Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4765) #19617792 válasza pckownz (#4762) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Bezzeg ha pl töriórán mondok be valami okosságot, senki se stréberez le..."

már ilyen is van? nálunk simán még az volt a hülye, aki okos, bármely óráról is legyen szó.

egyébként jellemző sajnos, hogy sokaknak műszaki infó = kockulunk a suliban WOW-tal... és nulla háttértudás. nálunk ÓE-n is pont ilyesmi miatt is van Infó elméleti alapok (de ami tudás kellene a biztos alapokhoz, elinduláshoz, ahhoz messze nem elég a heti 1x előadás), meg Bevezetés az infóba, gyakorlati óra, mert gyakran fordult elő, hogy ebben-abban úgy ahogy kikupálódtak a diákok, de az alapokhoz voltak bénácskák. mesélték a tanárok, hogy srác már bőven szakdolgozatát csinálta, beadta, aztán formai oldalról erősen bugzott. szövegszerkesztő nem igazán lett elsajátítva. :DDD pl. egyszer hallottam, hogy két srác beszélgetett router konfigolásról én meg röhögtem... :DDD mi lesz velük számháló 1-2-n? ahol akár komoly NAT-olás, meg sokgépes hálózat szimulálás van, IP kézi kiosztással, stb... ez az óra ilyen vicc-kategória. Windows fájl / hálózatkezelés, office, minimális prog, azt csók. de azért messze nem vészes a helyzet, kb. mindenki tisztában elég sok alap dologgal, max itt-ott vannak homályos foltok.

azért vannak nálunk hardcore emberek, pl. egy-két haverommal dumálgatok, nézegetünk prog videókat, effekt videókat, akkor éppen a Parallax mipmappingot fejtegettük, erre odajön egy srác, azonnali spanolás és lelkesen, sok infóval mesélt a megvalósításról. na mondom, ezt már szertem. i love OE. :DDD vagy jóöreg Gyula komám, Cryteknél dolgozik, de nálunk tanul estin.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.