Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madbalee


madbalee
csendes tag

Az alaplapi hálókártyámat akarom használkni, hogy tudom regisztrálni az alaplapi kártya MAC címét??

Köszi előre is.

''Traveling the world with the speed of sound''

(#2) Gh0sT válasza madbalee (#1) üzenetére


Gh0sT
addikt

[link]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3) Agostino válasza madbalee (#1) üzenetére


Agostino
addikt

Annyi szép topic [link] áhitozik itt arra hogy teleírd kérdésekkel, minek nyitottál még egyet? : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4) madbalee válasza Agostino (#3) üzenetére


madbalee
csendes tag

Bocsi de nem találtam a kérdésemre választ, de most megnézem újra.

''Traveling the world with the speed of sound''

(#5) Gh0sT válasza madbalee (#4) üzenetére


Gh0sT
addikt

Wáháhá, ott a link a #2-es hsz-ben. Kattints rá! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#6) aXXon válasza madbalee (#4) üzenetére


aXXon
senior tag

az rendben van, hoyg nem talaltad, de nem lehetett volna odairni esetleg???

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7) aXXon válasza Gh0sT (#5) üzenetére


aXXon
senior tag

wahahaha :DD nekem speciel 404 not found az a link :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8) Szabesz válasza aXXon (#7) üzenetére


Szabesz
őstag

Tán mert nem chello-s vagy? :)

¯\_(ツ)_/¯

(#9) aXXon válasza Szabesz (#8) üzenetére


aXXon
senior tag

hat azt irta, hogy honlap nem talalhato es nem azt, hogy hozzaferes megtagadva. mindettol fuggetlenul, nem vagom ezeket a chellos dolgokat, lehet, hogy azert nem jon elo, mert nem csellos vagyok (bar akkor nem azt kene irnia, hogy hozzaferes megtagadva vagy ilyesmi???)

ui: na latom ezt jol megaszontam :))

[Szerkesztve]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#10) maniac


maniac
senior tag

Mielott elmesz a prov.chello.hu -ra erdemes aramtalanitani a modemet, es ugy hagyni par percre. Kulonben nem fog az istennek se mukodni.

(#11) jerry311 válasza aXXon (#9) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha aszerver eldobja a chello-n kvülsől érkező csomagokat (márpedig eldobja, nekem elhiheted), akkor bizony 404-lesz :))

(#12) aXXon válasza jerry311 (#11) üzenetére


aXXon
senior tag

jaaaa ertem, lami vagyok ezekhez a csellos dolgokhoz, de tetszik, hogy ilyen jo a supportja

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#13) maniac válasza aXXon (#12) üzenetére


maniac
senior tag

jaja support jo es gyors. mindenben segitenek :).
nincsen adatforgalomkorlat. szoval legjobb telleg :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.