Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Messa


Messa
tag

Kedd, az újév 1. munkanapja :R

Érdekes volt reggel melóba jönni,mert alig volt forgalom. Gondolom ennek a fő oka az iskolaszünet ami holnap ér véget. Ez olyan semmittesvős hét lesz nagy valószinűséggel,mivel alig van pár ember a munkahelyen. Sokan még ezen a héten a szabadságukat töltik. Sebaj jó volt az a 2 ünnep közötti 3 nap szabinak.

Reggel érdekes módon nem aludtam el,mivel karácsonyra kaptam egy olyan igaza halálra idegesítős ébresztőórát. Sebaj legalább nem magyon lesz többet bajom az elalvással,legalábbis addig nem amíg meg nekem szokom az ébresztő hangját :DD

Új év,új fogadalmak szokták volt mondani,nah ez nekem idén elmaradt. Helyette Doom + Ressurection of Evil-öztem szilveszterkor. Nem mentem sehova otthon üldögéltem,de a fél üveg pezsgő után a játék is érdekesebbé vált :))

27-én kaptam Beta kulcsot a Vanguard - The Saga of Heroes-hoz amit ki is próbáltam,majd konstatáltam,hogy ehhez az MMORPG-hez bizony új konfigot kell majd vásárolnom,ha játszani akarok vele,mert minimum felbontásban a 15 FPS fölé nem ment a játék.

Kellett nekem mondani,hogy nyugis lesz ez a hét,most landolt az asztalomon az a meló amit szabi előtt lepasszoltam,hogy majd az újévben megcsinálom. El is feledkeztem róla :((( Hát akkor ahogy szokták volt mondani: ''Csapjunk a Lecsóba!'' vagymi :DDD

Time is the fire in which you'll burn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.