Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Hold válasza weres78 (#450) üzenetére


Hold
őstag

Tegnap Arty ment foglalni körbe, nekem az volt a csúcs.. 3en voltunk 8 ellen és amíg feltartottam a népet, addig Artynk behúzta a zászlót :) Megpróbálta bejött

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#453) Dewri válasza Hold (#449) üzenetére


Dewri
aktív tag

Ez PvE-ben is működik. Tegnap hetes szint, Challenger, még 2 MBT, meg 2 géppuskás kis ité. Én mentem egyedül előre a Challengerrel, mind a 4 hátul maradt, Onyx pálya. Be is írtam az első 3 ellenfél leszedése után, hogy komolyan én spotoljak??

Másik aranyos eset, nem tudom melyik pálya, az a finomítós havas. Challengerrel lent középen, M1A1 föl a dombra kempelni. Mondom ez igen, az M1A1 nyilván td-MBT hibrid...

(#454) Hold válasza Dewri (#453) üzenetére


Hold
őstag

T62 Veterant miért kaptuk ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#456) Dewri válasza Hold (#454) üzenetére


Dewri
aktív tag

És még mindig van, aki nem nézi a Bázis híreit...

[link]

(#457) scyllarus


scyllarus
veterán

Ma valamiért iszonyatos lagom volt minden pályán, plusz még barmokat is kifogtam. Szakaszban jött 2 db AMX 10P, az egyik semmit sem csinált, csak engem blokkolt, amíg a társa előrement sebezni. Mintha ezt a stock T-62 veterant fel kellene tartani, hogy nehogy megelőzzem őket... Gondolom a következő csatában cseréltek. A retardált esze nem adja ki, hogy 1 nagyon jó (amikor ő sebez) után egy szar (amikor csak blokkolja a többieket) átlaga két közepes csata? Amit elérne, ha normálisan játszana, de nem jelentenék fel közben, mint most ;)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#458) bullseye válasza scyllarus (#457) üzenetére


bullseye
addikt

Nekem zsinórban négy olyan csatám volt, amikor egy lelkes játékostárs foglalós pályán elindította az ellentámadást, amikor mindenki még másodlagosakért kóricált volna (és persze pont puha tankokkal voltam). Szerencsére a második ilyen után visszaváltottam Easy módra, így már túlélhető volt. Csak azt nem sikerült kiderítenem, miért sietnek ennyire.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#459) scyllarus válasza bullseye (#458) üzenetére


scyllarus
veterán

Mert csak annyit ért meg a feladatból, hogy el kell foglalni valamit, hát csinálja. Taktikai érzéke viszont 0, tehát nem gondolkodik, csak megy a célért. Azt sem érik fel ésszel, hogy megéri az összes hullámot triggerelni, mert több lőhető hp = több kapott xp...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#460) bullseye válasza scyllarus (#459) üzenetére


bullseye
addikt

Hát ja, tegnap volt ilyen T4-ben. Gondolom még emlékezett, hogy a WoT-ban megéri egyedül foglalni, de szerencsére ez anomália már inkább. Mint amikor abban a tetves Swingfire-ben én kaptam a legtöbb XPt. :P

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#461) scyllarus


scyllarus
veterán

Túl vagyok a Starshiten :DD Kemény 37 free xp-t áldoztam rá, nem akartam még egy csatát menni ennyiért.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#462) Dewri válasza scyllarus (#461) üzenetére


Dewri
aktív tag

Pedig PvE-ben nem rossz. Az első tank volt, amivel életben maradtam a Rolling Thunder pályán anno. Sheridan után játszva vele egyenesen élmény, annyival jobb annál... Nekem tetszett.

Persze PvP-ben nem mentem vele egy métert sem, nyilvánvaló öngyilkosság 10 sec fölötti töltéssel játszani bármivel, már a 8 sec környéki MBT is életveszély. A wotban megtanultam, hogy a tűzgyorsaság felülírja a sebzést, mikor 1v1-ben Type T-34-el ledaráltam a KV2-t... :D

(#463) Hold


Hold
őstag

Chieftain MK5 milyen ?
vagy a Starship ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#464) weres78 válasza Hold (#463) üzenetére


weres78
senior tag

Chief: gyenge test, erős torony (fejlesaztve), pontos ágyú, csak robbanó és apcr, elég lassan forog, szerintem nem rossz második sorból. Csőlehajlása van + erős torony, hull down... Mondjuk puhákba kicsit sebez, viszont jó az átütése.
Star: Mindene gyenge, lassan mozog, az egész egy wak spot. Lassan szűkül, lassan tölt, nincs APCR csak HEAT és robbanó. Nagyot üt, de ez is relatív. Elvoltam vele, de legtöbben utálják (amit maximálisan meg tudok érteni).

