Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) lipi67 válasza kulerr (#500) üzenetére


lipi67
veterán

De jó Neked!!!!Én van,hogy fél órát is ott ülök,cigi,kávé...semmi :D Gratula!!!Ügyes vagy barátom!!!Szomszédok leszünk oszt jó lesz!

serito: Én asszem amit tudok kihozok belőle,s eladom,hisz maga a proci nem érdekel.Veszek másikat és azzal nyomom tovább(nem azt amitkulerr:)
Ő nyomja,vasvilla,fel a zsukra és adja el..)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#502) kulerr válasza lipi67 (#501) üzenetére


kulerr
őstag

jahh de lehet holnap megpróbálom én is cigi+kávé...hátha jobban megy :DDD

Szomszédok? Hova mész az istállóba? :DD , De ezt ne itt mert belerúgnak a hátsónkba :D :R

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#503) lipi67


lipi67
veterán

Ha serito mutatna itt valamit hamarosan..Ne is figyeljetek oda!!! :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#504) Zájec válasza lipi67 (#498) üzenetére


Zájec
veterán

ezért mondtam hogy igazán az egészséges tuningnak van értelme, amit mások is tudnak értelmezni, ezáltal segitség lehet egy kivánt beállitáshoz....
szóval ezt az egészet egy kicsit humánusabban kell nézni, nem csak egy oldalról... :R

(#505) lipi67 válasza Zájec (#504) üzenetére


lipi67
veterán

Igen,a"durva tuning",nagy feszekkel,csupán érdekesség.De maga a max OC ezt takarja,hogy ha kell"bármi áron"mennyit bír kicsikarni a prociból,s igen nem csak a prociról,a"gazdájáról" :D is szól,hogy mit mert,vagy éppen bolond-e..
A fix,1,2V-os,135V-os (wolf)eredmények földközelebbiek.S az is igaz,hogy egy prociról 1 eredmény nem mutat meg semmit.Mert x proci alul vitézkedhet,de felül elfogyhat.Ezért is adok igazat Neked,hogy úgy lenne teljes a lista(és értékes)ha igen is mindenki,minden oppciót megcsinálna.Egészséges tuning...Hát igen,de akkor megint jönne,mi az egészséges?Viszonyíthatnák VID-hez(1,15v-os VID-nek még egészséges 24/7-es lehet valós 1,35v,de már melegedik,1,25V-os VID-nek meg simán belefér 1,4v.Ki mivel hűti stb.).Nehéz.Ha van ötleted,oszd meg velünk. :K
-Egészséges tuningot lehetne VID-hez igazítani,VID,VID+0,1v,VID+0,2v..komolyan nem tudom:(

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#506) Zájec válasza lipi67 (#505) üzenetére


Zájec
veterán

félreérted, én egészséges durva tuninról beszélek.. amit mondjuk még normálisan be lehet tölteni , esetleg egy sPI lefut,, meg ilyenek , nempedig az FSB pöckölgetös valid-ok..
ezért is korábban megfelelöen voltak meghatározva a feltételek, mostmeg higul az egész...
és akkor még jön Serito és kezdi kikérni magának ezt a csak validos dolgot.. :U

a másik az hogy nem kötelezek én senkit semmire, ez nem kötelezö , mindenki annyi tuningot csinál amennyi jólesik és amilyet akar,, de valahogy úgy kéne ez az egész hogy 1 prociról lenne legalább 2-3 eredmény..

(#507) lipi67 válasza Zájec (#506) üzenetére


lipi67
veterán

Akkor egy kicsit valóban félre...
De régebben 2 cpuz,meg az everest volt az etalon ott.Gondolod az jobb lenne?Nehezebb,stabilabb?Vagy legyen egy cpuz meg egy spi?Az durva lenne,még 1m is.Nálam pl alig megy 4,8GHz felett..

Az 1 prociról több eredmény:Ez maximálisan igaz :K
ja! S miért nem alszol?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#508) Zájec válasza serito (#499) üzenetére


Zájec
veterán

"Úgy érzem senki nem kívánhatja, hogy 5Ghz környékén 1.6v-on még pillanatképet csináljak úgy, hogy még másik 5 progi fut."

neeeem, nem is fogunk ilyet kivánni töled, hogy még véletlenül se eröltesd meg magadat ... pláne úgy hogy 5 progi fut... ,még a végén összeomlik a tuning töle..

érdekes, mi korábban amikor az E2xxx procikat tuningoltuk akkor valahogy képesek voltunk eme neház feladat megvalósitására,, pedig simán röpködtek az 1.7v -os CPUfeszek is.. meglehet nézni az E2xxx procik max OC eredményeit...

(#509) Zájec válasza lipi67 (#507) üzenetére


Zájec
veterán

igy van , jól emlékszel milyen "volt" az etalon... :)
azt nem tudom hogy "nehezebb vagy stabilabb" az a lényeg legyen valami kinézete..

vagy pedig a validoknak csinálni egy csak validos opciót..

de valami keretje legyen már a maxOC opciónak is... több progi a háttérben meg valami kézzelfogható eredmény , nemcsak egy magas mhz érték..

nahh elalszom... :((( eddig téged vártalak :B

[ Szerkesztve ]

(#510) lipi67 válasza Zájec (#509) üzenetére


lipi67
veterán

Tőlem Ok! :K
Én benne vagyok.Én is bealuszok ,menjünk!
Holnap folyt.Jó éjt!!!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#511) krammerka válasza lipi67 (#510) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!

