Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) donjohnson válasza JohnnyWeiss (#50) üzenetére


donjohnson
addikt

esetleg használd a digitális óra widget-jét,

vagy töltsd le ezt a másik accuweather verziót. csak ehhez először ki kell törölni a gyárit (root jog kell), mert ütközés miatt nem engedi telepíteni.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#52) KION3524


KION3524
tag

Sziasztok.
Én már november óta rendelkezek a táblagéppel, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy prestigio táblagépet cseréltem le a termékkel, mert azzal csak a baj volt.
A "hogyan rootoljuk az ASUS memopad 10-et" videót én készítettem. Megjegyzés: amikor a videó készült, akkor még nem települt rá a C ikonú kínai program, azt hiszem, a követező frissítés tartalmazta, de nyugodtan ne lehet törölni.

(#53) donjohnson válasza KION3524 (#52) üzenetére


donjohnson
addikt

szóval te vagy Sabertooth159 az xda-ról? :)
köszönjük a videót, sokunknak segített!
ezt a cwm recovery-t érdemes felrakni?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#54) KION3524 válasza donjohnson (#53) üzenetére


KION3524
tag

Igen, én vagyok Sabertooth159 az xda-ról. Azt a recoveryt még nem raktam fel, beszéltem a fejlesztőjével, és azt mondta hogy még fejlesztés alatt áll, nem érdemes csak a nagyon bátraknak telepíteni.
Egyrészt engem kerestek fel mint tesztelőnek, én pedig megírtam nekik hogy a tabletre még garancia van, ezért nem fogok bootloadert nyitni + az xda-n volt olyan ember aki szintén a bootloaderrel ügyeskedett, és a szervizbe kötött ki a táblagép, az alaplap kicsit megégett :) Talán a recovery telepítéséhez ki kell törölni a gyárit, mert ha nincs kitörölve akkor a rendszer indításkor visszarakja a saját recoveryjét. Úgyhogy inkább várok a végleges verzióra.

[ Szerkesztve ]

(#55) JohnnyWeiss


JohnnyWeiss
tag

Megint lenne egy kérdésem. ES 3 file explorer-el próbálok a notebookomról másolni filmeket (win7 samba) és iszonyat lassú. 750-780K/sec a max. Ennél jóval többet kéne tudnia. Mi lehet a probléma? A speedtest.net simán hozza a 26 Mbit/s-t.

(#56) donjohnson válasza JohnnyWeiss (#55) üzenetére


donjohnson
addikt

total commander + lan plugin-t próbáltad? ezzel is lassú?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#57) JohnnyWeiss válasza donjohnson (#56) üzenetére


JohnnyWeiss
tag

ugyan úgy 700K körül van a sebesség. a TC-vel is. a router tplink wdr3600. PC-k között gyors a másolás.

(#58) JohnnyWeiss


JohnnyWeiss
tag

Találtam valami iperf nevű programot, ami méri a kapcsolat sebességét két gép között, az 6 MB/s-et mutat. Nem értem mitől ilyen lassú a másolás. Mind a belső memóriára, mind az SD -re max. 750 KByte/sec. Nektek mekkora sebességgel másol?

(#59) KION3524 válasza JohnnyWeiss (#58) üzenetére


KION3524
tag

Az én eredményeim: USB-n keresztüli másolás gépről memóriakártyára (Adata 64GB Class 10) 10MByte/s - USB-n keresztüli másolás gépről nand flash-re 10MByte/s.
A Wi-Fi-s küldésre én a SuperBeam programot találtam, azzal hotspoton keresztüli küldés gépről memóriakártyára 33MBit/s, nand-ra 28MBit/s.
Off: Ha szüksége van valakinek a program pro verziórája, az írjon PM-et és elküldöm :)

(#60) JohnnyWeiss válasza KION3524 (#59) üzenetére


JohnnyWeiss
tag

milyen protokolt használsz wifi-n? gondolom nem smb. szerintem az smb miatt ilyen döglött. majd kipróbálom ftp-n vagy nfs-en, hogy mit tud.

(#61) JohnnyWeiss


JohnnyWeiss
tag

Megnéztem ftp-vel 3Mb/sec átlagosan, szóval úgy néz ki, hogy a samba amit nem bírnak ezek a középkategóriás kütyük.