(#465) bullseye


bullseye
addikt

A blackhawk down-os pályán voltam ma artyval (nem ideális, de elmegy), és a végén amikor már csak foglaltak vártak, párat mellém lőtt egy FOX, gondoltam viszonzom, és mellé vágtam egy méterrel egyet. Szépen megdobta a lökéshullám, jó móka volt, ismételtük is volna, csak már nem volt idő. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#466) Mardel


Mardel
őstag

Bejglipanzernak qurva OP hogy van rakétája, kb csak ezért tudtak nyerni.

Pedig jó kis kör volt. [link] [link]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#467) scyllarus válasza Hold (#463) üzenetére


scyllarus
veterán

A Starshit egyébként PVE-ben tényleg nem rossz annyira. Igazából fura, nem ment vele rosszul, csak valahogy nem élmény vele játszani. Nagyon sok függ attól, milyen csapatokba kerülsz vele, mert MBT-k mellett használható, de ha gyors kis géppuskásokkal rak össze, akkor neked nem jut sebzés, plusz neked kellene felvenni az ellenfél lövéseit, ami ugye páncél nélkül nehézkes. A mostani vagy a következő patchben kap(ott) is buffot, ha minden igaz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#468) Angel1981 válasza Hold (#463) üzenetére


Angel1981
veterán

Starshipet nem ismerem, a Chieftain frusztrálóan lassú minden aspektusból; menetsebesség, fordulás, toronyforgás. A teste papír, a tornya és az ágyúja jó. Ahol csak lehet, hull downozni kell vele, mert még az az átlag feletti HP is gyorsan elolvad.

(#469) bullseye


bullseye
addikt

Van valami trükk, amivel egyszerre eladhatom az összes energiaitalt, ami a fene tudja miért járt eddig nekem?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#470) Angel1981 válasza bullseye (#469) üzenetére


Angel1981
veterán

Jobb klikkre nem kínálja fel, hogy "Sell" mint mondjuk a töltényeknél?

(#472) Angel1981 válasza #40993792 (#471) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmm.....érdekes.
Ez akkor valszeg bug, és javítják.

Engem a töltésidő bug zavar, és egyre jobban! :((

(#474) Mardel


Mardel
őstag

Reactor mapon sziklákon való felbugolást tényleg megszűntethetnék már.

A híd végén nem lehet normálisan frontharcolni mert egy kis rohadék mindig felbugol oda swingfirel, sheridannel és szétrakétázik onnan fentről meg folyamatosan spot alatt tart az artiknak.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#475) Kean_Sorbo válasza Mardel (#474) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Normál körülmények között oda nem lehetne felmenni? Nem is tudtam.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#476) Mardel válasza Kean_Sorbo (#475) üzenetére


Mardel
őstag

Ha javították volna a mapot akkor nem. Meg nincs is odavezető út, ez csak egy pálya hiba amit kihasználnak.

De egyébként csak gyors tankok tudnak átbugolni azon a szikla soron.

Az a baj ezzel, hogy felborul a pálya egyensúlya.
Már nem egy csatában volt hogy nem ment oda MBT mert úgyis lelövik rakétával a hegyen lévő szikla mögül. Persze az ellenfél MBT-jei simán átjöttek a hídon és buktuk a csatát.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#477) zozyk válasza Mardel (#476) üzenetére


zozyk
addikt

"...De egyébként csak gyors tankok tudnak átbugolni azon a szikla soron..."

Láttam ott már Chieftain-t is,az pedig nem annyira gyors.. :) ;]

(#478) Mardel válasza zozyk (#477) üzenetére


Mardel
őstag

Ha kitartó akkor lehet.

