Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30651) westcoastog


westcoastog
veterán

Pár napja meghalt itt a közeli utcában lévő autószerelő, most gyászolják, az egész utca tele kocsikkal, és érte túráztatták a motorokat 1 percig, szép gesztus.

[ Szerkesztve ]

(#30652) FireKeeper válasza #19617792 (#30648) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

barom vagy, annyit én nem farmolnék az életbe, elveszi a játék örömét :D

de legalább ma jót groundoztunk :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30653) #19617792 válasza FireKeeper (#30652) üzenetére


#19617792
törölt tag

én megcsinálom, mert állat vagyok. :DDD

(#30654) FireKeeper válasza #19617792 (#30653) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

retrofit defiant kell nekem, meg MACO XII set, azt csókolom, utána már csak funolni fogok a játékkal. meg esetleg a klingnek megcsinálom a Honor Guard XII setet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30655) koshmar válasza Ł-IceRocK-Ł (#30649) üzenetére


koshmar
őstag

Ezentúl minden kommentjére ezt fogod válaszolni. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#30656) No-kia


No-kia
őstag

dsfgdfgdfgb

benézek már ide éltek-e még :D

Varoz,takarítomabezsélgetésünket akép alól, h ne legyen telef lamelve jó? :D de itt kérdezhetsz és elmondok mimiért volt úgy ahogy, ha érdekel:D

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#30657) Varoz válasza No-kia (#30656) üzenetére


Varoz
őstag

Mit törölsz te? Maj adok én neked. :((( :DDD

Itt nem az a kérdés, hogy élünk-e, hanem, hogy te élsz-e. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30658) No-kia válasza Varoz (#30657) üzenetére


No-kia
őstag

jobban mint eddig bármikor, diából kijövök lassan, bárha látomaképeit hiányzik,de vasárnap este egyik csaj mondta h aldujak vele(már két évepróbálkozik :W ) mondomjólvan,legalábbközel lakik a céghez, na vasárnap óta ma aludtam elöször itthon, egész héten csak napi 2 órát aludtam ;]

de nem akarok barátnőt,még nem, szóvalmost kicsit köcsög vagyok de ez van, csak akocsi

tervek: wax,új nag yalufelnik, peremezés, belső takarítás, rozsdafoltok eltüntetése, pár design beli változás(minimalista) csak 3 szín,fekete,piros és fehér(felni) lesz akocsin :D szép lesz,eleje porig ültetve,kevlár kuplung, jövőremarad a motorfelújítás,fényezés és pihenő

mamámkorházban volt, de már haza került,de akorház szar szemétszar alak, járni nem tud,de busszal küldték volna haza -.-nema dtak mentőt :W

jött a fizu,anyunak adtama felét, de minden alakul faszán :DDD

plusz pihenni járokamelóhelyre,nagyon pangmost minden,kb egésznap kávézunk a "főnökökkel"(mi az iirodistáknak segítünk,tehát csaknekünk főnökök,egyik rallys,másik enduro motoros) :D imádom ezt ahelyet :C

bocs h leírtam de ez van jár apofám :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#30659) #19617792


#19617792
törölt tag

yay, jó lett a FireFall nagy updateje. :D hasonló jött be, mint amire gondoltam. minden leölt mob, assisted kill, bányászás, stb. után XP és az XP-ből lehet új cuccokat vásárolni, majd egyedileg felszerelni a karit. szintezésnek nem sok értelme volt, pláne, hogy skill-rendszer nem tartozott mögé.

[ Szerkesztve ]

(#30660) Varoz válasza No-kia (#30658) üzenetére


Varoz
őstag

Szét mentetek??? Ne má. :/

tervek: wax,új nag yalufelnik, peremezés, belső takarítás, rozsdafoltok eltüntetése, pár design beli változás(minimalista) csak 3 szín,fekete,piros és fehér(felni) lesz akocsin :D szép lesz,eleje porig ültetve,kevlár kuplung, jövőremarad a motorfelújítás,fényezés és pihenő
Zsííír. :C

mamámkorházban volt, de már haza került,de akorház szar szemétszar alak, járni nem tud,de busszal küldték volna haza -.-nema dtak mentőt :W
:///

bocs h leírtam de ez van jár apofám :D
F.szt, én már hiányoltam a pofádat. :B
De, Pszt!! Zk meg ne tudja. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30661) No-kia válasza Varoz (#30660) üzenetére