(#62) KION3524


KION3524
tag

Sziasztok. Nekem egy olyan problémám lenne, hogy amikor bemegyek a galériába, az SD kártyán tárolt képeket és videókat kétszer jeleníti meg a program. De pl. a PowerAMP, MXPlayer, vagy a file explorer normálisan látja. Egy restart után pedig minden megjavul, a képekből megint csak egy van. A kérdésem az, hogy nálatok is jelentkezett-e a hiba, és hogy lehet orvosolni a problémát. (Más galária appot is próbáltam, és azzal is ilyen volt, ja, és ha rákötöm a gépre akkor szintén kettőt lát a számítógép, de már mindenből (mappa, fájlok)).

(#63) donjohnson válasza KION3524 (#62) üzenetére


donjohnson
addikt

szerintem az valami fájlrendszer hiba lesz. ments le mindent az sd kártyáról, formázd le, aztán állítsd vissza.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#64) KION3524 válasza donjohnson (#63) üzenetére


KION3524
tag

Leformáztam a memóriakártyát FAT32-re, a lemezfoglalási egység méretét alapértelmezettre tettem, és a gyorsformázásból kiszedtem a pipát. Formázás után visszamásoltam mindent, és a tabletbe tettem. 2 napig működött, ma reggel már megint 2 fájl volt mindenből. Ha fájkezelővel megnézem a belső memória gyökerét, akkor sz sd kártyát megtalálom az mnt/externalSD-nél és a removable/microsd-nél is. Nem lehet hogy ez a baj?

(#65) donjohnson válasza KION3524 (#64) üzenetére


donjohnson
addikt

nem, mert az nálam is így van. ugyanarra kell, hogy mutasson.
próbáld meg másik memóriakártyával, nincs jobb ötletem. :(

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#66) KION3524 válasza donjohnson (#65) üzenetére


KION3524
tag

Egy másik 64GB-os memkártyára most nem fogok költeni. Tuti valami szoftveres hiba lesz amire mindig van megoldás :)

(#67) donjohnson válasza KION3524 (#66) üzenetére


donjohnson
addikt

kisebb nincs otthon egy másik eszközben? :DDD
jó lenne, ha meg tudnád nézni, mert az már micro sdxc szabvány. nálam a 32 gigás micro sdhc-t jól kezeli.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#68) KION3524 válasza donjohnson (#67) üzenetére


KION3524
tag

Telefonban 16GB-os calss4-es Kingston van. Egy pár újraindítás után (minden 10 percben 1-et 6-7-szer) megint jelentkezett a probléma.

(#69) janezs


janezs
csendes tag

Sziasztok
Nekem is van egy ilyen tabletem nagyon meg vagyok vele elégedve. Most akarnám kipróbálni a gps-t csak nem tudom milyen programmal kell. Van-e valakinek valamilyen tapasztalata esetleg tudna ajánlani mivel tudnék navigálni tableten?

(#70) KION3524 válasza janezs (#69) üzenetére


KION3524
tag

Én az iGo-t ajánlom, offline navigációra nagyon alkalmas, nekem ez vált be a legjobban. Kipróbáltam még a Sygic-et, Navigon-t és a Google navigációt is, de nekem az iGo tűnt a legtestreszabhatóbbnak.

Off: Ha szükséged van az iGo-ra (9.6.29.365016) és egy Európa térképre, akkor írj Pü-ben és elküldöm. Ha nem kell teljes eu térkép, akkor írd le hogy melyik országokat tartalmazza a csomag.

[ Szerkesztve ]

(#71) janezs válasza KION3524 (#70) üzenetére


janezs
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! :R

(#72) marci1250


marci1250
tag

Sziasztok! :)
Ennek a tabletnak az üzemidejéről szeretnélek titeket megkérdezni. Vásárlás előtt állok és félek, hogy az 5 ezres aksi nem a legmegfelelőbb neki. Eltudnátok mondani tapasztalataitokat és kifejtenétek véleményeiteket ezzel a témával és magával a tablettal kapcsolatban!? :R :)
A választ előre is köszönöm, Üdv Marci! :R :)

Family Guy S18E8 "Ez fiam az egyetlen dolog ami visszatart attól, hogy tenyéréllel basszalak ketté"

(#73) boss16


boss16
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna abban segíteni, hogy lehet-e 3g-s mobilinternetet varázsolni a tabletre. Köszi a válaszokat.

(#74) boss16


boss16
csendes tag

Erre már nem jár senki?

(#75) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Udv!

Tegnap vettem egy ilyen tabot, es eddig tetszik. Ez az elso andoridos cucc itthon - almas es csempes telefonokat hasznalunk - es van par dolog amit nem igazan ertek.

