Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-04 15:53:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) poganytamas válasza callvote (#4949) üzenetére


poganytamas
senior tag

Lehet gen2-es akksit gen3-as telefonra cserélne :C :C :C

(#4952) Zsuri69 válasza b0bcat (#200) üzenetére


Zsuri69
csendes tag

Sziasztok! :-)

Nekem karácsony óta van a két magos verzió... Az elsőt egy vagy két hét után bevittem a szervizbe, miután az üzletben ahol vettem (Speedshop) nagyon húzták a szájukat, hogy oda akarom leadni javításra...
A szervíz nagyon korrekt volt, igaz két hét után, de kicserélték a telót! Nem bántam meg, egy újabb szállítmányból kaptam egy újabb verziót. Még a mérete is nagyobb egy kicsit, De csak egy aksit adtak hozzá.
Ezzel annyi gondom van csak, hogy zárt helyen sokszor elmegy a térerő, meg elférne benne még 500Mb RAM...
Egyébként szuper a telcsi, szeretem nagyon! :-)

(#4953) Zsuri69 válasza WannaBeBoy (#4915) üzenetére


Zsuri69
csendes tag

Látszik a házon, hogy dobálóztál vele? Mert ha nem, én biztos megpróbálnám gariban... :-)

(#4954) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Nekem is van egy atab 5-ös telefonom, nemrég elkezdtem ezt a fórumot is olvasgatni. Lenne viszont pár kérdésem:

1.- Honnan lehet megtudni, hogy milyen verziójú a telefon? Az enyém két magos, ezt tudom, de a tőbbit? Melyik gen, milyen kamerás, stb.?

2.- Létezik hozzá valamilyen custom rom? MIUI vagy cyanogenmod, stb.?

3. - USB Otg-t tudja e? Pendriveot vagy külső vinyót, esetleg usb-s játékvezérlőt kezel?

4. - OC kernel van hozzá? Vagy valami másik lehetőség a proci húzására?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#4955) lorien6 válasza poganytamas (#4951) üzenetére


lorien6
csendes tag

jó az olvasat :D

a javíthatatlan gen 2 esemből megmaradt egy akksi és a cserekészülék gen 3 as lett...

(#4956) Zsoltwader45 válasza mrpromi22 (#4945) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Szia. Nálam ugy működött hogy a fekvő robotnál a vissza gombot nyomtam meg akkor jött elő a menü. (6575 van nekem) de azért próbáld meg.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#4957) Revolution85 válasza poganytamas (#4944) üzenetére


Revolution85
csendes tag

Elég bénának érzem most magam, de ezt hová és hogyan kell beírnom?

(#4958) Trotter66 válasza icemad (#4954) üzenetére


Trotter66
tag

1. Beállítások/ A telefonról
3. Nem tudja

A többit majd a guruk.

(#4959) Zsoltwader45


Zsoltwader45
aktív tag

Üdv mindenkinek! Működik a drága telom(6575) felismeri a simeket lehet vele telozni. De van egy pöti problem.nem tölti le az epo filét, csak forog, forog, de azonkívül semmi. Mobileuncletoll val belekukucs az epoba :Próbáltam wifivel modemmel, midennel ami adatot hoz. semmi. EPO kiszolgáló: MTK EPO, Kiszolgálónév ua., címe: epo.mediatek.com.( még rendes gépről sem tudtam feljutni, port. üres, felh.név. epo_alps, jelszó.nincs, valami tipp hogy hogyan lehetne életre kelteni. próba az Mobileuncletoll-val de epo nélkül nem az igazi. bemásoltam a gp.conf filét. picit jobb a helyzet. valakinek valami tippje? köszönöm előre is

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#4960) b3n1t0


b3n1t0
csendes tag

Sziasztok,

lehetséges valamilyen progival egyszerre két bluetooth-os eszközt csatlakoztatni (headset, bracelet) a telefonhoz?

Poco X5 Pro 5G *** "Néha nulla vagyok / Néha meg egy / Nem osztok, nem szorzok / Nekem egyre megy" - (ETA - Nulladal)

(#4961) arzz


arzz
tag

Na én feladtam a dolgot, ma eladtam normális áron. Többet vártam ettől a mobiltól :/

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#4962) poganytamas válasza icemad (#4954) üzenetére


poganytamas
senior tag

1. MobileUncle tool, illetve keresés a fórumon: gen2 gen3 különbségek
2. Nem, és nem is lesz
3. Nem
4. Nincs és nem is lesz

(#4963) poganytamas válasza Zsoltwader45 (#4959) üzenetére


poganytamas
senior tag

Ööö az EPO-t egy webszerverről szedi le, az is bármikor lehalhat. Majd ha egy hétig nem szedi le, na akkor aggódj :D

(#4964) poganytamas válasza Revolution85 (#4957) üzenetére


poganytamas
senior tag

Van fenn videó, zip a PIn védett telefon feltörése címszó alatt, szerintem több nem kell.

(#4965) swazi


swazi
csendes tag

Üdv!
Az accelerometert lehet cserélni vagy javítani ha hibás/szerízben/?

