Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  dallasR károsultjai...

Hozzászólások

(#1) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

.Segítség a feljelentéshez!

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2) folyqa válasza domperke (#1) üzenetére


folyqa
csendes tag

nem értem, hogy lehet az, hogy minden hirdetése TILTVA van az embernek, de valahogy ő maga még nincs kitiltva.

(#3) domperke válasza folyqa (#2) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Ha kititltom hogyan találja meg azokat akiknek tartozik?????De a topikot azert hoztam létre,hogy a károsultak megleljék egymást nem felesleges offra.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5) Iparmágnás


Iparmágnás
tag

Köszönjük domperke! Ígyönnyebb lesz!

Jómagam (Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H - szürke színben - bontatlan - 3 év garancia - előrendelés) 150k-t utaltam előre.

Amennyiben hétfőn sikerül utolérni és továbbra sem tudom átvenni a gépet, kérem utalja vissza az összeget. Ha ez nem történik meg, sajnos muszáj lesz továbbvinni az ügyet.

(#6) Marco86 válasza folyqa (#2) üzenetére


Marco86
újonc

Téged is megkárosított?

(#7) folyqa válasza Marco86 (#6) üzenetére


folyqa
csendes tag

Elkezdtem vele privátozni, de az utalásig nem jutottam el, ellenben egyik ismerősömmel, akit hónapok óta hiteget azzal, hogy majdjövőhéten.
nemzeti cégtár a 'cégének' (?) : https://www.nemzeticegtar.hu/techzen-group-kft-c0109379220.html
domain whois : https://info.domain.hu/captcha/captcha?from=%2Fwebwhois%2F%2Fhu%2Fdomain%2Ftechzen.hu
facebook oldaluk: https://www.facebook.com/Techzentech/

OFF: Csak kérdőre vontam az oldal vezetését, hogy miért hagyták hogy eddig fajuljon az eset, de választ nem kaptam, ellenben a hozzászólásomat törölték kb azonnal. Szánalmas, prémium előfizetésért látom bármit engedtek ezen az oldalon, mint a palit aki ACCOUNTOKAT árul, pedig az oldal szabályzatában benne van, hogy az tilos.

(#8) kiwiman48


kiwiman48
friss újonc

INFORMÁCIÓ GYŰJTŐ

- céginfó: https://www.nemzeticegtar.hu/techzen-group-kft-c0109379220.html
innen a fontosabb adatok:
- ADÓSZÁM 29020746-2-43
- SZÉKHELY 1223 Budapest, Nagytétényi út 180-196.
- telefonszámok:
- +36 30 785 48 46
- +36 30 121 74 75
- +36 70 757 50 55
- bankszámlaszám: 10101360-64379600-01005007
- szamlazz.hu email cím: techzen@szamlazz.hu
- a kamu honlapot hostoló cég weboldala: https://www.shoprenter.hu/
- a tőlük kapott weboldal: https://www.techzen.hu
- hasznos link: https://info.domain.hu/webwhois/hu/domain/techzen.hu
- üzlet címe: 1117 Budapest Nádorliget u. 5a
- ez egyébként valós cím, elég értékes áruk láthatóak az ablakból, de lehet csak a dobozok

Ha valakinek van még + információja amit le tudok adni a rendőrségen holnap azt megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#9) Marco86 válasza Iparmágnás (#5) üzenetére


Marco86
újonc

Én vasárnap írtam neki, hogy ha hétfőn nincs meg utalja vissza, sajnos én már az egész összeget átutaltam :( idáig rendre felvette a telefont még hétfőn beszéltem vele, azt mondta visszahív. Nem tette. Most már ki sem csöng. Nem jó előjel, viszont a moderátorok azt mondták idáig visszautalt ha valaki rendelt és nem tudta teljesíteni. Én nem vártam ment a feljelentés.

(#10) folyqa válasza kiwiman48 (#8) üzenetére


folyqa
csendes tag

Még ezek a telefonszámok a fontosak:
+36301217475
+36707575055

Meg van egy szaros gmail cím amit a jófogásos álláshirdetésüknél adtak meg: ' techzenkft@gmail.com '

[ Szerkesztve ]

(#11) Marco86 válasza kiwiman48 (#8) üzenetére


Marco86
újonc

Medgyesi Patrik néven mutatkozott be és ez szerepel a céginfóban is. Voltál már az üzletet megnézni? Azt hittem az is photoshop. Én sajnos győri vagyok.