Én nem álltam le a T64-el a swingfire meg sharidan mellett felkapaszkodni a sziklára, hogy átbugoljak rajta.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#479) Hold


Hold
őstag

Maradjunk annyiban mióta ilyen köpködő tankokkal játszom ezer olyan helyre feltudok menni ahova normálisabb tankokkal esélyem sincs..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#480) Hold


Hold
őstag

Nem tudok tankokat leszorzózni sem, mert 15 perces csatában 5 perc alatt 14 meghal.. egyedül meg nem bírok 5-10 rám zúduló tankal..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#481) weres78 válasza Mardel (#478) üzenetére


weres78
senior tag

Nem kell hozzá kitartás, felmegy oda bármi. Csak azt kell tudni mivel hogyan. Én is járok oda rakétázni... 17-én vége a dalnak, javítják a hibát ami miatt fel lehet oda menni.

(#482) Angel1981


Angel1981
veterán

Ahelyett, hogy szidnám a csapatot, inkább tisztelgek a vas előtt! ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#483) Hold


Hold
őstag

Nosztalgiáztam, ahhoz képest a 3asok között helytálltam


Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#484) Angel1981


Angel1981
veterán

Megszegtem egy régebbi fogadalmamat, hogy Rolling Thunder csak szakaszban.
Hiba volt.... :P

(#485) Dewri válasza Angel1981 (#484) üzenetére


Dewri
aktív tag

Hát igen, a Sheridan és a Chieftain nem igazán oda való, amint az látszik is az "eredményeiken"... Tehát csak hárman voltatok de 3 kevés oda, hiába nyomta jól a Terminátor.

(#487) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Itt egy érdekes videó a páncélokról.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#488) Angel1981 válasza Kean_Sorbo (#487) üzenetére


Angel1981
veterán

Váó! Köszi! :R

(#489) Hold


Hold
őstag

Próbálgatom a Heavyket, fura hogy én mindig lepattanok de rólam senki, pedig forgatom, bujkálok :(
Amiket rühellek azok a kis távolban megbújó láthatatlan tankok, akik elköpik magukat és a fél tankom oda :O

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#490) weres78 válasza Hold (#489) üzenetére


weres78
senior tag

Ne nagyon forgasd, inkább állj teljesen szemben, mint hogy picit is túlforgasd. Általában az alváz (legalja), kukucskáló, gyűrű a gyenge szemből. Ezt lődd/dugd el, mozgasd amennyire lehet.
Távoli kis célpontoknak menj neki ha nincs aki segítsen, esetleg foglalni lehetne még, hogy közelebb kényszerítsd. Ha ez nem megy, akkor menj neki, hátha... Full szemből nem könnyű feladat berakétázni egy mogó MBT-t.

(#491) bullseye


bullseye
addikt

Most mentünk egy remek medium kört Anvilon. Egy T64, és csupa puha tank. T64 idióta először feljött snipe-olni, aztán meghalt, Fox elit öngyilkos rohamot ment. Maradt egy Gvosdika, egy BMD-1 és én Swingfire-ban. Bázis előtti minirohamnál BMD is meghalt, én is csak úgy éltem túl, hogy utolsó 2-3 ellenfelet proxy spotoltam artynak egy kő mögött fogócskázva velük. Majd a BMD ötletére bementem foglalni a víz felőli oldalon, egy nagyobb kőcsoport mögé. A végére vagy féltucat ellenséges tank nézegetett, de nem jöttek be, mert néha kaptak egy maflást az artytól. Zseniális volt. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#492) L4mie


L4mie
veterán

azért reggel eléggé b*lf*sz emberek játszanak medium 5/5 bukta PVE-ből....nevetséges. :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#494) L4mie válasza #40993792 (#493) üzenetére


L4mie
veterán

Hát nemvánom, mert nem szeretek ennyire küzdeni mikor még nyálas a számszéle, de ezek szerint mások még ennyire se.
Oké, hogy 7 kor vagyunk 15 en a sorba és 2-3 perc míg összerak egy T4-7 es csapatot és vesztünk, de amikor 5 T5 ös van és szánalmas amit művelnek...az bosszantó is időpazarló :(
na mind1 majd csak este játszom :(

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#495) zozyk


zozyk
addikt

Imádom,amikor PvP-ben nem jön rá a sok hülye,hogy létszámfölénnyel le tudnának nyomni minket...
River Point,a híd alatti rész.
1 MBT-70 + én vs. 2 MBT-70,XM1,T72A,Chief.Mk5,StarShip & AMX 10P 90
A végén már voltunk csalók,hekkerek,minden... :D

