Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Hálásan köszönjük minden Fortnite játékos apukájának, hogy tovább szponzorálják az ingyen játékokat :R

/s

(#2) Mustaros válasza wjbhbdux (#1) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Mert csak családapák gyerekei játszhatnak a játékkal :U

(#3) xsjado93 válasza wjbhbdux (#1) üzenetére


xsjado93
senior tag

Szólhatnál az én apukámnak is, hogy vegyen nekem Betölpesszt meg víbákszt :( :O

Your life is a lie.

(#4) oriic válasza xsjado93 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy-két hete kb 86 Ft-ért lehetett venni 86 eurónyit V-Bucksot a játékban és nem vették el senkitől :D

Live-Die-Respawn

(#5) xsjado93 válasza oriic (#4) üzenetére


xsjado93
senior tag

Köszönöm szépen az infót, írok is apukámnak! :DDD

Your life is a lie.

(#6) markknight


markknight
veterán

Azért ez nem semmi. Ennyi szezon után így felállni. Grat nekik.

(#7) TBT


TBT
addikt

A The Game Awards után szabadon:
"We have 44 million loser... ehm... users!" :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#8) homerhamm válasza markknight (#6) üzenetére


homerhamm
addikt

Vajon 10 év múlva mennyi játékos lesz?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Nyomják is a csalók elég rendesen a Tik-Tok liveba...repülnek a levegőben+aimbot+wall hack+speed hack, szóval minden bejátszik. :DDD A CoD és a PUBG is ugyan ez sajnos...pedig játszanék velük de az életkedvemet is elveszik az ilyen gyökerek. :(((

(#10) #57018880 válasza HELLAFLUSH (#9) üzenetére


#57018880
törölt tag

Általában ez^, ha jó az engine akkor megy a $pay2win, ha meg nem akkor meg mindenki exploitokat keres.

(#11) markknight válasza homerhamm (#8) üzenetére


markknight
veterán

Jó kérdés. Biztos kitalálnak valamit a következő években, én meg voltam győzödve, hogy megjelenés után 2-3 évvel elhal. Aztán tessék :D

(#12) Low Noise


Low Noise
senior tag

44,7 millió légy nem tévedhet ;]

Máshol láttam hírben, hogy gagyi és 3 órás az új COD kampány, kérnék egy hírt róla, hogy kibeszélhessük kommentben, köszönöm.

(#13) nanocry


nanocry
tag

Inkább csinálnának egy új Unreal-t, vagy valamit, de nem.. Végül is 44,7 millió ratyi eltartja őket.. ;]

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#14) markknight válasza nanocry (#13) üzenetére


markknight
veterán

Hova? A mostani konzolok még a 4-et se bírják nagyon.

(#15) xsjado93 válasza HELLAFLUSH (#9) üzenetére


xsjado93
senior tag

Milyen élvezetes is a pc-s multi. Legutóbb a cs 1.6-ban találkoztam ezekkel :DDD Switchen egyelőre nem találkoztam csíterrel.

Amúgy egy új UT valóban jöhetne, anno a 2004 sokat pörgött, de a 3-ba is belement azért pár óra :)) Tény, hogy nem lenne akkora money maker, mint a fortnite.

Your life is a lie.

(#16) Sz.L. válasza nanocry (#13) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Az új Unreal ötletet támogatom! :K

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#17) TBT válasza Sz.L. (#16) üzenetére


TBT
addikt

Néhány éve próbálkoztak egy új Unreal Tournament játékkal. Sajnos nem igazán volt rá érdeklődés, így el is halt a projekt, mellette futott a Fortnite és a Paragon is. De a Fortnite sikere után a Paragon-t is beszántották az új Unreallal együtt.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#18) #57018880 válasza TBT (#17) üzenetére


#57018880
törölt tag

Legutóbb mikor néztem Steamen UT3BE alatt kiposztoltak egy ilyen nagyon értelmes infót, azóta csak a kommentekből annyit vettem ki, hogy az UT-t is elengedték, mármint az összeset.

(#19) wjbhbdux válasza #57018880 (#18) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Amikor levették a Steam és GOG kínálatából az összes Unreal játékot, felmerült hogy lesz valami UT3 X nevű újrakiadás, de már annak is minden nyomát eltüntették azóta.

/s

(#20) xsjado93 válasza wjbhbdux (#19) üzenetére


xsjado93
senior tag

Mondjuk az érdekes, hogy epic launcheren sem elérhetőek. Remélem, az AppStore-ba azért csak feltöltik őket :DDD ;]

Your life is a lie.

(#21) Lacek89


Lacek89
tag

A játék népszerűsége ellenére veszteséges az Epic Store

[ Szerkesztve ]

(#22) wjbhbdux válasza Lacek89 (#21) üzenetére


wjbhbdux
veterán

az épkézláb exkluzívjaik a Dead Island 2 meg az Alan Wake 2 korhatárosak, meg se tudják venni a játékosaik ;]

/s

(#23) Sz.L. válasza TBT (#17) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Szép új világ! Annak idején rengeteget játszottam az Unreal Tournamentekkel. Az UT3 a mai napig megvan dobozos változatban. ;) (Persze már csak dísznek.)

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#24) myckey válasza TBT (#17) üzenetére


myckey
veterán

Paragonnal nagyon jókat meccseltünk, volt egy brigád...kár érte. :(((

Új Unrealt adnám, nem ezeket a mai f2p akármiket.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25) wjbhbdux válasza myckey (#24) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Paragon újra él, ráadásul 2 külön fejlesztőcsapat is tovább viszi az elgondolásaikkal:
- Paragon: The Overprime
- Predecessor

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.