Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) odinkain


odinkain
tag

Dex buildhez milyen kezdő fegyvert ajánlotok? Most jelenleg a Scimitar-t és a fire longsword-öt használom mert ezeket ítélem még elég gyorsnak és jónak.
Csak azért kérdezem, hogy értelmes fegyvert húzzak amíg nem találok valami értelmeset.

PSN: inkaoner81

(#3902) Šolaire válasza odinkain (#3901) üzenetére


Šolaire
veterán

Lesznek katanák. [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#3903) odinkain


odinkain
tag

Ami biztos, hogy ennél a Ruins sentinels bossfightnál elég érdekes a hitbox.....vagy minek nevezik. Kb nem tudok olyan irányba dodge-olni, hogy ne találjon el :W :(((

PSN: inkaoner81

(#3904) odinkain


odinkain
tag

Kicsit olyan érzésem van, hogy kicsit túl hamar kerültem a boss-hoz.... már úgy értem, hogy még jóformán be se tudtam járni lost Bastille-t és már Boss van. A kovácsot találtam meg alól. Gondolom azért találkoztam ilyen hamar a boss-al amit Solaire kolléga mondott, hogy többféleképpen el lehet jutni Bastille-ba.

Erre a három anyaszomorítóra van valakinek stratégiája? Mert ott maradtam az elsővel a párkányon de miután levertem felugrik a másik kettő és azzal a hosszú ízével szemben esélytelen vagyok főleg, hogy kettő is van.

PSN: inkaoner81

(#3905) wierra válasza odinkain (#3904) üzenetére


wierra
senior tag

A második kettővel a terem alján kell megküzdeni. Úgy kell helyezkednek, hogy (lehetőleg) lásd mind a kettőt. Türelmes keringő a harc második része. Target lockot ésszel használd, bár emlékeim szerint itt nem annyira prakatikus annak alkalmazása.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3906) t256 válasza odinkain (#3904) üzenetére


t256
őstag

Ruin Sentinels?
Most kezdtem újra a játékot. Most következne a Pursuer.
Hozzászólásodat olvasva rájöttem, hogy mennyire utáltam ezt a játékot :D
Nincs benne egy pálya vagy egy Boss, amit élveznék.
Lehet abba is hagyom és újrakezdem az első részt.

Ez a második rész egy nagyon nagy kakukktojás.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#3907) odinkain válasza t256 (#3906) üzenetére


odinkain
tag

Az lesz az! Nekem nincs akkora múltam ilyen játékok terén mint jó pár embernek itt de próbálok küzdeni.....
Sokszor ami felidegesít az a játék unfair-sége és kérem ne értsen félre senki tudom, hogy a souls sorozatok nem a fair-ségükről híresek. Amire gondolok ha már a Sentineleknél tartunk az elsőnek van az a támadása amikor előre felé a földre csapja azt a fokost. Mellé dodge-olok konkrétan a lába mellett állok és beviszi a sebzést.......hogy?
Na mindegy bízok abba, hogy ha kicsit felhúzom magam akkor jobb lesz valamennyivel.

PSN: inkaoner81

(#3908) odinkain válasza wierra (#3905) üzenetére


odinkain
tag

Köszi észbe tartom. Az elsőn csak egy párszor jutottam túl és akkor is fent maradtam a párkányon mert azt hittem majd egyesével ugrálnak fel.......hát nem. Kipróbálom amit mondtál. Próbálkoznék parry-vel is de ebben a részben olyan lehetetlenül van megoldva, hogy azért a sebzésért amit betudsz adni parry-vel majdnemhogy nem éri meg kockáztatni.
Szóval marad a tánc.....

PSN: inkaoner81

(#3909) t256 válasza odinkain (#3907) üzenetére


t256
őstag

Sokszor ami felidegesít az a játék unfair-sége és kérem ne értsen félre senki tudom, hogy a souls sorozatok nem a fair-ségükről híresek.

Rátapintottál a lényegre. Illetve, az első részt és a harmadikat (már amennyit láttam belőle, az elején vagyok még) leszámítva. Mert az a két rész is nehéz, de fair. A Demon's Souls is az volt.

A második rész nem az. Nagyon nem. Jobb, ha hozzászoksz a hasonló Boss harcokhoz, mert lesz még hasonló. Az egész olyan, mint egy karikatúra.

Ha ez az első végigjátszásod, akkor ne szégyeld megnézni Youtube-on, hogy mit kell csinálni. A DLC-ket hagyd. Az ráér New Game plus végigjátszáskor megnézned. Akkor lesz elég erős a karaktered. Nem tudom milyen karaktered van, de nem baj ha egy kicsit tudsz varázsolni is. Jobb néha távol maradni.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#3910) Mans20 válasza odinkain (#3907) üzenetére


Mans20
addikt

Ha nálam nem megy 1 boss, akkor megyek más fele, közben fejlődöm és visszamenve később már nem olyan nehéz.

