Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30162) 7


7
addikt

A "Valoban" kepekbol es tarsaikbol csak modjaval rakjatok be, kerlek. Korlatozott mertekben elmegy (itt), de olyan irdatlan mennyisegben, amit most toroltem, nem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#30164) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

valóban ;] (új kedvencem)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30165) Varoz válasza 7 (#30162) üzenetére


Varoz
őstag

De most a 63-as hsz-emet miért törölted? Nem fér bele egy darab kép a "módjával" meghatározásba? :F
Ez egy kis önellentmondás, nem?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30166) pckownz válasza Varoz (#30165) üzenetére


pckownz
senior tag

Úgy látom minden valóban képet tartalmazó post törölve lett :Y

FEAR micsinyátá? :U

[ Szerkesztve ]

(#30167) Varoz válasza pckownz (#30166) üzenetére


Varoz
őstag

Lapozz vissza. Az enyémek nem lettek. Csak azok lettek törölve amiben 600 db volt. Amit teljesen jogosnak tartok.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30168) pckownz válasza Varoz (#30167) üzenetére


pckownz
senior tag

Enyémek is törölve lettek, pedig 2x 1-et linkeltem csak.

(#30169) Varoz válasza pckownz (#30168) üzenetére


Varoz
őstag

Jó az a turnus amiben a flood is volt az ment a levesbe. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30170) westcoastog válasza pckownz (#30166) üzenetére


westcoastog
veterán

Fear intézi a banját. :DDD

(#30171) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jó napot kívánok!

Mi a szitu? :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30172) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#30171) üzenetére


westcoastog
veterán

Sok minden nem történt. :D

(#30173) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#30172) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Látom F34R-t megdorgálták :D
mi törpént?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30174) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#30173) üzenetére


westcoastog
veterán

Kitudja. :DDD

(#30175) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#30174) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az jó :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30176) F34R


F34R
nagyúr

xD en eszre sem vettem :DDD nah megvan az elso 30 perces kitiltas :C

(#30177) westcoastog válasza F34R (#30176) üzenetére


westcoastog
veterán

Örüljünk együtt!!44

(#30178) F34R válasza westcoastog (#30177) üzenetére


F34R
nagyúr

egyebkent tudtam hogy ez lesz de a veget nem akartam odairni magyarul mert akkor tuti biztos meg jobban megkaptam volna a magamet. (jews )
engem igazabol a valoban-ra valoban sorozatos valaszok teritettek ki a palyamrol ;]

[ Szerkesztve ]

(#30179) Varoz válasza F34R (#30178) üzenetére


Varoz
őstag

Kit any@ztál le? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30180) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Kb mint zsugili a sivatagba, semmit nem értek :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30181) Mr.Csizmás válasza F34R (#30176) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sajnálom :B :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30182) F34R válasza Varoz (#30179) üzenetére


F34R
nagyúr

ja hogy te is lemaradtal a hsz-rpl ? :DDD

Tealcet ;]

(#30181) Mr.Csizmás

kocce

[ Szerkesztve ]

(#30183) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#30180) üzenetére


Varoz
őstag

Nem inkább kutya a szaharában?
Ja nem az ott hagyja. :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30184) geprombolo


geprombolo
senior tag

Szevasztok!
Átléptem egy másik dimenzióba, kezd tetszeni a MMO! Na ez már nem is én vagyok! Persze ha nem Star Wars lenne, lehet hogy kukáztam volna 10 perc alatt. Így viszont már 13-as szintű jedi konzul vagyok! :C Ja és van saját fénykardom! :DD
Gyerekek, mi ez a valóban dolog? Linket akaroook! ;]

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30185) pckownz válasza geprombolo (#30184) üzenetére


pckownz
senior tag

Van egy rossz hírem.
2lvl és elfogy a starter, ergo fizethetsz :))

(#30186) Varoz válasza geprombolo (#30184) üzenetére


Varoz
őstag

Mikor kaptál fénykaszát? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30187) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#30183) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

az az eb :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30188) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#30187) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor eb. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30189) geprombolo válasza Varoz (#30186) üzenetére


geprombolo
senior tag

Valahol a lvl 9 körül, összeraktam magamnak egy Forge nevű géppel. :C
pckownz: azt várják meg, míg fizetek nekik! ;] Egyébként nem időkorlátos, úgyhogy addig járkálom majd a bejárható pályákat, amíg meg nem unom, aztán majd építek egy másik karaktert, mondjuk egy köztársasági katonát és vele is felfejlődök. Aztán meg kivárom, míg átállnak micropaymentre ;] ;] ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30190) Varoz válasza geprombolo (#30189) üzenetére


