Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  dallasR károsultjai...

Hozzászólások

(#301) ifjtakzol


ifjtakzol
friss újonc

Sziasztok!
Eddig csak megfigyelője voltam a topiknak, de sajnos nálunk is hasonló a helyzet és szeretnénk tovább vinni az ügyet. Ha valakinek van ügyszáma, el tudná küldeni privátban?
Nagyon köszönöm!

(#302) stockhouse válasza stockhouse (#295) üzenetére


stockhouse
csendes tag

Pár széljegyzet ami azóta történt. 09.28-ára ígérté meg, hogy mindenképpen rendezi, de természetesen semmi nem volt igaz ebből. Azóta volt pár üzenetváltás, hogy már megy az utalás, felhív, jelez, stb. De semmi nem történt, már ki van tiltva a felhasználó és üzenni sem lehet neki. Remélem nem marad ennyiben.

[ Szerkesztve ]

nem fontos...

(#303) Szeki97


Szeki97
friss újonc

Hát köszönjük az oldalt moderálóknak, hogy dallasR kitiltásával megnehezítették az eddig sem egyszerű kommunikációt....

(#304) petko37


petko37
újonc

ha törölve lett akkor már ne is várjuk a pénzünket :( :(

(#305) Szeki97 válasza petko37 (#304) üzenetére


Szeki97
friss újonc

Én telefonon elsőre elértem és azt mondta, hogy e-mail-en keressem a továbbiakban.
info@techzen.hu

(#306) Urglen válasza Szeki97 (#305) üzenetére


Urglen
csendes tag

Úgy nézem utolsó tagunk szept.14-én kapott vissza pénzt tőle.
Egyelőre én is még csak várom. Ügyszám jöhet, ha van már.

Köszönöm

(#307) Marco86


Marco86
újonc

Várható volt, hogy idaig fajul a dolog. Remélem ennyi károsultnál a rendőrség is tud segíteni nektek. Hálát adok az égnek, hogy még a piramis tetjén kerültem vele kapcsolatba és július elején visszakaptam a tartozást. Kitartást nektek!

(#308) Szeki97


Szeki97
friss újonc

E-mail váltásból indézem:
"Ebben a hónapban zárjuk a visszafizetéseket. Így kérem szépen, hogy november 2.-án ellenőrizze a számláját, hogy megérezett-e Önhöz az összeg. -Biztosíthatom róla, hogy ott lesz."

Az én értelmezésemben MINDENKI vissza kell, hogy kapja a pénzt. Bízzunk benne, hogy ez így is fog történni és végetér ez az őrület...

(#309) Urglen válasza Szeki97 (#308) üzenetére


Urglen
csendes tag

Én nem kaptam semmit.
Ha mai nap végéig nem kerül a számlámra, akkor megy a feljelentés.
Eddig nem kaptam ügyszámot, gondolom még nem történt feljelentés.

[ Szerkesztve ]

(#310) szzimo53


szzimo53
tag

Én majdnem utaltam anno, szerencsére mégsem.....
A cég már végrehajtás alatt van...NAV oldalán is megtalálható...
Itt az ember lakcíme...

II. Cégformától függő adatok
1.A tag(ok) adatai
1/1.Medgyesi Patrik (an.: Medgyesi Julianna)
Születési ideje: 2000/10/03
1116 Budapest, Kisköre utca 7. 2.
A tagsági jogviszony kezdete: 2021/01/14
Bejegyzés kelte: 2021/01/20 Közzétéve: 2021/01/22Hatályos: 2021/01/20 ...

A végrehajtás adatai
33/1.
A végrehajtás elrendelésének időpontja:2021. október 6.
A végrehajtás ügyszáma:41021/Ü/70915/2021/4
A végrehajtást elrendelő megnevezése:dr. Visegrády Gábor közjegyző
A változás időpontja: 2021/10/06
Bejegyzés kelte: 2021/10/06
Közzétéve: 2021/10/08
Hatályos: 2021/10/06 ...

