Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viszlát


Viszlát
addikt

Üdv!

Valószínűleg nem túl sok ph!-s fórumozót érint a rendezvény, de hátha itt szerez valaki tudomást és kap kedvet hozzá.

A rendezvény hivatalos oldala: [link]
A magyar szervezői oldal: [link]

Mivel ismerek néhány magyar szervezőt, így ha valakinek olyan kérdése van, ami nem található meg a linkelt oldalakon, vagy általánosságban érdeklődne, itt megteheti.

V

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2) kraftxld válasza Viszlát (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ez mi ez?

''Véletlenül'' akkor épp Berlinben leszek :)

Végignéztem a fellépőket, hát egyet sem ismerek :U Ennyire nulla vagyok zeneileg?

[Szerkesztve]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3) Viszlát válasza kraftxld (#2) üzenetére


Viszlát
addikt

Nos, maximum annyiban hasonlítanak, hogy sok ember lesz mindkét eseményen :) Ha jól tudom a Love Parade egyébként ''meglepő'' módon utólag erre a napra tette szintén az ezévi felvonulást.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4) kraftxld válasza Viszlát (#3) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Sajnos nem ismerem egyáltalán a fellépőket, úgyhogy szerintem a Loveparade-re megyünk :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5) Viszlát válasza kraftxld (#4) üzenetére


Viszlát
addikt

Egs :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6) kraftxld válasza Viszlát (#5) üzenetére


kraftxld
nagyúr

:F

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7) Viszlát válasza kraftxld (#6) üzenetére


Viszlát
addikt

Jómagam semmi pénzért nem vennék részt a LP-on, az egssel meg annyit akartam kifejezni, hogy érezzétek jól magatokat :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) kraftxld válasza Viszlát (#7) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Lehet én is szívesebben mennék el erre, ha tudnám milyen muzsika lesz :) Vagy legalább ismernék pár előadót. Talán rákeresek pár névre a párszázgigiás nótagyűjteményemben, hátha akad valami :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9) Viszlát válasza kraftxld (#8) üzenetére


Viszlát
addikt

Nos ha barangoltál kicsit az oldalon, akkor láthattad, hogy ez egy keresztény rendezvény, így az előadók is keresztények, talán ezért nem ismered őket. Ha komolyan érdekel, nagy részüktől tudok mutatni zenét.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#10) Viszlát


Viszlát
addikt

Up.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11) bobace válasza Viszlát (#10) üzenetére


bobace
őstag

Ismerek vagy 4-5 előadót, de 20k, az bizony sok. Marad a házi Hillsong :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#12) Viszlát válasza bobace (#11) üzenetére


Viszlát
addikt

Relatív ez a sok :) Végülis nem egy népligeti partiról van szó:)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13) Viszlát


Viszlát
addikt

Közeleg a nap - up :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#14) Viszlát válasza Viszlát (#13) üzenetére


Viszlát
addikt

:)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.