Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Na. Tök jó, ha igaz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Adee_91


Adee_91
aktív tag

Ez így korrektnek tűnik, ha igaz lesz. Bár akik mini méretet vártak, azok most csalódhatnak.

(#3) Luck Dragon

Bízom benne, hogy nem egy hátlapi kamerával rukkolnak elő , bár az óriást ismerve simán meglépik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) davenport válasza Adee_91 (#2) üzenetére


davenport
aktív tag

Főleg úgy, hogy elvileg mini sem lesz.

No money, no honey.

(#5) roli543


roli543
őstag

Pedig egy 13 mini méret szerintem praktikusabb lett volna, ott is adott a forma....

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#6) RafaelEKH


RafaelEKH
tag

És minek ekkora notch ha nincs face id?
Szerk: Félreolvastam, pont hogy most már lesz face id az SE-ben is, bocsi

[ Szerkesztve ]

(#7) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Szerintem ez egy teljesen élhető méret és kivitelezés, kíváncsi leszek, mikor jön és mennyiért. Egy második/céges telónak el is tudnám képzelni. :)

B.Cs.

(#8) xhege


xhege
addikt

Feleségem I11-ét tökéletes lesz lecserélni erre. :K

(#9) scyllarus


scyllarus
veterán

Az egy kamera nem érdekel, a minik méretének jobban örültem volna. Talán ez sem lesz rossz, mindenesetre van időm eldönteni, az SE3-ban azért van még pár év.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10) DS39 válasza xhege (#8) üzenetére


DS39
nagyúr

Vélhetően ez is IPS LCD-s lesz.
(Ami ha jó minőségű, akkor nem hátrány.)

(#11) dave987 válasza DS39 (#10) üzenetére


dave987
aktív tag

Ha ezek igazak akkor biztos nem ips lesz. SE telefonhoz nem fognak egy teljesen új kijelzőt tervezni és gyártatni. Az csak úgy lehet ha a XR/i11-től örökli a külsőt. De ha i13-i14re hajaz akkor a kijelző is azoké lesz tehát amoled.

(#12) xhege válasza DS39 (#10) üzenetére


xhege
addikt

Igazából az sem lenne gond. Ami fontos neki, hogy IOS legyen rajta, bírja az akksi, minél tovább kapjon frissítést. Kamerából is bőven elég az egy.

(#13) DS39 válasza dave987 (#11) üzenetére


DS39
nagyúr

Ebben van ráció.

(#14) hardver1985


hardver1985
tag

egyetlen kamerát kínál majd a hátlapon :DD ennyire lespórolnak mindent jah és a következő mi lesz 5w töltés? :C

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#15) Cranberries


Cranberries
aktív tag

És akkor mégis idén dobják piacra? Csak, mert eddig arról szóltak a pletykák, hogy 2025-ben debütál. :F

(#16) Luck Dragon válasza Cranberries (#15) üzenetére

Pedig huszonöt környékén fog debütálni , én is úgy tudom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) KrisRai válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


KrisRai
csendes tag

Sokaknak nem nagyon számít a plusz kamera. Én szeretek fotózni, majdnem 3 évig volt minim, most 14 van. Szerintem ez idő alatt, jó ha 10 alkalommal próbáltam ki a másik kamerát.

(#18) xhege válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


xhege
addikt

Az emberek jelentős része a főkamerát használja szinte kizárólagosan. Én azt gondolom, hogy inkább legyen egy jó főkamera, mint egy gyenge ami mellett van még 3 semmire sem használható (dedikált makró 3mp, értékelhetetlen ultrarwide stb). Akinek ennél több az igénye nyilván nem ezt fogja megvenni (én jelenleg egy 15 PM-ot használok a kamerák miatt).
A környezetemben simán tudnák mondani 10 olyan iPhone felhasználót, akinek az egy kamera simán elfogadható. Az is igaz, hogy ebből 6 nem fog SE-t venni, mert neki jobb kell annak ellenére, hogy az SE-vel is simán boldog lehetne.

(#19) Luck Dragon válasza xhege (#18) üzenetére

KrisRai & xhege
Magamból indultam ki, mert lehet én vagyok az a kis szegmens aki igen is használja az összes kamera egységet a készülékén.
Van amit többször és van amit kevesebbszer . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) xhege válasza Luck Dragon (#19) üzenetére


xhege
addikt

Megtévesztő egy ilyen tech fórum, mert akik itt vannak azok nyilván az átlagnál sokkal jobban érdeklődnek és mélyednek el az ilyen dolgokban. Én is maxon használom a 15PM fotós funkcióit, de van olyan ismerősöm, akinek pl 14 Pro van és a dedikált zoom kamerát még nem használta. Két ujjal zoomolt bele kijelzőn keresztül fotózás közben ha úgy érezte, és mindegy volt neki, hogy az most 2,8x lesz, ami digitális vagy 3x, ami optikai.... :U

(#21) golf válasza xhege (#18) üzenetére


golf
kezdő

"Akinek ennél több az igénye nyilván nem ezt fogja megvenni"

Nem is lenne ezzel semmi probléma, ha lenne választék ezen az árszinten is és nem százezrekkel kéne többet fizetni, ha valaki szeretne egy tök alap telefotó/portré kamerát a telefonjába.

[ Szerkesztve ]

(#22) Namelesske


Namelesske
addikt

Valószínűleg LCD lesz, vagy valami kell ami visszatartja a tömegeket ramaty akku vagy bármi mert túl szép hogy igaz legyen.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#23) dave987 válasza Namelesske (#22) üzenetére


dave987
aktív tag

Miért kell hogy rossz legyen? Egy kamera,60hz kijelző,egyel régebbi előlapi dizájn, ezek bőven indokolják hogy a majd akkor aktuális vonalhoz képest jóval olcsóbb legyen. Itt is csak arról van szó hogy a régebbit veszed meg olcsóbban de újan,friss belsővel és támogatással.
No személy szerint nem sok értelmét látom az SEnek,mivel pl a szolgáltatómnál még most is tudok venni i11et,12,13, valamint a 14,15 plus pro max stb. Tehát felsőközéptől a csúcsig le van fedve a kínálat. Tényleg csak ha valakinek az erő és a szoftveres támogatás a legfontosabb.

(#24) aujjobba


aujjobba
addikt

Kicsit fura, hogy a 15-os szeriabol csak a pro/pm kapott akciogombot, az Xr utodja pedig megkapja.
Nem lenne egy logikus lepes.

(#25) Ricardo


Ricardo
félisten

(#26) Luck Dragon válasza Ricardo (#25) üzenetére

Költséghatékonyság maximálizálása.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.