Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kulerr válasza Chaser (#99) üzenetére


kulerr
őstag

a kis mocsok 5200-as hogy megy nézd már :Y Szép eredmény...nagyon jól megy az a kis proci :R
egyébként ennek a típusnak már jók a sensorai?(tudom h nem wolf de 45 nanos)

Egyébként hidd el megértelek és igazat is adok neked, de csak azért mert ez történt ne minket büntess:R :R

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#102) krammerka válasza kulerr (#101) üzenetére


krammerka
őstag

kellene még egy FPO tőled,a többi rendben van,fentvagytok a listán............ :C :C

(#103) V.L.


V.L.
aktív tag

P.H. Nick: V.L.

1.232 V
1.312 V
MAX OC
MAX FSB

Cpu : E8500
Fpo : Q820A720
S-Spec : SLB9K

Alaplap : DFI LANPARTY UT P35-T2R
Ram : Crucial Ballistix Tracer 2x2GB 800MHz
Hűtés : Xigmatek S1284 Achilles

u.i: az 1.5 V-hoz már nem volt kedvem :P

[ Szerkesztve ]

(#104) V.L. válasza V.L. (#103) üzenetére


V.L.
aktív tag

Upsz letelt az időm a mod.-hoz. Kis elírás az Fpo.-nál.

Tehát a helyes Fpo: Q820A721

[ Szerkesztve ]

(#105) krammerka válasza V.L. (#103) üzenetére


krammerka
őstag

Szia!

Szép erdmények,csak................,van egy kis gond.
1,5V-os opció nincs a 45nm-es prociknál.1,2V és 1,35V ami rád vonatkozik.Amit csináltál 1,232V és 1,312V.Az egyik sok,a másik meg kevés.Ettől függetlenül felrakom,de ha lesz időd,korrigáld légyszíves :R
Nagyon jó a procid :C :C

(#106) krammerka


krammerka
őstag

kulerr: javítva minden :B :R

(#107) kulerr válasza krammerka (#106) üzenetére


kulerr
őstag

Kösz :R
Tegnap próbálkoztam 3-szor 9,5*400-al bios 1,39-el de valamiért bootoláskor befagyott, pedig ezt lazán vinnie kell, este meg már nem volt kedvem tovább vele szórakozni....majd ma megkapja :K

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#108) V.L. válasza krammerka (#105) üzenetére


V.L.
aktív tag

Valóban nincs. :B Ezt jól elnéztem, vagyis nem néztem.
Ok korrigálni fogom.

[ Szerkesztve ]

(#109) Chaser válasza kulerr (#101) üzenetére


Chaser
titán

Wolfi az, mi lenne? :F Sztem jók a szenzorok, magoknál mindig 8-10 fokkal többet mutat, mint a cpu-nál, de a magok közt 1-2 fok eltérés szokott lenni. Kézrátétellel is ellenőrizve korrektnek tűnik minden. Lehet beruházok egy Freezer7-re, hogy megnézhessem a 4G-s cpuz-met:D
Majd benézek a topikba, azt mondtam az E2xxx-be nem megyek, oda meg nem is megyek.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#110) kulerr válasza Chaser (#109) üzenetére


kulerr
őstag

persze, hogy wolfdale, de mégsem a klasszikus 8xxx-es széria...azért is kérdezném a szenzort, de utóbb V.L. ami linkelt screen úgy látom tényleg ezeknek már jók :R

[ Szerkesztve ]

(#111) krammerka válasza Chaser (#109) üzenetére


krammerka
őstag

Gyere ide vissza bármikor,ez a topik szakmai,nincs processzorhoz kötve.
A Freezer 7 PRO nagyon jól üzemel nállam,a cerkát hűti.

kulerr: meglessz neked is a 4GHz :K :C

V.L.: rendben,ok.
Ja,és Tőled meg várunk egy 5GHz-s eredményt,közel állsz hozzá :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#112) kulerr válasza krammerka (#111) üzenetére


kulerr
őstag

:R szerintem is meglesz...
akkor a következő amit 1,336V-on csináltam mert sajna a következő lépcső 1,364 volt ezért gondoltam az alacsonyabb feszen csinálom...

akkor e7200 1,336V 3781Mhz

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#113) syC


syC
addikt

E8400 Q807A464 , asus p5e , crucial 2x1 1066, CM hyper212 Vcore-t kivéve minden autón :R

4ghz

Jól van, most látom, hogy nincs túl sok értelme a hszemnek, na majd később alakítok rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#114) krammerka válasza kulerr (#112) üzenetére


krammerka
őstag

Ezt melyik opcióhoz szántad? :)
Lipiről tudsz vmit?

syC: jó lessz az,nézd át a feltételeket,ha vmi nem világos kérdezz bátran :K

[ Szerkesztve ]

