Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15201) [Vazz] válasza athomi (#15200) üzenetére


[Vazz]
tag

Jahh, hogy ez már kész is. Akkor van egy eladó eredeti géjjmem. Valaki? Ócsóé?

(#15202) Sirandrish válasza [Vazz] (#15201) üzenetére


Sirandrish
legenda

kapsz érte 3 félig szívott cigit meg 2 egyszer használt Papirzsepit ;]

viccen kivül mennyibe szeretnéd eladni?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15203) [Vazz] válasza Sirandrish (#15202) üzenetére


[Vazz]
tag

Most beszéltem egy sráccal elébb hívott, láttam keres ilyen gémet itt péhán és ráírtam. 6,5-et mondtam neki. Aszonta majd még hív :P hát gondolom hogy fog. De ha nem viszi el ma akkor 6,5-be felrakom ide az apróba. Oszt cső. Mevel ti a virtuális barátaim vagytok (vagy barátnőim) így nektek 7-ér bármikor. Posta nincs csak személyesen Bp.

(#15204) Sirandrish válasza [Vazz] (#15203) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát 8ba megvettem volna de 7et nem adok érte

egyébként megérte akkor megvenni a játékot mit mondasz? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15205) [Vazz] válasza Sirandrish (#15204) üzenetére


[Vazz]
tag

Teeeeee teeeeeeeeeeeee péhááááfélistenő, neked odaadom 6-é nahh. De csak akkor ha majd te csinálod az avataromat ha egyszer odajutok.

(#15206) Sirandrish válasza [Vazz] (#15205) üzenetére


Sirandrish
legenda

vegyek meg egy játékot tőled amit előtte leszarozol? hát ennyire hülye azé nem vagyok...de az avatarodat bevállalom ingyé...

ez lesz az alapja ok?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15207) Boci_83


Boci_83
őstag

Nincs valakinek otthon elfekvőben egy rossz/nem használt Intel procihűtője. Nekem valójában csak a lefogatója kellene!! AMD-ről maradt még egy Freezer Pro-m azt akarom felrakni a gépemre...

**********

(#15208) [Vazz] válasza Boci_83 (#15207) üzenetére


[Vazz]
tag

Na most akkor ne legyé szétszórt. Pontosíccsá léccike. Van egy pár fajta inteles cucc. PGA370, vagy s478, vagy LGA775??? Csak azé mert pont van mindahárom. Nem vicc :P. Szétszedésbe jó vagyok, mindig szétkaptam a gépeimet, de mindig csak addig jutottam.

(#15209) Boci_83 válasza [Vazz] (#15208) üzenetére


Boci_83
őstag

Természetesen LGA 775. A mostani rendszeremhez kell.

**********

(#15210) forceberg válasza Boci_83 (#15209) üzenetére


forceberg
veterán

Találd fel magad!
Szög, drót, órarugó, csavar, stb. Max. leég(ne, ha nem kapcsolna le) a géped. :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15211) Boci_83 válasza forceberg (#15210) üzenetére


Boci_83
őstag

Ja gondoltam megfúrom a procit, vágok bele 6-os menetet, aztán ha az nem fogná meg kellőképpen, átmenő csavarral, 2 nagy alátéttel még akkor is fel rakhatom rá...! :DDD

**********

(#15212) forceberg válasza Boci_83 (#15211) üzenetére


forceberg
veterán

Ajánlom figyelmedbe ezeket a leszorítókat! A Guru3D, Anandtech és Xbitlabs tesztejeikben kiváló eredményeket értek el!
[link]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15213) Boci_83 válasza forceberg (#15212) üzenetére


Boci_83
őstag

:C

**********

(#15214) Richard


Richard
őstag

na

(#15215) Sirandrish válasza Richard (#15214) üzenetére


Sirandrish
legenda

p*na?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15216) Boci_83 válasza Richard (#15214) üzenetére


Boci_83
őstag

ehe..?

**********

(#15217) athomi válasza forceberg (#15212) üzenetére


athomi
veterán

Force, Crash-en B ház alatt az üveget lőve nem a VGA hibája az alacsony fps, hanem a játéké. CoD2 híres volt arról, hogy DX9-ben izom VGA-k alatt néhol igencsak lement az fps. Sajnos ott vmi nincs jól a motorba. Ezt CoD4-ben kijavították, de úgy látszik maradt még homokszem a gépezetbe. :)

(#15218) [Vazz]


[Vazz]
tag

Ejjjjj, fél nap alatt elkelt a kódhatom. Hatezeöté. Most már szerintem ratyi akinek megvan eredetibe :P!!!

