Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz, bár az LCD használatát nem értem.

(#2) Victoryus94 válasza Ricardo (#1) üzenetére


Victoryus94
őstag

A Poco X4 GT -re emlékeztet.
(Még a külső is egyezik, bár a méretet nem ismerem, a Processzoron kívül nagyobb eltérés nincs is).
Szinte biztos vagyok benne hogy ha jön EU-ba, Poco (talán X5 GT?) néven érkezik majd. :)
Ára pedig 180-200e Ft között várható a hivatalos partnereknél.

[ Szerkesztve ]

(#3) Luck Dragon

Jack megléte mindig nagy pozitívum számomra .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) Graphics válasza Victoryus94 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pontosan, annak készül már szerintem.

Jó a SoC, ha Amoled lett volna, rá is megyek, mert a Dimensity szerintem kevesebbet zabal.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Victoryus94 válasza Graphics (#4) üzenetére


Victoryus94
őstag

Az előd nem eszik sokat, és nem is melegszik. :)
(Legalábbis a Snapdragon 855+ -höz képest)
És egész nagy az akku, a töltés is gyors.
Nekem a zoom optika, és az amoled kijelző hiányzott.
Sebességben viszont ár-érték bajnok (volt).

(#6) Graphics válasza Victoryus94 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Most mindenképp akarok egy MediaTekes telefont.

De meg kutatómunka, melyik legyen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Luck Dragon válasza Graphics (#6) üzenetére

Azért ezen a terén nem foglak félteni :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ezeket a hulladék 8mp uw és 2mp makrókat meddig erőltetik még?

(#9) D@niel válasza SkyLine3000 (#8) üzenetére


D@niel
addikt

Makró-téma sokszor ki lett beszélve itt a fórumon az elmúlt években, Kínában wechat-fizetéshez használják, naponta 50x. Hasznos.
Globál piacra emiatt nem fogják átállítani a gyártósort, nem éri meg.

Szerk. uw-t gyakran használok (x3 pro, ha jól sejtem, neked is az van), LMC 8.4-el egész jókat dob ki, többit lightroom-al korrigálom.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#10) SkyLine3000 válasza D@niel (#9) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azért szerencsére nem csak kínai gyártók vannak és ők már kezdik felismerni az értelmetlenségét és inkább elhagyják. Még az is jobb. A gyártósorokat meg át kéne állítani egységesen legalább egy 5mp-es, autofókuszosra és akkor még értelme is lenne kínán kívül is. Az az 1-2 dollár, amivel többe kerülne, bőven megérné. Valszeg kínán kívül senki sem használja fizetésre. Mondjuk engem nem érint a makro, mert nem érdekel. Nekem normál mellett az uw és a zoom sokkal fontosabb.
LG V50-em van és ebben ezeket megkaptam. Ez alá már nem megyek, csak fölé. :)

(#11) Soleco válasza D@niel (#9) üzenetére


Soleco
tag

"Globál piacra emiatt nem fogják átállítani a gyártósort"
Azt a gyártósort azért is átállítják, hogy Poco néven, kicsit más hátlappal 5.-jére kiadják ugyanazt a telefont. Még ha nem a Xiaomiról beszélnénk, érteném.

(#12) D@niel válasza Soleco (#11) üzenetére


D@niel
addikt

Poco-val - mint sub-brand-del - rengeteget keresnek, és ezek is Kínába mennek először.
Magyarán, a Poco-t ne keverjük ide, szerintem.
Legjobb őket kérdezni, ha valóban érdekel a válasz; én nem vagyok képviselet.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#13) macikos válasza SkyLine3000 (#10) üzenetére


macikos
addikt

Szar az egész. El kellene hagyni a francba.
Mégis ki akar 2MP-es képeket készíteni, amikor a K750i tudta ezt a felbontást 2005-ben?Már a kijelző min 2,5MP a mai telefonokban...

