Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28328) Submarine válasza volgabi (#28327) üzenetére


Submarine
senior tag

Sziasztok!

Az én VTX 6850-em konkrétan ma adta be a kulcsot.
Kb 4-4,5 év után. Minden nap játszottam vele kicsit, meg volt amikor többet, szóval az árát megszolgálta.
Minden előjel nélkül egyszer csak elment a kép (csak M$ Word ment meg böngésző).
Leállítani sem tudtam, mivel a nem válaszoló alkalmazásokat be kellett volna zárni, vagy lefagyott a rendszer, nem tudom, nem láttam.. :D
A windows nem akart elindulni, csak a kék halálig jutott. Aztán a biost elindítva lett csak megint, ott is két szép széles kék csíkot produkálva.
A csökkentett mód szerencsére még el indult csíkozva, és azt legalább szabályosan le tudtam állítani.
Gondolom reballos lenne a kis drága, de max emlék marad szegénykém.
Szerencsére van a deszka-proci kombóval integrált, így kibírom valahogy amíg újat veszek.

Kicsit feljebb volt téve mint a gyári órajel, de feszemelés nélkül, stabilan ment mindig (810/1100).
Annyira gyötörve nem volt, legnagyobb dolga a GTA V végigjátszása volt, amúgy naponta a GW2-t kellett nyomnia, azzal nem volt semmi problémája (full beállításokkal persze).
Évek alatt a ventije 54-60%-on zörgőssé vált egy picit, de csak terveztem, hogy csinálok vele valamit..
Ritkán pörgött fel annyira, úgyhogy nem zavart.., ja és 60°C-65°C volt nála maximum. Egyszer volt újrapasztázva is, ami jelentett pár fokot.

Béke poraira!
:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.