Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mazlee


Mazlee
aktív tag

Hi!

van valakinek ilyen háza?

egy boltban néztem br18000 de a srác azt mondta hogy sitt a tápja a codegeneknek ugyhogy nem ajánlja.
max ha rögtön veszek is bele egy jobb tápot de ugy már 30k fölött vagyok :(

pedig csini, meg 7 hely van elől (egész eleje csak slotokból áll)

szóval vélemények?


Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#2) MaUser válasza Mazlee (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Nem tom nekem egy codegen 300w-os visz egy 1620-on és 1,85V-on járó palominót meg egy vinyot +2cd +4cooler. Szerintem ha többet nem raksz bele akkor bőven elég.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#3) DJ Mythos válasza Mazlee (#1) üzenetére


DJ Mythos
aktív tag

Kép van valahol a neten konkrétan róla? Nincs kedvem most keresgetni!

(#4) Mazlee


Mazlee
aktív tag

hááát a gép 2100+ R9500 2 venti 2 cd 1 vincs + 1 rack.

inkább arra utalt a srác hogy nem túl minőségi és nincs benne védelem a túlfesz ellen.

???

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#5) Mazlee


Mazlee
aktív tag

http://www.codegengroup.com/images_u/8011_IMAGE2.jpg

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#6) DJ Mythos válasza Mazlee (#5) üzenetére


DJ Mythos
aktív tag

thx! Elég ütősen néz ki! :DD :DD :DD jó lenne egy ilyen! :))
Csakhát a tápja tényleg nem egy nagy szám! :O
Ha meg kicserélni egy másikra.... hát igen! Kicsit költséges!

(#7) DJ Mythos


DJ Mythos
aktív tag

És annyira kell neked a 7 hely???

(#8) Mazlee


Mazlee
aktív tag

ez elméletileg egy mini server ház.

7 hely?

lássuk csak

1 iró
1 dvd-rom
1-2 mobilrack
1 saját vincsi (annak nem kell az ablak de akkor is) :)
esetleg egy mediakártya olvasó
esetleg egy hangkártya első panel.

és hamár ennyi akkor szellőzzön is.

most 4 helyes van és 3 foglalt meg egy vincsi alul. de elég szükösnek tünik ha bármit is akarok még.

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#9) behappy válasza Mazlee (#8) üzenetére


behappy
aktív tag

Nekem 9011-es szerverházam van, 350W Codegen táp az alapfelszereltsége, tökéletesen birja a rendszert! Hülyeség, hogy megbizhatatlanok a Codegen tápok.Nekem elég sokminden van rákötve és nincsen semmi bajom vele! Olyan boltba meg ne járjatok vásárolni, ahol csak azért mondanak nagy baromságokat, hogy lehúzzanak!
Ezt a házikót bátran ajánlom mindenkinek! Nekem nagyon bevált! Bye all!

(#10) atus7377


atus7377
tag

Viccelsz?Vedd meg azonnal.Ideális mod alap.:D

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#11) andorpapa válasza Mazlee (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

Mennyi zsozsó és hol láttad?

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#12) leontm


leontm
tag

Nekem egy 8012-es fekete a vágyam, az olcsobb vmivel.
Most akkor merjem vagy ne merjem a táp miatt??
http://www.codegengroup.com/images_u/8012_IMAGE.jpg
kaphatok ezek vhol itt pesten?

(#13) andorpapa válasza leontm (#12) üzenetére


andorpapa
őstag

Hát a CAM-EL-COM-nál kapni bőven Codegent, speciel 8012-t nem láttam a listájukon.

http://www.camelcom.hu/codegen.html

Tud valaki linket nyomni a 8011P speckóiról? Biztos én vagyok a topa, de nem találom a gyártó site-ján!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#14) MaTT


MaTT
aktív tag

Hello!
Nekem ilyen házam van és abszolút meg vagyok vele elégedve. Táppal eddig semmi gond nem volt.Halk is. Sztem jó vétel.Én 19ér vettem ősszel.Nem bántam meg.A 7 helyet teljesen ki lehet használni széles alaplapnál is,csavarmentesek a PCI helyek, ahhoz hogy le vedd a tetejét meg a két oldalt csak egy csavart kell kitekerni, azt is csavarhúzó nélkül. Én csak ajánlani tudom.
Üdv

Keep the rubber side down!!

