Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Márk válasza OTika (#300) üzenetére


Márk
senior tag

Csákó!

Memória maximum 3GB mehet bele, nálam 200GB-os Samsung vincsit ismert fel hibátlanul. Bár nekem csak sima A7N8X rev.:1.04-es lapom van, -E Deluxe nélkül:D.

Üdv.: Márk

[ Szerkesztve ]

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#302) chungee


chungee
addikt

Jó cucc! Nekem is ilyen van :C

(#303) casenoid


casenoid
tag

sz..ás, 1TB-s SATA vinyót épp felismeri, de belefagy.
külön SATA kártyával is.
új gép lett belőle, mert külső USB-sként kegyetlen volt másolni...

(#304) siriq válasza Egyfejű (#298) üzenetére


siriq
őstag

Jah, en mar hajtottam 500 felett. 520-t mentek a kingmax hc 500 rammok. Nagyon tuningbarat jo biossal. Igaz nekem rev 2.0 lapom van(meg mindig meg van az is). Igen szepen birja a tuningot. 10x260 nal mar abbahagytam a nyustoleset. 2-2-2-11 memoria idoziteseket kedveli ha jolemlekszem mint a tobbi nf2 lap.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#305) nemezvoltal válasza casenoid (#303) üzenetére


nemezvoltal
csendes tag

nekem működik az 1 terrás haha ebben az alaplapban mindenféle külön kütyü nélkül
csak frissíteni kellet eccerüen firmvaret ami egybeintegrálva van a biosal

(#306) k4r1k4 válasza nemezvoltal (#305) üzenetére


k4r1k4
csendes tag

A firmwarefrissitésről írj már pár sort, meg egyáltalán hogy az nForce-os IDE drive van feltelepítve vagy XP-s. Mert jónéhányunkknak komoly fejtörést okoz ez itt. Nekem 2db 500gb-os SATA II vinyó lenne a lapban, a boot után detektálja a lap, de az XP-ben már csak az egyiket ismeri fel, ezután kékhalál / belefagy, akkor is ha az eggyel bootolok is, és bármit csinálok... A SATA a korlátozottra van jumperolva. :W

Na nemá, hogy nyugtával dícsérjem az ÁFÁ-t

(#307) sltom


sltom
csendes tag

sziasztok!

nincs véletlenül valakinek egy eladó példánya?

köszi
Tamás

(#308) dekac


dekac
tag

Üdv!

Mitől lehet az, hogy nekem csak az egyik wincsi hőmérsékletét érzékeli a lap?
Régen mindkét winyóm hőmérsékletét érzékelte az everest. :F

(#309) daykiller


daykiller
csendes tag

Üdv!

Van egy Asus A7N8X-E deluxe lapom, ami már 5 éves. Eddig minden gond nélkül üzemelt, kivéve akkor mikor kitakarítottam a gépet. Azt nem csipázta, de nagyon, ahányszor bolygattam. Hisztizett, nem indult, nem bootolt, lefagyott boot közben, újraindult, stb. De aztán megunta és üzemelt tovább betonstabilan. Ma kapott másik tápot, mert az enermax 600W-osom elromlott. Most egy Codegen 400W-tal kéne neki üzemelnie, de csak addig jut el, hogy bekapcsol, de se csipogás, se post, se bios. Pontosítok, amikor megkapta a codegent, akkor azonnal be is indult, memteszt megvolt, de ott lefagyott, hogy kiírta a memória frekvenciáját és hogy dual channel. Ezt párszor eljátszotta, mikor én arra jutottam, hogy megmozgatom a kábeleket. Ettől kezdve SKSH (se kép se hang).
Ezzel a táppal a másik gép gond nélkül elindul, a memóriák is jók másik gépben, raktam bele 800-as duront valamint 1200-as Athlon-t de nem üzemel azokkal sem. Sőt, a proci abszolút nem is melegszik. Attól félek, hogy meghalt a lap, ami nem lenne túl jó, mert most egy a7v133/athlon 1200@1300MHz-s gépről írok és a fontos adataim mind sata vinyókon vannak. :( De nem egyszer csinált már ilyet velem, egyszer csak helyreállt és üzemelt.
Amúgy benne egy Athlon XP Barton 2500+@3200+ van benne, 2x512 Samsung és 1x1GB kingston rammal, valamint 7300GT. :(

"Bármely kellőképp fejlett technika megkülönböztethetetlen a mágiától." - Arthur C. Clarke

(#310) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Hali
Esetleg valaki ?RAM -okat milyen sorrendben kel a foglalatokba helyezni?
Most 2 db 256-os van ,ha melléjük teszek egy 512-est lefagy vagy kék halál.
By

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#311) golya87


golya87
őstag

Hello.

Egy A7N8X-E Deluxe tulaja vagyok, és az a gondom, hogy amióta átpakoltam egy új házba, vagy legalábbis most tűnt fel, elront szinte minden dvd-t íráskor. A filmeket is lassan tudom tekerni, felbontástól függetlenül, először a képet hozza be és csak utána vmennyivel a hangot. Torrentről is sokszor crc hibás rarokat szed le a gép. Az egész gép lassabban reagál így 2300Mhz-re húzott Bartonnal, mint anno a 2.8-as Cerkám. A Sata chip-re gyanakszom, mert WinXp telepítés után volt már olyan is hogy sokszor kékhalált kaptam a Silsata driver hibája miatt.

A gépem: A7N8X-E Deluxe, Athlon XP 2600+@2300Mhz, 2*512 Kingston DDR400, 500Gb Samsung F1, Pioneer 212D, Sapphire 2600XT, Corsair HX520W

A gépet három 12cm-es venti hűti, a proci 50 fok alatt van mindig.

Előre is köszönöm a segítséget, én a kalapácsos orosz módszeren gondolkodok. :DDD

üdv
golya87

[ Szerkesztve ]

(#312) dekac válasza daykiller (#309) üzenetére


dekac
tag

Nekem hasonló felépítésű konfig ezzel a lappal simán ment codegen 400-as táppal.
3x512 rammal és 7300Gt-vel, 2 wincsi, 2 optikai....
Nem volt gond a táppal.

(#313) Hugo85 válasza golya87 (#311) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Nem lehet, hogy túl van tunningolva a procid és hibázik? Csak mert a kékhalálok és sok hibázás erre utal. Prime95 alatt stabil? Nem hibázik? Alapfrekvencin is ezt csinálja? Ramok szinkronban mennek vele? Azok sincsenek túlhúzva?

(#314) golya87 válasza Hugo85 (#313) üzenetére


golya87
őstag

2300 Mhz-n megy 1.65V-ot kap. Van rajta egy batár nagy réz hőcsöves hűtő. Orthos alatt stabil egy vagy két órát ment. Kingston egyforma ramok vannak 400Mhz-n mellette, 400-as ramok a rajta levő cimke szerint is. Alapfrekvencián is rontott DVD-ket, letölteni akkor még nem töltöttem vele. De majd még megnézem, hogy visszavéve is ront-e.

(#315) dekac


dekac
tag

Üdv!

Van egy ilyen gépem és win7-et tettem rá. Olyan kérdésem lenne, hogy sikerült valakinek 5.1-es hangot varázsolni rá?

(#316) gege022


gege022
csendes tag

Hello!az lenne a kérdésem hogy hogy lehet kikapcsolni azt adrága nöi figyelmeztető hangot az alaplapon?elöre is köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.