Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Geli válasza VladimirR (#1538) üzenetére


Geli
senior tag

ha ilyen okos vagy,akkor nézd már meg hány kattintás volt egész európában, mo-n kivul, biztos sikerül összeadnod a számokat...ú

RAcecam: háijj avézzze, neduujjkie ijjiást nejgy evéj ajjalt eszgyer serulkjt ejfekkjtenem :D ;]



[Szerkesztve]

(#1552) Probiker válasza Racecam (#1549) üzenetére


Probiker
aktív tag

Így simán megnyernénk :DDD Ki az aki egyáltalán elsőre mindig el tudja olvasni mit ír? :D

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#1553) Starsky72 válasza Racecam (#1549) üzenetére


Starsky72
addikt

hát igen, ez még a magyaroknak is probléma néha :)

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#1554) djtoomi


djtoomi
addikt

Ha mindenki ugy irna mint neduddki akkor enhéz lenne leforditani nekik.Most probálom utánozni:
ekez a jpsacik loj letuhzak a ispcába :DDD :DDD :DDD


Basszus Race mért előztél be?Én 5 perce szenvedek igy hogy ugy irjak kb. mint ő de enm megy semmiképsem te meg beirod hogy mindenki irjon úgy. :DDD :DDD :DDD :DDD :(( :DDD

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1555) Hujikolp válasza Racecam (#1549) üzenetére


Hujikolp
őstag

neduddki-nak kell irnia a feliratokat a progikra, és akkor minden el van intézve. meg neki kellene minden postot megirnia, riportot is vele kell megcsináltatni, neki kell rajzolnia ésatöbbi...
nem? :U :DDD

[Szerkesztve]
#1554) djtoomi : csapj rá a billre, és mindenki azt olvas ki belöle amit akar :D

alcei-rgzwnnégonopq45agr,ziomá5ámavgmámccmapcmzcaűacefima ápriojea eraoáámz. Lehet értelmezni :DDD

[Szerkesztve]

(#1556) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Ha így folytatjátok tényleg elhiszik hogy így nézünk ki ;) [link]

Nem igazán tudom hol kella routerben megcsinálni :B

WAN Configuration
Connection Type

Short help:
more...


IP Settings
IP Address
Netmask
Default Gateway

Short help:

IP Settings:
IP Settings are optional for DHCP and PPTP. If you set them, they are used as defaults in case the DHCP server is unavailable.

Jó helyen járok?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1557) djtoomi válasza Hujikolp (#1555) üzenetére


djtoomi
addikt

DE :DDD :D :D :D :D

Voghy ygi:
fgjesaif3eom jknfgk obukdsi ogfkfaszkxymlfbjlfgh ksdgvjkls

El rejtettem benne egy értelmes szót.Találjátok emg. :DDD :DDD :DDD



[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1558) djtoomi válasza Bdanyy (#1556) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát neduddki vhogy igy nézhet az irásából de beszélni szerencsére tud.Nemde? :D :D :D

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1559) Geli válasza djtoomi (#1557) üzenetére


Geli
senior tag

ehe,ez se rossz ötlet :DDD ;]

kdflgédgyökérfgdfkégj vcvdogvagyhdofg két értlemes szó :DDD

(#1560) VladimirR válasza Geli (#1551) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kussadj hulyegyerek, segiteni probalok
mellesg a kattintasok, ha jol latom, nem terhelik meg tulzottan a szervert
a laplekeresek annal inkabb
persze nem varom el, hogy megertsd

(#1561) EQMontoya válasza djtoomi (#1557) üzenetére


EQMontoya
veterán

megvan. fasza...

VladimirR: Ne is várd el, életében nem látott még apache-ot üzemelni sztem.

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#1562) djtoomi válasza Geli (#1559) üzenetére


djtoomi
addikt

őőőő gyökér vagy???? :DDD :DDD :DDD :DDD

Amugy ahogy neduddki ir egyre jobban tudom dekodolni,sőt már teljesen tudom dekodolni,szerencsére ezt a patchet sikerült telepiteni időben.Régebb hibás volt a patch. :DDD :DDD :DDD

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1563) t1 válasza Geli (#1551) üzenetére


t1
addikt

igaza van.....

(#1564) Geli válasza VladimirR (#1560) üzenetére


Geli
senior tag

arcodból vegyél vissza mert átrendezem.
a laplekérés és a kattintás között milyen összefüggést (nem) látsz?
ha normálisan mondod akokris megértem.

t1: ha többi országból ilyen kevés kattintás ékezett,akokr nem evidens hogy kevesebb laplekérés is volt??