Ha ragaszkodtok hozzá,felejtsük a validot,véleményem szerint csak a feszek nem láthatóak,igazából csak ez a rossz benne.

Írjaták össze hogy hova milyen feltételekre gondoltok,és azt felrakjuk a táblázatba mint etalon :K

(#512) Rusher válasza krammerka (#491) üzenetére


Rusher
őstag

Jaa azt hittem nem kell leírni, mert a validon látszik :) A lap Asus Maximus II Formula a ram pedig 1150Mhz@CL5 gyárilag...Thx :R

(#513) lipi67 válasza Rusher (#512) üzenetére


lipi67
veterán

Hidd el,nekem teljen mind1 már,csak legyen már végre egységes,mindenkinek jó :K ."mert a validon látszik."-Ezt mire értetted?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#514) Rusher válasza lipi67 (#513) üzenetére


Rusher
őstag

Arra értem, hogy a validon látszik a lap tipusa a ramot meg leírtam asszem.... :K De mind1 persze odaírhattam volna :B

(#515) lipi67 válasza Rusher (#514) üzenetére


lipi67
veterán

Szia!
A validdal kapcsolatban:Ha nézed Zájec vetette fel,hogy elég szegényes a valid,mert kéne hőmérséklet és az,hogy milyen feszen történt.(én se csináltam sose).Ha megadtad előzőleg krammerkának az adataidat(lap,cpz tipus,FPO,memória,hűtés)akkor már ezeket külön nem kell.Most azon filózunk,hogy módusuljon-e a valid,vagy bővüljön ki egy új opcióval a táblázat.Jó lenne ha mindenki elmondaná a véleményét,mint már jeleztem,nekem teljelesn mind1,csak döntsétek már el(szabad ország :B ),hogy mi a legmegfelelőbb nektek,hogy van értelme stb..S ha végre lesz egy MAX OC egységes opció,akkor az marad az etalon.Tőlem lehet úgy mint régen(akkor egy everest kellet ahol látszódtak az érzékelők,s 2db cpuz ablak(cpu és mem fülek),most egyelőre valid.
Ha mindenki leírná a véleményét,tudnánk továbblépni.
Te,hogy szeretnéd?(Ez mindenkinek szól!)
Légyszi írjatok véleményeket!Köszi!!! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#516) lipi67 válasza Rusher (#514) üzenetére


lipi67
veterán

Ja!!!!!!!!!!Grata 630-as FSB-hez!Nem semmi!!! :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#517) serito válasza Zájec (#508) üzenetére


serito
senior tag

Ez nem esett jól, de amit akartam elértem . Innentől fogva akár meg is változtathatjátok a MAX OC részt. Majd ahhoz igazodom amit kitaláltok.
Esetleg, ha magasabb " de nem stabil " 5Ghz feletti valid eredményem lesz azért linkelhetem ugye? Előre is köszönöm. :R

(#518) krammerka válasza serito (#517) üzenetére


krammerka
őstag

Lipivel azt beszéltük nem variáljuk meg a valid dolgot.Ha ragaszkodtok ahhoz maradjon,de azt se utasítjuk vissza ha egy Everest-CPU-Z/cpu/ram fülekkel csináltok képet(ez a jobbik,abból a szempontból,hogy láthatóak a feszültség adatok)

Igazi képet ez az opció nem ad a prociról,inkább az első három,illetve a hatodik opció az,ami megmutatja a proci teljesítményét,stabilitását.

[ Szerkesztve ]

(#519) Zájec válasza serito (#517) üzenetére


Zájec
veterán

elhiszem, néha fáj az igazság, bocs hogy nem fogalmaztam enyhébben... :R

persze,,linkleld nyugodtan.... :K én csak egy véleményt mondtam el, ettöl függetlenül minden megy tovább...

(#520) kulerr


kulerr
őstag

Krammi barátom! berakod az OC-hez az eredményemet? :R

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#521) krammerka válasza kulerr (#520) üzenetére


krammerka
őstag

Arany,egyetlen kulerr barátom beraknám,csak nem müxik a link :(

Ne haragudj,valahogy elmaradt,ilyen esetekben szóljatok rám nyugodtan :U :K :B

(#522) kulerr válasza krammerka (#521) üzenetére


kulerr
őstag

:R :D semmi gond.Ahogy látom a szeretett szerver megint nem működik de talán ez jó lesz :R

[ Szerkesztve ]

(#523) krammerka válasza kulerr (#522) üzenetére


krammerka
őstag

így már ok :K ,fentvan............
Egy Everest elfért volna még a képen :U :)

