2-es szinten meg max. élettel végigtolom...... :F

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#336) PirosHello válasza asvald (#333) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ahol mage az ellenfél és velem nincs mage pvp-ben, mindig kilépek, sohasem játszom ellene. Gs 52-es szárnnyal, 12000 körüli DEF-el, GS 59-es fegyóval (10232-as DPS) tehetetlen vagyok ellenük.... :W

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#337) GAbre


GAbre
veterán

Ezt nem értem.
Végre tudtam menni 1 awakening boss-t.
Eddig hiába állítottam be a rewardnál.
Érdekes módon úgy látszik nem használ.
Mert mint kiderült az awakening pl időre is megy.
Sehogy nem engedi azon menni.
Valakinek 5let miért?

Avatar

(#338) PirosHello válasza GAbre (#337) üzenetére


PirosHello
senior tag

Én tegnap a Te "módszereddel" mentem egy lvl 3-as Awekened-et, le is győztük, aztán kaptam egy lvl 7-es zafírt :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#339) GAbre válasza PirosHello (#338) üzenetére


GAbre
veterán

2x adott be awakenedet,1x tudtuk legyőzni.
Kaptam is vmi zsír lila páncélt,meg lvl 8as jewel-t.
De ezt nem értem,akkor néha adja csak be a brutal boss-t? :/
A régi módszer biztosabb volt sztem,ahogy győzted le adott 1re erősebb ellent,és 1re jobb cuccokat.
(igaz csak páncélokat)

Avatar

(#340) PirosHello válasza GAbre (#339) üzenetére


PirosHello
senior tag

Zsír lila páncélokból tele van a tudatom, miért nem ad valami normális használható dolgot?
Egyébként sem egyszerű (awekened módban pláne nem) legyőzni, aztán ilyen sz.rokat adogat :( :( :( :(

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#341) painkiller00


painkiller00
újonc

Helló valaki be regisztrált a.mostani update eventre?? Ahol is 300 sol plusz egy legendary box volt a jutalom.. Mert most meg volt a frissítés és sehol semmi nem kaptam.. Se kupon kódot semmit hogyan van ez??? Köszi

(#342) PirosHello válasza painkiller00 (#341) üzenetére


PirosHello
senior tag

A facebookon ezt írják: "Codes will be sent out on june 2 for 1.2.2 version"
Tehát június 2-án küldik szét a kódokat.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#343) GAbre válasza PirosHello (#340) üzenetére


GAbre
veterán

Megint fizetős xarokat raktak be.
Van már 8 szárny,most ruha meg fegyver.(a következő mobiltelefon lesz fogadjunk) :D xd
A végén egész items orozat lesz külön 800-1000solért :S
50es szint felett szinte lehetetlen már találni cuccot.
Craftot felejts el,és persze max 5 tulajdonság.
Bár kicsit talán normálisan dobálja most már a dobozokból,de 65 szintűeknél sincs nagyon 50lvl feletti cucc.
Ez vhogy baxa a szemem...

Avatar

(#344) PirosHello válasza GAbre (#343) üzenetére


PirosHello
senior tag

Egy valami tetszik az új verzióban: lehet SOL-ért evolve boostert venni a shop-ban (ugyanott, ahol eddig életért pvp ticketet lehetett), így talán nagyobb az esélyem egy jobb fegyóra, vagy ruhára.....Csak gyűjteni kell a sok SOL-t :U :U lassan-lassan-nagyon lassan :D :D
A többi újítás (800 SOL-ért új frakk + néhány % DEF és MP) semmire sem jó, csak megint a pénzköltésre ösztönzi a sok balekot, bár sok ilyen van (GS69-70-es fegyókkal villognak :W :W :W )

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#345) Checkker válasza PirosHello (#344) üzenetére


Checkker
csendes tag

A SOL-ért evolve booster vásárlása szerintem is jó dolog, nálam idáig ez volt a szűk keresztmetszet
a fegyo GS növelésénél. Így már menni fog magasabb szintre is 58+
Van tapasztalatotok abban, ha 10-es Mystic Strong Box nyitok akkor milyen GS-es szintű tárnyakat dob?
A Lv 28-as karinak adnám, de már nem egyszer kaptam túl magas szintű tárnyakat egyéb Box-ból.

(#346) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Abba hagytam a játékot múlt héten, de még regisztráltam a pre-event reward-ra és megjöttek a kupon kódok a Legendary box-ra és a 300SOL-ra. Nem tudom, hogy account-hoz vannak-e kötve a kódok, mert arra nem tért ki az email, de szívesen megosztom veletek, hátha sikerül valakinek kihasználnia:

NA Server : 640M-M9GL
SEA Server : 625B-5TBF
EU Server : 64ET-S5W9

Mindenkinek szép napot és jó játékot kívánok.

(#347) PirosHello válasza Jumbozorz (#346) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szia!

Köszi a kódot :R :R , beváltható, nem accounthoz kötött. Adott egy GS 59-es legendary sisakot, pont csak a sisakom nem volt még legendary szintű :R
Viszont 20 000 aranyat lehet kapni a következő kódért június 06-ig:

20,000 Gold

NA Server Users: happiness
SEA Server Users: hanhphuc
EU Server Users: heureuse

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#348) Jumbozorz válasza PirosHello (#347) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Örülök, hogy segíthettem.Szépen bevonzottad a sisakot! :C

(#349) GAbre válasza Jumbozorz (#346) üzenetére


GAbre
veterán

Hát lehet abbahagyom én is:
Tegnap high material reward volt!
És CSAK 1db kék cuccokat kaptam(lvl3on),kaptam 1 battle ticket,meg max még vmit 1x.
20-25 menetből!
Ez aztán a high material!!!!
Mikor 1.1.9-el a kék mellé kaptam jeweleket meg craft cuccot is.
Lehet megint abbahagyom,mert így értelme nincs. :S
Vs módot is feladtam már...

Avatar

(#350) PirosHello válasza Checkker (#345) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ez teljesen kiszámíthatatlan. Én egyszer nyitottam 10 db-os Mystic-et, de már GS65-nél. Dobott 9 db GS55-59 közötti Epic tárgyat, + 1 db GS57-es legendary kesztyűt.
Nem túl jó üzlet 1500 SOL-ért :O :O
Keress rá jutyubon, vannak videók, hogy miket dob 10 db-os strongboxok nyitásánál.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Darkness Reborn
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.