Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Hugo85 válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Jó nem vagyok egy nagy fórumózó gondolom az feltűnt, mert jobban érdekel az élet, mint az internet... nem tudom, miért kell durvának lenni, de lehet, hogy csak én vagyok túl érzékeny. 3,4 volt és 5,051 körül mozog és ettől kicsit tér csak el. Azért írtam, hogy csak telepítőlemezek, mert már kb. hat rendszer reinstall volt mind win98-al mind Xp-vel. És amégy nem ment rá semmi extra addig is ezt csinálta. Elhiszem, hogy vannak itt nálam okosabb emberek, azért jöttem ide hátha, tudnak segíteni. Egyébbként a 12.5 volt kevesebb mint 5% eltérés. Persze egy 17000 Ft-os tápegységnél én sem örülök neki, de hát ez van és ez legalább nem ingadozik.
Egyébbként azért vettem meg ezt a lapot mert úgy tudom, és sok forrásból hallotam, hogy az Asus patinás név, és úgy vettem ki, hogy SocketA-hoz, most az Nforce2-Ultra(400) chipset a legmegfelelőbb úgyhogy kiválasztottam egy jónak tűnő, kiválló elrendezésű (Agp nem lóg be a memó slotok főlé, Northbridge-n bazi passzív hütőborda+sok sok adalék meg a Wifi) alaplapot.
Csak azután kezdtem el utánaolvasgatni, miután láttam, hogy nem működik és nem tudtam kideríteni miért.
Nyilván azért látok csupa rossz dolgot, mert csak azért nem fog valaki totyikot nyitni, hogy elregélje mennyire jól működik az ilyen alaplapja, pedig biztos sokan vannak.
Persze, hogy a windóz baszta el az adataimat, de ha nem fagy ki a lap akkor ez nem történik meg, de lehet, hogy ehhez semmi köze nem volt... ha hozol egy puskát és egy Bill Gates-t megígérem, hogy meghúzom a ravaszt, mert nagyon nem kedvelem se őt se a termékeit :((
Most az az álláspontom, hogy én nem tudok semmit és nem találgatok, hátha valaki javasol valami jót és beválik :(

Ja és ha már itt tartunk, milyen oprendszert tegyek erre a ''lapra'' és azért írtam csak a 12,5 voltot mert a többi alig tér el.

Ja egyébbként akkor a Pc cillin mi? Az Asus telepítő Cd-jén volt és szerintük Antivirus software, de lehet, hogy elnéztem. Abszolút bizonytalan vagyok...
Bár nem tudom egy nem víruskereső, hogy tud system scannelni?
Mindegy felrakom a Norton-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.