-4.2es rendszer van rajta, ha jol ertem: kell/lehet/erdemes ezt frissiteni?
-mi az a root?
-ma a speedshopban voltam, es ott nem tudtak megfelelo foliat adni a keszulekre. Tokban fogom tartani, es kotottem ra valami komolyabb biztositast a boltban... mennyire karcolodhat?
-a telefonom memoriakartyajan vannak filmek, amit a windows phone siman lejatszik, de a tab azt irja ki, hogy serult... konvertalni kell, vagy masik lejatszot nezni?

Valaszokat elore is koszonom, ha erkeznek :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#76) KION3524 válasza Sontir Fel (#75) üzenetére


KION3524
tag

Hello.

Egy pár kérdésedre tudok választ adni:
-A rendszert érdemes frissíteni, a legfrissebb jelenleg a 4.2.2 amit a tab-ra készítettek
-A root olyan mint az almás mobil jailbreakje, szóval Te irányítod a teljes telefont, bővebb leírást találsz a google-n.
-Én is kerestem rá fóliát, de nem találtam. A Tecsóban vettem samu galaxy tab10.1-re Belkin fóliát, és azt raktam rá. Tökéletesen illeszkedik, a fólia matt, ezért az első kamerát lehetetlen használni :)
-Nekem az eleje nem karcolódik (a fólián is van valamilyen karcálló bevonat), a hátlapon már vannak apróbb karcok. Tavaly októberben vettem a tabletet, fekete színű, azon állítólag jobban látszódnak a karcok, de szerintem ha valaki vigyáz rá, akkor nem lesz baja.
-Filmek lejátszásához én az MXplayer pro-t használom, ha a hardver nem támogatja a fájlt, akkor megpróbálja szoftveresen dekódolni.

(#77) donjohnson válasza boss16 (#73) üzenetére


donjohnson
addikt

nem kezeli a 3g sticket. :(

Sontir Fel:
- amit ota-n felajánl, azt nyugodtan rakd fel, de 4.2.2-nél nem lesz frissebb sajnos.
- rootolással teljes jogosultságod lesz a tableten futó androidon. rendszerfájlokat és gyári alkalmazásokat módosíthatsz, törölhetsz.
- én galaxy tab 2-re való fóliát vettem a speedshopban. 1-2 milliméter eltéréssel jó hozzá, a felesleget levágtam.
- ha tokban tartod, nem fog.
- másik lejátszót javaslok: mx player

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#78) donjohnson válasza marci1250 (#72) üzenetére


donjohnson
addikt

erősen feljasználásfüggő. eleinte 5-6 óra alatt lemerítettem. most meg több napig is elmegy, ha kevésbé használom.
de ugyebár tableteknél, okostelóknál akksikapacitásból sosem elég. :P

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#79) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Koszonom a segitseget. Leszedtem egy ota appot, de nem mukodott. Ellenoriztem a rendszert, es 4.2.2-vel sikerult megvasarolni, ezzel akkor nincs gond. Csereltem a media playert, az is rendben van. Az iphonet se szerettem jailbrakelve hasznalni, akkor ezt a rootot sem kell eroltetnem azt hiszem.

Folia: ritka ugyetlen vagyok, nekem fel kell rakatnom ra valahol :) speedshopban 500ert teszik ha ott vasarlom a foliat, 1000ert ha mashonnan levot viszek. Ezen meg meditalok kicsit, amugyis tokban fogom hordani, iphoneom sem volt folias es 2 ev alatt nem karcolodott ossze.

Ugyan nekem ez az elso tabom, de szimpatikus. Ha toltok lefele vagy telepitek akkor recseg, ropog, de amugy rendben van. Real racing 3 mondjuk mintha jobban ment volna iphone 4Sen, de nem a jatek az elsodleges, szoval ez nem jelent problemat.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#80) St3ven


St3ven
addikt

Sziasztok!

Kiszemeltem magamnak ezt a tabletet az edgitalnál 70-ért.

A tervezett felhasználási terület: internet, e-learning tanulás, kommunikáció (Viber, MobileVoip), filmnézés, 0 játék (kb. csak otthon lesz használva, áramzabáló, röghöz kötött asztali gép helyett). Ezek miatt is nagyon fontos lenne a hosszú készenléti idő - az előző tabletem 8000 mAh akksival csak 5 órát bírt folyamatos használattal.

Van valami olyan nyűgje, hátránya, gyenge pontja, amit mindenképpen számításba kellene vennem vásárlás előtt?

A kijelzőjéről mi a véleményetek?