(#12) bodonyidd


bodonyidd
újonc

Sziasztok!

dallasR ,azaz Patriktól próbáltam az alábbi gépet megvenni. Lenovo IdeaPad Gaming 3-15ARH05 - Ryzen 5 4600H - GTX 1650 4GB - Bontatlan - 3 év garancia, 220 ezer forintba kerül teljes áron,ami a külföldi árakkal kb meg is egyezett,csekkoltam párat.(bár hazai viszonylatban olcsó,akkor épp nem a legolcsóbb volt a piacon)

Az úriember,prémium tag , 2017 óta tag ,48 szakmai, 0 közösségi, 3 piaci, 2 blog és lokál.
Amikor üzleteltem vele akkor 95+ pozitív értékelése volt,most 124 van.

Ezt a gépet már régebben is hirdette akkor drágábban,250 ezerért,volt is egy pozitív értékelése ezzel kapcsolatban(2021-03-16). Sok külföldi helyen már kifutó modell/nem kapható(Emagen 289k).

Volt pár hirdetése ahol a Techzen bolt is látható volt. (Boltunk címe: 1117.Bp.Nádorliget utca 5/A.(Google szerint computer imperium is ezen a címen van) E--beszámoló szerint építőipari a cég,illetve nem nagyon ismerte a google a techzent,a weboldaluk karbantartás alatt volt)

A gépre 100 ezer forint előleget kért számlázz.hu-val.(Ahol fel van tüntetve a gép pontos specifikációja stb) Az előleget a prémium tagsága ,pozitív vélemények ,illetve fentebb említettek miatt végül elküldtem. (illetve sok véleményben ott volt,hogy visszaadta az előleget stb)

Állandó hitegetés ment kb 1 hónapig pontosan 06.07-től,hogy mikor jön a gép. 5 munkanapon belül kellett volna jönnie aztán csak nem jött és innen kezdődött a hitegetés. Mindig készségesen válaszolt.
Most telefonszámán ki sem csöng,nem válaszol az üzenetemre. A hirdetés kitiltott. És nem is járt fent 06.29 17:31 óta,miközben előtte mindig pár órán belül válaszolt.

24 pont hu n volt fent ,hogy ma hajnalban a rendőrök lecsaptak kamu webshopra,lehet ők voltak azok? Azóta törölték a hírt.

Rendőrségi feljelentésre kényszerülök ha minden igaz.

(#13) kiwiman48 válasza Marco86 (#11) üzenetére


kiwiman48
friss újonc

Igen az üzlet létezik, sőt rengeteg játék, illetve hardverek pl egy 2060 as látszódik az ablakból. Nem volt ott senki, a CBA-s dolgozó szerint nem rég költözött oda.

(#14) folyqa válasza kiwiman48 (#8) üzenetére


folyqa
csendes tag

a NEMZETI CÉGTÁR által adott információk alapján (név, és anyja neve) az instagram profilja linkje: instagram.com/VEZETÉKNEVE.KERESZTNEVE -- 100% hogy ő az, mert az édesanyját is követi. nem írom le ide a nevét, mert a végén még doxxingért kibanolnak.

(#15) domperke válasza folyqa (#14) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Tisztelt tag.Mivel a topik a károsultaknak jött létre (ön nem az)utoljára szólok,hogy ne offolja szét.Ellenkező esetben kitiltom a topikból.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#16) Marco86 válasza kiwiman48 (#13) üzenetére


Marco86
újonc

Facebookon is hírdet. Ott is szerepel a bolt. Minden legálisnak tűnik nem értem 21 évesen ha tényleg ő, csücsülni akar?

(#17) Ducky92


Ducky92
tag

Elértük az egyik barátját(az instagrammos adott egy telefonszámot, hogy ezen a számon érdeklődjünk).

Ez a személy azt mondta nekünk a telefonban, hogy kórházban van dallasR. Körülbelül 2 nap mire kiengedik.(Május előtt is volt kórházban) Mondta még azt is nekünk, hogy nyugodtan hívhatjuk 2 nap múlva, ő felfogja venni a telefont, és vissza fogják utalni a pénzt, ha kérjük

[ Szerkesztve ]

(#18) Spritee


Spritee
újonc

Sziasztok!

