Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) kriszpontaz válasza Winne (#1048) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Reset :D.

(#1052) sixpak


sixpak
nagyúr

Hello. Megnézné nekem valaki, akinek LE+premium van, hogy mennyi helyet foglal.
Érdemes-e felrakni 120-as ssd-re a Win+ Lightroom meg néhány progam mellé vagy nagyobbat kellett volna vennem. :DD
Gondolom a 4 már tuti nem fog ráférni. :)
Kösz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1053) Bjørgersson válasza sixpak (#1052) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem 34,2 GB mindennel együtt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1054) kriszpontaz válasza sixpak (#1052) üzenetére


kriszpontaz
veterán

36,7GB a teljes install. Nekem is 120-as SSDm van de ezt a + terrás winyóra raktam.

[ Szerkesztve ]

(#1055) sixpak


sixpak
nagyúr

kovy, godlike: kösz, szerintem akkor én is vinyóra rakom. A betöltés sebességén kívül gondolom ugyanaz.

Már nagyon rég telepítettem, még a premier napján, vajon lemezről hamarabb felmegy, mint 30-as nettel?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1056) Bjørgersson válasza sixpak (#1055) üzenetére


Bjørgersson
félisten

HDD-ről a DLC-s pályák is villámgyorsan betöltenek, az alap mapekre kell fél napokat várni. Nem tudom ezen javítana-e valamit az SSD.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1057) emiki6 válasza Bjørgersson (#1056) üzenetére


emiki6
veterán

Természetesen, viszont felesleges.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#1058) KYZRR válasza Bjørgersson (#1056) üzenetére


KYZRR
őstag

Tokmindegy, mert ha megkerdezem, hogy kivel vagy, akkor ugyis azt fogod valaszolni ,hogy toltokeperernyo vagy meg. ;]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#1059) Bjørgersson válasza KYZRR (#1058) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igazad van, én szoktam napokig nézegetni a töltőképernyőt és nektek kell napokat várni rám. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1060) emiki6 válasza KYZRR (#1058) üzenetére


emiki6
veterán

Amíg nem teszi mindenki a bf et ssdre addig felesleges rátenni, mert csak vársz a másikra...
Pláne ha még vissza is számol, hogy még fél perc kezdésig...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#1061) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Most néztem hogy Devilinsid3 csak 21 éves "-.- én meg még leállok vitázni.....

[ Szerkesztve ]

(#1062) haly válasza emiki6 (#1060) üzenetére


haly
őstag

Hát csak tudod akinek várni kell, az általában annyit vár, hogy rushon 2 pontot behúznak, mire betölti a mapot. Ez nem kamu, megtörtént eset :DDD Ezen mondjuk egy kis ram sokat segít, de még így is az alap mapokra egy picit várni kell.

(#1063) p0rch_m0nk3y válasza DeadMeat (#1038) üzenetére


p0rch_m0nk3y
senior tag

a slugos sotiról jut eszembe, Threatty legújabb videója, hangulatos darab :)

Origin: p0rch_m0nk3y

(#1064) devilinsid3 válasza kriszpontaz (#1061) üzenetére


devilinsid3
addikt

jaj ne mi lesz most :D hidd el játszanak nálam fiatalabbak is.. vagy ezt sem tudtad?

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#1065) Winne válasza sixpak (#1052) üzenetére


Winne
nagyúr

Mindenképpen ssd-re tedd. :K Nekem orosz, így 38 701 802 315 :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1066) p0rch_m0nk3y válasza Bjørgersson (#1056) üzenetére


p0rch_m0nk3y
senior tag

nekem HDD-n van és az összes DLC-s map hamar betölt, az alapmapoknál meg úgy működik, hogy az első töltés tart csak sokáig, utána mapváltáskor hamar betölt a következő

Origin: p0rch_m0nk3y

(#1067) Bjørgersson válasza p0rch_m0nk3y (#1066) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem csak viszonylag ritkán van ilyen. Lehet újra kellene már húzni a gépet.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1068) kriszpontaz válasza devilinsid3 (#1064) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kezdem érteni mire fel ez az állandó kötözködés, meg a színvonal. Vannak nálad fiatalabbak is, de nem is csinálják ezt mint te.

