Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Chello megosztás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36) [Mike]


[Mike]
tag

Chellot rohadtul nem érdekli, hogy te osztod e a netet, mint ahogyan ezt korábban is olvashattad! Szal simán lehet osztani. Router nélkül is lehet osztani a netet (én is így csinálom kerreg a suffniban egy 233-as MMX XP Pro-val, egy Corega Switch-el és azzal a csoda Motorolla kábelmodemmel) Szal ha XP a server és Win98 a kliensel akkor kell az XP-vel csináltatnod egy kislemezt, amit nem is tom, hogy becéz valami ''Beállító lemez'' vagy hasonló. Szal egy ilyen lemez futtatása szükséges a Win98-as platfromon. Előtte pedig az XP-n a hálózati kapcsolatoknál meg kell osztani a netet használó kártyát (nálad az SMC-ugye) És láss csodát menni fog. Bár én preferálom az XP-t és elfut az minden gépen ha van benne minimum 1giga hely és 64mb memória sulim padlásáról még annó összeszedtem egy 100MHz-es PI-et és az megy a húgomnál XP-vel simán netezget, zenét hallgat...No mind1 a lényeg hogy kis beállítási gondod lehet, de ezzel amit írtam mennie kellene. Jah és az integrált hálókártyád TCP/IP beállításánál állítsd az IP-t 192.168.0.1-re maszk 255.255.255.0 a kliensgépen pedig add dinamikusra a címzést (IP autómatikus megállapítása) Remélem menni fog!:) Sok sikert!

Az élet nem nehéz, csak nincs fogása!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Chello megosztás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.