Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23751) Varoz válasza #19617792 (#23748) üzenetére


Varoz
őstag

Most én supporttól függetlenül írtam.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23752) zolisx4 válasza #19617792 (#23748) üzenetére


zolisx4
őstag

EarL 007 NEM
Nem arról van szó hogy én mit tudok és mit nem .Itt arról van szó hogy egy asrock és egy asus lapot egymás mellé teszel, amik a szolgáltatásban ugyan az .Csak egy eltérés van közöttük az árcédula ,az asus sokkal drágább és nem biztos hogy tovább is tart mint az asrock ,azért nem 1000 ft az árban az eltérés :K

[ Szerkesztve ]

(#23753) #19617792 válasza F34R (#23750) üzenetére


#19617792
törölt tag

az is tény, hogy Asus túláraz, időnként erősen. Gigabyte a support miatt no komment. MSI tán a legnormálisabb a három közül, mert jó áron jó felszereltségű lapokat ad, de nem különleges. Asrock? időnkénti minőségi problémákat leszámítva korrekt. kb. előbb vennék Asrockot, mint Gigabyteot. :DDD DFI? kár, hogy sehol se kapni. Intelhez még ott vannak az Intel lapok, faék egyszerűek, de legalább mennek.

(#23751) Varoz: az alaplaphoz hozzátartozik a support is. supportot nem lehet elválasztani, mert anélkül mit se ér.

[ Szerkesztve ]

(#23754) F34R válasza #19617792 (#23753) üzenetére


F34R
nagyúr

Én MSI -re írtam , Intel lapok is irreálisan drágák ahhoz képest ( talán mint a Sapphire )

AMD-nél más aláírom hogy 20k környékén lehet kapni normálisat. Hardveraprón asus , asrock lapok vannak verhetetlen áron (főleg oem)

(#23755) #19617792 válasza zolisx4 (#23752) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez igaz. :DDD de ennyi erővel semmit se vegyünk, ami drágább a legolcsóbbnál, mert nem biztos, hogy jobb. :DDD minek a Honda, jó a Trabant is. :DDD

(#23756) Varoz válasza #19617792 (#23753) üzenetére


Varoz
őstag

Jó de nekem nem kell a support. Egyedül a garancia, a többit lesz.rom.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23757) #19617792 válasza Varoz (#23756) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Jó de nekem nem kell a support."

LOL:DDD akkor te is jó igényes vagy. talán a support teszi lehetővé, hogy használni tudd újabb termékekkel. AM3-as lapod van, ha nem lenne support, akkor X6-okkal nem működne a lapod... a support kell és igenis szükség van rá és el kell várni a gyártótól, mert az a dolga.

[ Szerkesztve ]

(#23758) Varoz válasza #19617792 (#23757) üzenetére


Varoz
őstag

Mér? P.csverésen kívül mire jó számomra az X6? Semmire. Ez az.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23759) #19617792 válasza Varoz (#23758) üzenetére


#19617792
törölt tag

és akinek kell és nincs support, az baszhatja. éppen ezért kell a support és el kell várni a gyártótól, hogy azért valami terméktámogatás legyen. ha pl. MS nem ontaná a Windowsaihoz a frissítéseket, kb. meglincselnék a MS-t.
vagy ha valami bugos a BIOS-ban, akkor akárhányszor cserélteted a lapot, az mindvégig bugos marad. a support dolga kijavítani ezt, ami tegyük fel megtörténik (és kritikus hiba esetén meg is történik, mert anélkül használhatatlan a termék).

[ Szerkesztve ]

(#23760) F34R


F34R
nagyúr

Oh no BF3 piece of shit komolyan ekkora egy optimalizálatlan szart :W
a vga venti 100 % -n teker 1366*768 medium -ban :Y noormális ? egérbeállítás egy vicc
100 ból 50 az alapbeállítás de az is kurva szar ezért kénytelen voltam kb 10-re levenni nah így már elfogadható. Esküszöm ha iylen optimalizálatlan foshalmaz fps-ek jönnek szemem sem vetem még egy gameplayre sem :(((

(#23761) Varoz válasza #19617792 (#23759) üzenetére


Varoz
őstag

Nem bírod ki mi? :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23762) #19617792 válasza Varoz (#23761) üzenetére


#19617792
törölt tag

ha nem beszélnél baromságokat... de nem is várok tőled mást.