(#311) Xerath404 válasza szzimo53 (#310) üzenetére


Xerath404
aktív tag

Szomorú hogy ilyen fiatalon le rántott ennyi embert, én telefon beszélgetés alapján vágtam le hogy ő no go zone. Mi lesz az ügyből ? Van már feljelentés vagy még csak a fenyegetőzés megy ?

(#312) horzso1234 válasza szzimo53 (#310) üzenetére


horzso1234
csendes tag

Nehogy azt gondoljátok hogy ez a srác áll az egész mögött... Ő csak egy "stróman"...

(#313) stockhouse


stockhouse
csendes tag

nov 2.-án semmi nem érkezett, szép.

#312: van valami konkrét infód?

nem fontos...

(#314) Szeki97


Szeki97
friss újonc

November 2-án ezt kaptam (maguktól írtak, még szólnom sem kellett, már ez is előrelépés az eddigiekhez képest...): "Tájékoztatni szeretnénk, hogy a visszautalást elindítottuk az új euró alapú céges számlánkról. Könyveléstől függően 2-3 napba is telhet mire megtörténik számláján a jóváírás."

Ez annyit tesz, hogy természetesen 2-án nem kaptam meg az ismételten megígért összeget és péntekig meg kéne, hogy érkezzen és valami érthetetlen okból kifolyólag kötve hiszem, hogy ez meg fog történni....

Pontosan jogilag mit takar ez a végrehajtás?
Felszámolják a céget és viszlát?
Ez magába foglalhatja a károsultak kárpótlását vagy csak akkor, ha megtesszük a feljelentést (én eddig nem tettem meg)?

(#315) Urglen válasza Szeki97 (#314) üzenetére


Urglen
csendes tag

Én ezt úgy értelmezem, hogy egyszerűen adótartozás miatt van végrehajtás alatt.
Vagy a jegyzett tőkéhez nyúlt, amit nem tud felmutatni stb.
De nem vagyok könyvelő.
Csődeljárás, felszámolás alatt még nincs a cég, ezért gondolom.
Nem tudom, biztos jelezni kell majd, én most egy rendőr ismerősömtől kérek segítséget.

(#316) szzimo53 válasza Urglen (#315) üzenetére


szzimo53
tag

Valószínűleg áfát is csaltak, ergo adótartozása van a NAV fele. Szóval elöszőr azt a pénzt hajtanák be. De valószínűleg nincsen ott semmilyen pénz már, felvették és meglepték..ennyi..

(#318) szzimo53 válasza Medpat (#317) üzenetére


szzimo53
tag

De van közöm a topikhoz mert majd nem én is vásároltam, csak már az elején simlis volt az egész, megjöttem már ezekből a kamu dumákból, aztán hagytam az egészet. Örüljél neki hogy ebben az országban a hatóság ilyen tesze tosza és nem törik rád az ajtót és rabosítanak addig amíg ki nem fizették a károsultakat az ingóságaidból. Kapcsolatot meg nem akar veled senki tartani, ülj le a gép elé, utald vissza az összegeket, aztán kotródj el valahova dolgozni mint minden normális ember.

(#319) folyqa válasza Medpat (#317) üzenetére


folyqa
csendes tag

"ez a mondatod még sokba fog neked kerülni "
szerintem te pont nem abban a pozícióban vagy, hogy fenyegess embereket

fizesd vissza a pénzt azoknak akik már majdnem fél éve várnak rá, Patrik! :)

(#320) Derinos


Derinos
friss újonc

Kapott bárki is vissza pénzt azóta ?

(#321) petko37 válasza Derinos (#320) üzenetére


petko37
újonc

Nem, csak a hitegetés megy megint.

(#322) Szeki97 válasza Derinos (#320) üzenetére


Szeki97
friss újonc

Szintén semmi....