Varoz
őstag

+1 az egészre. :)) :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30191) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#30188) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

De az egyik kutya :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30192) #19617792 válasza geprombolo (#30184) üzenetére


#19617792
törölt tag

én mondtam, hogy ha az ember tartalmas játékkal akar játszani, akkor MMO-kon, RPG-ken kívül mindent felejtsen el... :) én STO-ban már 4. karimat húztam 1.5 nap játékidővel maxra és gyűjtöm hozzá a jó felszereléseket. (csak Steam szerint 800+ óra és még hajót is kéne vennem az engineernek, sciencenek már vettem). aztán RaiderZ-hez kaptam CBT kulcsot, hamarosan indul a CBT. Torchlightot is megvettem, azzal is kéne majd nyomni. FireFallhoz várok egy major updatet (ki akarják venni a szintezést, kíváncsi vagyok miként oldják meg nélküle), Aion kicsit leült (rossz karit indítottam, harcos helyett valami healert akarok), összeszedem rá a csapatot és megyünk oda is. Allodsnak is neki kéne látni, Path Of Exile is érdekel, szóval sok-sok MMO. ;]

[ Szerkesztve ]

(#30193) pckownz válasza #19617792 (#30192) üzenetére


pckownz
senior tag

Valszeg úgy lesz, mint régen a Cabalban.
Skilleket kell húzni, és te döntöd el, hogy mik lesznek a major skillek, amiket egekbe fejlesztesz. Aztán jött egy update amivel lvl-hez kötötték a skillek szintjeit.

Más:
Wanderlust-ot látta valaki? Nem tudom igazából hova rakni. Eléggé, hogy is mondjam... gagyi :D

(#30194) #19617792 válasza pckownz (#30193) üzenetére


#19617792
törölt tag

valszeg, mert jelenleg a szintezés az annyiba merül ki, hogy magasabb szinten jobb itemeket craftolhatsz, illetve jobbakat lootolhatsz. van benne egy lvl4 Dreadnoughtom. meg látszik a játékon még, hogy nagyon-nagyon korai verzió még, és erősen támaszkodnak a communityre, várják a jó ötleteket és néhányat meg is valósítanak belőle.
meg jelenleg úgy van, hogy egy karin belül több kasztot is használhatsz, azok külön fejlődnek, mintha külön karakterek lennének. felkapod a Dreadnoughtot ha tank kell, aztán ha healer, akkor a Medic kasztot. és ott folytatod a Medic-kel, ahol abbahagytad.

plusz most van egy kis meló Minecraftban (Tekkit), egy ogre elbontotta éjjel nekünk az atomreaktorunk egyik blokkjának a hűtését és hát az egy kicsit eldurrant. :DDD elszállt vele együtt egy másik blokk is, mondjuk az ki volt kapcsolva és nem volt benne urán sem.

[ Szerkesztve ]

(#30195) Varoz válasza #19617792 (#30192) üzenetére


Varoz
őstag

"én mondtam, hogy ha az ember tartalmas játékkal akar játszani, akkor MMO-kon, RPG-ken kívül mindent felejtsen el... "

Én meg a hozzászólásodat fogom elfelejteni.

Mert az, hogy neked nem megfelelő, az egy dolog és nincs is gond vele. De ne vetítsd ki mindenkire! Kössz.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30196) #19617792 válasza Varoz (#30195) üzenetére


#19617792
törölt tag

én meg a sírásodra nem vagyok újfent kíváncsi. nem tudnál egyszer nem problémázni? még te szólsz be nekem a véleménynyilvánításomért, mikor te majdnem ugyanolyan módon műveled, csak más témában. a D1Rect által belinkelt cikkre írt kommentjeidet nem látom (tiltás rulz, elég ciki dolog már nem azért), de mások reakcióját igen, ami nekem kicsit beszédes...

egyébként tessék...

[ Szerkesztve ]

(#30197) pckownz válasza Varoz (#30195) üzenetére


pckownz
senior tag

Diablo 2 óta nem láttam olyan single játékot ami akár hetekre is le tudna foglalni, nem hogy évekre, ahogy ez tette.

(#30198) westcoastog


westcoastog
veterán

Egyétek meg a hajam, hogy már megint vitatkoztok. :N

[ Szerkesztve ]

(#30199) F34R válasza westcoastog (#30198) üzenetére


F34R
nagyúr

beszaljak megint ? :DDD

(#30200) Varoz válasza F34R (#30199) üzenetére


Varoz
őstag

Gyere! De vigyél magaddal valakit, egy konkrét személyt! ;]
Mármint amikor bannolnak. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.