(#15219) forceberg válasza [Vazz] (#15218) üzenetére


forceberg
veterán

Adtad a Steam accot is hozzá?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15220) [Vazz] válasza forceberg (#15219) üzenetére


[Vazz]
tag

Igen, szőröstől-lőcsöstől-accostól-mindenestül.

(#15221) Boci_83


Boci_83
őstag

HOGYAN ÉBRESSZÜNK SZERELMET EGY NŐBEN?

Beszélik, hogy Tibet legmagasabb hegycsúcsán él a világ legbölcsebb embere. Egyszer egy ifjú elment hozzá, hogy megtudja, milyen út vezet annak a nőnek a szívéhez, akibe beleszeretett. Amikor találkozott vele a hegytetőn, megkérdezte:
- Mondd meg nekem, mesterek mestere, mi a legrövidebb és legbiztosabb út egy nő szívéhez?
A mester így felelt:
- Nincs biztos út egy nő szívéhez, fiam; csak szakadékok menti ösvények, térképek és iránytű nélküli utak tele szirtekkel, tüskés bozóttal és mérges kígyókkal.
- De mester, akkor mit tegyek, hogy meghódítsam szerelmesem szívét?
- Jegyzed meg, kedves tanítványom: vésd elmédbe és szívedbe tanításaimat és tanácsaimat, melyeket most adok neked... Kövesd őket, és el fogsz jutni a szeretett nő szívéhez.
1. Moss fogat.
2. Ne vakard előtte a töködet.
3. Vigyél neki virágot és sok-sok ajándékot.
4. Vizelés előtt emeld fel a WC deszkáját, és utána ne felejtsd el lehajtani.
5. Moss kezet, mielőtt kijössz a mosdóból.
6. Ne csámcsogj.
7. Ne böfögj hangosan, vagy inkább sose böfögj.
8. Ne fingjál.
9. Ne beszélj csúnyán az anyjáról, szeresd őt, mint a saját anyádat.
10. Ne káromkodj.
11. Mindig nevess a rossz viccein.
12. Ne légy rá féltékeny, vagy ha mégis, csak kicsit.
13. Hagyd, hogy ő féltékeny legyen rád. Neki szabad.
14. Ne növessz pocakot. Sőt mi több, sose hízz meg. Neki viszont szabad (de sose mondd neki).
15. Ne időzz a fürdőszobában.
16. Ne hagyd ledobva a törülközőt.
17. Ne mondd neki, hogy nem tud vezetni.
18. Ne gyere későn haza. Indulj el a munkából és azonnal menj haza.
19. Ne szórakozz a barátaiddal. Vagy inkább ne is legyenek barátaid.
20. Ne álmodj barátnőkről.
21. A barátnőinek mellét és seggét ne nézd és szóba se hozd.
22. Ne légy fösvény. Használj legalább két hitelkártyát és két betéti kártyát.
23. Ne nézz más nőkre. Sőt, értsd meg egyszer és mindenkorra, hogy más nők nem léteznek.
24. Ne beszélj az ex nődről. Neked sosem volt más valakid előtte.
25. Mondd neki, hogy 'szeretlek' legalább 24-szer naponta.
26. Tanulj meg főzni.
27. Mosogass és tartsd tisztán a konyhát.
28. Ágyazz be (mindig).
29. Hívd fel őt, akárhol és akármilyen elfoglalt vagy is.
30. Hagyd, hogy ruhát, cipőt vegyen, amikor csak akar. Sőt, segíts neki az órákig tartó vásárlásban és válogatásban. (És mosolyogj eközben.)
31. Hagyd, hogy órákig beszéljen telefonon, és ha lehet, fizesd a mobilját.
32. Ne horkolj.
33. Jusson eszedbe, te nem szereted a focit és utálod a Forma-1 versenyeket.
34. Borotválkozz naponta, nehogy felsértsd a bőrét.
35. Ne gondolj csak a szexre, de túlzásba se essél; javasold neki gyakran, még ha fáradt vagy is.
36. Tartsd tiszteletben, ha fáj a feje, de ha ő kéri tőled, azonnal járj a kedvében. Ah!, és nehogy azonnal elaludj, amint befejezted; nézz a szemébe és simogasd, míg ő alszik el szép csendben.
37. Mondd neki minden percben, hogy ő a legszebb nő, akit valaha láttál.
A kimerült tanítvány megfordult, hogy lemenjen a hegyről. A mester így szólt utána:
- Várj fiam, gyere vissza!
Mire a tanítvány:
-Neeem, mester...
Most már értem, miért van annyi buzi!

