Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Külsőleg akar túl nagyot villantani.

Évekig gondoltam ,hogy a Blackview vagy az Oukitel lesz az, amelyik kicsit kiemelkedik a fostengerből.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) sherlock82


sherlock82
senior tag

A kevesebb néha több, és ez szerintem erre a külsőre is vonatkozik.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#3) worxland


worxland
addikt

"tágra záródott szemünk" - hm, hm :)

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#4) batai15


batai15
félisten

Soha nem gondoltam volna hogy egy blackview lehet jó készülék. Igaz a támogatás biztosan kérdéses lesz.

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

A kamera képminősége valóban meglepően jó. Állóképekben is és videóban is.
A kijelző szép, de vajon a pwm mértéke? A Oneplus és Oppo egyes oledes telói ezért buknak el nálam. 119-120 Hz az kevés.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) SkyLine3000 válasza batai15 (#4) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Olyannyira kérdéses lesz a támogatás, hogy szinte biztos, a 13-ról nem fog feljebb lépni. Az ilyen gyártóknak ez a rákfenéje. Aki érzékeny ezekre, messze kerülje az ilyen márkákat.
Ha ezektől eltekintek, nem rossz a cucc. de ettől még nem kéne. :)

(#7) Graphics válasza worxland (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

1999
Klasszikus pedig, Stanley Kubrick rendezésében.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) szs85


szs85
tag

Köszönöm a tesztet, és mindig kíváncsi vagyok, hogy hol tartanak ezek a márkák.

Olyan kérésem lenne, hogy a hazai kínálatba is található "B" brandeket is bepróbálnátok néha? Pl az Emagnál kapható egyes Ihunt márkájú termékeknél elég sok értékelés van, és hasznos és edukatív lenne, ha ezekről is lehetne olvasni, vagy általatok egy valós képet kapni.

Köszi a munkátokat!

(#9) worxland válasza Graphics (#7) üzenetére


worxland
addikt

Azért ment a smiley.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#10) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Ali szerint customs-VAT terhelés után már ~120000HUF.

Jevons paradox

(#11) Graphics válasza worxland (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) kbyte1024 válasza szs85 (#8) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nehogy vegyél ilyen ihunt meg hasonló kakákat.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) szs85 válasza kbyte1024 (#12) üzenetére


szs85
tag

Nem szándékozom. Van olyan Ihunt termék, amelyiknél több tucat vagy több mint száz értékelés van. Szerintem nagyon hasznos lenne róluk is teszt, ha már ennyien vásárolják.

(#14) lolal


lolal
senior tag

Pofás dzsunka, nulla support kétes hosszútávú minőség. Eldobhatónak jó lehet, napi felhasználásra. Komolyabbat várni tőle nem szabad. Bankolni senki ne akarjon ilyenen, így maradt a YT meg az angry birds.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#15) PirosHello


PirosHello
senior tag

Köszönöm a tesztet, már tudom, miért nem rendelek Kínából telefont. :R A lehetőségek tárházának hiánya (support, gariztatás?, vámügyintézés) és közben meg egy tucatteló. :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#16) janeszgol válasza szs85 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Az iHunt telókat meglepően "sokan" veszik. Nem tudom miért.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) Graphics válasza janeszgol (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert egy román "márka" és az eMAG szétteríti...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) kbyte1024 válasza szs85 (#13) üzenetére


kbyte1024
addikt

Igen csomóan veszik és az újra csomagolt termékek felé ez az Ihunt hulladék. Szerinted milyen lehet?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#19) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Amúgy pofás telo lenne a teszt alanya de nem hogy főverzio frissítést, de még biztonsági frissítést se fog kapni soha.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#20) Graphics válasza kbyte1024 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Legalább egy igyekvő fórum van hozzájuk. [link]

NEm reménytelen, szerintem azért 1 update-t kifacsarnak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Zoo114 válasza lolal (#14) üzenetére


Zoo114
csendes tag

Miért ne akarjon senki bankolni egy ilyen?

(#22) Graphics válasza lolal (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért, elmondod, mi lesz , ha valaki erről bankol? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) lolal


lolal
senior tag

Szerintem már ott kezdődik a baj ha valakiben felmerül egy ilyen dzsunkáról 0 security patchel a háta mögött a bankolás gondolata.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#24) Graphics válasza lolal (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kaptunk érdemi választ :(.

Azt hittem lesz majd valami indoklás, de csak a dzsunkázást olvasom...

Van tapasztalatod? Negatív? Történt valami rossz?

Értem, hogy nincs update elvileg.

De a mostani állapot ez.