174 órám van a játékban de még mindig találok új máglyákat vagy pályarészeket. Csak most találtam meg a negyedik máglyát forest of fallent giants-ban.

(#3911) odinkain válasza Mans20 (#3910) üzenetére


odinkain
tag

Hááát dex-es karit kezdtem építeni.....

PSN: inkaoner81

(#3912) Šolaire válasza odinkain (#3911) üzenetére


Šolaire
veterán

Menni fog az. Karakterrel te magad is fejlődni fogsz pont ez a lényeg. Első részt ki ne hagyd.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3913) odinkain válasza Šolaire (#3912) üzenetére


odinkain
tag

Hogy érted, hogy első részt ki ne hagyjam?
Ha a játék első részére gondolsz azt végig vittem.

PSN: inkaoner81

(#3914) Šolaire válasza odinkain (#3913) üzenetére


Šolaire
veterán

Elnézést szavaidból úgy vettem ki hogy az kimaradt. :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#3915) Mans20


Mans20
addikt

Varázslatokat hogyan tudok használni? Van egy rakat piromanta cuccom is, a kezem lángol, de nem tudom betárazni mint a nyilakat az íjba.

(#3916) Rony949 válasza Mans20 (#3915) üzenetére


Rony949
őstag

Bonfire-nél kell berakni magadnak.

(#3917) odinkain


odinkain
tag

Kezdem eléggé meggyűlölni ezt a játékot.....

PSN: inkaoner81

(#3918) Šolaire válasza odinkain (#3917) üzenetére


Šolaire
veterán

?

“Praise The Sun” \[T]/

(#3919) odinkain válasza Šolaire (#3918) üzenetére


odinkain
tag

Nem tudom hány napja próbálom sentineleket lenyomni......kb3...fogalmam nincs. Az, hogy ez idő alatt kb 5ször jutottam túl az első ami a párkányon van kicsit erős. Nem valóban nem vagyok a legügyesebb ez tény de azért BB és az első részben is megvoltak ennél durvább bossok kb 1-2nap alatt. És ami a legidegesítőbb, hogy nem is látom a végét, nem látom azokat a bizonyos kiskapukat és ehhez még hozzá jön, hogy ha a shortcut-ot szeretném használni aminél át kell ugrani egy ajtóhoz aminek a közepén áll ki egy 2cm-es darab és ha nem a közepére ugrást így jártál. Hozzáteszem vicces ezt úgy csinálni, hogy egy nagy melák meg kutyák futnak utánad.
Próbáltam másfele indulni amerre a nagy lovagok vannak de kb ugyanez a helyzet.....

PSN: inkaoner81

(#3920) Šolaire válasza odinkain (#3919) üzenetére


Šolaire
veterán

Kovácsműhelyt kinyitottad? Fegyó mi van neked?

“Praise The Sun” \[T]/

(#3921) odinkain válasza Šolaire (#3920) üzenetére


odinkain
tag

Megvan az Uchigatana és már felhúztam asszem +4re ha jól emlékszem.
Mért kérdezted?

PSN: inkaoner81

(#3922) Šolaire válasza odinkain (#3921) üzenetére


Šolaire
veterán

Fegyód megvan a bosshoz akkor. Én se szerettem ezt a harcot.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3923) Rony949 válasza odinkain (#3919) üzenetére


Rony949
őstag

Az elsőt ugye le tudod verni a platformon, szóval odalent már "csak" kettő ellen kell harcolnod. Próbálj mindig úgy helyezkedni, hogy mindkettő a képernyőn lehet, így sohasem érhet meglepetés.

Türelem játék az egész és ne legyél kapzsi. Látsz egy támadási lehetőséget, csak egyet csapj belé, utána hátrálj vagy dodgeolj.

(#3924) odinkain válasza Šolaire (#3922) üzenetére


odinkain
tag

Oké nem picsogni akartam/ok csak kicsit magam alá estem.
Komolyra fordítva az elsőt aki a párkányon van elég könnyedén körbe táncolom. A probléma az utolsó kettőnél jön mert nem igen van rá ötletem. Próbáltam futni körbe de ha futok ők is futnak utánam. Azt kb sejtem, hogy ilyen egy csapás futás megint egy csapás futás szerű harc lesz csak még a gyakorlatba nem sikerült megvalósítani.