(#15) andorpapa válasza MaTT (#14) üzenetére


andorpapa
őstag

MaTT, de jó, hogy erre jársz! Nekem baromira megtetszett ez a ház! Te esetleg tudsz egy linket, ahol több kép is van meg speckók? Esetleg neked nincsenek róla képeid? Alaplaptálca kivehető-e, ha nem, akkor mennyire nehéz kioperálni a mobót, nagyjából mekkora a ház?

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#16) andorpapa


andorpapa
őstag

Na megtaláltam a 8011P oldalát, tényleg eléggé zokni vagyok.
http://www.codegengroup.com/proddetail.asp?id=158

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#17) MaTT válasza andorpapa (#16) üzenetére


MaTT
aktív tag

jaja, ezen az oldalon szépen le van írva minden feature, de a kép elég csalóka. Legalábbis én sötétebb színűre számítottam.Azt hittem fekete,pedig inkább szürkés. Az alaplaptálcát nem lehet kivenni.Még nem vettem ki egyszer se a lapot,de táp nem lóg fölé, drive-ok nem lógnak be szóval nem lehet olyan kényelmetlen. Egyedüli gondom az volt vele, hogy a SB128-as hangkártyámat nem lehetett a műanyag pöcökkel rögzíteni, mert magas a kártya.De pár perc farigcsálás megoldotta a gondot :)

Keep the rubber side down!!

(#18) MaTT válasza MaTT (#17) üzenetére


MaTT
aktív tag

ja, a méretek: 50cm hosszú, 43cm magas és 20 cm széles

Keep the rubber side down!!

(#19) MaTT


MaTT
aktív tag

Ami még a képekről nem derül ki.Középen a tetején van egy venti, de ennek a rögzítése kívülről nem látszik, mert végülis dupla teteje van :) A belsőre van felcsavarozva, a külső meg csak lyukas, h ki tudjon jönni a lég.

Keep the rubber side down!!

(#20) andorpapa válasza MaTT (#17) üzenetére


andorpapa
őstag

Most jön a két legnagyobb és legfontosabb kérdés: mennyire zavaró a táp a hűtő szerelésekor, és milyen a ház szellőzése?

Nekem baromira megtetszett ez az izé, bruttó 17 rugóért nem is olyan rossz, főleg úgy, hogy táp is jár hozzá, amit el lehet passzolni.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#21) MaTT válasza andorpapa (#20) üzenetére


MaTT
aktív tag

Hát ebben nincs sok tapasztalatom.Egyszer raktam fel a hűtőt azóta nem bántottam.Akkor nem volt semmi gondom.A táp pontoson az alaplaptálca felett van, de nem lóg fölé, szóval ha nem olyan lapod van amin teljesen a szélén van a foglalat akkor szerintem nem lehet gond.
Szellőzés:ugye befele fújó ventit csak modolással lehet beépíteni mert az orrban nincs kialakítva ventinek hely. A tetején illetve hátul a proci foglalatnál van egy-egy 8centis hely, meg ugye a táp.Ennek szerintem elégnek kell lennie egy ekkora háznál.Nekem csak hátul van egy venti 7V-on,a tetejéről leszedtem.Így 33fok van a házban (kb. 25fok a szobában) netezés közben. A kialakított helyeknél elég sűrű a rács :( De gondolom ez Téged annyira nem fog zavarni és kivágod :))

Keep the rubber side down!!

