Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Asus ati (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) e-biza


e-biza
őstag

[L]http://www.digitimes.com/NewsShow/Article.asp?datePublish=2003/08/28&pages=A2&seq=3[/L]

''Asustek Computer, a key customer for Nvidia’s graphics chipsets in Asia, expects to launch own-brand graphics cards featuring ATI solutions by the end of this quarter. The two sides expect to officially announce the news in late September, according to sources.

Both Asustek and ATI denied the report. According to ATI, Asustek is producing some graphics cards featuring ATI solutions on request of its OEM clients, and is developing motherboards based on ATI’s 9100IGP chipset, but the two sides have not worked together in the own-brand graphics card market.

It is still unclear whether Asustek would continue working with Nvidia in its own-brand graphics card business in the future, sources said.''

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#2) Vikthor válasza e-biza (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ASUS & ATI??? Na ezt megnézném. Jó párosítás lenne. Ezt képzeljétek el: ASUS ATI RADEON 9800 Pro Deluxe... anyád... nem is merem elképzelni mennyi mindent adnának hozzá... :DD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3) McJames válasza Vikthor (#2) üzenetére


McJames
senior tag

És mennyi pénzért! :D
A viccet félretéve, ASUS-ék tényleg nagyobb részt igencsak örökbecsű darabokat készítenek.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#4) e-biza válasza Vikthor (#2) üzenetére


e-biza
őstag

és milyen árért? :)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#5) Vikthor válasza e-biza (#4) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ha! mittomé, biztos 130+fa. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#6) Keitaro


Keitaro
addikt

És ezek mik lennének?
Asus A9900? :)
Ultra deluxe edísön :)
Azért megnéznék egyet ^^

(#7) Obi-1


Obi-1
őstag

Valahol olvastam, hogy az ATI régen összebalhézott az Asussal (Rage korszak). Szerintem kacsa, az nVidia grafikus kártyái egyáltalán nem mennek olyan rosszul, és az ATI nem megy annyival jobban, hogy az Asus váltson. Ha megnéztétek, mennyit változott a piaci részesedés, akkor tudjátok, hogy ez így van. Ezen a piacon nem lehet egy aránylag gyengén sikerült termékcsalád miatt kiesni a piacról. Meg aztán a többség szemében a Geforce az Geforce, pláne ha FX.

Szerintem amúgyis túlzás már a folytonos fikázás. A Radeonok és Geforce-ok nagyjából kiegyensúlyozott portfóliókban kaphatóak. Kinek mi szimpatikus, azt vegye.

Különben Ati Rage128 büszke tulajdonosa vagyok, nem nVidia függő, csak ez már szúrja a szemem. :))

Only a Sith deals in absolutes.

(#8) e-biza válasza Obi-1 (#7) üzenetére


e-biza
őstag

pontosan min vesztek össze?

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#9) Grafman válasza e-biza (#8) üzenetére


Grafman
aktív tag

Ha a tényeknél maradunk, léteznek ATI-s ASUS cuccok, pl az idézetben is említett
integrált ATI-grafchipes alaplap, ez pedig mindenképpen biztató, de a találgatásokba már nem annyira szerencsés elméyledni.

Egy tény, hogy az ATI megoldásai egyre nagyobb szeletet hasítanak ki a videókártya piacból, ezt pedig egy idő után -sértődéstől, fikázástól, nyelvöltögetéstől, meg minden egyébb faksznitól függetlenül- a legnevesebb gyártók sem hagyhatják figyelmenkívül.

És még egy TÉNY, hogy az ASUS a legutóbbi CEBIT-en azt nyilatkozta (pontosabban a kirendelt reklámemberei), hogy a jövőben szeretnének INKÁBB az ATI-ra koncentálni, az NVIDIA HELYETT.
Ez pedig elég egyértelmüen az jelenti, hogy nem csak amolyan ''űsse kő'' filozófiával állnak a dologhoz.

Az tehát már biztos számomra, hogy az ASUS gyárt majd ATI-chipre épülő grafkártyákat, az egyedüli kérdés az, hogy mikor... (mert a minőség esetükben nem lehet -olyan nagy- kérdés)

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#10) Ragnar válasza Obi-1 (#7) üzenetére


Ragnar
tag

Szerintem itt nem váltásról , hanem csak termékpaletta színesítésről van szó.
Mivel a Radeon széria jól sikerült.

-AMD Athlon64 3000+ @2200 MHz -- ABIT KV8pro -- Inno6800 GT@ultra -- 2x512 MB @440MHz DDR-- 120GB SATA HDD

(#11) GigabyteFan válasza Grafman (#9) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

és az is nagy kérdés hogy csak oemeknek vagy az utcára is ....

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#12) rudi válasza GigabyteFan (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem ez is olyan OEM dolog mint pár napja volt az MSIs, de már ez is jelent valamit...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Az Asus is rájött milyen jók a radeonok, és nagyon jól teszi, ha azt is fog gyártani. :) Volt/van már néhány Asus cuccom, és csak jókat tudok róluk mondani. Meg a radeonomról is. :) Most írjam át a nickem Asus/Atifan-ra? :DDD
Asus A9800 pro ultra deluxe :D

(#14) Versus


Versus
senior tag

Ha lesz hozzá Asus driver el fogok rajta gondolkodni,remélem megkapja ezt a hűtést is amit a V9950 mondhat magáénak.Amíg kijön még kihúzom valahogy ezzel ! :) Amúgy üdvözlöm az ötletet ,ismerve az Asust ha lépnek akkor nagyon gyorsan!

Premium Vintage

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Asus ati (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.