Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz R3laX #2310 üzenetére

    128 playernél még több lesz a kisgyerkőc aki az első heccsát után nyomja a ragequit gombot.
    Én se vagyok profi sőt már tényleg csak casualba tolom de a stat fülem a játékba egész jó pozitiv k/d arányt mutat :Đ
    Ez a nem kötelező maradni, indítasz másikat meg jah 1-2x oké lenyelem de amikor fél órám ezzel megy el, hogy találjak egy balancolt meccset vagy csak ahol nem 10-el kevesebben vagyunk az én csapatomba az már sok meg nem élvezetes. A maradok mert "élvezem" hát bocs de mikor csak a kezdőre tudsz spawnolni de úgy is insta halálokat kapok.. a végén már a játék a B pontra rakott le mert annyira rajtunk voltrak :DD Meghát a sok kisgyerek is nemrég vehette meg steamen 5 euróé azt mindegyik csipázik mert nószkóp 720 meg ilyenek de egy k.va flaret nem lőne fel. Meg mikor 10 ugyan olyan tag-es van egy csapatba azt jé bealázzák a szervert, hát k.va nagy taps jár érte nagy skill meg élvezet 10 hardcore nerdként alázni egy full casual, e-sport sincs belőle játékba :C
    Még az "élvezem és maradok" ez amúgy tipikus magyar mentalitás mert ezt hallom attól is aki fele annyit nem keres mint én de cserébe még a munkahely is rossz és tiszta depressziós tőle de azért "jó ez, maradok" :U Nem kéne ennyire megalkuvónak lenni és mindent lenyelni. Egy játék kiadó látja, hogy 10 db fogy csak belőle akkor talán tesz majd valamit végre, hogy minőséget adjanak ki de amig van vevő az igénytelenségre addig ez lesz.

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés