Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:50:13

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) malnabokor


malnabokor
senior tag

Javaslat

Üdv Urak,

Egy kis javaslatom lenne: meg kellene kérni egy Moderátort, hogy az első hozzászólást módosítsa. Ugye a 10.2.1-el az .apk fájlok telepítése elérhető lett leak nélkül, ezt kellene javítani, valamint lehetőségként én kiemelném a BB World mellé (mint "gyári alapfunkció"). :)

Továbbá megemlíteném a Snap és Droid Play natív Blackberry, de Android alkalmazások letöltésére alkalmas boltokat, mindkettő a Google Playt használja forrásként.

És még kiemelnék egy-két Androidos megbízható android alkalmazás boltot mint az Amazont és 1Market-et.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#502) duce78


duce78
tag

Frissült a whats app!

Nem lessz, hanem kérek!

(#503) Gomba válasza malnabokor (#501) üzenetére


Gomba
senior tag

+1

Ép hardverben ép szoftver

(#504) bok92 válasza duce78 (#502) üzenetére


bok92
addikt

És a Facebook is!

malnabokor: Jó ötlet! Én vállalom, hogy azt a hozzászólásomat kibővítem, de azt leghamarabb egy hét múlva tudom megcsinálni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#505) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Most azt írja a frissítés után a Profile Changer hogy most már "headless" is tud működni, azaz nem jelenik meg ilyenkor a futó progik listájában. Aminek örülnék, mert akkor nem foglalna el egy helyet ott.
Csak sajnos nem látom hogy ez így lenne, fut, de ugyanúgy benne van az active frame-ben.

Valamit még kell állítani? Frissítés után első indításkor kérdezte hogy oké-e a headless, mondtam hogy igen.

[ Szerkesztve ]

(#506) Lui82 válasza Blackmirror (#500) üzenetére


Lui82
tag

Ugyanígy jártam a six gun- játékkal, nem tudom miért van ez szeretném én is megtudni, utólag a hozzászólásokban olvastam, hogy más is járt így, legközelebb elolvasom az összes hozzászólást!

(#507) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Tudom, hogy igy a BB10 vilagaban nem tul aktualis a kerdes, de van valakinek linkje olyan LinkedIn-klienshez, amely fut OS 5-on? A BB World-fele verzio csak OS 6-tol felfele jo.

[ Szerkesztve ]

(#508) Blackmirror válasza Lui82 (#506) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ez pedig még szoft frissítés előtt volt szóval nem nálunk van a hiba...ezért akcijjjós az asphalt 8 :DDD NE vegyétek meg.Sajnos figyelmetlen voltam,a véleményeknél sok a panasz mégis megvettem.
Badlanddel is volt probléma,de azt gyorsan frissítették,remélem ez is kap frissítést.

BB Worldben pedig nem veszek soha többet semmi játékot az is biztos.Talán ha ki szeretnének mászni a gödörből akkor jó lenne helyre raknák vagy teljes hozzáférés legyen a google playhez, hogy fizetőset is tölthessek. :U

iPhone X@R, iPad Pro

(#509) bok92 válasza Blackmirror (#508) üzenetére


bok92
addikt

Na ahhoz a gugli nem fog hozzájárulni.. Esetleg az Amazon bót... :D

(#510) California1


California1
őstag

Üdv. Nem volt időm írni, sorry...
3napja jött ki újabb BBM Android beta (voice), tehát közel lehet a release

(#511) odrif


odrif
MODERÁTOR

(#512) turbulencia8 válasza California1 (#510) üzenetére


turbulencia8
őstag

Annak állatira örülnék! :)

(#513) barrasz


barrasz
aktív tag

Valaki tudna ajánlani egy hívás szűrő alkalmazást Z10-re?

(#514) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Mielőtt azt mondanátok, hogy hülyeséget kérdezek, leszögezem, hogy szinte biztos :D

Most hogy megvan Z10-re a 10.2.1, és vannak .bar file-jaim, azokat hogy telepítem? Mert azt mondja rá a telefon, hogy nem nyitható meg.

(#515) lugosi válasza lugosi (#514) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Megtaláltam 1.hsz-ben, de hát épp egy mac előtt vagyok, így zacsi kizárva.
Azt hittem úgy is megy, hogy a filekezelőből rányomok egyet. Ezek szerint nem. :((

(#516) turbulencia8 válasza lugosi (#515) üzenetére


turbulencia8
őstag

Bar helyett próbáld meg apk-ban leszedni! Milyen progikról van szó? Droidos cuccok?

