Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati radeon 9100 128mb: véleményeket, plz! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Craft


Craft
csendes tag

HELLO MINDENKI ÖSSZEDOBNÉK EGY GÉPET ÉS VIDEOKÁRTYA GONDOM VAN KB30000 KÖRÜL MIT AJÁNLANÁTOK?

(#2) localhost válasza Craft (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vedd meg!
... és ha belefér, egy új billentyűzetet is, mert ezen beragadt a CapsLock! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) Viper válasza Craft (#1) üzenetére


Viper
csendes tag

Nyugodtan vegyél ATI 9100-et. Viszont bruttó 22 körül van az ára (Sapphire), úgyhogy marad is még egy kevés a keretből.

(#4) Craft


Craft
csendes tag

Mi a különbség a Saphire - Club 3D között?

(#5) Viper válasza Craft (#4) üzenetére


Viper
csendes tag

Akár gyártón belül is lehet különbség a memória és a proci sebességében. Egyébként nem látok komolyabb különbséget. A 128 megás kártyák általában 250/200-as sebességen futnak.

(#6) igi válasza Craft (#1) üzenetére


igi
aktív tag

Csá!

9100 alá kár a 128 MB, a 64-es gyorsabb is (a Sapphire 250/230-on megy, és ha figyelsz arra, hogy Samsung vagy Hynix ramos legyen, simán megy 250/250-en), és megúszod 20-ból...

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#7) Sz. P@lee


Sz. P@lee
csendes tag

Üdv!

Van valakinek tapasztalata konkrétan erről a kártyáról:

Club3D ATI Radeon 9100 128Mb GPU/RAM 250/250 AGP 2/4 128 MB 128bit DDR CRT-TV-DVI

Ha valakinek van tapasztalata erről a kártyáról, és azokat megosztja velem, annka ELŐRRE IS KÖSZI!!!!

Úgy általában érdekelne, hogy milyen kártya, milyen a TV-kimenete, stb...

Radeon-nal eddig még nem volt dolgom... most egy ABIT Gf3 Ti200-am van, 128 MB DDR-rel (TV-OUT), én nem tudom, h lecseréljem-e erre a kártyára...

Jah, nem érdekel vki esetleg egy ilyen kártya kb. 19.000 - 20.000 HUF-ért (jójjjó, ne kövezetek meg, tudom, h ez egy radeonos topic, de az a bajom, hogy nincs vevőm rá...)

Amúgy még garancia is van rá.

(#8) Yutani válasza Sz. P@lee (#7) üzenetére


Yutani
nagyúr

SZVSZ a GF3 kártyádat felesleges egy ugyanolyan kategóriájú kártyára lecserélni. Nem lesz gyorsabb semmi, +/- 1-2 százaléknyi sebességkülönbséget fogsz tapasztalni.

#tarcsad

(#9) Sanya


Sanya
nagyúr

felesleges 128 ramosat venni, annyi az előnye, hogy később könnyebb lesz eladni, de teljesítményben nem jelent semmit. A mostani 8500 128Mb az 250/200-al érkeznek, a 64 ramosak meg 250/230-al. Igaz meg lehet hack-elni a bioszt, de az új sapphire-nál ez már macerásabb. 30.000-ért már gef4-et pasz

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10) Peat;) válasza Craft (#1) üzenetére


Peat;)
veterán

Figyi ennyiből kitelik egy Geforce4 ti4200 128 megás ami jóval gyorsabb,és jól tuningolható.Most is árulnak itt valahol 26 ezerért egyet.Jó a 9100 de ez sokkal gyorsabb is lehet ha tuningolod(3500-ért meg veszel rá Thermaltake hűtőt amivel 4600-on is elmehet!)Ez mind kitelik a pénzedből, hűtővel együtt!Egyébként nem indítottál már egy témát ezzel a kérdéssel?

(#11) Peat;)


Peat;)
veterán

bocs írni sem tudok kitelik-kitellik :(

(#12) Sz. P@lee


Sz. P@lee
csendes tag

Köszi a válaszokat! Akkor megfontolom a dolgot.. lehet, h veszek egy gf4-eset... de akkor inkább már újat...

Csak az a bajom, h már most se igazán tudom eladni a Gf3-at...

Jah, és Peat, nem tudok rólla, hogy én indítotttam volna egy ilyen témát...

Még egyszer köszi mindenkinek...

Üdv.: P@lee

(#13) Peat;) válasza Sz. P@lee (#12) üzenetére


Peat;)
veterán

Bocsi Craft nyitott egy ilyen témát már.........

(#14) Sz. P@lee válasza Peat;) (#13) üzenetére


Sz. P@lee
csendes tag

No problem!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati radeon 9100 128mb: véleményeket, plz! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.