Egy retina kijelzős Prestigio MultiPad 4 Quantum 9.7-et kellene felváltania.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#81) Sontir Fel válasza St3ven (#80) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Én k egy hete használom és ez az első tabom, tehát ennek megfelelően kezeld a véleményem. A retinás prestigio helyett vettem, nem érzem rossznak a kijelzőt. A wifi az fura szerintem, sok helyen a telefonom fül wikivel csatázik, ez pedig nem. Főleg azért furcsállom, mert a beállításokban fulladósnak mutatja, miközben jobb felső sarokban 2-3. Sebességre picit csalódtam, van, hogy a képernyőforgatas is kihívás :(

Összességében azért elégedett vagyok. Mi a gond a régivel? Csak azért érdekel, mert majdnem azt vettem :)

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#82) St3ven válasza Sontir Fel (#81) üzenetére


St3ven
addikt

Pár nap után besárgult a kijelző jobb oldala és alsó része. Gondolom attól, hogy forrósodott a gép rendesen. Utóbbi még nem is zavart volna, de a sárgulást azért 60+ feletti pénzért az ember nem tolerálja.

Az akadás forgatásnál azért elég aggasztó. Appok indítása, képernyőváltások zökkenőmentesek?

Az apró betűk nem "szőröznek"? Tartok tőle, hogy kevés a kijelző dpi értéke.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#83) Sontir Fel válasza St3ven (#82) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Edigitalban vagy mediaban ki van allitva, ott ki tudod probalni. Szerintem teljesen jo a felbontas, vallalhato a dolog.

Nalam nem zokkenomentes. Annyit azert meg: elso andoridos eszkozom, eddig almas es csempes cuccokat hasznaltam, lehet hogy ez a mukodes a normalis :)

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#84) Fredo78


Fredo78
aktív tag

Sziasztok!

Tegnaptól én is klubtag lettem. Végigfutom a topikot aztán kérdezek :)
Tok mindenképp lesz rajta. Fóliát nem tudom érdemes-e rátenni?

Első benyomások:
- minőségi összeszerelés, anyaghasználat
- a felbontás éppen elég, talán lehetne jobb, de ez van ennyi pénzért. Megfelelő
- a sebességről még nem tudok nyilatkozni
- 4.2.2 van rajta gondolom nem is lesz frissebb, de ez nem gond

(#85) Sontir Fel válasza Fredo78 (#84) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Én tokban tartom, fólia nélkül eddig nem karcolódott. Sebességével nem vagyok elégedett, főleg a facebook nyírja ki :(

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#86) Fredo78 válasza Sontir Fel (#85) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Milyen tokban?

(#87) Fredo78


Fredo78
aktív tag

Iletve kérdés akik "körmös" overmaxos tokban tartjàk azoknak nem karcol a köröm?

[ Szerkesztve ]

(#88) Sontir Fel válasza Fredo78 (#86) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Egy sima tucano tok. Megszerettem nagyon, speed shopban jó áron adták, de majd ebayen nézek valami komolyabbat is hozzá.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#89) Ed McLeves


Ed McLeves
tag

Üdv a Fórumnak!
Én is vettem egy ilyen táblát, a következő hiánypótló hírekkel szolgálhatok:
boss16
Támogatja a 3G sticket. Úgy vettem meg, hogy belenyugodtam a 3G hiányába, mivel ténylegesen sehol sem tudták megerősíteni / cáfolni ezt a lehetőséget, az "inkább nem" volt többségben. Az OTG-kábelre rányomtam egy kb 3 éves "Huawei Vodafone mobile connect Model K3565 - rev 2 Hsdpa usb stick"-et, mire az szó nélkül pislogni kezdett, majd kérte a SIM PIN-kódját és egyszerűen működött. Az értesítési területen és a Beállítások - Adathasználat-nál megjelent a "Mobiladatok" menü. Nem kicsit örültem :C

Üzemidő:
marci1250
Nálam átlagos használattal kb 9 órát megy. Kikapcsolva 4 és fél óra alatt töltődik fel.
Kérdésem: Szabad-e a töltőn hagyni azután is, hogy teljesen feltöltődött...? :F A pdf-könyvében azt írja, hogy "nem úgy tervezték, hogy hosszabb ideig töltőn maradjon" (sic!), és nem szabad. Ugyanakkor első feltöltésre 8 órát javasol. Mondjuk ezt furcsának találom, és a tab eddigi egyetlen negatívumának... Ha igaz.