Racecam: bocs,csak nem tetszett a válasz hangneme,megszólitása...
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1565) Racecam válasza Geli (#1564) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezzel a stílussal állj le!! :(((

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1566) hruodnand


hruodnand
senior tag

''gyerekek''. ha mi is elkezdünk egymás között háborúzni, akkor a japánok fölényesen győzni fognak, legalább mi tartsunk össze. :)

(#1567) djtoomi válasza Geli (#1564) üzenetére


djtoomi
addikt

Na vitát fejezzétek be.Inkább japcsikkal vitázzunk.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1568) VladimirR válasza Geli (#1564) üzenetére


VladimirR
nagyúr

szeged, molnar u. 3. 4/10.
gyere

mellesleg jelen topic celja nem a nagypofaju hulyegyerekek webszerverek terheltsegevel kapcsolatos okitasa - ha erdekel, olvass utana, de addig - mint mar kertem - kusshadj

[Szerkesztve]

(#1569) hruodnand válasza Bdanyy (#1556) üzenetére


hruodnand
senior tag

én sem tudom, mert sok router különbözik egymástól, de nagyjából egyforma a konfigurációs felületük. próbáld meg azt, hogy újra ''Wizard''-olod a routeredet vagy reseteled. amúgy nem lehet, hogy a routered blokkolta le az oldalt nem pedig a szerver téged? :U

(#1570) Bdanyy válasza hruodnand (#1569) üzenetére


Bdanyy
addikt

Azért gondolom hogy nem a router,mert másnak is ez volt hogyha kibannolták.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1571) Geli válasza VladimirR (#1568) üzenetére


Geli
senior tag

szerk: inkább nem válaszolok rá...
ha akarod még folytatni privát...

[Szerkesztve]

(#1572) VladimirR válasza EQMontoya (#1561) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem kell ahhoz felkonfigolt webszervert latni, hogy tudja az ember, a kliensoldali szamlalas sokkal kevesbe terheli a szervert, mint a laplekeres (leginkabb azert, mert elobbi hozza sem nyul a szerverhez, utobbi meg igen)
innen mar csak egy - a tobbseg szamara - egyszeru lepes az, hogy ha 10 helyett csak egy klienst indit, viszont csokkenti a kattintasok kozti idot, talan nem fossa ossze magat a szerver

(#1573) VladimirR válasza Geli (#1571) üzenetére


VladimirR
nagyúr

folytatni? veled? adtam cimet, ha folytatni akarod, ott megtalasz (ne nem akarok, a magadfajtaval nem lehet beszelni - ha tudnbal magadbol ertelmeset kipreselni, nem szorulnal fenyegetozesre)
addig kuss
vita? hulye vagy, nem erted, mirol irok, beszologatsz es meg vitanak mered nevezni?
komolyan mondom, az ms 4.0-as egerem balklikkert felelos, felig elkopott mikrokapcsolojanak tobb agya van, mint neked
sot, megcsak tokod sincs, mert ezt sem merted benthagyni

[Szerkesztve]

(#1574) mazda626


mazda626
addikt

Ma minden topikban veszekedés folyik? :F :(

(#1575) djtoomi válasza VladimirR (#1573) üzenetére


djtoomi
addikt

vladi geli hagyjátok már légyszives abba mert idegesitő,priviben intézzétek el,a topik ne kelljen majd törölgetni!!!

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1576) VladimirR válasza mazda626 (#1574) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sry, el tud durranni az agyam, ha tippeket, magyarazatot adok, hogy mit hogyan, miert lenne jobb s erre kvazi lehulyez valami birkozoszaron nevelkedett eszleny

mindegy, tovabbi jo szorakozast, szervertulterhelestm, ujfent kiderult, szarni kell az emberekbe bele jo magasrol, segiteni nekik nem eri meg

(#1577) Geli válasza VladimirR (#1573) üzenetére


Geli
senior tag

ha egy kicsit több inteligenciával rendelkeznél elolvasnád mégegyszer amit írtam, dehát nem...

''t1: ha többi országból ilyen kevés kattintás ékezett,akokr nem evidens hogy kevesebb laplekérés is volt??''

a többire megintcsak nem reagálok,mert nincs értelme,okosabb nem leszel.

(#1578) hruodnand válasza VladimirR (#1572) üzenetére


hruodnand
senior tag

csökkentettem a kattintások közti időt, de akkor lassabban fut a számláló... 110 ms az alapértelmezett, de ha egy kicsit is lejjebb viszem, akkor már jóval lassabban kattint. mondjuk én csak vista alatt futtattam eddig. majd megnézem XP alatt is, ha elindul a verseny. :)

(#1579) VladimirR válasza djtoomi (#1575) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Az vesse rám az első követ, aki maga is bűntelen...''

ertsd: #1522

(#1580) VladimirR válasza Geli (#1577) üzenetére


VladimirR
nagyúr

melyiket?
ahol kvazi lehulyezel? (#1551)
ahol fenyegetsz? (#1564)
amelyikben nem irsz semmit? (#1571)

(#1581) hruodnand


hruodnand
senior tag

ennek se lesz vége egyhamar. :)

(#1582) ROBERTOH válasza Kalandor (#1534) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Bocsi, ez nem ph-s fórumé: [link]

ez a kedvenc aláírásom

(#1583) Geli válasza VladimirR (#1580) üzenetére


Geli
senior tag

1564,de be is másoltam.

erről télleg nem irok tobbet,mert semmi értelme, befejztem.

