Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati radeon csak 60 hz-en (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kun_bela


kun_bela
csendes tag

Hali,

a segítségetek kérem. Vettem egy ati kártyát, 9500@9700pro de a játékok csak 60 Hz-es frissítéssel mennek. A régi kártyámnál ( Ti4600 ) az omega_xp_driver mindent megoldott. Nincs valami hasonló az ati-nál?

WIN XP, Catalyst 3.4

(#2) Szeke válasza kun_bela (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

Ajánlom a refreshlock nevü progit, bármilyen videokártyához jó. Keress rá neten :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#3) rudi válasza kun_bela (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Catalyst driver, Displays fülecske, monitor és ott már boldogulsz.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) kun_bela


kun_bela
csendes tag

Hála und Köszönet

(#5) neduddki válasza kun_bela (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Volt errol mar egypar totyik ott egesz jolm korbejasrtak a figyuk a temat! majd kereesem, de qz eddigierk is jo otletek

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6) nbi


nbi
tag

Ati refreshfix progik vannak a neten, én pl a 0.9.9.7-es verziót szedtem le nem olyan rég. Telepít, reboot, majd megy a dolog

3athlon - swim, bike, run

(#7) marso válasza kun_bela (#1) üzenetére


marso
tag

nos az omega driverek erdetileg ati kartyakhoz keszultek, ugyhogy furcsallom hogy nem talaltal drivert az omegacorner en, atihoz.

(#8) Atom


Atom
aktív tag

Refreshlock a megoldás. Találtam még atihoz refreshfix progikat, azokis jól működtek, de refreshlock a legjobb.

Konfig: Már nincs

(#9) Viktor77


Viktor77
titán

Tedd fel Directx9-et az feltelepít a Vezérlőpultba egy panelt ott át lehet írni a frissítéseket minden felbontáshoz!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) Elrood


Elrood
őstag

Refreshlock helyett, a ReForce-t ajánlom. A refreshlock egy progi aminek minden elkell indulnia. ReForce a registryben átír néhány dolgot és soha nem kell elindítani többé.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#11) Elrood válasza Elrood (#10) üzenetére


Elrood
őstag

''...minden elkell ...'' minden helyett mindig.

viktor77: Milyen OS alatt? Dx9a nekem semmilyen plussz panelt nem rak be.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#12) Viktor77 válasza Elrood (#11) üzenetére


Viktor77
titán

XP alatt. Start-Beállítások-Vezérlőpult-DirectX

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) Elrood válasza Viktor77 (#12) üzenetére


Elrood
őstag

Mondom, a vezérlőpulton nekem nincs dx ikon:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#14) Viktor77 válasza Elrood (#13) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor Start-Futtatás-beírod hogy:dxdiag-more help-override ide írd be azt a frissítés amit szeretnél de akkor mindig ez lesz!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15) Elrood válasza Viktor77 (#14) üzenetére


Elrood
őstag

Hmmm ez se rossz:) Reforce vagy ez. Refresh izét nem ajálom.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#16) Viktor77 válasza Viktor77 (#14) üzenetére


Viktor77
titán

dxdiag után enter

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) Viktor77


Viktor77
titán

sikerült?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18) Elrood válasza Viktor77 (#14) üzenetére


Elrood
őstag

Tehát ez a megoldás se a legjobb, mivel csak 1 értéket lehet megadni. ReForcenál pedig felbontásonként meg lehet adni. Apply aztán többé nem kell progamot indítani.
ReForce:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati radeon csak 60 hz-en (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.