Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Chaos Legion

Hozzászólások

(#1) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Sziasztok!
Már csaknem egy fél éve ismerem ezt a játékot, és nekem nagyon bejött már a demo-ja. Igaz, elég régi gém, de nagyon jó. Nem túl drága játék a többi brutáljóhoz képest. A grafikája egyszerűen gyönyörű, tele van brutális effektekkel stb. Találtam egy angol oldalt, ott is csak 50$ volt, és most 26.99$-ra le van akciózva. Magyarországon is biztos lehet kapni:) (50$ az hány ft? 10k körül van nem?) A gépigénye sajnos elég nagy, de az én gépemen még minimumban fut:)

Screenshotok:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Demo download: Bővebben: link <<--elvileg müxik

(#2) Slayer Valor válasza Slayer Valor (#1) üzenetére


Slayer Valor
őstag

UP!!!:U:O:U

(#3) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A demó tetszett, de nem értem, miért mondod nagynak a gépigényt, szerintem ma már nem számít valami nagynak... Inkább alsó/közép körüli...

I am having fun staying poor.

(#4) Slayer Valor válasza Drizzt (#3) üzenetére


Slayer Valor
őstag

akkör közép. 2ghz-s proci elég neki bőven, de sajnos kétszer olyan jó graf káryta kell bvele, mint az enyém. 128mb-os. 512mb ram az ok. Nekem igazából a graf kártya kéne jobb azt minden ok. A nagy gépigényt a maximumosra mondtam, ahhoz kell 3ghz-s proci, 256-os graf kártya, és 1024 mb RAM:)

(#5) Drizzt válasza Slayer Valor (#4) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Milyen vidkarid van? Nálam egyáltalán nem szaggatott, úgy felső-középbe sorolnám a gépem.
Vidkártya memója szerintem 1024-ben noAA, noAf mellett nem oszt, nem szoroz.
Jó kis gém... A Forgotten Realms: Demon Stone-t próbáltad már? Az is ilyen, csak ad&d...

I am having fun staying poor.

(#6) Slayer Valor válasza Drizzt (#5) üzenetére


Slayer Valor
őstag

GeForce 4 MX440 - 64mb graf kártyám van, ami már asszem 4 éves. Igazán elkéne már legalább egy 128mb-os, de az is most kb 20k ft, annyit megm most nem tudunk félrerakni.

(#7) Slayer Valor válasza Drizzt (#5) üzenetére


Slayer Valor
őstag

ez a FR egészen jó:) Demoja van?

(#8) Drizzt válasza Slayer Valor (#6) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ne a memó legyen a lényeg, én azt mondom, hogy még egy R9600 se használja ki teljesen a 128 mega ramot. Maradjunk annyiban, hogy kéne neked egy gyorsabb vidkari... :D
Egyébként egyik haverom most vett 10-ért egy abit ti4200 otest...
Szerintem annyit megért simán.-.. :D

Fr-nek szerintem nincsen demója, meg eléggé ''konzolos'', de pont olyan, mint ez, csak 3 szereplős. Végig Golden Axe feelingem volt közben. Ja, s lehet irányítani Drizzt-et. Újabb jó pont :DD

I am having fun staying poor.

(#9) Slayer Valor válasza Drizzt (#8) üzenetére


Slayer Valor
őstag

aha, ok. Egyébként ez a videókártya lassan totál elromlik. PL a StarCraftal már nem is bírok játszani mert kimegy a fele. Eltolódik. Diablo is eltolódik vagy 5 centit:( A régebbi játékokat már nem is bírja normálisan lejátszani:(:(:O:O

[Szerkesztve]

(#10) !!Hamster!!


!!Hamster!!
tag

hello!

ha ennyire jó ez a játék, lécci mondjátok meg, ghogy miről szól, meg ienek!engem is érdekelne

előre is köszi

(#11) Slayer Valor válasza !!Hamster!! (#10) üzenetére


Slayer Valor
őstag

A demoból nem sokat derítettem ki:D De sztem keress gugliban, talán találsz vmi magyar site-t.;)

(#12) !!Hamster!!


!!Hamster!!
tag

kösz

már rákerestem, de nem sok minden jött ki

(#13) Slayer Valor válasza !!Hamster!! (#12) üzenetére


Slayer Valor
őstag

ha válaszolsz vkinek kattints a ''válasz'' gombra, mert nagy írásközösségben nem fogjuk tudni kinek válaszolsz...

(#14) !!Hamster!! válasza Slayer Valor (#13) üzenetére


!!Hamster!!
tag

okés! igy jo lesz? :)

(#15) Slayer Valor válasza !!Hamster!! (#14) üzenetére


Slayer Valor
őstag

tökéletes:)

(#16) !!Hamster!!


!!Hamster!!
tag

viszont ahogy nézem a grafikáját a játéknak, azaon a liinken, amit megadtál, a grafika nem olyan jó, de a játék jónbak tűnik

te honnét szedted le a demóját?

(#17) Slayer Valor válasza !!Hamster!! (#16) üzenetére


Slayer Valor
őstag

SG.hu fórumon rajta van. Azt a linket nyomtam be az #1-ben.

(#18) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Nekem nagyon tetszik, valahogy meg kell szereznem:D

(#19) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

hmm, amint látom nem túl népszerű egy játék, de nekem nagyon tetszik. Na egy UP!

(#20) Silverheart


Silverheart
csendes tag

Én egy 8 hónapja játszottam vele, végig is toltak középfokon. Ajánlom mindenkinek!! Nagyon jó. Nem csak mész és ölsz, hanem legalább van története, és nagyon jó a grafika. Mondjuk az az érdekes benne, hogy sok a mész és ölsz:D De az a legfurább, hogy egy magunk, egy nagy szellemmel együtt, elbírunk egyszerre 200 ellenféllel, és utána még tovább a többi 200-300, ami folyamatosan jön ahogy megyünk előre. De egyszerre, nem egyenként.:D

ROTFLMAOPIMP --->>> Rolling On the Floor Laughing My Ass Off Peeing In My Pants

(#21) Slayer Valor válasza Silverheart (#20) üzenetére


Slayer Valor
őstag

És milyen volt? Én csak az introkat láttam mind, ebből valamennyire tudom a történetét a game-nek.

(#22) Silverheart válasza Slayer Valor (#21) üzenetére


Silverheart
csendes tag

Jó volt, a történetére már nem nagyon emléxem. Azon gondolkozom, hogy leht hogy feltolom a gépemre megint.:) Sőt NAGYON jó. Izgalmas, akciós, vagy mittomén:D

[Szerkesztve]

ROTFLMAOPIMP --->>> Rolling On the Floor Laughing My Ass Off Peeing In My Pants

(#23) Slayer Valor válasza Silverheart (#22) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Köszi azért, bár kicsit bővebb válaszra lettem volna kiváncsi, na de mindegy.;)

(#24) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

UP, hátha vki még nem láta. Na mind1, ha nem idul be a topik 1 héten belül záratom..:U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Chaos Legion
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.