Én a GAMER laptop - Lenovo Legion 5 - 15ARH05H - RTX 2060 - 3 év garancia - Bontatlan hirdetés miatt vagyok érintett. Én is hasonló cipőben vagyok, mint bodonyidd, ugyanezen okok miatt küldtem én is előleget (sok pozitív vélemény, nem kamu felhasználóktól). Eredetileg jún. 11-re ígérte a teljesítést, ez természetesen végül nem történt meg.

Utoljára 22-én beszéltem vele, akkor azt mondta, hogy 5 nap.

Miért lett minden hirdetése hirtelen kitiltva?

[ Szerkesztve ]

(#19) kiwiman48 válasza Marco86 (#16) üzenetére


kiwiman48
friss újonc

Ne jelezzétek neki hogy megtaláltuk Facebookon és instagramon is, mert ezek alapján elképzelhető hogy meg tudják találni ha bejelentkezik valahol.

(#22) kiwiman48 válasza Ducky92 (#17) üzenetére


kiwiman48
friss újonc

Én őszintén jobban örülnék a terméknek. Vissza lehet vonni egy ilyen feljelentést nem tudja valaki? Mármint ha van rá 20% esély hogy tényleg erről van szó, akkor sajnálom szegényt. Nekem az jött le hogy egyszerűen csak nagyon kezdő és túlvállalta magát. Ha viszont ez is csak egy kamu duma akkor meg csak pazarolnám az időt.

Viszont az instagram alapján 7 órával ezelőtt még sztorikat rakott ki, ki az isten áll neki instázni ahelyett hogy megírja az ügyfeleinek hogy kórházba van? Úgyhogy azthiszem megválaszoltam a saját kérdésem..

[ Szerkesztve ]

(#23) bbuffy


bbuffy
senior tag

Áprilisban is kórházban volt, ez volt az indok, végül nagy nehezen nekem visszautalta a penzt. Egy pulse füles volt. De nagyon gengszterkedve, magas lóról tolta egy két alkalommal.

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#24) Marco86 válasza Ducky92 (#17) üzenetére


Marco86
újonc

Ez igaz mondjuk hogy volt kórházban május első hetében. Akkor kezdődött az üzletelésem vele. Az a baj nem tudom mit higyjek, mi igaz és mi nem.

(#25) Spritee válasza kiwiman48 (#22) üzenetére


Spritee
újonc

Lehet, hogy naív vagyok, de én ezt el tudom képzelni. Az a sok pozitív értékelés is valahogy összejött.

(#26) Marco86 válasza kiwiman48 (#22) üzenetére


Marco86
újonc

Az a baj, hogy a jó üzleti ajánlat elvakít minket. Simán lehet h semmi nem igaz az egészből. :((

(#27) Ducky92 válasza Marco86 (#24) üzenetére


Ducky92
tag

Dettó ugyanez.. Azóta mondta azt minden egyes héten, hogy jövőhéten ideér a laptop, de most már július van, és még mindig nincs semmi. Mellékesen hozzáteszem, hogy szerintem elég kevés az esély, hogy legyen egy ilyen laposunk, mert világszinten hiánycikk. ( lásd egy ebay, amazonon nincs), és a youtube tech reviewerek is május vége felé kapták meg.

Ui:

Az instás ember elvileg nem dallasR, mert azt mondta nekünk, hogy nem ő kezeli ezeket, de intézkedik, és arra adta a korábbi hozzászólásomban említett telefonszámot, aki mondta nekem, hogy kórházban van.

[ Szerkesztve ]

(#28) Marco86 válasza Ducky92 (#27) üzenetére


Marco86
újonc

Holnapra kiváncsi vagyok mennyien gyülünk össze. Korábbi telefonos beszélgetésben, pont ecseteltem h remélem nem vert át. Nekem legutóbb azt mondta ausztriában akadt el a határon és csöpögtetik át egyesével a laptopokat. Szerinte valamelyik nagy depo mondjuk emag tett keresztbe neki.

Mellesleg én is nagyon naív vagyok, feleségem hallgatom már egy ideje. Ez a 3. Alkalom itt hardveraprón h átvernek. Innentől tényleg csak személyesen megyek. :W

[ Szerkesztve ]

(#29) Ducky92 válasza Marco86 (#28) üzenetére


Ducky92
tag

Én is kiváncsi vagyok, szerintem leszünk egy páran. Elmehetnénk személyesen is az üzlethez többen. Nekem ugyanez volt a sztori, hogy a külföldi rendelések elakadtak, meg egyesével adják ki. Aztán kis idő múlva azt mondta, hogy már nem sok idő, mert a lenovo 5 ösök megjöttek. ( Ebből el is adott egyet). Később meg már azt mondta, hogy talált egy magyar nagykert, ahonnan megrendeli, majd 2-3 nap múlva átvehető. Ez volt 1.5-2 hete..