No-kia
őstag

1,5 hete, már nemvolt az igazi azutolsó kéthónap, de mondta is az elején hogy hamar megun mindenkit,eg ykét hét alatt, én 7 hónapig megtartottam :D

filmbe illő volt a búcsúzásunk :d

kimásolom amitmásnak írtam, nagyonnyálas, ne nézze akit ez zavar, én se vagyok ilyen,pláne dia nem ilyen, de ezvalahogy így adta ki magát:

filmeztünk,tudtuk h ma este szakítunk, aztánfilmezésután nézi a facebookját: "hátte meg kidobtál?" hátmondom ez voltaterv nem? mondta h sokkaljobb így
már jólérzi magát
közben rámírt brigi, menjekbulizni aludjaknála
diára is apasik
mondta diahdugjam meg brigit,nemcsúnya
mondomhagyjad már,közbe dia is bezsélgettet brigivel anevemben xd mégölelgettük egymást meghülyültünk
aztán éjfélkor lefekedtünk
ésdia elkezdett sírni

de anynira hogy csak 1órá után bírt megszólalni
ésmondta h rájött hmennyire szeret mosthvégeéskibaszottul nem akar elveszíteni

hajnali 2 ig sírt iszonyatosan,öleltük egymsát stbstb, ekkor mondtahígérjem meg h gondolni fogok rá és hsoise fog oylat találni mint én és hogy sose senki nem érhet fel velem ekkor én is elkedztem sírni, 1 óránkersztül együtt sírtunk, majd csók
és megkérdezth akaroke egy utolsó menetet?
és g*i végig sírta eztis de nagyon durván, aztán nem fejeztük be mert kurvára megterhelő volt lelkileg azért íyg csinálni ,megállapodtunkh talán majd egyszer ha a sors is úgy akarja befejezzük
megitneggy óra sírás
aztán hajnali 6 korfelkeltünk, itt is végigölelget és sírás, 7 kor elkezdtem öltözni, végig simogatott mindenhol a ynakláncomat hajamat mindent
utosló ölelés, " vigyáz magadra,szeretlek"
és elváltunk

aztánbezsélgettünkfacebookon semmigond,és a végénbejelnette h nem bírja mertmiótavelembezsél, már kb 2 órája folyamatosan bőgnemfogja bírni lelkileg

reggelezt az üzenetet kaptam" hogy utoljár leírja hmennyire szeret és hogy szeretne mégeg yolyanéjszakátmintategnapi" egyből írtam h megoldható
de írta h nembírná ki lelkileg, egyelőre ne bezséljünk
úgy menni fog talán
aaaaand it's gone.
azóta nembeszéltünk

örülökh megtörtént,de fiatal még minden téren :(

és azóta cska haverokkal vagyok, vagy melózok,kocsit piszkálom,elfoglalom magam, ezért nem avgyok itt sem, próbálom minden percemet hasznosan eltölteni, mert az első napok nagyon rosszak voltak dia nélkül, pedig amúg yis hetente max egyszer találkoztunk

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#30662) Varoz válasza No-kia (#30661) üzenetére


Varoz
őstag

Látszik mennyire nem tudja mit is akar. Hát, na. Ilyen ez a bicikli.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30663) No-kia válasza Varoz (#30662) üzenetére


No-kia
őstag

mint mondtam, fiatal még ,ez a baj,majd megnő :D

legalább alakul a kocsim :DD ZK merre van? nemérzem a szagát

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#30664) - = Zk = - válasza No-kia (#30663) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:(((

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30665) westcoastog válasza No-kia (#30661) üzenetére


westcoastog
veterán

Szép dolog a szerelem, hogy forogjon a sírjában aki kitalálta. :W
Nembaj, verdát tuningold szét, bár csak a kezeim közé kerülne egy sierra, olyan verdát faragnék belőle hogy ihaj. :D