(#1069) p0rch_m0nk3y válasza Bjørgersson (#1067) üzenetére


p0rch_m0nk3y
senior tag

2 éve raktam újra utoljára a gépet :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin: p0rch_m0nk3y

(#1070) devilinsid3 válasza kriszpontaz (#1068) üzenetére


devilinsid3
addikt

pont leszrom mit csinál más :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#1071) SkyS1gn válasza Laraxior (#1025) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vótmá! :DDD

(#1066) p0rch_m0nk3y ugyanez

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1072) SkyS1gn válasza Def26 (#908) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igazából most gondolkodtam minek neked a jetezéshez nagy egérpad? Hisz a rammelésnél csak egyenesen kell kvázi menni ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1073) kisza25 válasza SkyS1gn (#1072) üzenetére


kisza25
félisten

:DDD ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1074) Mappa válasza Assasin_ (#1041) üzenetére


Mappa
addikt

Helyes! én is only HC :K

Battlelog: NME-MAPPA

nem kötelező megadni

(#1075) t256 válasza devilinsid3 (#1012) üzenetére


t256
őstag

Látom a mondandóm lényege nem jutott el hozzád. :F

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1076) eugabesz válasza t256 (#1075) üzenetére


eugabesz
őstag

...és te ezen még csodálkozol???...lázadós időszak,tudod.Majd kinövi. ;) :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#1077) t256 válasza eugabesz (#1076) üzenetére


t256
őstag

Sebaj! Addig is csatlakozom azokhoz, Akik úgy döntöttek figyelmen kívül hagyják a hozzászólásait.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1078) kriszpontaz válasza t256 (#1077) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kár hogy nincs spam szűrési opció felhasználónévre itt a PH-n. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1079) emiki6 válasza kriszpontaz (#1078) üzenetére


emiki6
veterán

Off szűrés kéne, de itt jó néhányan nem teszik off ba amit kéne... :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#1080) devilinsid3 válasza eugabesz (#1076) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem hiszem, hogy kinövi : /

(#1077) t256: tiszta terminátor
ki az ellenállás vezére?

emiki: ott az off is, csak neked csak ma :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#1081) devilinsid3


devilinsid3
addikt

hát eljutottunk erre a szintre is..
"Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: ati07,you activated K/D or Acc. Limit #2 Battlelog K/D rate Kicker" biztos jobb lesz a szerveren azoknak akik ellen fent van egy 1,6 K/D-s gyerek és ugyan úgy lelövi őket, de a jobb K/D-vel rendelkezőt már nem, mert az sok :D hát istenem ezek a szerver korlátozások..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#1082) emiki6 válasza devilinsid3 (#1081) üzenetére


emiki6
veterán

Rontsd le hogy felmehess rá. ;)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#1083) Def26 válasza devilinsid3 (#1081) üzenetére


Def26
félisten

Bérelj Te is egy szervert, aztán olyan szabályt hozol amilyet csak akarsz. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1084) raggg válasza Def26 (#1083) üzenetére


raggg
senior tag

Valahol egyébként meg is értem, hogy az überprospielerek játszanak egymással, a kazuárok meg szintén. Szvsz nem kell ilyenen fennakadni, van elég szerver.

ragklaatPS

(#1085) kriszpontaz válasza devilinsid3 (#1080) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nincs semmilyen ellenállás, csak egyre több ember szeret :).

[ Szerkesztve ]

(#1086) BlessedElroy válasza devilinsid3 (#1081) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Ez melyik szerver volt?