Reméljük megoldódik a hétvégére minden..

[ Szerkesztve ]

(#30) Marco86 válasza Ducky92 (#29) üzenetére


Marco86
újonc

Arra kiváncsi lennék kinyit-e. Vagy bérelt egy üzlethelységet pár 100ezerért és dobozokkal telerakta h minket nyugtasson ha arra járunk.

(#31) kiwiman48 válasza Marco86 (#30) üzenetére


kiwiman48
friss újonc

Ha valakinek van erre pénze akkor miért csalással próbál még többet csinálni belőle? Ha van pénzed céget alapítani, domaint bérelni, és egy teljes boltot berendezni és feltölteni áruval akkor nettó hülyeség csalni csak veszíteni tudsz. Főleg így hogy ennyire sok viszonylag hivatalos helyen megtalálható. Egyszerűen nem értem.

(#32) bodonyidd


bodonyidd
újonc

Én a magam részéről hajlandó vagyok kivárni,hogy kijöjjön a kórházból. Miharabbi jobbulást neki ,viszont kérem majd vissza a pénzem,elfogyott a türelem,(hacsak nem tudja egyből odaadni a laptopot) ,mert különben muszáj leszek feljelentést tenni. (És gondolom nem leszek egyedül ha idefajul a dolog)

(#33) kiwiman48


kiwiman48
friss újonc

https://24.hu/fn/gazdasag/2021/06/30/hajnali-razzia-csalo-webaruhaz-rendorseg/

Erről a cikkről beszélt valaki, ezt is érdemes lehet a rendőrségnek megmutatni hátha ők tudják kiről van szó és meg tudják mondani hogy őt kapták-e el.

(#34) Marco86 válasza kiwiman48 (#31) üzenetére


Marco86
újonc

Pont ez az, ezért ment bele mindenki. Én sem értem, hogy ebből hogy jöhet ki jól.

(#35) Nabukin


Nabukin
tag

Na hát látom vagyunk egy páran sorstársak. Én is egy Ideapad Gaming 3-at rendeltem tőle még június 11-én. 100 rugó előleg számlára itt is. Azt mondta, hogy 3-4 nap és megjön. Aztán amikor néha rákérdeztem, hogy mi a helyzet, akkor jöttek a bocsánat kérések és a következő tuti biztos határidők. Múlt héten péntekre vagy ezen a héten hétfőre ígérte, mert a másik beszállító tutira ígérte. Kedden rákérdeztem délután, hogy akkor gondolom megjött, mikor tudok érte menni. 14:46-kor még írta, hogy holnap (azaz 30-án) a délutáni órákban. És utána pár óra múlva még írtam neki, arra már nem jött válasz. Ma is írtam, próbáltam hívni is, de semmi. Ma nem sikerült eljutnom a bolthoz, de holnap délután el fogok menni arra...

(#36) Ducky92


Ducky92
tag

Ha péntekig nem tudok meg semmit a sráctól, akkor jelzek és ügyfélkapun jelentsük fel tömegesen(50k felett már bűncselekmény, és minimum 3 feljelentő szükséges). Láttam egy másik károsult topicot, ott ezzel oldódott meg a probléma(mindenki visszakapta a pénzt)

A jegyzőkönyvbe kerüljön majd bele a topic link ( [link] ), így komolyabban fogják venni. + bele kell írni, hogy a kártérítésre igényt tartotok.

Ha Pénteken nem sikerül előrébb jutni, akkor berakom a linket, hogy hol tudjàtok feljelenteni.

Mindenképp jelentkezni fogok.