(#22) andorpapa válasza MaTT (#21) üzenetére


andorpapa
őstag

Hú, szegény ház, akkor sírna igazán, ha én állnék hozzá a vágáshoz! A végén még lenyisszantanám a fejemet is, amekkora kézügyességem van! De pont ezért jó, hogy modderek is tevékenykednek a COOLNESS! teamben. :)

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#23) leontm


leontm
tag

8011 14k, lehet mégiscsak ez lesz 8012 helyett mivel utobbit még mindig sehol nem láttam, csak amp-nél, de raktáron nem volt.
ha vki lát ilyent ne szégyellje, vágjon hozzám egy emailt, lécci.

(#24) MaTT válasza andorpapa (#22) üzenetére


MaTT
aktív tag

Csapatmunka rulZ :)

Keep the rubber side down!!

(#25) andorpapa válasza MaTT (#24) üzenetére


andorpapa
őstag

Amúgy kösz az infókat, sokat segítettél annak eldöntésében, hogy a következő 17000 pénzemet mire költsem el.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#26) MaTT válasza andorpapa (#25) üzenetére


MaTT
aktív tag

Nincs mit :) Azért előtte nézdd meg mindenképp élőben is. Én látatlanba vettem (vagyis kép alapján) és szétizgultam a fejemet mire ideért, de végül kellemesen csalódtam :DDD

Keep the rubber side down!!

(#27) Mazlee


Mazlee
aktív tag

No akkor jó reggelt :)

örülök hogy nem veszett el a topic és hogy sok másik kollégának is megtetszett ami nekem is :)))

meggyőztetek a vételről.

remélem ha valaki más is vesz akkor majd leirja mi is a véleménye használat közben.

én le fogom! :)

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#28) xuldar


xuldar
őstag

A múlt héten kipurcant a régi gépem, úgyhogy teljesen új gépet kell vennem, és a ház foglalkoztatott a legkevésbé, csak annyit akartam, hogy elég nagy legyen. De megláttam ezt a topikot, és már látom, hogy mindenképp ilyet fogok venni... :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#29) róland


róland
veterán

Nagyon tetszik. Én is ilyet szeretnék venni. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#30) A_M_D


A_M_D
tag

Én szeretnék venni egy olcsó 300 as tápot. Lehetőleg olyat ami a prociról szívja le a levegőt! Tudnátok mondani néhány webcímet ahol utánanézhetnék?! Köszi! ;)

AMD Tbred-B 1700+@(2250Mhz)|Zalman CU7000| ASUS A7N8X 2.0| Geforce Fx 5900XT@475/950|DUAL DDR333 3/2/2/2.5/

(#31) Obi-1


Obi-1
őstag

Nekem is ilyen van. Viszont a bruttó 18 sok érte, én 14-ért vettem! Ja, az enyémen nem csavarmentesek a PCI-helyek... (?)

És a fenti ventillátor kurva hangos volt, kiszedtem, így +5 fok a procinak, még mindig csak 40 enyhe játék után. A régi, hosszú CD-m is befért a full ATX mellé.

Only a Sith deals in absolutes.

(#32) tomcs válasza Obi-1 (#31) üzenetére


tomcs
őstag

hol vetted es ott hozzamvagnak tap nelkul? meg a 8011-rol van szo? mert akkor rohanok :)

ez eszmeletlenul jol nez ki :DDD

(#33) andorpapa


andorpapa
őstag

14 ropi? Nem nettóér' vetted? Vagy táp nélkül? Hol osztják ennyiért?

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#34) tomcs


tomcs
őstag

amugy.. ennek a haznak kihuzhato az alaplaptartoja?

probaltam kideriteni a kepekrol de nem latszik :(

(#35) MaUser válasza tomcs (#34) üzenetére


MaUser
addikt

MaTT írja a #17-ben, hogy nem.
Szerintem ha bővebb info kell róla írj neki, mert ilyen ház nagyon szerencsés tulajdonosa.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#36) tomcs válasza MaUser (#35) üzenetére


tomcs
őstag

bocs.. atsiklottam folotte :)

mindamellett elegge dizajnos cucc, olyan sokat meg ugyse szedem ki tehat attol fuggetlenul megfontolando.. de hat ez meg a jovo zeneje, most sokkal vilagibb dolgokra tervezem kolteni a penzem, eleg sokat megevett igy is ez a gep :)

(#37) aDamker


aDamker
aktív tag

Jajj de orulok ennek a topicnak.Mar egy honapja tervezek egy ilyen hazat venni de eddig csak demostudional biztattak azzal hogy talan lesz.Ha tudtok barmi helyet ahol ez a haz elofordul, ne habozattok leirni.(azok akik postai utanvettel is kuldenek kulon orom)

(#38) lkadar


lkadar
tag

Hi All!