Origin: BlessedElroy

(#1087) devilinsid3 válasza kriszpontaz (#1085) üzenetére


devilinsid3
addikt

én nem azért játszok, hogy szeressenek.. vagy ti azért, mert így majd egy nagy baráti kör alakul ki szerintetek? a fórumozók nagy része a másik keresztnevét sem tudja nem, hogy itt barátságok szövődnek.. (biztos van ritka esetben) ph-sok közül sokat felvettem, de elég ritka, hogy egy szerveren játszanak akkor nem tudom mire ez a nagy "mi szeretünk squadban játszani" :D

#1086) Elroy1980: hát nem az ahol most voltál :)
deadmeat és porch van ott fent, gondoltam reggeli előtt felnézek kicsit szórakozni, de hát nem lehet..

def: béreljek szervert és hozzak szabályokat? mint te pl. ha valaki jobban repül akkor kidobod? vagy beülünk a budiba kempelni 4en és ha valaki megelmíti akkor le "kill"-eljük meg kidobjuk, kösz nem inkább kihagyom ezt a szar admin szerepet+ a játék nem ér annyit, hogy béreljek szervert.. majd talán a 4-ben

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#1088) kriszpontaz válasza devilinsid3 (#1087) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Akkor ajánlom figyelmedbe ÚJRA ezt a hozzászólást, és légy szíves értelmezd is.
(#1070) devilinsid3: erre a mondatra meg csak annyit hogy a hozzászólásaid 90%-a mégis erről szól

[ Szerkesztve ]

(#1089) devilinsid3 válasza kriszpontaz (#1088) üzenetére


devilinsid3
addikt

én értelmezem, de majd akkor csinálok fényképet.. múlt héten! fent volt tizen x friend aki játszott és mindenki más szerveren :D ja látom mennyire akar mindenki együtt játszani, de nyilván ez csak egy különleges eset volt :)

az a mit csinál más ez az a mit csinál más amire írok az kicsit különböző nem? az, hogy kempeljünk sniperrel a dombon, mert jó móka biztos sokat segít a csapatnak.. vagy amikor tdm-re flemegy valaki kempelni.. ja tényleg oda hentelni megy az ember nem ülni egy sarokban vagy egy házban..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#1090) Assasin_ válasza Mappa (#1074) üzenetére


Assasin_
aktív tag

Meg történt majd akkor toljuk HC forever :K

(#1091) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#1087) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azért én elvagyok azzal a 3-4 emberrel akivel lehet értelmesen együtt játszani (nem is akárhogy :DDD)

De igen, mi szeretünk squadban játszani!

És igen szerintem ^^ ez vicces!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1092) kriszpontaz válasza devilinsid3 (#1089) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Valószínű van olyan eset nem egy, amikor egyes játékmódokat nem szeretek, vagy egyes pályák nem jönnek be, oda nem is megyek fel, mert értelmét nem látom. Ha viszont olyanon vannak ahol én is szeretek játszani, csatlakozom. Ha nincs ilyen akkor megyek olyan pályára ahol egyedül is el tudok "küszködni" a jellemzésed szerint.

(#1091) Cris99 : Algotis-HUN-al mi is kentünk ilyen C4 partyt. Na azt kommunikáció és csapat nélkül nem igazán lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1093) Winne válasza raggg (#1084) üzenetére


Winne
nagyúr

Ebben az esetben a kazuárok mikor érik el az evolúciós fejlődés következő szintjét? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1094) kriszpontaz válasza Winne (#1093) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Amikor idejük van rá :D.

(#1095) devilinsid3 válasza SkyS1gn (#1091) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát a c4 tud vicces lenni főleg motorral, kocsival, de az, hogy inkább lesuicidolsz azért, hogy megöld.. ezt a részét én nem tartom viccesnek

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#1096) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#1095) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szerinted direkt volt? Néha a motorra dobtam a c4-et... vagy csak közel robbantottam!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1097) Winne válasza SkyS1gn (#1096) üzenetére


Winne
nagyúr

de nem érted, hogy nem vicces amikor magadat is lerobbantva ölöd meg?!:!?! ?!+"%?:!"!!444!!négy!!:!%:!+! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1098) devilinsid3 válasza Winne (#1097) üzenetére


devilinsid3
addikt

akkor öléseid után menü-suicide, nézzük mennyire vicces :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#1099) I.T.E.M válasza devilinsid3 (#1098) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

[ Szerkesztve ]

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#1100) SkyS1gn válasza Winne (#1097) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De most ezt khőőő csinyááánieee?!? :DDD

{/devilsid3nemlátja/} Szerintem adjunk neki igazat aztán lenyugszik! De nehogy megtudja!{/devilsid3nemlátja/}

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.