(#4966) tomee007007 válasza icemad (#4954) üzenetére


tomee007007
őstag

OTG-t próbáltam, nekem nem működött (gyári rommal).....

(#4967) poganytamas válasza swazi (#4965) üzenetére


poganytamas
senior tag

Igen, tulajdonképpen egy nagyon pici IC.
[link]

(#4968) marci0001 válasza poganytamas (#4897) üzenetére


marci0001
csendes tag

Sajnos nem megy így sem. Belső adattárolón 684 MB foglalt, 1,3 GB szabad. Valamiért így sem megy fel.

(#4969) Surmi69


Surmi69
tag

Egy kérés lehet? :DDD

Akinek úgy is törött és szétszedte, tenne fel 1-2 képet, hogy milyen az alaplap és h milyen chippek vannak rajta. Csak úgy a driverek miatt :DDD :R :R

Na meg kíváncsiság képp :DDD

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#4970) klaci89


klaci89
tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy valamelyikőtök használ a mobilhoz blootuth fülest, ill. mik a tapasztalatok? Köszi

(#4971) WannaBeBoy válasza Zsuri69 (#4953) üzenetére


WannaBeBoy
csendes tag

Szia!

Sajna két helyen látszik. Egyik a jobb sarkáról lepattant a króm bevonat, meg a króm rész felett ahol kezdődik a panel, egy 1, 1,5 cm-es csíkban, ha jól megnézem lehet látni, hogy eláll a króm kerettől. Szóval nagyon necces a dolog így.

Az a baj, ha nem csinálják meg, még eladni sem tudom így a telefont, mert ki vesz meg egy ilyet? Senki! :(

(#4972) mckangi


mckangi
senior tag

Hát nekem meg tele van a tököm a szervizzel.
Ha holnap sem küldik meg a felső hangszórómat, akkor valószínűleg eladom alkatrésznek.
Tele van már a tököm az egésszel.
Így, hogy csak kihangosítva tudok telefonálni inkább eladom alkatrésznek, pedig nagyon megszerettem.
Tabletnek kicsi, telefonnak meg nem tudom rendesen kihasználni, nem tudom megérteni azt sem, hogy hivatalos magyarországi garancia mellett ennyit kelljen szívni egy telefonnal.
Veszek inkább egy 7 colos tabletet.
Telefonnak meg használok majd egy 14 éves nokiát.

Mivel nem tudok felmenni pestre, rájuk buritani az aszalt, ezért ha valakit érdekel lehet holnaptól meghirdetem.
Soha többet nem veszek olyan terméket amit a tisztelt Mercury Impex Zrt. forgalmaz.

Nem értem azt sem, hogy ezt hogyan merik megtenni, azt, hogy 13 nap alatt nem képesek elküldeni egy 1x1 centiméteres alkatrészt, ebben a mindent a vevőért világban.
Én is ügyfélszolgálaton dolgozom, de engem a főnököm már rég hátsón billentett volna, úgy hogy Kamcsatkáig le se estem volna, ha így képviselném a céget!

Ha valakit érdekel, írjon privit.
A telefon Gen2v3.
A felső hangszórón kívül semmi baja, karcmentes, tokban tartott, még a gyári kijelző fólia is rajta van.

Poco F3

(#4973) Emelo


Emelo
csendes tag

Sziasztok.

Új aTab tulajdonos vagyok és annyi gondom akadt a telefonnal hogy az itthoni wifin mac adress szűrés van, azonban a telefonomon úgy vettem észre minden egyes teló resi után új mac adress-je van a telefonnak így nem is tudok felmenni wifire.A másik hogy a telefonhoz szükséges drivereket win7-re nem teszi fel,xp-re viszont igen(USB háttértár).Próbálkoztam már netről leszedett driverekkel amiket manuálisan én telepítettem fel de egyik sem működik.Ezek normális dolgok?

Az őszinteség sohasem nevetséges, mindig tiszteletreméltó.

(#4974) callvote válasza klaci89 (#4970) üzenetére


callvote
senior tag

én használok,2 fajtát is..
mindkettővel tökéletesen működik...
mivel soför vagyok,igy reggeltöl estig blutyúkon van a telo...honapok ota igy nyuzom gond nélkül :)

(#4973) Emelo
1. hozzászólás, root rész,3. pont...
ott van driver (htcnek ismeri majd fel,de az nem számit)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#4975) poganytamas válasza Emelo (#4973) üzenetére


poganytamas
senior tag

Hibás az nvramod, azért változik folyton a mac address. Keress rá a fórumban hogy nvram, ott lesz a megoldás.

(#4976) Emelo


Emelo
csendes tag

Köszönöm szépen gyors válaszotok a driver dolgot sikerült is megoldanom tényleg hálásan köszönöm!:)
Az nvramos dolgot pontosabban a "dinamikus" mac address problémát hogy tudom orvosolni?

Az őszinteség sohasem nevetséges, mindig tiszteletreméltó.