[ Szerkesztve ]

(#23763) Varoz válasza #19617792 (#23762) üzenetére


Varoz
őstag

Azt fogd már fel, hogy nem azt írtam, hogy nem kell a support, meg, hogy nem várható el. Hanem, hogy nekem nem kell. Vágod?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23764) KYZRR válasza F34R (#23750) üzenetére


KYZRR
őstag

Szerintem a Gigának középkategóriánál jó ár/érték aránya van.
Mondomúgy, hogy egy 15k-s P55A-UD4 tulaja vagyok. :))

Mondjuk Anno AMD korszakomban szidtam a gigát, mert nem voltak képesek írni egy rendes BIOS-t a 785GT-UD3H-ra. :W

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#23765) #19617792 válasza Varoz (#23763) üzenetére


#19617792
törölt tag

és miért is? ebből is látszik, hogy mennyire igényes vagy... avagy a szoftverekhez mennyire értesz... mert a BIOS is egy szoftver.
ne akarj szoftverfejlesztőnek menni... nagyon nem neked való.

[ Szerkesztve ]

(#23766) Varoz válasza #19617792 (#23765) üzenetére


Varoz
őstag

Azért se, mi? :U :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23767) #19617792 válasza Varoz (#23766) üzenetére


#19617792
törölt tag

ilyen hülye véleményt nem lehet szó nélkül hagyni. avagy tactical facepalm...

(#23768) F34R válasza KYZRR (#23764) üzenetére


F34R
nagyúr

én s1155-s platformot mondom :DDD

(#23769) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

vöröske

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#23770) zolisx4 válasza #19617792 (#23755) üzenetére


zolisx4
őstag

A Honda meg a trabi az húzós ,én úgy gondolom hogy nincsenek ekkora eltérések ,a lapok között ,azt a kategóriát nézzük amit használunk kb a közép kategória ,ezek között ha megnézed hát nincs eltérés ,nézhetjük az alkatrészeket,szolgáltatásokat ,aminek a negyed részét sem használod ki .És ugye az asrock olcsóbban adja ugyan azt vagy még kicsivel többet is mint mondjuk az asus vagy bármelyik lap.
Kivéve az MSI mert az számomra nem tekinthető alaplapnak .
Le is írom hogy miért egy olyan szöveggel jönnek hogy ez a technológia amit a lapra tesznek ,ez már a katonaság használja ,meg a sok ökörség ,egy hirtelen példa volt ,ismerősöm meg vette az MSI lapot hiper szuper kinézet alkatrészek ,100 fázisú tápellátás a procinál ami ugyan kamu szinte mindegyik lapnál ,hibátlan kinézet ,csak ugye ő is vízhűtést szerelt ,gyakorlatilag hangtalan gépéből csak a cincogás hallatszik ki amit a jó kis MSI lap csinál ,mint az egérfészek . :K

[ Szerkesztve ]

(#23771) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jobs done!
ennyit ásni baszki :W
a karom nem érzem :D....

nem izzadtam, ó dehogy. 3L ásványvizet benyakaltam reggel 9től délután 5ig. de úgy, hoyg volt benne 3ó pihi is. akor kockultam :C :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23772) F34R


F34R
nagyúr

Earl ?

Ati tray tool -t akarom felrakni , kiírja "Can not initialize ATIPDLXX library!

what the hell ? letiltottam induláskor a catalyist centert( szolgáltatásokat nem fuel drive faszom meg mittomén )
megkeresem a dll-t neten bemásolom a könyvtárba és dobja a 0000x hibákat.

wuut ?

(#23773) pckownz


pckownz
senior tag

Varozs!

U mad, Bro? :DDD

(#23774) F34R válasza - = Zk = - (#23771) üzenetére


F34R
nagyúr

ugye nem tomika sírját ástad ? vagy tömegsír minden ati topikosnak ? :DDD

(#23773) pckownz

teidé baszod ?

[ Szerkesztve ]

(#23775) - = Zk = - válasza F34R (#23774) üzenetére


- = Zk = -
félisten

háát, 3 gödör volt...1,5*1,5-es, 1,40 mély! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23776) koshmar válasza - = Zk = - (#23771) üzenetére


koshmar
őstag

Az egész hátsó udvarban én nyírtam le a füvet...a rohadt fűnyíró bal első kereke ötször esett ki! :W :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#23777) pckownz válasza F34R (#23774) üzenetére


pckownz
senior tag

Hülye formádat, azt. Rajongó vagyok, de elsősorban informatikus. Szerinted ilyen ereklyéket vennék egy normális laptop helyett? :D

(#23775) - = Zk = -
Akkor ássál még baszod, abba nem fér bele se tomika, se EarL :D

[ Szerkesztve ]

(#23778) - = Zk = - válasza koshmar (#23776) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én leégtem mint vmi nigró :C...az se jobb bakker. RÁADÁSUL!! nem ihattam, mert én vezettem hazafelé -.-
pedig volt 6ü Heineken... fck :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23779) koshmar válasza - = Zk = - (#23778) üzenetére


koshmar
őstag

Ez legyen a legnagyobb problémád! :DDD :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#23780) #19617792 válasza F34R (#23772) üzenetére


#19617792
törölt tag

UAC jog kell indításhoz. illetve nem árt a Test Mode-ot bekapcsolni winen, mert aláíratlan az ATT driver, azt alapból nem engedi futtatni a Win.

