Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ezekyel


Ezekyel
csendes tag

üdv!

Érdeklödnék a Shinobi honnan szedi a levegőt be? Az elején lévő ventillátorokra értem, hisz a ház elöl elég zártnak tünik.

a választ elöre is köszönöm.

(#52) Jim-Y válasza Ezekyel (#51) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem olyan zárt az, alulról és elől a két csík mögül szívja a levegőt..

(#53) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Valaki meg tudja mondani esetleg, hogy a Shinobiba előre és hátra be lehet-e tenni 140mm-es ventiket. Persze olyanra gondolok aminek 120-as méretű csavarhelyei vannak.Pl.
Noctua NF-P14 FLX vagy a Thermalright TY-140?

Válaszokat előre is köszönöm!

ps.: még most jutott eszembe, ebbe a házba ha berakom a NOCTUA NH-D14 procihűtőmet akkor tudom-e használni a felső ventihelyeket?

(#54) Jim-Y


Jim-Y
veterán

BitFenix Prodigy, már lehetett hallani róla, most itt a trailer. [link]

(#55) Oliver95


Oliver95
csendes tag

Üdv.

Már egy fél éve körülbelül hogy egy Bitfenix Shinobi Window-ot használok :)
Tökéletesen elfér benne minden, jó szellős is.A kábelvezetés is remek(igaz én lustavoltam eddig rendesen elvezetni a kábeleket :B )
Vettem még az oldallapra egy 12cm-es Cooler Master venit meg felülre egy 14cm-es Bitfenix ventit.A 2 gyári hűtővel(elől és hátul van 1-1 12cm-es) tökéletes légáramlást biztosítanak :)
Mindenkinek csak ajánlani tudom :) :K

[ Szerkesztve ]

"Mondj egy színt 1 és 5 között!"

(#56) N. A. Attila válasza nismoka (#22) üzenetére


N. A. Attila
csendes tag

Jól néz ki a ház! :) Azokat a szines vászonborítású kábeleket hol kapni? Pirosat kerestem, de sehol nem találtam...
Erre a házra akkor futottam rá, amikor az Enforcereknek olvastam utána, nagyon jól néznek ki ezek a kábelek...
Most amúgy a CM Storm Enforcer és a Raidmax Raptor között vacillálok, de a Raptor jobban bejön, mert ki/be kapcsolhatók a ventik LEDjei. Ellene szól viszont, hogy nem plexi ablakos...

[ Szerkesztve ]

(#57) karesz501


karesz501
senior tag

Sziasztok,

Pár hete egy Bitfenix Outlaw tulaja vagyok és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Egyetlen "problémám", hogy a per pillanat 1 ház ventit szeretném +1 -el bővíteni, hogy rendes huzat legyen a dobozban.

Jó e az az elgondolás, ha egy 12mm -es ventit szerelek előre, így az fújja be a levegőt, a Brocken fújja tovább ugyanabban az irányban, majd a ház hátulján a gyári venti úgye kiszívja.

Kérlek erősítsetek meg vagy javítsatok ki, hogy ez így lesz jó... Lehet még felülre 2db vagy oldalra 2db ventit szerelni ha más lenne az optimélis.

Köszönöm,
Karesz

Life is no picnic!

(#58) Zamery


Zamery
senior tag

Kicsit felhozom a topikot, nemrég vettem egy Bitfenix Prodigy házat, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyetlen hibája hogy előlapi (oldallapi) USB portok nem mindíg működnek megfelelően. De úgy látom nem csak nálam fordul elő, hanem visszatérő probléma. [link] és [link]. Másnál is előfordult már ez? Van esetleg valami megoldás?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#59) swado


swado
tag

Sziasztok!

Szerintetek egy Bitfenix Ghost-ba belefér egy Nocuta NH-D14 hűtő?

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#60) E1even válasza swado (#59) üzenetére


E1even
senior tag

Szia!

Itt azt írják (fentről a harmadik kép alatt), hogy max. 168mm magas CPU hűtő fér el benne, szóval elfér, mivel 160cm magas.

Itt is azt írják, hogy egyértelműen elfér benne.

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#61) swado válasza E1even (#60) üzenetére


swado
tag

Köszi! :R

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#62) kungzi


kungzi
veterán

Hali

Hasznal valaki táp hosszabbító kábeleket a Bitfenix-tol? Mik a vélemények róla? Milyen minőség?

(#63) nismoka válasza kungzi (#62) üzenetére


nismoka
addikt

Nekem az van kék színű. :) Teszi a dolgát!

(#64) Zozzant


Zozzant
addikt

Sziasztok! Bitfenix shinobi ház bekapcsoló gombja elkezdett beragadni, megnyomom és nem ugrik ki, csak ha kicsit noszogatom, volt valakinél ilyen? Mit lehet ezzel tenni?

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#65) Gabonetta válasza Zozzant (#64) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Egy kicsit nekem is ragad, de eddig mindig kiugrott.

(#66) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Én most vettem egy Shinobi-t, már a javított króm logósat... CM690-en volt, szerintem fényévekkel jobb. Pedig CoolerMaster fan vagyok.. Csak ajánlani tudom!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#67) Drenadar


Drenadar
veterán

help!
Bitfenix Shinobi házam van, de nem az XL, hanem a sima... ebbe fentre hogy lehet egy vízhűtés radiátorát betenni? fentre a ventik alig férnek el mert az alaplap táp kábele hozzá is ér... kicsit tervezhették volna magasabbra hogy több hely legyen fent :( szétvágni szétbarmolni nem akarom a házat... :|

(#68) electrodoki válasza Drenadar (#67) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Kívülre tedd.. ennyi

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#69) Ðávid


Ðávid
aktív tag

A Prodigy és a Prodigy M oldallapjai kompatibilisek egymással?
Mert jobban tetszik a Prodigy M-hez kapható plexis oldallap és gondoltam ha felmegy a mITX Prodigy-re, akkor inkább olyat vennék.

(#70) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Üdv
Neos-nak hogyan kell levarázsolni az előlapját, láttam azokat a (nekem fehér) pöcköket, de az úgy eléggé feszegetős lesz, csak úgy lehet?
üdv és köszi

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#71) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Üdv, szemezgetek egy Shinobi XL Window házzal és hallottam egy olyat szervizes ismerőstől, hogy a Bitfenix házaknál problémás az alaplap földelése mert nagyon vastag a festék és ettől tönkremennek alkatrészek (jobb esetben csak a mellékhatásai a rossz földelésnek). Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy ez létező probléma, találkoztatok már vele vagy hallottatok róla? :F

(#72) #58682368 válasza hitvanyalak (#70) üzenetére


#58682368
törölt tag

Alul megfogod és egy határozott mozdulattal lepattintod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.