"A szoftveres jó hír az Android 13 rendszer megléte minden Google Play-szolgáltatással, NFC-s mobilfizetéssel és az összes integritás tesztet teljesítve, felesleges gyártói sallang nélkül. "

Mondd el, szerinted hol csúszik el a bankolás, mi az elképzelés, mi fog történni, ha én a fiókból előveszem az 5 éves mobilom, és belépek a mobilappba?

Nem tudom, nekem így x év távlatából egy elmaradt patch miatt még nem tűnt el a fizetésem...

Dzsunkázni könnyebb, ez tény. Itt kezdődik a baj. Ez így max flame-nek volt jó.
( 2 hét múlva itt van az Alldocube tabletem, előre féljek, ha épp bankolni fogok vele? Mostani telefonomon 08.01-es a biztonsági frissítés :(Jajj most mi lesz ) :U

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Nincs Widevine L1 CDM - nálam itt elbukott.
A kínaiakkal a 0 patch, 0 főverzió frissítés, a gariztatás meg a fenti licencek hiánya a gond. Meg egyáltalán azt kapd meg ne haljon le fél év után.
Hétvégén vettem Blackview Oscal pad 10-et 62-ért alzából, cseh újra csomagolt kínai, de legalább van
Widevine L1 CDM. Uez az Oscal pad kínából 47 lett volna. Uez kínából 1:1 megegyező hardverrel 27.
De nincs csak Widevine L3 CDM azaz hiába a hardver, max 480p stream. Köszi.
Persze kinek mire kell 🙂

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#26) Graphics válasza ]Phobos[ (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kérdés, mert ezt nem nagyon értem.

Melyik ez a két Oscal Pad, hogy ugyanaz ,de mégsE?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Nem lehetne, hogy az a mérnököt aki ezt a (fő)szenzort ezzel az objektívvel és ezzel a szoftverrel összerakta, felvenné egy komoly cég, kiegészítenék ugyanilyen színvonalú UWA és Tele kamerákkal, és kiadnának egy komoly telefont?

(#28) Mercel


Mercel
senior tag

Akár még jó is lehetne, DE.
Aztán jön, hogy Nagggyon kínai tehát semmi ami privátszférát érint.

Aztán ilyenkor mindig rájövök, hogy második készüléknek inkább veszek egy használt Samsung A52s -t.

Marcel

(#29) Kiss4ever válasza Graphics (#24) üzenetére


Kiss4ever
csendes tag

Hagyjad, nem is fogsz tőle, applefanboy, nyílván csak az a jó a többi az mind dzsunka :DDD

Szerintem ennyiért teljesen korrekt teló, bőven be lehet ezt húzni 100 alatt,b-vonalas kínaiak közül szerintem teljesen korrekt, az meg hogy nincs főverzió update, és akkor mi van, én csak örülök, sajna az utóbbi években minden egyes frissítéssel csak kakább és lassabb vagy bugosabb lett a rendszer, én már rendesen félek minden egyes frissítésnél h mit csesznek el. Szóval simán venném.

(#30) Secretknight válasza Aprósólyom (#10) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Dehogyis 120000...nekem megjött,sarccal együtt 86000 ft ,és igen,az én állam is leesett tőle. Pedig volt pár csúcskészülék az évek alatt,amik persze jobbak voltak , 300 ezerért huh,no de ezt melós telónak használom-mármint irodában- és tényleg tökéletes.pont és pont .Gémer vagy strapa készüléknek alkalmatlan, de a mindennapokban átlag usernek a hibáival is hibátlan ...uh de megfogalmaztam :))

(#31) Bagoly01 válasza Kiss4ever (#29) üzenetére


Bagoly01
senior tag

"nincs főverzió update, és akkor mi van, én csak örülök, sajna az utóbbi években minden egyes frissítéssel csak kakább és lassabb vagy bugosabb lett a rendszer, én már rendesen félek minden egyes frissítésnél h mit csesznek el."

Pontosan! Ezt mondom én is mindig.
Másról sem olvasok mint a "támogatás" "frissítés". Már nem is a készülék fontos, a frissítés.

(#32) bloggiold válasza Bagoly01 (#31) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Ja, meg a gariztatás, szervizelés, 10 ezrenként olajcsere, ja meg vámolás meg az Áfa. Nem unjatok még minden nem itthon vásárolt telefon esetén ezeket a nem valós információt elsütni.Minden frissítéssel egy kicsit javítanak, meg sokat rontanak, nem kell fríssítgetni

https://fontecone.blog.hu/

(#33) lolal válasza bloggiold (#32) üzenetére


lolal
senior tag

:DDD höhö ezen jót rötyögtem.

Tehát hogy miért is dzsunka a dzsunka, szedjük pontokba.