A Philipsnek már vagy 20 éve volt terve folyadék lencsékre "Philips FluidFocus Lens". Azzal kb. megoldható lenne, hogy a telefonban 1 kamera lenne és az lefedne mindent. De nem. Gondolom jó drága az egész licensz meg minden, így kb. soha nem fog elkészülni, mert másnak sem engedik, hogy megcsinálja :W
Zöldítés, spórolás, mentsük meg a földet. Tavaly mennyi okostelefon készült? 1 Milliárd. Telefononként 3-4 kamera.... 2-3 milliárd kamera gyakorlatilag a parasztvakítás miatt lett legyártva, értelmük zéró :W

[ Szerkesztve ]

(#14) rosta11


rosta11
tag

Azért ez gusztustalan. Amint egy xiaomi modellről topicot indítanak, azt ilyen jelzőkkel, mint "sz&@r" 2 mp-es szemét, rendre megtámadnak. Mintha fizetnének nekik ezért. Semmi más nem jut eszükbe ezekről a jó kis cuccokról. Persze, ha kedvenceikről van szó, akkor még a sz&@r is arannyá válik!

Ez tényleg gusztustalan!

(#15) Graphics válasza rosta11 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt próbáltam kihámozni, de nem igazán értem, most mi a probléma?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) rosta11 válasza Graphics (#15) üzenetére


rosta11
tag

Csak amit leírtam.

Redmi tulajdonosként rendre azzal szembesülök, hogy amikor kedvenc márkám témájában infókat keresek, hogy majd minden topic a 8 és 2 mp kamerák sz&@rozásával kezdődik, folytatódik, amit általánosítanak a cuccokra. Mintha a legfontosabb alkatrészről, tulajdonságról lenne szó. Minthe ez adná a lényegét a mobilnak.

Csak ennyi...

(#17) D@niel válasza rosta11 (#16) üzenetére


D@niel
addikt

+1,5

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#18) Bálint941121


Bálint941121
tag

Szerintem kimondottan jó hogy vannak még LCD kijelzős telefonok ma már mind3n amoled és elég sok embernek érzékeny rá a szeme a pwm-re..csak kérdés hogy ez is pwm lesz e valószínűleg igen de nagyon magas frekvencián remélhetőleg..amúgy mennyire élhető egy ilyen középkategoriás xiaomi?egyik ismerősöm lecserelné a régi telojat én ezt a márkát ajánlottam neki mondjuk nekem meg nem volt xiaomim de eddig hallotam róla jót is rosszat is..

(#19) Victoryus94 válasza Bálint941121 (#18) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szerintem teljesen élhető egy Poco vagy Redmi is.
A cikkben említett teló processzora felső kategóriás, látványosan nem fog lassulni..
Frissítéseket nem kap olyan sokáig mint egy Samsung, de átlag felhasználók sokszor inkább félnek tőle (mármint a frissítéstől), sokakat nem érdekel ha 2 évvel ezelőtti rendszert használnak. Ők szerintem 3+ évre is tervezhetnek vele, ha nem játszanak sokat.

A MIUI kicsit más, mint az alap android. (Van benne néhány extra funkció, átvettek dolgokat az ios-ből is).
Szerintem jobban személyre szabható gyárilag, mint pl egy Realme, vagy Oneplus.
A hátránya hogy néhány beállítás körülményesebb, vagy el van rejtve, illetve jobban erőlteti a háttérben futó appok kilövését (szerintem ezzel szívnak a legtöbben, mivel több helyen kell állítani, hogy ez ne történjen meg)

[ Szerkesztve ]

(#20) Bálint941121 válasza Victoryus94 (#19) üzenetére


Bálint941121
tag

Köszönöm a választ :R még annyit hogy játszani szokott néha de azt a játékot tudomásom szerint évekkel ezelőtti telefonok is viszik azzal nem lesz gond..banki alkalmazasok amik fontosabbak de én eddig sehol nem olvastam hogy azzal bármi baj lenne..

(#21) Victoryus94 válasza Bálint941121 (#20) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nincs velük semmi gond. Minden megfelelően működik.
Egyedül a háttérben futó appokkal kell játszani (okosóra appja, chat programok/email appok késve szinkronizálhatnak, stb).
Szerintem más problémával átlag felhasználó nem futhat elő. Ha tévedek, biztos javítanak. :)

(#22) Bálint941121


Bálint941121
tag

Lehet tudni hogy mikortól lesz Magyarországon vagy nem is jön?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.