(#517) lugosi válasza turbulencia8 (#516) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, konkrétan instagram. Csak volt róla szó sasával tegnap este hogy igran / instagram és gondoltam csak kipróbálom az instagramot is.
Azóta néztem az amazon app store-ban de ott nem találtam meg. Igazából tök láma vagyok telefonnal kapcsolatban minden olyan dologban, ami nem tök gyári megoldás, tehát nem olyat, hogy Store - letölt - elindít.

(#518) Blackmirror válasza lugosi (#517) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Én így csinálom ha nem találok valamit.
[link] egyszerű és gyors és hatékony.

Más:Ezt a Fire chest usage appot meguntam amúgy valakinek normálisan működik? :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#519) bigsee válasza Blackmirror (#518) üzenetére


bigsee
addikt

Ühüm, teljesen jó... :DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#520) pippo76 válasza Blackmirror (#518) üzenetére


pippo76
tag

Nálam elég rendesen fogyasztott az akkuból így letöröltem.

[ Szerkesztve ]

(#521) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Fire Chest Usage nálam is rettenetesen fogyaszt! Rendesen fogy.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#522) Blackmirror válasza bigsee (#519) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ja nekem is mínusz sok nap van hátra :DDD letöröltem,felraktam újra,újra beállítottam az az intervallumot hogy mikortól mérjen és újra elállította magát.Cellulart szerintem nem is méri rendesen.

iPhone X@R, iPad Pro

(#523) duce78 válasza bigsee (#519) üzenetére


duce78
tag

Nálam is megkattant. Nem fekszik neki a február.

Nem lessz, hanem kérek!

(#524) Polarstar válasza bigsee (#519) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csillagidőben mér a gép? :DDD

Kapcsoljatok az asztrometriára! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#525) lugosi válasza Blackmirror (#518) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi.

Fire Chest: mint a többiek. Irreálisan fogyasztotta az akksit, töröltem a fenébe.

(#526) Gzolo válasza bigsee (#519) üzenetére


Gzolo
senior tag

Ez a február miatt van, ha 28-ra állítod a hóvégét, megoldódik :DDD

(#527) Gomba


Gomba
senior tag

Fire Chest Usage-t akik használnak csak adatforgalom számlálásra használják?
Mivel ajánlanám inkább a Data Check Pro-t (igen, 0.89 euro...), de cserébe nem kell futnia a háttérben, hanem amikor megnyitod akkor kiírja mennyit fogyasztott. Szóval akksikímélő no.

Ép hardverben ép szoftver

(#528) Polarstar válasza Gomba (#527) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Megfontolandó! :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#529) bok92 válasza Gomba (#527) üzenetére


bok92
addikt

Ez lesz végül a megoldás... :))

(#530) bok92


bok92
addikt

A hétvégére( sőt lehet hamarabb is..), ha minden jól megy, frissítve lesz az első hozzászólás. Ha valakinek van speciális igénye, ötlete, kívánsága, az nyugodtan írje le privát üzenetben... ;)

(#531) lezerpiramis válasza lezerpiramis (#507) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Erre valaki valamit?

(#532) sasa134 válasza malnabokor (#501) üzenetére


sasa134
addikt

Sztem az 1. hsz-t törölni, vagy offolni kéne, és kéne csinálni egy topicnyitót mint ahogy a Z10 fórumban csináltam. Mert akkor könnyen szerkeszthetővé válik, egyszerűen az összerakott posztot módosításokkal be kell tenni a "próba" topicba, aztán belinkleni a "Modker" topicba és a modik beteszik. ha kell segítség, szóljatok (bár még a Z10 topicnyitó frissítésével is lógok, az is elavult... :O )

Avanti Roma

(#533) bok92 válasza sasa134 (#532) üzenetére


bok92
addikt

Topicnyitó lesz majd,türelem. ;)

(#534) sasa134 válasza bok92 (#533) üzenetére


sasa134
addikt

óóó én az vagyok :DDD

Avanti Roma

(#535) lugosi válasza lezerpiramis (#531) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A héten lesz régi BB-m, majd én is nekiállok vadászni.

(#536) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Ez a nobex nevű ingyenes rádiós cucc jó.Tetszik,ajánlom :)

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#537) turbulencia8 válasza Blackmirror (#536) üzenetére


turbulencia8
őstag

A rad.io is nagyon jó.