(#4977) hhatika válasza Emelo (#4976) üzenetére


hhatika
tag

Így: [link]

(#4978) icemad válasza mckangi (#4972) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Engem érdekelne. Mennyi?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#4979) #67688960 válasza WannaBeBoy (#4915) üzenetére


#67688960
törölt tag

kicserélik nem gariban 12xxx-ért

(#4980) mckangi válasza icemad (#4978) üzenetére


mckangi
senior tag

Privát ment.

Poco F3

(#4981) #67688960 válasza mckangi (#4972) üzenetére


#67688960
törölt tag

használhatod addig fülessel is

;] legalább nem azt hiszik a népek hogy valami tepsi mögött bujkálva beszélgetsz valakivel

[ Szerkesztve ]

(#4982) mckangi válasza #67688960 (#4981) üzenetére


mckangi
senior tag

A fülest sem tudom ugyanúgy megszokni, mint a kihangosítást.
Én csak normál módon tudok telefonálni. :O

Poco F3

(#4983) ufo13 válasza mckangi (#4982) üzenetére


ufo13
tag

Na a tetyóban már megint elfogyott a 40e-st atab...pont mire mentem :W

(#4984) lorien6


lorien6
csendes tag

nyugodtabb lennék ha tudnék venni egy pótaksit a gen 3-as telóhoz tudja valaki hol lehet?

(#4985) WannaBeBoy válasza #67688960 (#4979) üzenetére


WannaBeBoy
csendes tag

Tapasztalat, hogy ennyi az ára?

(#4986) Emelo válasza hhatika (#4977) üzenetére


Emelo
csendes tag

Valami ötlet miért nem érem el a /data mappát(nem csak ennél a mappánál)?Úgy értem egyik fájlkezelő nem tudja megnyitni a másik pedig üresnek találja.Beállításoknál kell engedélyezni valamit?

Az őszinteség sohasem nevetséges, mindig tiszteletreméltó.

(#4987) tomee007007 válasza Emelo (#4986) üzenetére


tomee007007
őstag

milyen fájlkezelőket használtál?

(#4988) Emelo válasza tomee007007 (#4987) üzenetére


Emelo
csendes tag

Total Commander, Astro, ES File Explorer

Az őszinteség sohasem nevetséges, mindig tiszteletreméltó.

(#4989) zola1894


zola1894
csendes tag

Üdv mindenki ! nemrégiben le ejtettem a telefont és nem fordul a kijelző de ha filmet nézek vagy játszok akkor elfordul ez mi lehet szerintetek ? és egyszer már cserélve volt és ha most vissza vinném garanciára akkor megint várnom kellene rá 1.5 hónapot vagy ott helybe kicserélnék szerintetek ? előre is köszi :D

(#4990) nonamee


nonamee
csendes tag

Sziasztok nekem az a gondom lenne hogy az mtk6577-es telomon nem müködik a visszanyíl..://
valaki tud segíteni?

(#4991) #67688960 válasza lorien6 (#4984) üzenetére


#67688960
törölt tag

én tudok adni, nekem kettő van és a telefon kuka

(#4992) lorien6 válasza #67688960 (#4991) üzenetére


lorien6
csendes tag

privát..

(#4993) lorien6


lorien6
csendes tag

az egy hetes cseretelón ma láttam először azt a gyanús színelváltozást, ami az előzőn is,ami aztán a képernyő halálához vezetett...

(#4994) zola1894


zola1894
csendes tag

nem tudja véletlen valaki hogy a Need For Speed Most Wanted nél milyen érzékeny a fordulás ha döntöd a telefont ? mert nálam elég rossz ez lehet attól hogy elszált benne a szenzor ? de a real racing 3 nál meg tök jó.

(#4995) solamonte32


solamonte32
csendes tag

sziasztok,

visszatertem egy hirrel. a prestigio pap 5000 duo nevu atab5 ikertestvernek megerkezett a jelly bean. hardware ugyanaz elmeletileg. akinek van kedve tesztelje, nekem mar nincs szerencsere/sajnos...fene tudja.

http://www.prestigio.com/catalogue/MultiPhones/MultiPhone_5000_Duo/PAP5000DUOWHITE#/product-support/firmware

atab5

(#4996) poganytamas válasza solamonte32 (#4995) üzenetére


poganytamas
senior tag

Nem jó rá, el sem indul.

(#4997) mckangi válasza poganytamas (#4996) üzenetére


mckangi
senior tag

Kéne írni a mi kínainknak, hogy nyomul a konkurencia.
Jó lenne ha lépnének valamit ezügyben.

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#4998) poganytamas válasza mckangi (#4997) üzenetére


poganytamas
senior tag

Írtam nekik, meglátjuk.

(#4999) : iSiS : válasza poganytamas (#4998) üzenetére


: iSiS :
tag

Erről jut eszembe, gen2/v2-es & rootolt a telóm,

haa nem nagy ügy feltolnám az ehhez való újabb rom-ot (v5). :F

Segítenétek, h hogyan fogjak hozzá részletesen;

ha kérhetem "szájbarágósan" előre is kösssz..! :R

Ui.: vagy várjuk mega 4.1.2-es JB-t. :F :C

[ Szerkesztve ]

(#5000) tomee007007


tomee007007
őstag

Sziasztok!

Tud esetleg valaki ajánlani egy használható offline gps programot?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.