Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Bluetooth két gép között (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) FunkyRay


FunkyRay
csendes tag

Szasztok,van két Bluetooth(USB)-m és az asztali gépemet össze szeretném kötni a laptopommal hogy tudjak internetezni ha az asztali gépem foglalt.Szerintetek össze e lehet hangolni a kettöt,ha igen mennyire fog csökkenni az internetem sebessége? (512/128 ADSL):F

(#2) shev7 válasza FunkyRay (#1) üzenetére


shev7
veterán

Össze lehet kötni simán. A sebesség nem fog csökkenni, ha kicsi a távolság. Nekem ment 1Mbps-en a bluetooth kapcsolat.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#3) FunkyRay válasza shev7 (#2) üzenetére


FunkyRay
csendes tag

A távolság nem lenne nagy,panellakás max 10 m.Azt hiszem hogy a Bluetooth-nak 100m-ig van a hatósugara.

Köszi az infót!

[Szerkesztve]

(#4) Viktor77 válasza FunkyRay (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Ez eszköz (dongle) függő is. Vannak 10, de akár 100 méter hatótávúak is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) wiziloo válasza FunkyRay (#3) üzenetére


wiziloo
tag

100m-eset vegyél, nem sokkal drágább mint a 10m-es!(+2-3k.)

(#6) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Tudja valaki a beállitás modját? Mert én probáltam a BT IP konneksönt, de nem találta egymást a két gép.

...mint az közismert...

(#7) shev7 válasza PapaMaci (#6) üzenetére


shev7
veterán

annak idején, egy XMicro cuccal hjasználta, és a kis kézikönyvben faszán le volt írva. Már nem emlékszem pontosan, de vmi ilyesmi volt:

a hálózati kapcsolatoknál megjelenik egy új ikon. Először a helyi hálót kell létrehozni. Rákeresel a másik gépre, majd negedélyezed a kapcsolatot. Ha kész a helyi háló (látják egymást, tudnak egymásról másolni, vagy legalább van ping) akkor simán engesélyezni kell a netmegosztást. Ha nem megy, akkor futtass hálózatbeállítás varázslót.

Nekem ment, és nem volt sok szívás mire összejött.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Bluetooth két gép között (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.