1: Hivatalos forgalmazás itthon nincsen

2: Valami Kínai sufnigyárból jön, ahol a minőség erősen megkérdőjelezhető

3: Hosszútávú minőségre semmi garancia sincsen,

4: Küszöbgarancia (megrendelés pillanatától olyan mint ha egy használtat vennél a békásmegyeri lakótelepen a sarkon lévő enyhén sörszagú ballonkabtáos "szia uramtól"

5: Frissítés nincsen, támogatás sincsen community szintén nyomokban felfedezhető tehát még főzött sz*rokat sem tudsz tenni rá, hogy a platformot életben tartsd

és még lehetne sorolni. Vegyen ilyet Alliexpresről akinek két anyja van. Inkább akkor használtan ha már droid egy samsung vagy oppo esetleg xiaomi.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#34) Graphics válasza lolal (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De mennyire mentél utána, hogy mi is van pl. a 4. menüpont alatt?

Sok tapasztalatot halmoztál fel a dzsunkákkal ez alapján.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) lolal válasza Graphics (#34) üzenetére


lolal
senior tag

Volt Doogee mobil a családban. Köszönöm soha a büdös életben többet nem. Ugyanilyen f*s kupacgyártó mint a Blackview. Mikor elkezdett fölválni a kijelző sóhivatalba mehettünk panaszkodni, pedig azt a dzsunkát itthon vettük.

De kérdezlek én téged kedves jómunkásember fórumtárs, ha már annyira szakavatott vagy, te egy ilyen Alliexpressről rendelt kétes eredetű készüléket meghibásodás esetén hová vinnél ? Mit tennél hm? Felkeresnéd a csingcsancsung címet és elpostáznád nekik a dzsunkát, hogy tessék kicserélni mert bekakílt az XY alkatrész és már pedig én egy nagyon megbízható allis resellertől vettem? :U

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#36) Graphics válasza lolal (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Doogee volt mikor? 7-8 éve?

Szerinted nincs fejlődés, nem fejlődnek, hanem ugyanazt a technikát adják el azóta is? :)

A külföldi rendeléstől nem én vagyok jelenleg beszarva, hanem Te, miért releváns , hogy én mit tennék?

Most is jön egy külföldi rendelésem, egy Alldocube cucc, hozzáteszem, a kezdet kezdetén minden mobilom kintről volt...

Mégse voltam besózva, hogy jujj mi lesz... Magyar mentalitás ez a mindentől rettegünk?

Neked ennyi a tapasztalatod, hogy egyszer valami szar volt, azóta mind az.
"Megcsalt az exem, minden nő ribanc"... Nagy minta alapján ítélkezel... :U

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) lolal válasza Graphics (#36) üzenetére


lolal
senior tag

nem a kérdésre válaszoltál kedves fórumtárs. :)

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#38) Graphics válasza lolal (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem ,de nagyon szívesen válaszolok, hogy a szűk látókörű kérdésre egy nyíltabb választ kapj.

Viszont, egy valamit nagyon utálok, amikor valaki a rangra hegyezi ki a storyt.

Mi köze van ehhez, hogy én jómunkásember vagyok-e vagy sem? :U Én értem, hogy valaki szereti erre kihegyezni a beszélgetést érvek nélkül, de én utálom.

Nem kértem ezt, levenni se lehet, de ha valaki ezzel kezd el baszogatni, azt nagyon szívesen kikerülöm, mert a kommunikáció egy fura módját választja.... :))

Válaszolhatok, de alapvetően nem abban a hangban kezdted el ,hogy lenne értelme.

Szólj, ha enélkül tudod folytatni. De szerintem felesleges. :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) lolal válasza Graphics (#38) üzenetére


lolal
senior tag

Jól van kolléga Úr, nyilván nincsen itt látnivaló sem válasz sem, mivel ilyen készüléket egy 3.ik világbéli platformról rendelve nem lehet garanciálisan ügyintéztetni.

Tetszik tudni, én is rendeltem már alliróül sok kis kütyüt de nem nagy értékben.

Azonban ilyen összeghatár tartományban sosem vennék onnan semmit mert garanciát onnan komám te érvényesíteni sosem fogsz. Aki onnan rendel ezt belekalkulálja az adott termék árába, nyilván ebből fakadóan az olcsóság miatt éri meg.