:DDD :D :DDD

**********

(#15222) Sirandrish válasza Boci_83 (#15221) üzenetére


Sirandrish
legenda

vicces de kb evan:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15223) [Vazz] válasza Sirandrish (#15222) üzenetére


[Vazz]
tag

...VELETEK! Wáháháhááááááááááááááááááá.... :DD

(#15224) Sirandrish válasza [Vazz] (#15223) üzenetére


Sirandrish
legenda

aha...nemtudom ki nem beszélhetett TS-en mikor az asszony megérkezett...ugyibááár?:D
Te kis mamuszarcu papucs váháááá ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15225) forceberg válasza Sirandrish (#15224) üzenetére


forceberg
veterán

Meg kinek kellett eladni a kod6-ot, hogy kézkrémet vegyen az asszonynak... ;] :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15226) Sirandrish válasza forceberg (#15225) üzenetére


Sirandrish
legenda

Például...oszt még volt pofája a szerverekre fogni :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15227) Boci_83


Boci_83
őstag

Hóesés

December 17.Elkezdett esni a hó. Az első téli hó, régóta nem esett ilyen gyönyörűen. Nejemmel forró rumos teát iszunk az ablak mellett és gyönyörködünk a puha pelyhek táncában, ahogy a fákhoz tapadnak és lágy paplanná válva betakarják a földet.

December 18.Csodálatos reggelre ébredtünk. A kristályos fehér hó befedte a tájat. Micsoda látvány! Minden fa és a sövény szűzi fehér köntösben pompázik. Délelőtt havat lapátoltam, remek mozgás, évek óta először érzem magam ilyen felfrissültnek. A garázsfeljárót is meg a járdát is megtisztítottam. Később jött egy sárga hókotró traktor és véletlenül rákotorta az útrol az összenyomott havat a garázsfeljáróra. A hókotró sofőrje mosolygott és integetett, visszaintegettem és újra kiástam a garázsfeljárót.

December 19.Újabb 20 centi hó esett és a hőmérséklet lement minusz tizenkettőre. Néhány faág letört a zúzmara súlyától. Megint kilapátoltam a garázsfeljárót, nem sokkal rá jött a hókotró traktor és ellentolta a buckát. A hóbucka barnásszürke szinű.

December 20.Mára kissé felmelegedett, nagy locs-pocs keletkezett, ami délutánra jéggé fagyott. Vettem mindkét kocsinkra szögesgumikat. Le akartam törni egy jégcsapot, de elcsúsztam a garázsfeljárón és hanyatt vágódtam. Az orvos 10.000 forintot kért, szerencsére nem tört el semmim. Az időjárásjelentés újabb havazást jósolt.

December 21.Ma jo hideg van. Eladtam a nejem kocsiját és vettem egy négykerékmeghajtású terepjárót, hogy tudjon menni vásárolni. Megcsúsztam a kocsival az úton és nekimentem a korlátnak. A karosszéria jobb első része alaposan behorpadt. Éjjel újabb 25 centi fehér franc esett és mindkét kocsit teljesen ellepte. Ma is lapatolhatok. A nyavalyás hókotró ma kétszer is itt volt.

December 22.Fogcsikorgató minusz 19 fok, és szakad az átkozott. Már nincs egy fa sem a telken amin van ép ág. Éjjel kivágott a biztosíték, megpróbálva megmenekülni a megfagyástol gyertyákat gyújtottunk. Előszedtem a régi petróleum melegítőt is, ami felborult és majdnem leégette a házat. A tüzet sikerult eloltanom, de a kezemen másodfokú égési sebeket kaptam és leégett a szempillám meg a szemöldököm. Az autó megcsúszott a zimankós úton a kórház felé és teljesen összetört.

December 23.A kibaszott rohadt fehér nyavalya csak jön lefelé mintha fizetnének érte. A család összes ruháját fel kellett vennem csak hogy a kurva levélszekrényig el tudjak menni. Ha megfogom azt a gecit aki a hókotrót vezeti, feltépem a mellét és kiszaggatom a szívét. Azt hiszem a sarkon túl bújik el a sárga dög és csak arra vár, hogy befejezzem a lapátolást, és akkor százzal végigsöpör és betemeti a garázsfeljárónkat. Az elektromosság még nem működik, a vécé befagyott, a tető egyes részei kezdenek rogyadozni.