[Szerkesztve]

(#1584) mazda626 válasza VladimirR (#1576) üzenetére


mazda626
addikt

Néha megesik mindenkivel, de sztem a saját érdeketekben hagyjátok abba. Segíteni szerintem jó dolog másokon. ;) Ezt a nézeteltérést meg rendezzétek egymás között privibenm vagy ahogy szeretnétek, csak kíméljük a modikat.

A 4. foduló a napokban indul? Ennek a játéknak nem lesz egyszer ténylegesen vége?

(#1585) djtoomi válasza VladimirR (#1579) üzenetére


djtoomi
addikt

Én ezt értem de én csak arra egyet irtam de a többit hagyjatok privátra.Amugy geli leglább ami nem tartozik ide tedd OFF-ba... :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1586) djtoomi válasza mazda626 (#1584) üzenetére


djtoomi
addikt

Elvileg holnap indul ha minden igaz akkor egész 2007-ben tart.Asszem. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1587) -Nemtom- válasza mazda626 (#1584) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

A 4. foduló a napokban indul? Ennek a játéknak nem lesz egyszer ténylegesen vége?
elvileg holnap de. 10 v. 11h-kor a mi időnk szerint

(#1588) biga válasza mazda626 (#1584) üzenetére


biga
senior tag

Holnap indul és mindegyik game (eddig így volt) egy hétig tart.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1589) DelArco válasza hruodnand (#1578) üzenetére


DelArco
aktív tag

nemtom ehhez van e köze a dolognak de lehet szal felvetném.
szal autofireval 1000 kattonként nézegettem a doglot. Tudjátok. 1000 és aztán feltöltés. Nos a progi egészen gyorsan számolt de a szerver (vagyis az a lap ahol szintén számolja a klikkeket) sokkal lassabban számolt. Vagyis amikor az autofire 1000nél volt a szerver 600-nál. És ennyit is töltött fel. Ez mitől lehet vagyis miért van? Nem lehet az hogy a szerver bizonyos sebességnél gyorsabban nem számol?
Nem értek hozzá szal ezt vki érthetően írja körbe nekem pls. :R

Youth hides the key to salvation

(#1590) mazda626


mazda626
addikt

Köszi mindhármótoknak! :R Egész évben tart? Jézus, ha csak pár százmillió klikk kiakasztotta a szervert, akkor mi lesz itt a milliárd klikkekkel? :DDD

[Szerkesztve]

(#1591) VladimirR válasza Geli (#1583) üzenetére


VladimirR
nagyúr

aham, szoval az, amelyikben fenyegetni akartal (azt azert latom, a koltoi kerdes fogalmat, mint olyat nem igazan ismered)
elarulom, nem, nincs feltetlen osszefugges
giuseppe olaszorszagbol megnyitja az oldalt, megnezi, kattint 20-at, megunja, bezarja
hans finnorszagbol megnyitja, kattint szazat, felirja, kattint meg szazat, felirja, meg szazat felirja es igy tovabb
hu lee japanbol elinditja a progit, az kattint ezret, felirja, kattint ezret, felirja
na, ki akarod szamolni, hogy melyik esetben nagyobb az 1000 klikkre juto szerverterheles, vagy inkabb megint beirod, hogy bevered a pofamat?

es ensenemijok tobbet, de meg ezt igen, hogy az enyime legyen az utojso szo...bebebeeee

[Szerkesztve]

(#1592) hruodnand válasza DelArco (#1589) üzenetére


hruodnand
senior tag

arra gondolsz mikor az összesítettet írja vagy a today-t? :)

(#1593) djtoomi válasza mazda626 (#1590) üzenetére


djtoomi
addikt

SZtem addig szervert cserélnek,bővitenek. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1594) biga válasza djtoomi (#1593) üzenetére


biga
senior tag

Kétlem, hogy valaki erre nagyobb szervert áldozna. Azért ez nem egy rákkutatás project.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1595) hm válasza sghc_toma (#1474) üzenetére


hm
aktív tag

Hm. Hát ez pazar. Viszont azt hiszem minden ötödik 999 klikk után kéri a képes jelszót. Hogyan lépek be a felhasználóhoz, megnézni mi a jelszó, hogy tovább futhasson az autofire?

(#1596) DelArco válasza hruodnand (#1592) üzenetére


DelArco
aktív tag

amikor az összesítetthez írja azt az ezret amit épp az autofire csinált. Csak az nem 1000 mert a szerveren a számláló nálam csak 6-700-ig jut el. És ennyit ad hozzá. Legalábbis ennyitől számol vissza amikor tölti felfele.

Youth hides the key to salvation

(#1597) -Nemtom- válasza hm (#1595) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

nem kell belépni, 1 asztalon lesz mind, csak váltogatni kell az ablakok között

[Szerkesztve]

(#1598) mazda626 válasza djtoomi (#1593) üzenetére


mazda626
addikt

Úgy legyen, mert a Cerka vagy Sempi már nem elég. :)) :R

(#1599) Hammon Serra válasza mazda626 (#1598) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Most bevetik a titkos Teletubbies trükköt :D

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#1600) N1


N1
tag

Jól látom, hogy holnap kezdődik a következő kör?

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.