(#23778) - = Zk = -: remélem pótoltad a Heinekemet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23781) - = Zk = - válasza #19617792 (#23780) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nyem! :F

(#23779) Tibii91
hát, jó lenne ha csak ez lenne! :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23782) #19617792 válasza - = Zk = - (#23781) üzenetére


#19617792
törölt tag

akkor megiszod őket. MOST! :DDD nehogy kiszáradjál! :DDD

(#23783) - = Zk = - válasza #19617792 (#23782) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szted öregem nem itta meg? :U.... :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23784) #19617792 válasza - = Zk = - (#23783) üzenetére


#19617792
törölt tag

akkor bassza meg. :DDD

(#23785) - = Zk = - válasza #19617792 (#23784) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem mondtam neki, de cserébe meghajtottam az Opelt a nullás elkerülőn!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23786) Ł-IceRocK-Ł válasza zolisx4 (#23737) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A lappal nincs gond, másik ventit először nem akarta, utána már két másikat is pörget faszán. Még a másik 4 pinessel sincs baj. Szóval a scythe venti a bűnös.

Még kibírt egy szikrázást is :D véletlenül a potméter lemezrésze menet közbe hozzáért a laphoz. szikra, majd leáll. áramtalanít, vissza, és műxik tovább. AsRock powa! :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#23787) zolisx4 válasza Ł-IceRocK-Ł (#23786) üzenetére


zolisx4
őstag

Nem tudom ,a venti nálam eddig csak csapágyas lett ,vagy én rontottam el ,akkor az még a jobbik eset ha nem a lap :K

(#23788) Ł-IceRocK-Ł válasza zolisx4 (#23787) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

De egy ventin mi romolhat el? szétszedtem, de csapággyal nem találkoztam :DDD

nem lehet valahogy megcsinálni:S

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#23789) zolisx4 válasza Ł-IceRocK-Ł (#23788) üzenetére


zolisx4
őstag

IBM fekvő gép van ithon annak megfogod a ventilátorát és már szia is ,egyszerűen valami kimegy benne ,nem tudom hogy micsoda .
Hát hogy meglehet -e csinálni az jó kérdés :F

(#23790) Ł-IceRocK-Ł válasza zolisx4 (#23789) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

BitFenix Spectre 120mm ventilator RED

ilyet tudnék most szerezni 1000 hufért.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#23791) zolisx4 válasza Ł-IceRocK-Ł (#23790) üzenetére


zolisx4
őstag

Hú azok jól néznek ki menet közben :K majd 4 ezer forintos ventilátor :K

(#23792) Ł-IceRocK-Ł válasza zolisx4 (#23791) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Csak nem lehet olyan szar.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#23793) zolisx4 válasza Ł-IceRocK-Ł (#23792) üzenetére


zolisx4
őstag

Nem hát hogy lenne rossz :K

(#23794) Ł-IceRocK-Ł válasza zolisx4 (#23793) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Csak előre utalós a buli. De hát csak nem vág át.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#23795) zolisx4 válasza Ł-IceRocK-Ł (#23794) üzenetére


zolisx4
őstag

Hát nézd meg hogy megbízható e van piros pontja?rég itt van?ismeri valaki esetleg névről gondoltam :K

(#23796) Ł-IceRocK-Ł válasza zolisx4 (#23795) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

SimonYana lenne, 299 pozitív értékelés Addikt! rang, régóta ittvan. Nincs negatív értékelése. :N

Lenne lehetőségem két Scythe Kamakaze kb 2 éves használt ventire, csak hát kb 80 köbméterrel kevesebb levegőt nyomatna max fordulaton és használ.t

Ez meg elvileg új lenne, de csak 95 köböt tud maxon.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#23797) zolisx4 válasza Ł-IceRocK-Ł (#23796) üzenetére


zolisx4
őstag

Nem ver át az biztos , :K ismerem üzleteltem vele, már régebben talán vga volt én is előre utaltam .
Korrekt megbízható srác .

(#23798) Varoz válasza pckownz (#23773) üzenetére


Varoz
őstag

Azanyámúristenit!!44 :Y Idevele MOST!!4 :C :C :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23799) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#23796) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a CM 690 II-esem tőle van :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#23800) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#23799) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ahogy néztem megbízható ember. Csak kb döntésképtelen vagyok.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.