Tok:
Fredo78
Ezt rendeltem meg: [link] Meglepően jó minőségű, 10 nap alatt itt volt Hong Kongból, 3950 ft-ért :DD

[ Szerkesztve ]

(#90) zeg74 válasza Ed McLeves (#89) üzenetére


zeg74
aktív tag

Ez egy jó hír, hogy támogatja a 3G sticket.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#91) hexabot


hexabot
csendes tag

Hi!
Én is egy ilyen gép vásárlását tervezem!
Tudna valaki feltölteni egy éles, jó fényviszonyú képet egy A4-es dokumentumról, és vmi kültéri képet amit ezzel a készülékkel készített?
Sajnos tesztekben sehol sem találtam, lehet hogy kevés lesz az a 2Mp a dokumentumokhoz, és az fotózás gyakori lenne(tanuláshoz kell majd).

Előre is köszönet!
Zoli

(#92) Ed McLeves válasza hexabot (#91) üzenetére


Ed McLeves
tag

Szia,
Parancsolj. Ezek nyers képek, nem változtattam rajtuk semmit, a táblán magán van lehetőség korrigálásra, akkor a dokumentum kontrasztosabb, jobban olvasható.

Tehát itt a dokumentum (félhomályos irodában, ahol csak mesterséges fény van, egy asztali lámpa alatt készült, és ahogyan azt rá is írtam, a nyomtatóból a felénél kifogyott a tinta :-) )

Ezt pedig reggel lőttem az iroda előtt:

Olyan, amilyen, ez csak egy táblagép...

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#93) zeg74 válasza hexabot (#91) üzenetére


zeg74
aktív tag

A kamerája nem a legjobb, de hát nem is fényképezőgépnek vettük. Mindent figyelembe véve nem fogsz benne csalódni. Csak ajánlani tudom ennyi pénzért.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#94) donjohnson válasza hexabot (#91) üzenetére


donjohnson
addikt

akkor vegyél inkább asus memo pad 8-at, abban 5 megapixeles hátlapi kamera van.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#95) hexabot válasza Ed McLeves (#92) üzenetére


hexabot
csendes tag

Köszi a képeket!
Elfogadható a képminőség, kicsit több fénynél még ennél is jobb lehet, meg a cam-scanner app-ot fogom sokat használni, azt is inkább fekete fehér módban, akkor jobban olvasható lesz a dokumentum!
:))

Már fogtam a kezemben a készüléket egy üzletben, villámgyors volt, stb stb, csak ott sajnos nem volt lehetőségem fényképezni.
Kösz a tanácsot a 8 colosra, de én mindenképpen 10-eset szeretnék, jobb lesz nagyobb tabon tanulni az android fejlesztést majd jövő félévben,így hogy láttam hogy ennek a fényképezője sem olyan rossz a doksikhoz, nem spórolok még további 30k-t a Smart vagy az FHD változatra, amik amúgy is gyengébb hardverezettséggel rendelkeznek CPU terén...

Még egyszer köszi a képeket!

(#96) Performix


Performix
újonc

Sziasztok,
Lehet, hogy amatőr a kérdés de azért felteszem. Két gmail cím van hozzárendelve a tablet-hez. Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet kitörölni az egyiket? Próbálkoztam a "felhasználók" pontban. Ott megjelenik a két email cím de nincs olyan opció hogy törlés. 4.2.2 van rajta de kicsit más mint az S4 mini androidja. Ott simán ki tudom törölni a fiókok fülön.

Előre is köszönöm a segítséget.

Ja és memória szempontból nekem kicsit kevésnek tűnik. Hamar megtelik a memória és belassul, pedig semmi extra nincs feltelepítve. Egy darab játék nincs csak a gyári cuccok, de azok egy része le is van tiltva(ami nem törölhető). A clean master egyik widget-ével szoktam gyorsítani a memóriát, hogy ne akadozzon.

[ Szerkesztve ]

(#97) Fredo78 válasza Performix (#96) üzenetére


Fredo78
aktív tag

A kérdésedre sajnos nem tudom a választ, de én kérdeznék: :)
Milyen appokat töröltél és miket tiltottál?

[ Szerkesztve ]

(#98) BOBAKILL válasza Performix (#96) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Elmeletileg a bellitasok/fiokok es szinkronizalas/google menupontban tudod torolni. Ha erre gondoltal.

[ Szerkesztve ]

(#99) Performix válasza BOBAKILL (#98) üzenetére


Performix
újonc

Helló,
Én is erre gondoltam először. Bár ilyen egyszerű lett volna. A baj az hogy nincs " fiókok" menüpont mint a telefon androidnál.

(#100) Performix válasza Fredo78 (#97) üzenetére


Performix
újonc

Helló,

Néhány google alkalmazást tiltottam úgy mint a play zene, play újság, play könyvek, google+, youtube...stb. Ne használja a memóriát. Azt, hogy miket töröltem azt nem tudom már de max 1-2 ilyen lehetett. A többit nem engedte törölni csak tiltani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.