(#496) zozyk


zozyk
addikt

Mára azt hiszem elég lesz,ez betette a kaput. :)

Full T4 csata,2db OF-40 a valagamban,én a Starship vagyok a támadóék eleje - ami önmagában vicces azzal az újratöltéssel - de gondoltam,a hátvédek majd dolgoznak.
Megy a harc,de nem látom röpködni a nagy sebzéseket,csak a 30-40 dmg érték repked. :F
A *******-ok végig HE-t lőttek,amíg figyeltem őket,miután elhaláloztam.(Így is TOP sebző lettem,pedig korán haltam)

Az indoklás: az legalább sebez!
(szemben is Starship& OF állt,talán egy T-64,csupa "kemény" tank)

Ma 50% XP-t összeharácsoltam a Starship-el,nemsokára végre vége. :D
Nem annyira szar,de a HEAT néha megszívat. :B :K

[ Szerkesztve ]

(#497) Dewri


Dewri
aktív tag

Toltam ma lájtosan egy 10 órás PvE játékot Challengerrel, ha már szabin vagyok, legyen látszatja... :D

Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon hiányzik a 19-én érkező lőszer upgrade!!!! Rendesen rosszul érzem magam, mikor jönnek mellettem az Abramsok, Leok, T80-90 tankok és röpködnek a sebzések 500-790 (!!) között, én meg pattogok a nagy dögökről és sebzek 350-430 között nagynehezen (a rekordom 511, ezt nem is értettem, de örültem neki). A végén meg Abrams 19ezer damage, én 8ezer... Nem is értem hogy kinek jutott eszébe a készítőknél ez, hogy ilyen szinten alulterveznek egy hetes gépet. Remélem már kirúgták az illetőt alkalmatlanság miatt... :F

(#498) zozyk válasza Dewri (#497) üzenetére


zozyk
addikt

"Nem is értem hogy kinek jutott eszébe a készítőknél ez, hogy ilyen szinten alulterveznek egy hetes gépet. Remélem már kirúgták az illetőt alkalmatlanság miatt... :F"

Ugye tudod,hogy ez egy béta játék.
Lesz itt még olyan buff/nerf hullám,hogy öröm lesz nézni.. :)
Én épp ezért nem tolom a Chall.1-t,mert ráfér a buff,meg is kapja,akkor miért szenvedjek vele így.
A T-72 is áll a garázsban,ott nem zavar a bugos toronypáncél,ott nem lőnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#499) PitLee válasza Dewri (#497) üzenetére


PitLee
őstag

Na jó, de elhangzottak olyan kívánságok is, hogy az mbt az legyen BadAss és bármilyen kosza porszem ne vigye rögtön keresztül, hát tessék :DDD

(#500) Dewri válasza zozyk (#498) üzenetére


Dewri
aktív tag

Ez nem béta kérdése. És nem is olyasmi, ami játék közben derül ki, hiba és javítják. Alapból pofátlanul alacsony, 368 átütést kapott a Challenger, míg az összes többi hetes bőven 400 fölöttit. Ha ki akartak cseszni vele, akkor is adhattak volna mondjuk 401-et, hogy azért mégis tier7 és 400 fölött megvan. Akkor lehetne most ráfogni, hogy "jajj, nem tudtuk, hogy ilyen gyenge ide a 401..." De 368, mikor a többi 429-440-501?? Ez nem egyszerű benézés...

Na mindegy, ezért is jó a PvE, ott azért lehet még így is szép köröket menni. Mindenesetre kíváncsi leszek, hogy mi lesz a jövőben a játékkal, ha mondjuk odáig fajul a helyzet a teljesen wot copy PvP szarságai miatt, hogy többen fognak PvE-t játszani, mint PvP-t (ha még nem így van...). Vajon meghagyják majd úgy, vagy próbálnak visszakényszeríteni PvP-re mindenkit, pl drasztikusan lecsökkentett xp és kredit alkalmazásával... Mert szerintem már most sokan csak azért játszanak a játékkal, mert van PvE, többek között én is: ha nem lenne, már rég töröltem volna...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.