A másik dolog, hogy amerre azok a nagy lovagok vannak. Ott néhány helyen vannak ilyen fehér ruhás lovagok a faltövében. Mi határozza meg, hogy melyik kel fel? Vagy ami a sárkányhoz vezet az a kettő mindenképpen felkel? Mert nem szeretem őket... :DDD

PSN: inkaoner81

(#3925) Šolaire válasza odinkain (#3924) üzenetére


Šolaire
veterán

Csapkodd meg azokat a lovagokat nyugodtan. :) egyébként az a rész nem nehéz egyesével elcsalsz minden ellenséget a nagyobbakat is és simán ölhetőek mert lassúak.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3926) odinkain válasza Šolaire (#3925) üzenetére


odinkain
tag

Na....kicsit változtattam a dolgokon....! Farmoltam soulokat és felhúztam a strength-t 16ra és most egy pajzs van nálam aminek 100 physical damage reduction-je. Ez jobban megy mert nem csak ugrálni meg dodge-olni akarok hanem van valami gondolkodáshoz hasonló is a játékomban. Így jobban élvezem a játékot.
Sentineleket addig ráhagytam és eljöttem lovagokat csapkodni. Meglett a Boss is és átmentem valami no mans wharf-ba, ott is jó darabig eljutottam utána eszembe jutott az a sárkány Heide's towernél. De egyszerűen nem tudok hozzá jutni mert kicsinál a tűz.... :(((
Muszáj azt a sárkányt megölni?

PSN: inkaoner81

(#3927) Rony949 válasza odinkain (#3926) üzenetére


Rony949
őstag

"Ez jobban megy mert nem csak ugrálni meg dodge-olni akarok hanem van valami gondolkodáshoz hasonló is a játékomban"

Hűha, óvatosan ezzel a kijelentéssel, nehogy megbántsál only DEX-es játékosokat.

(#3928) Mans20 válasza odinkain (#3926) üzenetére


Mans20
addikt

Érdemes egy íjat szerezni kovácstól meg venni nyílakat, az sok helyzetben segít, a sárkányt is úgy öltem le. Hogy feljebb juss a toronyba azt érdemes leölni, a kar is ott van ami a híd leeresztéséhez kell.

(#3929) Šolaire válasza odinkain (#3926) üzenetére


Šolaire
veterán

Én lenyilaztam a süsüt.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3930) odinkain válasza Rony949 (#3927) üzenetére


odinkain
tag

Oké ez teljesen jogos!!! Bocs nem akartam senkit megbántani. Úgy értettem, hogy magamhoz képest van gondolkodás a játékomban. Mert eddig pajzs nélkül próbáltam dodge-oltam meg táncoltam amennyire tudtam de az volt a baj, hogy ahogy mondtad is túl mohó voltam és mindig akartam csak még egyet csapni és az volt a baj.

Akkor ha jól értem az igazi DEX-es játékosok pajzs meg minden nélkül nyomják? Én is DEX-es karit kezdtem akkor ezzel a pajzsal az már nem dex-es kari?

PSN: inkaoner81

(#3931) odinkain


odinkain
tag

Sentineleknél hogy nyitom ki az illusory falakat? Mert néztem youtube videót de ott ahol próbálom nem csinál semmit. Egyet már megtaláltam de ha jól nézem van még kettő.

PSN: inkaoner81

(#3932) Šolaire válasza odinkain (#3930) üzenetére


Šolaire
veterán

Dexes karival is használhatol pajzsot. Ha rutinos leszel meg elég egy szál gatya meg egy katana. Úgy játszd ahogy neked megfelelő a te kalandod. :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#3933) Šolaire válasza odinkain (#3931) üzenetére


Šolaire
veterán

Itt nem megütni kell a falakat mint ez első részben hanem kontrolleren az x gomb.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3934) BOBAKILL válasza odinkain (#3930) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A játékot mindenki úgy játsza ahogy neki tetszik és ahogy megy. Ne foglalkozz ezekkel a "pajzs buzis" hülyeségekkel meg dexes kari stb. Sok-sok gyakorlás és játékidő kell hogy pajzs nélkül végig tudj menni a játékon. Lehet persze, de úgy elsőre kínszenvedés lesz.
Haladj úgy ahogy Solaire is írta, járd a saját utadat.
Először én is pajzsoztam, nem is keveset. Sokszor úgy játszottam hogy a bossig pajzzsal, ott meg a fegyver kétkézben. Tanulj meg parryzni a pajzzsal és akkor már nem csak a védelmet fogja szolgálni hanem fegyver is lesz úgymond.
A dexes karinak annyi a lényege hogy dexre skálázódó fegyvert forgatsz, így értelemszerűen arra a statra pakolsz a legtöbbet. Sokan azzal azonosítják ezt hogy egy szál dex fegyver, akár ruha nélkül és pajzs nélkül.
De lehetsz te még "dexes" is ha van pajzsod. Bármi lehetsz igazából. Pyromanta is lehetsz meg vegyes is. Pyro+dex vagy varázsló stb. Lényeg hogy te állítsd össze magadnak a karakteredet ahogy neked jó.