En is egy ilyen hazat (8011) fogok venni, de mar van egy kellemes kis Enermax 365-os tapom. Ezert rakerdeztem a CAMEL-COM-nal, hogy esetleg nem adnak el a hazat tap nelkul ;], es azt mondtak, hogy igen, es igy 9,5k+sarc jonne ki. :)) Azt hiszem ez igy megeri.

lkadar.

(#39) andorpapa válasza lkadar (#38) üzenetére


andorpapa
őstag

Kösz az infót, ez kezd egyre szebb lenni!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#40) lkadar


lkadar
tag

Hi All!

Mar meg is vettem, es teljesen korrekt a haz :D.
A VH6T-m is belefert, ami azert nagy szo, mert qrva szeles, es a regi hazban meg a CDiro sem fert be rendesen tole...

Szerintem megeri, bar a felso ventillator elge hangos, de le kell venni a feszt, es maris jo lesz.

Udv.:
lkadar

(#41) Obi-1 válasza andorpapa (#33) üzenetére


Obi-1
őstag

11 körül volt nettó, az 14 körül... AMP Computer

Only a Sith deals in absolutes.

(#42) Lamair


Lamair
aktív tag

Hi a Pc direct-nél is van
Bruttó 15ropi!

Ott vettem hideg fénycsövet átkapcsolóval együtt 3600Ft-ért!

Hi all!

Lamair

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#43) Aranylo


Aranylo
tag

Valaki irjon már egy olyan linket(magyar), ahonnan lehet rendelni ilyen házat.

Nem bírom formatálni az internetet!!!

(#44) andorpapa


andorpapa
őstag

Táppal ki mennyire van megelégedve? Azért pont ez a ház tetszett meg, mert jó mod alap lenne, és tápátalakításban is gondolkodok, a jelenlegit nem lehet rendesen barkácsolni (kicsit eltér az átlagostól), és ha jó a táp, akkor táppal együtt venném.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#45) MaTT válasza andorpapa (#44) üzenetére


MaTT
aktív tag

Táppal nekem semmi gondom nem volt..van rajt monitornak is csatlakozó (igaz nem próbáltam de feltehetően működik :) ),ha valakinek így kényelmesebb..

Keep the rubber side down!!

(#46) Aranylo


Aranylo
tag

A haz teteje lukas? Látszana a különbség, ha például egy világitó rendszerhűtőt raksz bele, hogy nem a gyári hűtő van benne?

Nem bírom formatálni az internetet!!!

(#47) MaTT válasza Aranylo (#46) üzenetére


MaTT
aktív tag

Igen a ház teteje lyukas, de nem látszódna ha világító ventit raknál oda, mert a venti nem közvetlen a ház etejére van felrögzítve, hanem egy alatta lévő lemezre ami kb 2centivel alatta van ráadásul az előtt is rács van szoval nehezen jutna a át a fény.

Keep the rubber side down!!

(#48) Aranylo


Aranylo
tag

Tényleg hangos a házhűtő ventilátora?

Nem bírom formatálni az internetet!!!

(#49) MaTT válasza Aranylo (#48) üzenetére


MaTT
aktív tag

Szerintem nem,bár ez szubjektív.Inkább a rács túl sűrű és azér lehet hangos sztem.

Keep the rubber side down!!

(#50) Aranylo


Aranylo
tag

Hany darab hazhuto ventillator van a hazban?

Nem bírom formatálni az internetet!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.