Neked meg további sok sikert az ilyen típusú készülékek használatához. Nem kívánom neked, hogy egyszer próbáld meg cseréltetni. És fentebbi állításokra reagálva NEM nem vagyok Apple "fanboy" egyszerűen az iOS ökoszisztémáját szeretem, ezzel dolgozok, de nyugodtan képzeld el vagy a kedves degradáló fórumtárs is, hogy volt/van androidos készülékem is. Sony és samsung formájában, sőt igen ritka Blackberry droidos típusaim is vannak.. ettől eltekintve tény ami tény, hogy te garanciát dzsunkáknál ügyintéztetni a büdös életben nem fogsz. Sok sikert. :B

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#40) Graphics válasza lolal (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendben. :R :) Igazad van. Köszi a tapasztalatod.
Akkor nekem nagy szerencsém volt a garanciális ügyintézéssel. Vitának helye nincs, zárhatjuk, ne pazaroljuk egymás idejét ilyesmire.

Markánsan állítottál valamit, ez ilyen.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) Bagoly01 válasza bloggiold (#32) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Semmi valótlant nem állítottam, de ha te mondod!

"Minden frissítéssel egy kicsit javítanak, meg sokat rontanak, nem kell fríssítgetni"

Köszi. Ez a bölcsesség igazán felbecsülhetetlen.

(#42) torma99 válasza Graphics (#40) üzenetére


torma99
aktív tag

Hmm engem is érdekelne, hogy tudtál valaha is rendes garanciát ügyintéztetni Aliról. Apróságoknál van, az, hogy oké küld mégegyet (ami ugyanolyan lesz vagy még rosszabb), de én pl. a második legmagasabb ügyfélkategóriában (platina vagy diamond már nem tudom, mert most nézem ezek el is tűntek) is mindössze annyira jutottam, egy "neves" agyon influenszerkedett branddel, hogy az ügyfélstátuszra (elköltött pénzre) tekintettel kaptam egy 50%-os visszatérítést magától az Alitól.

A disputeban még így is úgy maradt, hogy nincs igazam, pedig a termék egyszerűen szétesett normál használat közben. A derék official store meg ghostolt Alin, majd a saját weboldalukon is tiltották az emailem, a review-m miatt, ami képeket is tartalmazott bőven, meg vihargyorsan, nekik éjjeli időpontban csináltam új listinget a termékről.

Így én is inkább afelé hajlok, hogy onnan már csak a fizikai távolság és szállítási költségek miatt sem tudsz semmit gariztatni, ha a termék nem kapható Európában, ezzel komolyan számolni kell, hogy nagyon max egy 50% refund lehet benne a pakliban.

(#43) lolal válasza torma99 (#42) üzenetére


lolal
senior tag

Hagyjad, nyilván csak neki csak most és csak akkor szerencséje volt valamelyik sufnituning dzsunka gyártóval és egy panaszos e-mail végett a nagyon megbízható allis official storeból küldtek neki egy sajnáljuk kártya tekintetében egy cserekészüléket, de volt mellette ingyen sör meg örökélet is. :B

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#46) Greentea


Greentea
senior tag

Valszeg már más is kérdezte, meg már többször is előjött, de a régi cikkekből hogy-hogy eltűntek a képek?

(#47) Zoo114 válasza Graphics (#20) üzenetére


Zoo114
csendes tag

kb. 1,5 hete használom. Azóta a Moto G72 (titkos favorit :F :F :F ) a táska mélyén lapul. Erről bankolok stb. Előtte egy Mi 9se-t használtam Android 9-el. Szintén arról bankoltam. Még nem csappant meg a számlám. Vagy csak nem vettem észre, hogy eltűnt egy-két Emillió :)???

(#48) Sirus86 válasza torma99 (#42) üzenetére


Sirus86
tag
LOGOUT blog (1)

Paypallal kell fizetni, es akkor kapsz 100%-os visszateritest. Nekem igy volt bangooddon, hogy a Redmi (9 azt hiszem... reg volt mar), hogy a paypalnal is jeleztem a gondot, nem csak naluk. Es utolso nap 100% penz visszaterites. Addig meg irkaltak, hogy en vagyok a gonosz.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#49) bepe79


bepe79
addikt

Hogyhogy az MA által tesztelt készüléken van előre, gyárilag felrakott fólia? Rengeteg unboxing videót megnéztem a yt-on, és egyiken sem volt. Régiófüggő? Akinek van rajta alapból fólia, az honnan rendelte?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#50) kbyte1024 válasza lolal (#39) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hagy csatlakozzam picit bele :R Megneztem a rendelésem, alirol, Gshopper-rol, Bangoodrol, és anno a gearbest - rol és a Hekka-rol. Csak a telo rendelésem néztem 168darabot rendeltem 5ev alatt. Volt köztük 200ezres oneplus is stb. 1 azaz egy darab volt szar es annak is visszakuldtek az árát. Ennyit a külföldi rendelésékrol. :K

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.