(#323) Hurkaleves válasza Medpat (#317) üzenetére


Hurkaleves
őstag

Az én sztorim 2021 január 27-én indult. Azóta csak a hitegetés megy. Augusztus végén pedig betelt a pohár, akkor kértem, hogy utalja vissza a pénzt. Természetesen azóta is semmi, csak megy tovább a kamuzás, hogy a nagyker így meg úgy, még nem utalt vissza stb... De kérem, én nem a nagykertől vásároltam, én teljesen lesz@rom, hogy honnét szerzitek a cuccost és milyen nehézségeitek vannak ezzel kapcsolatban. Én ezt a gépet tőletek vettem, nem mástól! Nektek kell visszatéríteni az árát, tiétek a felelősség, ne hárítsatok! Csak jó lenne már így 8 hónap után a 400 ezer forintomból valamit viszontlátni! Mondjuk a teljes összeget! Én mondtam Patriknak is, hogy mehet a jogi úton való "kommunikáció" is, de ha tehetjük kerüljük el. Namost már nagyon a határon vagyok, hogy csatlakozzak a feljelentők köréhez....

(#324) Urglen


Urglen
csendes tag

Sajnos eljutottam arra a pontra, amire nem szerettem volna. Nem kaptam vissza a pénzem. Már nem is tudom hányadik határidő. Ezért én hivatalos útra viszem a dolgot. Rendőrségi feljelentésből nem lesz vissza pénz. Mégha ki is derül, hogy csalást követtek el, nem látnánk belőle pénzt.
Bár rendőr ismerősöm szerint, ha csaltak volna, semmilyen kommunikációt nem tartanának fenn. Cég sem lenne.
Az ő javaslatára, de ennek még utána jár, egy fizetési meghagyásos eljárást fogok indítani a napokan egy közjegyzőnél.
Valószínűleg ilyet láttunk a "behajtás" alatt, amit az xy közjegyző tett a cégre.
Sajnos lenne sokkal jobb dolgom is két kisgyerek mellett, de ez van.
Ha lesz fejlemény a napokban még írok.

(#325) Szeki97 válasza Urglen (#324) üzenetére


Szeki97
friss újonc

Nálam eljutottunk arra a szintre, hogy már a kommunikáció is megszűnt.
Múlt szerdán (november 17.) írtam nekik egy e-mail-t, amire azóta sem kaptam választ. Most írtam nekik még egyet, hátha...
Patrik telefonja sem elérhető szintén múlt szerda óta és kicsit nehezen hiszem el, hogy mindig rosszkor hívom.

Megtennéd, hogy leírod az általad említett közjegyzős procedúrának a menetét?

Illetve, ha bárki tud, kérem küldjön egy ügyszámot is, biztos, ami biztos alapon. Továbbra is igyekszem higgadt és türelmes maradni, de azt szeretném, hogy rögtön "ugorhassak", ha úgy döntöttem, hogy elég volt.

Mindenkinek előre köszönöm!

Ui.: Mire ezt megírtam, Messenger-en már kaptam választ, szóval az első mondatomat vehetjük "semmisnek".

[ Szerkesztve ]

(#326) jerszid


jerszid
friss újonc

Sziasztok,
tudtok adni nekem egy ügyszámot itt akár privátban? Szeretnék én is feljelentést tenni és akkor már jó lenne összevonva. Sajnos hiába a jóhiszem, de már csak hülyének érzem magam, hogy bedőltem.
Köszönöm!

(#327) ifjtakzol válasza ifjtakzol (#301) üzenetére


ifjtakzol
friss újonc

Sziasztok!
Tegnapi nap folyamán visszautalta Patrik a pénz. Remélem nektek is mihamarabb rendeződik..

(#328) petko37


petko37
újonc

Még mindig semmi. Pfff :W

(#329) Szeki97


Szeki97
friss újonc

Nekem a legutóbbi ígéret az volt, hogy a 2021-es év végéig intézve lesz (megjegyzem mindez karácsony előtt hangott el). Természetesen azóta is semmi...
Van bárki, aki azóta esetleg kapott valamit?
Csak hogy valami tartsa bennem a lelket...

[ Szerkesztve ]

(#330) jerszid


jerszid
friss újonc

Nem, azóta semmi.
Én is ugyanezt az ígéretet kaptam.