(#524) serito válasza Zájec (#519) üzenetére


serito
senior tag

Semmi gond te a stabil beállításokra utazol minél alacsonyabb feszen, de nekem szükségem volt az 5Ghz+-ra a boldogságomhoz . :K Ezentúl csak a kívánalmaknak eleget tevő PrintScreen képet küldök és az 5Ghz + okat. Kilátásban van egy CPU Pot vásárlás. :U

(#525) serito válasza krammerka (#523) üzenetére


serito
senior tag

Szeretném ha #497 hozzászólásban közölt eredményemet javítanád a listában.
Ezer köszönet. :R

(#526) ADAM1337 válasza krammerka (#523) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szia.
Egy 3trémárk megfelel a max üzem-hez ?
Mert ha igen akkor íme: kép
:D

(#527) serito válasza ADAM1337 (#526) üzenetére


serito
senior tag

Nem rossz! Én meg egy everestet futtattam: [link]

(#528) krammerka válasza serito (#525) üzenetére


krammerka
őstag

Bocs :B ,frissítve.........

ADAM1337: max üzemhez nem jó,oda stabil eredmény szükséges

[ Szerkesztve ]

(#529) brownus válasza Chaser (#100) üzenetére


brownus
veterán

hali,
hogyhogy ennyire melegedett a procid?
nálam 12*266, 3,2G és alapfesz, prime95; a kupak 49 C a magok 58 és 59 C fokok
10*333, 3,3G és 1,25v, prime95; a kupak 54 C, a magok 68,68 C fokok voltak, a prime mindkét esetben ment kb egy órát hiba nélkül.

(#530) ADAM1337 válasza krammerka (#528) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Rendben akkor nemsokára jelentkezem. :K

(#531) serito válasza Zájec (#519) üzenetére


serito
senior tag

A MAX OC részhez valami hasonlót gondoltál? [link]

(#532) krammerka válasza serito (#531) üzenetére


krammerka
őstag

igen,ilyenre gondolhatott :K

(#533) Zájec válasza serito (#531) üzenetére


Zájec
veterán

:C ennek már van egy kinézete , király :R klassz ;)

(#534) krammerka


krammerka
őstag

na ezzel kellene,egy 5GHz-s eredmény :C

(#535) serito válasza krammerka (#534) üzenetére


serito
senior tag

Ami késik nem múlik! :U Mondjatok nekem egy olyan progit amivel 1 gombnyomásra menteni tudom az asztal képét.

(#536) krammerka válasza serito (#535) üzenetére


krammerka
őstag

print screen gomb :)

(#537) lipi67 válasza krammerka (#536) üzenetére


lipi67
veterán

Nálam sosenem működött(ez se)SRip32 ezzel mén csak:(

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#538) kulerr válasza lipi67 (#537) üzenetére


kulerr
őstag

Miért nem? Print scrn majd Paint beilleszt... :R pofon egyszerű :K

[ Szerkesztve ]

(#539) krammerka válasza kulerr (#538) üzenetére


krammerka
őstag

így van :K jól beszélsz :DDD

(#540) kulerr válasza krammerka (#539) üzenetére


kulerr
őstag

jah ezt tudom :) mást úgy sem sokat :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#541) csakegyreg


csakegyreg
tag

"báttya" lehet nem olvastem el (sőtt biztos) xD de hol lehet ijen izét beküldeni?

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#542) krammerka válasza csakegyreg (#541) üzenetére


krammerka
őstag

nem tudom konkrétan mire is gondolsz,de küldd ide azt megnézzük mi az :DDD

De azért mutatom ezt a hogyishívjákot,ahova az ijen izéket szoktuk rakni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#543) kulerr válasza csakegyreg (#541) üzenetére


kulerr
őstag

Krammerka helyett: Öccsém :DDD csak csináld meg a tesztet csinálj egy screen-t róla és linkeld be.akkor bekerülsz a táblázatba.
Csak arra figyelj milyen feltételeket kell teljesíteni...

Upsz! bocsánat nem akartam belepofizni látom közben Krammi barátom is válaszolt :R
Egyébként javítani fogom majd az OC-t én is :C

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#544) lipi67 válasza csakegyreg (#541) üzenetére


lipi67
veterán

ha az izé kaja,pia vagy jó nő..ne törd magad,küld hozzám,majd én leküzdöm a problémát. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#545) serito válasza krammerka (#536) üzenetére


serito
senior tag

Köszi!! Az csak vágólapra ment! :B Nekem olyan kell ami rögtön egy .jpg fileba ment a HDD-re!

[ Szerkesztve ]

(#546) krammerka válasza serito (#545) üzenetére


krammerka
őstag

igen,de utánna egy paint-beillesztés,és mentheted jpg-be
Ha ez nem felel meg akkor a Hypersnap tudja :K

(#547) lipi67 válasza krammerka (#546) üzenetére


lipi67
veterán

[E8400@5040]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#548) lipi67


lipi67
veterán

[E8400@5058MHz]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#549) lipi67


lipi67
veterán

[E8400@5067MHz Max OC ;) ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#550) Brumi˘ válasza lipi67 (#549) üzenetére


Brumi˘
addikt

Elvetemült! :P :DDD Szép eredmény, minden elismerésem! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.