[ Szerkesztve ]

(#40) Clarkee


Clarkee
újonc

Sziasztok,

Én is pontosan ugyan úgy jártam ahogy Ti. Még május 2-án rendeltem elő egy laptopot tőle 150K előleggel de azóta folyamatosan 2-3 napokat tol a határidőn. Nekem először Németországban majd Ausztriában akad el az árú, és azt mondta, hogy minden nap 16 után mennek Győrbe, hogy átvegyék az újabb adag szállítmányt.
Beszéltem vele párszor telefonon és vagy 80PM-et hardveraprón ezidő alatt mindig nagyon segítőkész volt, úgyhogy nem merült fel bennem egészen eddig a csalás lehetősége, gondolom túlságosan naív vagyok.
Én Miskolcon élek, úgyhogy szintén nem tudtam csekkolni az üzletet, de arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy létezik-e vagy sem.
Én egyébként lecsaptam arra a bontatlan rtx 3060-as Legion 5-re ami elvileg bontatlanul ott áll az üzletben, még múlthét szerdán és azt kért, hogy most hétfőig várjak az átvétellel és fog szólni ha tudok menni érte. Nekem ez lett kicsit gyanús. Ott egy laptop, bontatlanul, piszkálva van már 2 hónapja folyamatosan általa, ha tényleg ott lenne neki akkor azonnal ideadta volna, szerintem.

Szívesen benne vagyok az ügyfélkapus feljelentésbe is, csak oldódjon meg a problémám.

Üdv.
Dávid

(#41) Kakaron


Kakaron
újonc

Sziasztok én június 12 óta várok a laptopra , idáig mindig válaszolt , telefont is felvette, mondtam neki hogy meguntam a hitegetést és tegnapra adtam neki határidőt hogy utalja vissza a pénzt , tegnap délután hívtam ,de ki se csőng a telefon. Feljelentésben én is benne vagyok.

(#42) KRoy19


KRoy19
őstag

Nekem is volt dolgom vele, június 7 és 15 között. Előrendeltem nála egy játékot és hitegetett pár napig, hogy elküldte a csomagot, csak valami keveredés volt a Foxpostal.
Elhittem neki, mert nagyon kommunikatív volt és segítőkész.
Ennek ellenére visszakértem a pénzemet egy pár nap után és azonnal vissza is küldte.

Valószínűleg mindenkinek visszaadja a pénzt, aki visszakéri, viszont aki nem kéri vissza, azt addig húzza ameddig tudja, hogy addig is használhassa ezeknek az embereknek a pénzét.

Szerk.: Bár, ha most ennek a thred-nek a hatására tömegesen elkezdik az emberek visszakérni a pénzüket, akkor lehet, hogy sokan hoppon fognak maradni.

[ Szerkesztve ]

(#43) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Én üzleteltem vele 33ezer Ft értékben. Nekem csak 1 hetet csúszott a cucc , mert elvileg a postán felcserélték a két csomagot, előtte foxpostal próbálta küldeni ,de nem vették fel a csomagot vagy mi volt. Így elküldtük egymásnak akihez az én cuccom került, ezt Ő állta. Remélem megkapja mindenki a cuccát és nem hiteget titeket :)

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#46) grazuya


grazuya
újonc

Én is egy Lenovo Legion 5 3060-as laptoppal küzdöttem vele már április 6. óta, akkor lett elolegszámla kiállítva. Még ezt a kórházas történetet megvárom, mert épp külföldön vagyok vasárnapig, de ha nincs változás, akkor hétfon besétálok a boltba megkérdezni, hogy szeretnék-e a rendorségi utat, vagy mutat valami bizonyítékot, hogy tényleg van valami.

Ui. A bolt létezik, hétfore volt ígérve nekem a gép (többek között) és apám járt a boltban, beszélt veluk, stb.

[ Szerkesztve ]

(#48) Derinos válasza kiwiman48 (#8) üzenetére


Derinos
friss újonc

A cég vezetője: M*dgy*si Patrik
Bank neve: Budapest bank
Talán még ennyit tudok hozzárakni. Holnap énis fogok menni a rendőrségre ha addig nem jelentkezik.

(#49) vrob71


vrob71
tag

Én egy Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H laptopot rendeltem tőle. Június 18-ig vártam, hogy megérkezzen. Ekkor viszont visszakértem az előleget (150.000Ft), amit még aznap maradéktalanul visszautalt.

(#50) Derinos válasza Derinos (#48) üzenetére


Derinos
friss újonc

Én egy Lenovo legion 5 prot rendeltem tőle. Valahogy a Gls sose értesített hogy feladta volna nekem a laptopot bár folyton igérgette, hogy az felvan és utána néz, lassan egy hete igéri, hogy a csomagszámot elküldi, és nem küldi, eléggé ugy néz ki mintha kamu lenne. De beszéltem a barátjával énis és mondta hogy holnap próbáljam elérni miután kiengedték a kórházból. Inkább kivárom a végét minthogy tényleg kiszállítják én meg nem birok majd elnézést kérni.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  dallasR károsultjai...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.