December 24.Egész kurva éjjel rohadt kurva fehér szar és jég és még faszom tudja mi a franc szakadt a kurva földre. A fasszopó cigány hókotróhoz hozzávágtam egy baltát de nem találtam el. Nejem elköltözött. Az autó nem indul be. Azt hiszem hóvakságot kaptam. Nem tudom mozgatni a lábujjaimat. Nem láttam a napot hetek óta. Az időjárásjelentés újabb havazást jósol. Minusz 28 fokos jeges szél söpör végig a letört fák között ...

Mit röhögsz?? Elkaplak téged is!!!!!!!!!" :C

**********

(#15228) [Vazz] válasza Sirandrish (#15226) üzenetére


[Vazz]
tag

Nabazze, pár napig nem vagyok gép előtt oszt egybül a fejemre nőttök. ;]

(#15229) Sirandrish válasza [Vazz] (#15228) üzenetére


Sirandrish
legenda

a csaje nem engedett gép elé? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15230) [Vazz] válasza Sirandrish (#15229) üzenetére


[Vazz]
tag

Áááá, otthon voltam karácsonyoztam, hátnágyácsáláád more.

Viszont nem nagyon isteníti senki a mw2-őt itt. Amúgy sajnálom, méltó folytatása a cod sorozatnak, de ez a multi rész...

(#15231) Sirandrish válasza [Vazz] (#15230) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát valahogy tényleg nem zengenek ódákat róla mint anno tették a 4nél..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15232) Richard válasza [Vazz] (#15230) üzenetére


Richard
őstag

DURVÁN JÓ GÉM EZ AZ EMVÉKETTŐ!!!!!!!!! ( :DDD )

szerk: akinek nincs meg eredetiben az szerintem a saját neméhez vonzódik.

[ Szerkesztve ]

(#15233) Boci_83 válasza Richard (#15232) üzenetére


Boci_83
őstag

Ennél sokkal jobb, ha valaki megvette, és nem játszik vele!!! Meg a régi "barátaira" szarik nagy ívben, és havi 2 hetente egyszer sem képes legalább egy PCW warra beugrani! :( :W

**********

(#15234) Richard válasza Boci_83 (#15233) üzenetére


Richard
őstag

:U

(#15235) forceberg válasza Richard (#15232) üzenetére


forceberg
veterán

Lagos szar...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15236) forceberg válasza forceberg (#15235) üzenetére


forceberg
veterán

Mondom, nincs ezen mit szépíteni...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15237) CséZé válasza forceberg (#15236) üzenetére


CséZé
őstag

nincs hát, várjuk a következő részt :D

(#15238) mr.saint


mr.saint
tag

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok uraim maguknak és a kis családjuknak :K

(#15239) athomi válasza CséZé (#15237) üzenetére


athomi
veterán

A következő részt a Tréjardosok csinálják, ismét nem fűzök hozzá nagy reményt, ahogy eddig sem. :) De már az IW-ben sem bízok a 6. rész után.

(#15240) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Enyje...de sokan szidjátok ezt a jó kis gammát..
Pedig nagyon fasza...bár a multit nem néztem de TUTI hogy azis sziiir :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15241) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15242) mr.saint válasza Sirandrish (#15240) üzenetére


mr.saint
tag

Nem baj az kell is. Én majd megnézem ezt[link] Nem néz ki rossznak csak ez egy kicsit más tészta.

(#15243) Boci_83


Boci_83
őstag

Én is Kellemes Karácsonyt kívánok nektek, családotoknak, és minden ismerősömnek!

**********

(#15244) Richard válasza Boci_83 (#15243) üzenetére


Richard
őstag

Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!

(#15245) forceberg


forceberg
veterán

[Békés, boldog Karácsonyt kívánok Nektek!]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15246) forceberg válasza Sirandrish (#15240) üzenetére


forceberg
veterán

Jó a multi, csak a Steam + IWnet miatt előfordul, hogy élvezhetetlen.
Az a vicc, amikor pl. 4-ben eldobom a nédet, látszik, hogy egyből repül a kezemből, de 6-ban meg látszik a jó kis késleltetés. Tehát, lehet, hogy a kis net miatt ,de van vagy 120-150-es pingem... :(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15247) athomi válasza forceberg (#15246) üzenetére


athomi
veterán

inkább mondjuk úgy, hogy jó lehetne a multi, ha... ;]

(#15248) forceberg válasza athomi (#15247) üzenetére


forceberg
veterán

Maga a játék jó, csak a futtatókörnyezete a rossz...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15249) [Vazz]


[Vazz]
tag

Soksok karácsonyi répát és dugható jézuskát kívánok!

(#15250) CséZé válasza mr.saint (#15242) üzenetére


CséZé
őstag

vagy az új MoH!

Boldog Karácsonyt Nektek! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.