(#115) kulerr válasza krammerka (#114) üzenetére


kulerr
őstag

Szia! Az 1,35-höz :R mert sajna a következő lépcső amit a fesznél állítani tudok 1,364 ha jól emlékszem...de megcsinálhtaom azon is.
Lipiről? nem sajnos, egyébként én is ugyanezt kérdeztem tőled msn-en kb 10 perce..
Egyébként ha valakit érdekel...fesz és fsb emelésnél lefagyott a gépem állandóan bootoláskor és kiderült , h a memset belerágta magát a gépbe és az szívatott.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#116) krammerka válasza kulerr (#115) üzenetére


krammerka
őstag

rendben

(#117) szilva01 válasza krammerka (#116) üzenetére


szilva01
őstag

majd ma délután rakok fel képeket ozt az alapján engem is berakhattok a táblázatba :DD

(#118) szilva01 válasza szilva01 (#117) üzenetére


szilva01
őstag

nah biosból 1.2 volton majd még vmikor az 1.35 voltosat is megcsinálom

(#119) kulerr válasza szilva01 (#118) üzenetére


kulerr
őstag

Tényleges 1,2 a jó de ahogy látom az majdnem jó, de 8perc tuti kevés...nekem is valami ilyesminél dobta a 16. percnél a prime-ot.
Olvasd el milyen feltételekkel kell tesztelni, és az utolsó megállapodás szerint a 45nm-es procikat prime-vel teszteljük min. 30 percig.

Egyébként ha lemegy így szép kis példány...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#120) szilva01 válasza kulerr (#119) üzenetére


szilva01
őstag

realtemp nem lehet?csak azé mert everestet nem komálom :(
intel burn test jöhet?

[ Szerkesztve ]

(#121) kulerr válasza szilva01 (#120) üzenetére


kulerr
őstag

a fesz miatt kell, de lehet a realtemp is, nekem is ment mindkettő nézd meg a listában... nincs abban semmi gond :R

Intel burn? olvastam róla h elviekben jobban megdolgoztatja a procit mint az eddigi tesztek, de meg kell beszélni Krammerkával(mondjuk azért lenne jó a prime h egységes legyen a teszteléshez használt progi hajszálra és így lehet teljesen összehasonlítani melyik mit tud. Ha mindenki mást használna nem lehetne kimondani h azonos körülményeken tesztelődtek.) .Akkor ha a prime-vel megcsinálod mehet úgy ahogy a feltételekkel ha a burn-t akarod azzal én várnék egy kicsit...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#122) szilva01 válasza kulerr (#121) üzenetére


szilva01
őstag

akkor megy a prime-os eredmény :))

(#123) kulerr válasza szilva01 (#122) üzenetére


kulerr
őstag

oks várjuk...minél több eredmény van annál hitelesebb lesz ami infót fog adni a táblázat :R

[ Szerkesztve ]

(#124) szilva01 válasza kulerr (#123) üzenetére


szilva01
őstag

nah mostmáraztán listára engem is :D 1.2 volt

(#125) krammerka válasza szilva01 (#124) üzenetére


krammerka
őstag

Szia!
Örülök a lelkesedésednek,de légyszíves próbáld meg a feltételek alapján megcsinálni a teszteket mint ahogy azt kulerr barátom is megírta.
És szükség lesz még néhány adatra is:
-alaplap
-memória
-hűtés
-CPU FPO/VID

:R

[ Szerkesztve ]

(#126) szilva01 válasza krammerka (#125) üzenetére


szilva01
őstag

Asus P5Q-pro
Kingston 800Mhz 2×1Gb
Asus Silent Knight 2
Intel E7200 fpo:az mi? :B VID:1.0875

(#127) lipi67


lipi67
veterán

Na..Hajnal 1 től nyúzom a procit.Meg is volnék az 1,35(+/-0,01)-es opcióval.Kulerr! segíts már!Nemtom a procim FPO-ját:(.Valahol leírtam,de nem találom.Szerintem a 2xxx-be..)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#128) lipi67


lipi67
veterán

Na.
Alaplap :Abit IP35-E
CPU:E8400 C0
FPO:Q816A123
Memória:2x2GB PQI 800MHz
Hűtés:Asus Silent Square pro+2db 12cm-es venti fullon.
(A nevemet tudod:) )
[1,35V,3.opció]

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#129) krammerka válasza lipi67 (#128) üzenetére


krammerka
őstag

Se puszi,se pá,vagy vmi? :DDD
Jól eltüntél :U ................,meg mondtál hülyeségeket :U

Most el kell mennem,délután tolom be a táblázatba :C Nem semmi a procid :C

(#130) lipi67


lipi67
veterán

Bocsi,a VID lemaradt :B
1,225V :K
CUPP-CUPP, :D ,Volt okom,de gondolom kulerr,és jómunkás is ezt fogja mondani... :B

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#131) lipi67 válasza krammerka (#129) üzenetére


lipi67
veterán

[max üzem]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#132) kulerr válasza lipi67 (#127) üzenetére


kulerr
őstag

Üdv kedves barátom!örülünk h ismét megjöttél...látom közben meglett az az FPO.
Jó az a proci pedig emlékszel az elején nem nagyon voltál tőle elszállva és beérett :R
Szép eredmény.