(#3935) Mans20 válasza Šolaire (#3932) üzenetére


Mans20
addikt

Én is dex féle vagyok csak néha félig havel setben, fel lehet húzni a vitality-t annyira, hogy nehéz ruhában is gyorsan ugorjak? Mert még mindig gyűrűkkel oldom meg.

(#3936) odinkain válasza Šolaire (#3933) üzenetére


odinkain
tag

Köszi. Akkor így már értem, hogy mért nem történt semmi amikor vertem a falat. :DDD :DDD :DD Asszony meg is kérdezte, hogy jól vagyok-e. Mondom miért? Hát csak mert a falat csapkodod fél órája :D :D

PSN: inkaoner81

(#3937) odinkain válasza BOBAKILL (#3934) üzenetére


odinkain
tag

Csak érzékeltetés képen. Kb egy hete szenvedtem Sentinelekkel és nem jutottam sehova velük. Ma meglett a Semtinel Boss, Heide's boss ott már csak a sárkányt kell elkapnom és leengednem a hídat vagy mit. Meg no-mans wharf-ba eljutottam egy jó darabig csak utána úgy voltam vele, hogy egy helyszínt fejezzék már ne és ne kapkodjak mindenbe bele. Szóval vissza mentem Bastille-ba és kb 3. próbálkozásra meglett a Boss. Most próbálom a süsü-t.
Egyébként ezt nálam nem úgy kell elképzelni, hogy bevagyok bújva a pajzs mögé állandóan csak néha jól jön kisegítésként. Attól még ugyanúgy próbálom körbe táncolni meg kidodge-olni az ütéseket.

PSN: inkaoner81

(#3938) odinkain


odinkain
tag

Tanulj meg parryzni a pajzzsal és akkor már nem csak a védelmet fogja szolgálni hanem fegyver is lesz úgymond.

Hogy őszinte legyek ebben a részben nem érzem, hogy annyit lehetne nyerni a parryvel mint az első részben. Lehet én tudom rosszul de így érzem.

PSN: inkaoner81

(#3939) Šolaire válasza Mans20 (#3935) üzenetére


Šolaire
veterán

Vitality-ra pakolj többet és akkor lehet.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3940) Mans20 válasza Šolaire (#3939) üzenetére


Mans20
addikt

Rendben. Most a havas dlc szétszedte az idegrendszerem. Ezt is neten tudtam meg hogy 3 lovagot kell előbb megtalálni a boss hoz.

(#3941) Šolaire válasza Mans20 (#3940) üzenetére


Šolaire
veterán

Kedvenc bossom hangulatos. :) legyűrted?

“Praise The Sun” \[T]/

(#3942) Mans20 válasza Šolaire (#3941) üzenetére


Mans20
addikt

Először nem sikerült, majd most próbálom a lovagokkal együtt. Vendrich se ment 3 giant soullal, majd 4-el próbálom, az ötödik lelket meg megettem még régebben.

(#3943) Šolaire válasza Mans20 (#3942) üzenetére


Šolaire
veterán

Majd írj hogy tetszett nekem a hangulat nagyon adja.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3944) Mans20 válasza Šolaire (#3943) üzenetére


Mans20
addikt

Másodjára sikerült, de segítséggel. Tetszett ahogy bejött. Azt hittem csak azok vannak akik a tükörből jöttek ki. A lefagyott lépcsőn utána nem lehet valahogy felmenni? A Velstadt bevezetője is élmény volt.

(#3945) Šolaire válasza Mans20 (#3944) üzenetére


Šolaire
veterán

Lefagyott lépcső elvileg kiolvad.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3946) Mans20 válasza Šolaire (#3945) üzenetére


Mans20
addikt

Nekem nem olvadt, lehet mert nem szereztem 50 lelket. A Shulva főnökei is még hátravannak, meg a sir alonne.

(#3947) Šolaire válasza Mans20 (#3946) üzenetére


Šolaire
veterán

Loyce soul kell hozzá. [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#3948) Mans20 válasza Šolaire (#3947) üzenetére


Mans20
addikt

Ja oda vissza lehet menni? Akkor jó. A Blue smelterhez hogyan jutok el? Már a brune towert bejártam, ott csak a sir alonne van hátra.

[ Szerkesztve ]

(#3949) Šolaire válasza Mans20 (#3948) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha jól emlékszem a torony aljába kell leliftezni. Hozzávezető út igazi szívás.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3950) Mans20 válasza Šolaire (#3949) üzenetére


Mans20
addikt

Köszi. Ez jó. :) [link]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.