Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  benq billentyűzet probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) benjamin20


benjamin20
csendes tag

Vettem egy Benq a53 as Yo-t Windows Vista van rajta nekem az nem igazán szimpatikus felszerettem vollna telepíteni az Ubuntu Linuxot (ezért lehetőleg ne kezdjetek el fikázni sokkal jobbnak tartom a linuxot) de azt nem engedi semmi szín alatt vagy a telepítés nem indul el vagy be sem tölt na mind1.
Nem is ez a lényeg a Vista nagyon zavart ha vissza vettem minden csicsát akkor is....
Gondolltam 1et mondom felteszem az xp-t Jó rendben van felmentem a honlapra sehol xp driver az austral oldalon találltam le is szedtem az összeset működik is egyedüli problémám az az hogy féllre írja a billentyűket tehát msn közben írok valamit pl nagyon jól éreztem magam és ez lessz belőlle
éreztem magam jól nagyon meg ilyen hasonlóságok tehát nem tökéletes a hiba megfogalmazás de cseréli a betűket meg ilyesmi most pl NEM csodálkozom is de msn alatt igen kipróbálltam a régi msn-t hátha azzal nincsen gond de van azzal is nem tud valaki valami megoldást megköszönném mert borzasztó ideges vagyok már emiatt.... Vistát meg vissza rakni nem akarok bocsánat a nagyon hosszadalmas megfogalmazásért de problémám nadjából gí tudtam kifejteni válaszotaikat előre is köszönöm

(#2) raskolnikoff válasza benjamin20 (#1) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Lehet hogy itt hamarabb válaszolnak! Ezért nem érdemes új topikot nyitni. ;)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  benq billentyűzet probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.