[ Szerkesztve ]

(#30666) westcoastog


westcoastog
veterán

(#30667) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#30662) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jah, nem tekered, nem megy :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30668) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

igényes szórakozás az uraknak ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30669) Varoz válasza FireKeeper (#30668) üzenetére


Varoz
őstag

8. Jamie Lee Curtis (Két tűz között, 1994)
LoL. Annál gagyibb és sz.rabb filmjelenetet rég láttam. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30670) F34R válasza No-kia (#30658) üzenetére


F34R
nagyúr

meg egy nyelvtan tanar mert meg mindig oruletesen irsz. ;]

diából kijövök lassan

ez miez ? enyhen szexualis toltete van :P

Ha az egri korhaz volt az szar csicska hely, inkabb meghalok mintsem oda keruljek. :W

mod :(#30661) No-kia

sorry hirtelen azt hitttem mar megint egy sikerelmeny .

True story , az utolso sorokat en is megkonnyeztem :)

(#30666) westcoastog

haggyatok mar a faszomba , ki alakitotta a forever alone klubbot nem emlekszel ? ;]

(#30671) No-kia válasza westcoastog (#30665) üzenetére


No-kia
őstag

igyekszem :D

F34R:, igen, az egri korhaz, mikor 40 fokos laza volt azt mondtak adjunk neki meg tobb kalmopirint, nem akarnak mentot kuldeni..de aztan anyum mondta h nem ezert fizetjuk a tb-t.

Nem nyelvtan tanar kell, hanem turelem kene h ne csak gyorsan bepotyogjem:DD :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#30672) - = Zk = - válasza FireKeeper (#30668) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, én nem pont ezt a sorrendet lájkolom. azért, Demi néni igencsak... khm.. fasz-állítóbb :DDD

Thamás TE MIT KERESEL ITT???? :(((
;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30673) #19617792 válasza - = Zk = - (#30672) üzenetére


#19617792
törölt tag

fa-szállítóbb. :DDD

(#30674) No-kia válasza - = Zk = - (#30672) üzenetére


No-kia
őstag

téged ;]

hiányoztam mi? :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#30675) - = Zk = - válasza #19617792 (#30673) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, a homokláda... szééép vagy hallode :C
mé' szósz' bele, ha nem értesz hozzá? :DDD

(#30674) No-kia
grrrrr :(((

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30676) #19617792 válasza - = Zk = - (#30675) üzenetére


#19617792
törölt tag

ezt a faviccet el kellett sütni. :DDD :C fárasztón lakom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30677) No-kia válasza - = Zk = - (#30675) üzenetére


No-kia
őstag

így kell fogadni egy régnem látott barátot :( :O

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#30678) pckownz


pckownz
senior tag

Arckép ready! :DDD

Banyek. Tegnap este elmentem bulizni egy jó barátommal. Tudtam, hogy jön egy csaj, de hát még is csak a barátommal buliznék egyet. Csávó eltünt, meg a többiek is. Találtam másik társaságot, egyszer csak megjelenik a csaj. Hát jó, elkezdtünk táncolni, nem nagyon hagyta magát, "én nem olyan vagyok" szöveggel.
Akkor ott standuppoltam neki, már már majdnem megvolt, de csak húzta az agyam.
A legszörnyűbb az egészben, hogy egész este csak az agyamat húzta, volt több csaj is, aki félreakart hívni tőle, de valamiért kihívást láttam benne.... :W

(#30679) F34R válasza pckownz (#30678) üzenetére


F34R
nagyúr

de nagy fankuro :DDD

(#30680) ittakary válasza No-kia (#30671) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jó hogy benéztél. És máris indulni készülsz? Dekár :D

(#30681) pckownz


pckownz
senior tag

Segítsetek :DD
Ki kéne találni az avataromat, akikre eddig gondoltam:
James Bond (Daniel Craig)
Sam Fisher (Splinter Cell)
Tyrael (Diablo 2; bár ez sztem felejtős a szárnyai miatt)
Yuri (CoD:MW3)
Adam Savage (Mythbusters)
Mystic Gohan (DBZ)

ASDADSADSADS :D
A régi NUMB3RS -ös Prof. Eppes kilőve, mert levágattam a hajam és már nem hasonlít rám :D

(#30682) F34R válasza pckownz (#30681) üzenetére


F34R
nagyúr

En azt javaslom , biggyeszt moge az art szot ha talasz rajzosat ami beleillik a ph arculataba pikk-pakk meglesz. Dragon ball mar leragott csont azt fogjak mindani ugy is. Ndruu csinal fotorol arckepet , de mivel nagyon nehez igy mar multkor volt ra alkalom hogy Kalandor betiltatta ezekbol valo keszitest.