valamiért egyenlőre nem látom a screen-eket

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#133) lipi67 válasza kulerr (#132) üzenetére


lipi67
veterán

Majd alakul(ok),remélem.
Miért nem látod?kemény 4,5GHz:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#134) kulerr válasza lipi67 (#133) üzenetére


kulerr
őstag

már látom...szép eredmmény...mondjuk nem sajnáltad tőle, de hihetetlen h neked 4,5gigán 70 és nekem is 70 3,78-ön :Y nem melegedős a kicsike egyáltalán...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#135) lipi67 válasza kulerr (#134) üzenetére


lipi67
veterán

Nem,de ezt mindíg is mondtam.Meg... a tesz miatt kapott plusz 2db 12es ventit,bár szerintem,nem sokat befolyásolt.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#136) szilva01


szilva01
őstag

akkor remélem így már teljesítem a feltételeket :B 1.2 volt
Alaplap: ASUS P5Q-PRO
Memória: Kingston 2×1Gb DC
Hűtés :ASUS SILENT KNIGHT 2
CPU VID/FPO: 1.0875 / Q817A468

[ Szerkesztve ]

(#137) krammerka válasza szilva01 (#136) üzenetére


krammerka
őstag

Helló srácok,bocs hogy idáig nem jelentkeztem,de most értem haza,sűrű volt ez a nap..

Felrakom az eredményedet,de nem kötözködés képpen mondom,de még mindig hiányos a teszted,az Everest lemaradt :U

Lipi: nagyon szép az a 4,5GHz :C :C .Reggel felrakom,most nincs erőm semmihez :B

[ Szerkesztve ]

(#138) lipi67 válasza krammerka (#137) üzenetére


lipi67
veterán

Köszi!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#139) StaMiNa


StaMiNa
aktív tag

Ma vettem meg a szerver alkatreszeket a gephez es össze is raktam.. persze nem birtam ki hogy legalabb egy alapfeszes könnyed tuningot ne csinaljak.. hát kb pár probalkozas utan itt altam meg (E8200):
Kép
Szerintetek mennyi tartalék lehet a kicsibe? Érdemes átszerelnem a Freezer7Prot? Mert ez egy sima 775 huto

(#140) kulerr válasza StaMiNa (#139) üzenetére


kulerr
őstag

hát ...ígéretesnek tűnik habár az a 45 másodperc egyenlő a nullával. Érdemes mindenképpen átszerelned és akkor megtudod-megtudjuk mennyi van benn. Várjuk mire jutottál vele :C

[ Szerkesztve ]

(#141) szilva01 válasza krammerka (#137) üzenetére


szilva01
őstag

Nekem nincs evrestem mert az epu 6 engine miatt úgy is hülyeségeket mutatna :B

(#142) lipi67 válasza krammerka (#137) üzenetére


lipi67
veterán

Mikor raksz fel? :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#143) lipi67


lipi67
veterán

[1es opció]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#144) StaMiNa válasza kulerr (#140) üzenetére


StaMiNa
aktív tag

Ment az még öt percig is, sztem birta volna. Csak utana még 300-400mhz-el emeltem, na annal már hibazott az elejen.
Hát, nem igérem h kozeljövőben megcsinálom, majd ahogy lesz időm.

(#145) V.L.


V.L.
aktív tag

Itt a javított eredményem 1,35V-ra, de lehet ez is változni fog hamarosan.

(#146) lipi67 válasza V.L. (#145) üzenetére


lipi67
veterán

Megy az a proci..vagy a DFI viszi a prímert?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#147) krammerka válasza lipi67 (#146) üzenetére


krammerka
őstag

Fentvagytok a táblázatba :C

VL: jaja,nagyon ott van a procid,ha van energiád töltsük fel azt a táblázatot :C :K

Lipi ez neked is szól :K :DDD

[ Szerkesztve ]

(#148) V.L. válasza lipi67 (#146) üzenetére


V.L.
aktív tag

Kell hozzá a DFI is ,de a procié a érdem. Volt előtte egy 8400-as is a DFI-ben, és azt még 4GB-on se tudtam stabilizálni.

krammerka: Szép lassan megoldjuk. :K

U.I.: A lista mikor frissül? liplit67-et nem is látom.

[ Szerkesztve ]

(#149) szilva01


szilva01
őstag

itt van az 1.35-ös eredmény

remélem azért fölraksz a listára mert nincs everestem de ha lenne akkor is valótla értékeket mutatna az EPU6-engine miatt, de ezt már írtam.Tehát remélem nem olyan nagy baj hogy nincs :B

[ Szerkesztve ]

(#150) lipi67 válasza V.L. (#148) üzenetére


lipi67
veterán

Pedig jövök!Lassan,de biztosan!!! :D
Jól megy a szekered! :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.