(#331) mancsics


mancsics
újonc

Én azt kaptam emailben, hogy a hétnek a végéig próbálják zárni a tranzakciókat.

(#332) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

Nekem 2021 decemberre lett ígérve, most pedig, hogy "rövid időn belül"... Aranyos, mindíg ez van, de még bízok... legalább kommunikálnak...
Biztos várják, hogy fentebb menjen a bitcoin! :)

[ Szerkesztve ]

(#333) Derinos válasza jerszid (#330) üzenetére


Derinos
friss újonc

Itt is ugyan ez.

(#334) Szeki97 válasza Derinos (#333) üzenetére


Szeki97
friss újonc

Nekem most az az új, hogy a héten, magánszámláról nálam lesz.
Tekintve, hogy magánszámláról magánszámlára kb. 20 másodperc az utalás, így arra legalább várni nem kell, ha tényleg megtörténik.

(#335) jerszid válasza Szeki97 (#334) üzenetére


jerszid
friss újonc

Szólj légyszíves ha ez tényleg megtörténik.

(#336) petko37


petko37
újonc

szerintem csak újabb mese... nyújtja a heteket megint.

(#337) papaz222


papaz222
újonc

Sziasztok én, hogy őszinte legyek áprilisban rendeltem, onnan vártam augusztusig, majd augusztus óta várok a vissza utalásra, baromi türelmesen… Mindeközben 100+ email..
Hétfőn 10.én találkozunk személyesen és KP-ban rendezzük. :DD

Üdv. Marci

(#338) petko37 válasza papaz222 (#337) üzenetére


petko37
újonc

Ha esetleg sikerül a találka akkor adj neki pofont. Pls

(#339) Szeki97


Szeki97
friss újonc

Ebben a pillanatban kaptam tőle e-mail-t, hogy az utalás megtörtént és valóban meg is jelent a számlámon az előlegem.
Mindenkinek kitartást és további minden jót kívánok!

Részemről lezártnak tekintem az ügyet.

Szerk.: Tetlegességig semmiképp ne fajuljon a helyzet, mert annak mindkét fél csúnyán megissza a levét.

[ Szerkesztve ]

(#340) Urglen válasza Szeki97 (#339) üzenetére


Urglen
csendes tag

Szuper, nekem is ezt ígérte. Én még várom.

(#341) petko37


petko37
újonc

Na már az e-mailre sem válaszól.... :(

(#342) jerszid válasza papaz222 (#337) üzenetére


jerszid
friss újonc

Megvolt a találkozó? Minden rendben ment?

(#343) papaz222 válasza jerszid (#342) üzenetére


papaz222
újonc

Végül valamilyen programja elcsúszott így sajna elmaradt…

Emailezünk… :N

Üdv. Marci

(#344) coolmpi


coolmpi
aktív tag

Először is akiknek még mindig nem rendezte kitartást, és sok sikert a pénzek visszaszerzésére!

Picit azon gondolkodtam, hogy ez már egyfajta perverzió lehet nála. Képzeljétek el kb. 100-200 embernek folyamatosan hazudni mindenről. Ez emberenként legalább 100 üzenetváltás. Lehet, hogy ez már akár valamilyen rekord is lehet. legalább 20.000 üzenetváltás, amiben ígérget, és 99%-ban nem az történik. Elképesztő még belegondolni is.

(#345) petko37 válasza coolmpi (#344) üzenetére


petko37
újonc

orvosi eset az biztos.

(#347) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

Mondomén... befektették a pénzünket BTC-be, és várják a csodát. Ha az elméletem igaz, akkor még várhatunk, mert jelenleg rossz az árfolyama... Így szépen össze lehet szedni pár "befektetőt", jó taktika is lehet ez... Persze ez csak spekuláció...

[ Szerkesztve ]

(#348) petko37


petko37
újonc

Valakinél valami fejlemény?

(#349) Xerath404


Xerath404
aktív tag

Urak, ez már több mint 1 éve tart....

(#350) petko37


petko37
újonc

Na ez az, lassan évforduló, mit érdemes venni évfordulóra?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  dallasR károsultjai...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.