Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Nagyon jó a demo tetszett. Egy leárazást azért érdemes megvárni vele.

(#2) markknight


markknight
veterán

Szerintem több idő volt megírni ezt a cikket mint végigjátszani a játékot :D

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kb 1,5 óra alatt kipörgettem. Egesz jó volt.Hozta a régi hangulatot. Ha betoljátok aláfestésnek végigjátszás közben ezt a zenét, akkor duplán üt az élmény: [link] :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) SunMount3r válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Miért alapból nem rockos/metálos a zenéje? Pedig ez alá igazán az illene. Én még ennél is sokkal zúzósabbra is el tudom képzelni...

(#5) arty


arty
veterán

"Érthetetlen módon nincs lehetőség sem online kooperatív módra, sem pedig online ranglétrákon való vetélkedésre, pedig hát mindkettő hozzájárult volna a játékosok noszogatására, a program újra és újra elindítására. Ezek hiánya érthetetlen, szerintem mindkettő alapvető kellék lenne egy 2024-es Contra-játékban"

Szerintem nem egy 2024-es contrajátékban alap, hanem a 40$-os kategóriában. Ha ez egy 20-25$-os tényleg olcsó cím volna, én simán elmennék az online hiánya mellett, de ezesetben ez számomra is érthetetlen.

Eközben örülök, mert így legalább kényszer lesz a fizikai coop :) Ami egyébként is 659x jobb élmény.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.