Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  autó és motor között

Hozzászólások

(#36) stargazer


stargazer
senior tag

quadokat továbbra is lehetetlen értelmesen rendszámoztatni és közúton használni.

de. találtam valamit, ami elvezetett valahova! sehova! de jó álmodozni.

egy szintén soha (legalábbis az én életemben nem hiszem) értelmesen meg nem valósuló dolog, amiért nagyon fáj a szivem, az Akira motorja. most a napokban linkelte be egy srác a motoros fórumon, most találkoztam vele először, de nagyon megfogott. jópáran elkezdték megvalósítani de csak ilyen sufnituning szinten. nemhiába csinálják ennyien. micsoda hatalma van a kreatív gondolkodásnak! a napokban jutottam el arra a szintre hogy elegem van, torkig vagyok a ma kapható motoroktól. radikális változást akarok! csináljanak robosztus, szögletes, darabos, hummer-szerű jövőgépeket. ilyenek közül akarok válogatni! mint amilyen Akira motorja.

egy csomóan vannak akik csinálják, és próbálják, csak sajna a boltokban nem hiszem hogy lehet majd kapni ilyesmit.

megfogalmazódott bennem az igény egy olyan motorra, mint amilyen Akira motorja. egy motor, ami olyan mint egy kétkerekű autó. mélyen ültetett autós ülés, szögletes dizájn, két kerék, masszív, a pilótát körülölelő kaszni és rendes motoros kormány. élménydús, biztonságos, akár oldalról masszív, lehajtható bukócsövek is lehetnének. sokkal biztonságosabb a motoros kormány, mert azt sokkal inkább fogja az ember két kézzel, ellentétben az autós vezetés tecnikájával, ahol hajlamos az ember egy kézzel kormányozni. mivel autós ülésekről beszélünk, lehet beszélni biztonsági övről, és sokkal érdemlegesebben lehet légzsákról is beszélni. ilyen járgányon talán sokkal inkább érdemes lenne a pilótát a motoron tartani egy esetleges balesetkor.

ha ilyet szeretnék, azt az occ-vel kéne megépíttetnem, de még lehet hogy ők se vállalnák.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  autó és motor között
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.