(#30683) No-kia válasza ittakary (#30680) üzenetére


No-kia
őstag

eztnevezem :( na ez a mondatod után Lépj szépen hátra és baszd arcon magad! ;] :P :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#30684) - = Zk = - válasza No-kia (#30677) üzenetére


- = Zk = -
félisten

örülj neki, hogy nem személesen kerestelek meg! ;]
már izzad az öklöm nagyon... pihe-puha arcodra vágyik ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30685) Varoz válasza pckownz (#30681) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem mind felejtős. Legalábbis nekem nem tetszik. Szóval ne engem kérdezz. :DDD

Gohan-t meg felejtsd el. Van már 28db.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30686) #19617792 válasza - = Zk = - (#30684) üzenetére


#19617792
törölt tag

tudtam én, hogy hentesnek készülsz. ;] :DDD

(#30687) - = Zk = - válasza #19617792 (#30686) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jaja ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30688) #19617792 válasza - = Zk = - (#30687) üzenetére


#19617792
törölt tag

és a Battlefieldekben képezted magad, mostmár mindent értek! :DDD

(#30689) westcoastog válasza pckownz (#30681) üzenetére


westcoastog
veterán


Ő legyen.

:D :D

[ Szerkesztve ]

(#30690) pckownz válasza westcoastog (#30689) üzenetére


pckownz
senior tag

dirr egy pofon...

(#30691) westcoastog válasza pckownz (#30690) üzenetére


westcoastog
veterán

(#30692) koshmar


koshmar
őstag

Az milyen már... állok egy épület előtt az út szélén nagyjából a semmi közepén, fülemben szól a zene (tehát jóformán semmit se hallok azon kívül). De valahogy mégis hallottam valamit: kutyaugatást. Hátranézek, erre azt látom, hogy egy német juhász éppen felém rongyol. Na baszod...

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#30693) westcoastog válasza koshmar (#30692) üzenetére


westcoastog
veterán

Bevetetted a biking skilled akkor. :D

(#30694) koshmar válasza westcoastog (#30693) üzenetére


koshmar
őstag

Bevetettem volna... :D

Amúgy nem igazán akart megharapni. Csak egyet-kettőt ugatott, meg elég közel jött a jobb lábfejemhez- emiatt azt fel kellett emelni a pedálról a magasba. Viszont így meg nem tudtam tekerni...
De ahogy békén hagyott, majdnem teljes erővel nekifeszültem a láncnak és elszeleltem. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#30695) pckownz


pckownz
senior tag

Meghozták, hogy csináljam meg.
Kapott egy bios reszetet, azt se tudom milyen márkája van egyáltalán, segáz.
AMD k6 @333MHz
192MiB ram (?)
2GiB HDD
S3 mirge 4MiB

4perc xp boot idő, a legjobb, hogy kikapcsolásnál képernyő:
"Most már kikapcsolhatja a számítógépet"
:C
Holnap vihetik is a francba, én ezen nem telepítgetek semmit.

(#30696) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na jónapot kívánok mi a szitu?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30697) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#30696) üzenetére


westcoastog
veterán

Felépültem, megvilágosodtam.

(#30698) Ł-IceRocK-Ł
Hát még nekem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#30698) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#30697) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ez jó hír :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30699) westcoastog


westcoastog
veterán

Kéne egy összeröffenés bp-n valamikor, sörölhetnénk egyet, persze ha valaki eljön értem oda ahol a busz kitesz. :D

(#30700) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#30699) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Kár hogy nem járok sűrűn pestre.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.