Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:50:13

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#858) lugosi válasza sasa134 (#857) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Félreértettél, ezt én nem a BB hibájának rovom fel - nem elfogultságból. Ugyanis, mint ahogy írom, a BB biztosította a progi megvásárlásának lehetőségét ingyen. Vagyis, úgy jártunk, mintha kifizettük volna a progiért a pénzt. Azaz, aki egy nappal előtte, vagy egy nappal később megveszi pénzért, ugyanott van mint mi. Na miután ő megvette pénzért, azaz megkapja a progit, szembesül vele, hogy akkor most neki egy vízjeles (trial? ingyenes?) progija van, pénzért.
Szerintem a fejlesztő kicsinyes, megkockáztatom, nem korrekt, mivel egy fizetős termékért plusz pénzt kér, hogy valóban használható legyen. Nem tartom használhatónak, ha vízjelet pittyeszt az iratra.

Ja, az hogy megéri-e vagy nem a 80 centet az más kérdés. Ennél drábban vettem ugyanilyen progit androidon. Csak ha már egyszer megvettem, ne kelljen már még egyszer fizetni érte.

Index témakör: az index szerintem egy tök jó online újság. Én napi szinten olvastam. Az új felülettel viszont sikerült valami olyasmit csinálniuk, ami miatt nincs kedvem olvasni. Másrészt, nagyon nehezen találom meg a tartalmakat, nem jön szembe egy-egy cikk ezzel a flat design-nal. Értem én, hogy most ez a divat, minimál, flat design. De ha az ios-t elhagyom ezért, mert használhatatlanul nem tetszik, akkor egy weblapot is el fogok. Elhiszem, hogy mondjuk tök jól illeszkedik egy win 8.1 felülethez, esetleg egy windowsos telefonhoz vagy tablethez, de egy újság szerintem elsősorban nem design-elem (kivéve ilyen Playboy és tsai), hanem információforrás, és az üzemeltetőnek hirdetési felület, amit ha nem látogatnak, mert kusza, frusztráló a megjelenés, akkor nem tölti be a funkcióját.
Előbb-utóbb visszacsinálják szerintem, ahogy alakul a nézettségük.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.