(#538) Sperafico


Sperafico
tag

Nektek BB world-ből leszedett facebook app mindent mutat időrendbe?
Nekem csak pár eseményt ad ki, de azt is össze vissza időrendbe. Az egyik 1 órája a következő pl 18 órája, utána következő 3 órája.
Az androidos facebook app persze mindent mutat, és normális időrendbe.

Ezt fogják valaha javitani? Vagy szarnak a facebookra nagy ivben?

(#539) warchef


warchef
tag

Üdv!

Megvettem a hub++-t és amikor elindítanám, újraindul a telefon :W
Már másodjára...
Offical 10.2.1.537 van fent, stl1.

Whats the problem?

"Maga olyan nagy állat, hogy vadászni kellene" by Rejtő

(#540) warchef válasza warchef (#539) üzenetére


warchef
tag

Most már elindult, végre :C

"Maga olyan nagy állat, hogy vadászni kellene" by Rejtő

(#541) Norbee833


Norbee833
csendes tag

Hello!
Ma frissítettem a legújabb szoftverre a Blackberry Z10-et. És azóta a skype meg hasonló programok nem indulnak el... Fekete kép... Ha valami android apk fájlt akarok telepíteni, csak azt írja ki h feldolgozás... fél óra után semmi... Már a gyári beállításokat is visszaállítottam.. De nemtudom, hogy miért van... azt hittem javít dolgokat, nem pedig rosszabb lesz.... Valakinek valami hasonló??

[ Szerkesztve ]

(#542) kárátékutyá válasza Norbee833 (#541) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Wipe, BB-Linkel újra telepítés.

(#543) icezozo válasza kárátékutyá (#542) üzenetére


icezozo
addikt

igen, úgy úgy !!! (jól beszélsz )

http://qwankido.hu/

(#544) kárátékutyá válasza icezozo (#543) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Jó volt a Mesterem Obi! :)

(#545) icezozo válasza kárátékutyá (#544) üzenetére


icezozo
addikt

:R

http://qwankido.hu/

(#546) Norbee833 válasza kárátékutyá (#542) üzenetére


Norbee833
csendes tag

A BB Linkben a Beállítások/Készülékszoftver újratöltése igaz? De azzal nem ugyan úgy a gyári beállításokat rakja vissza?? Amúgy lehet az a gond, hogy a múltkor leszedtem a Blackberry Worldből azt az android runtime cuccot, és amiatt ütköznek a dolgok... De egyszerűen nem lehet letörölni.. azt kéne valahogy leszedni egyrészt szerintem...

(#547) kárátékutyá válasza Norbee833 (#546) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Teljes szűz gépet lenne érdemes újra belaknod, akkor nem lennének ezek a gondok. Semmiféle mentést sem tennék fel a wipe - újratöltés után.

(#548) Norbee833 válasza kárátékutyá (#547) üzenetére


Norbee833
csendes tag

Teljesen lelehet törölni mindent a szoftverrel együtt? És utána felrakni a BB Linkel?.. Most egy régi mentésemre állítottam vissza de ugyan az... És hát a szoftver marad..

(#549) kárátékutyá válasza Norbee833 (#548) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Csinálj most ahogy van egy wipe-ot. Ha megvan, USB-vel összekötöd géppel, BB-Linken Beállítások - készülékszoftver újratelepítése. Ha a szolgáltatód engedi, a legfrissebbet újra felteszi a már biztonsági adattörlésen átesett telefonodon. Ha egy régebbit tesz fel, akkor zacsival tudsz keresni és telepíteni rá hivatalos 10.2.1.1925-öt (én is így tudtam csak rátenni a sajátomra).

miután ez megvan, NE TEGYÉL FEL MENTÉST, hanem lakd be újra a telefonodat.

[ Szerkesztve ]

(#550) wopi


wopi
aktív tag

Sziasztok!

Duolingo magyar verziójához van esetleg valakinek letöltött, telepíthető apk fájlja? Aptoide-ban sajnos nem található, és ez által nem gondolom, hogy más alternatív áruházban megtalálható lenne, bár lehet, hogy tévedek.

@warchef: Mik a tapasztalataid a HUB++ applikációval kapcsolatban? Rendben teszi a dolgát headless módon, ahogyan az írva vagyon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.